Coronavirus: ده ها تن بیشتر مرگ در ووهان به عنوان غرق ویروس سارسده ها تن از افراد کشته شده در این شهر در مرکز چین از شیوع کروناویروس که در آن بیمارستان به شدت undersupplied و understaffed و ساکنان توصیف کرده اند به طور فزاینده ای از جان گذشته شرایط.

چینی رسانه های دولتی گزارش 57 جدید مرگ و میر در دوشنبه همه اما یکی در ووهان پایتخت مرکزی استان هوبئی است که تحت مستند برای تقریبا دو هفته به عنوان مقامات سعی کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

وزارت امور خارجه صادر شده درخواست فوری برای محافظ تجهیزات پزشکی به عنوان مجموع تعداد تلفات رسیده 361 سست و میر در سرزمین اصلی چین ناشی از 2002-03 ویروس سارس. تعدادی از عفونت ها نیز شروع به پریدن کرد, عبور 17,200.

“چه چین به فوریت نیاز به در حال حاضر پزشکی ماسک و لباس محافظ و عینک ایمنی” وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. در ظرفیت کامل در چین کارخانه ها تنها قادر به تولید حدود 20 متر ماسک یک روز, با توجه به وزارت صنعت است.

هوآ نیز انتقاد آمریکا که در آن ممنوعیت رفت و آمد مردم از چین رفت و به اثر در روز یکشنبه. ایالات متحده و کشورهای دیگر “overreacted” به شیوع و واشنگتن تا به حال داده نشده چین هر اساسی کمک کند به جای آن تنها ایجاد و گسترش ترس و وحشت هوآ گفت.

راهنمای سریع

چه coronavirus و ما باید نگران است ؟

چه این ویروس باعث بیماری در ووهان?

آن است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که هرگز قبل از مواجه می شوند. مانند دیگر coronaviruses آن آمده است از حیوانات و یا احتمالا غذاهای دریایی. جدید و نگران ویروس ها معمولا سرچشمه در حیوانات میزبان. ابولا و آنفولانزا نمونه هستند.

دیگر چه coronaviruses وجود دارد بوده است ؟

سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) در هر دو ناشی از coronaviruses است که از حیوانات.

چه علائم از ووهان coronavirus?

این ویروس باعث می شود ذات الریه. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. در موارد شدید می تواند وجود نارسایی ارگان ها. به عنوان این است که ذات الریه ویروسی, آنتی بیوتیک بدون استفاده هستند. از داروهای ضد ویروسی ما را در برابر آنفولانزا ، اگر مردم در بیمارستان بستری آنها ممکن است حمایت خود را از ریه ها و اندام های دیگر و همچنین مایعات. بازیابی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن خود را. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند شناخته شده اند در حال حاضر در سلامت فقیر.

این است که ویروس در حال انتقال از یک فرد به دیگری ؟

انتقال انسان به انسان تایید شده است توسط ملی چین کمیسیون بهداشت. به عنوان 3 فوریه 361 نفر کشته شده اند در چین و یکی در فیلیپین. تایید عفونت در چین در حال 17,238 و رسمی چینی ارقام شامل تایوان هنگ کنگ و ماکائو است. در خارج از چین عفونت ایستاده در بیش از 150.

دو نفر از اعضای یک خانواده تایید شده است که این ویروس در بریتانیا پس از بیش از 160 مورد آزمایش قرار گرفتند و دریافتند منفی است. تعداد واقعی به قرارداد این ویروس می تواند به مراتب بالاتر به مردم با علائم خفیف ممکن است تشخیص داده شده اند. مدل سازی توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) کارشناسان در امپریال کالج لندن نشان می دهد وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 100,000 موارد با قطعیت قرار دادن حاشیه بین 30,000 و 200000.

چگونه نگران هستند کارشناسان ؟

ترس وجود دارد که coronavirus ممکن است گسترش به طور گسترده تر در طول هفته تعطیلات سال جدید قمری است که در 24 ژانویه هنگامی که میلیون ها نفر از چینی سفر خانه به جشن می گیرند اما این جشن را تا حد زیادی لغو شده و ووهان و دیگر شهرهای چین در مستند.

در چه نقطه شما باید رفتن به دکتر اگر شما سرفه می گویند ؟

مگر اینکه شما به تازگی از سفر به چین و یا در تماس با فرد مبتلا به این ویروس پس از آن شما باید درمان هر سرفه یا علائم سرماخوردگی به صورت عادی. بیمه خدمات درمانی توصیه می کند که به طور کلی وجود دارد بدون نیاز به مراجعه به دکتر برای سرفه مگر آن ماندگار است و یا شما با داشتن سایر علائم مانند درد قفسه سینه تنگی نفس و یا شما احساس می کنید بسیار ناخوش.

ما باید وحشت ؟

هیچ. گسترش این ویروس در خارج از چین نگران کننده است اما نه غیر منتظره توسعه است. آن را افزایش می دهد احتمال است که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری به بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی در روز پنج شنبه شب. نگرانی های کلیدی هستند که چگونه انتقال این کروناویروس جدید است که بین مردم و چه نسبت به شدت بیمار و در بیمارستان است.

سارا Boseley سلامت ویرایشگر و هانا Devlin

یک ویدئو ظاهرا فیلم برداری در هیچ 5 ووهان بیمارستان رفت ویروسی نشان دادن بدن کیسه در یک اتوبوس و یک مرد گریه در کنار پدر مرده اش. در این ویدئو فرد فیلمبرداری می گوید: “بسیاری از مردم فقط درگذشت. وجود دارد بسیاری از بدن مرده … آنها هنوز هم در حال حرکت بدن.”

دولت خبرگزاری ایسنا گفت: 68 پزشکی تیم 8,300 کارکنان از سراسر چین فرستاده شده بود به هوبئی. یکی از دو جدید اورژانس بیمارستان های ساخته شده در 10 روز گذشته به خانه بیماران آلوده به ویروس بود که با توجه به باز کردن در روز دوشنبه. رسانه های دولتی گفت: 1,400 نظامی پزشکان می توان به اجرای تاسیسات.

این ویروس به بیش از 24 کشور جهان است. چند جمله متحدان پکن شروع به بستن مرزهای خود را به اتباع چینی و مسافران از کشور است.

روز دوشنبه صدها نفر از کارکنان پزشکی در هنگ کنگ رفت از شغل خود را در اعتراض به امتناع توسط مدیر اجرایی, کری لام به تعطیل این شهر مرزی با چین است. هنگ کنگ است که به ویژه آسیب پذیر به دلیل نزدیکی آن به چین و جریان ثابت از گردشگران چینی تایید کرده 15 مورد از coronavirus.

“بسته شدن مرز است تنها راه حل حتی اگر این تصمیم به ساخته شده توسط کری لام. او را به مشورت با پکن گفت:” ویلی لام استاد کمکی در دانشگاه چینی هنگ کنگ.

اقتصاد چین است که به احتمال زیاد به ضربه عمده ای از شیوع بیماری است. سهام چین کاهش یافت و تقریبا 9 درصد در روز پنج شنبه در بازار بازگشایی زیر سال جدید قمری تعطیلات ملی بود که تمدید شده است به دلیل شیوع.


بانک مرکزی چین گفت: این امر تزریق 1.2 تریلیون یوان (£130bn) به بازار ها برای تقویت سیستم بانکی و ارائه پولی و اعتباری و حمایت از تلاش شرکت.

یک هواپیمای آسمان فرود آمد در استرالیا روز دوشنبه قبل از 14 روز قرنطینه در بدنام دریایی مهاجرت بازداشتگاه.

این کوانتاس پرواز چارتر حمل 243 مسافر – از جمله 89 کودکان – لمس کردن در یک پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی از راه دور در استرالیا غربی شهر اخموته.

استرالیا شهروندان و دارندگان اقامت دائم در هیئت مدیره بود به پرواز در هواپیماهای کوچکتر به جزیره کریسمس استرالیا در قلمرو اقیانوس هند.

Agence France-Presse کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de