Coronavirus متوقف نمی شود پوریم برای اسرائیل haredi یهودیان

1 / 4

اسرائیلی ها جشن تعطیلات یهودی پوریم همراه اسرائیل-کنترل Shuhada خیابان در flashpoint شهر الخلیل در کرانه

اسرائیلی ها جشن تعطیلات یهودی پوریم همراه اسرائیل-کنترل Shuhada خیابان در flashpoint شهر الخلیل در کرانه (AFP Photo/HAZEM BADER)

بنی Brak (اسرائیل) (AFP) – اسرائیل تحمیل کرده است برخی از جهان ونرخ محدودیت شامل coronavirus اما متوقف نمی یهودی ارتودکس از ضربه خیابان ها شنبه به مناسبت ارزشمند مذهبی سفارشی: نوشیدن در Purim.

گاهی لقب “پاپ” یهودی, جشن پوریم به طور معمول شامل لباس و خشن و بی ادب عمومی جشن مارک یک داستان آشنایی از چهارم قرن ایرانی که دیدم یهودیان شکست مرگبار طرح در برابر آنها.

یک آیه در Megillah متن که داستان و قوانین از تعطیلات دستور یهودیان به “نوشیدنی در پوریم تا زمانی که شما نمی تواند تمایز بین لعن و هامان و برکت Mordechai” با اشاره به این تبه کار و قهرمان داستان است.

اسرائیل که دارای 58 coronavirus موارد تحمیل اجباری دو هفته قرنطینه در هر کسی وارد این کشور ممنوع اعلام کرد بیش از 5000 نفر, در میان دیگر اقدامات.

اما برای اسراییل و ساکنان بنی Brak یک شهر در شرق تل آویو آن پوریم به طور معمول در روز سه شنبه.

هزاران نفر در خیابان ها از جمله متناوب نوجوانان swigging شراب قرمز مستقیما از بطری.

مردان و زنان و کودکان عینک لباس هایی که رویداد در محدوده زمانی از اهلی مانند اسب شاخدار به بیشتر های سیاسی بحث برانگیز است.

Ahuva آلفا که گفت پسر او بود به عنوان “یک فلسطینی با پرتاب سنگ” و گفته او تا به حال هیچ نگرانی در مورد پیمانکاری coronavirus.

“خاخام Kanievsky وجود دارد گفت: نمی شود تاج در بنی Brak بنابراین وجود خواهد داشت تاج در بنی Brak” آلفا گفت: با اشاره به Shmaryahu یوسف خایم Kanievsky یک رهبر فوق العاده ارتدکس یا haredi جامعه.

“در طول جنگ خلیج فارس گفت: هیچ (عراق) اسکاد (موشک) به زمین بر بنی Brak و حق با او بود!”

– ‘برای درمان کرونا’ –

در کرانه فلسطینی مقامات دستور رستوران ها و کافه ها بسته در شهرهای متعدد از جمله رام الله.

خریداران در رام الله بودند جوراب زنانه ساقه بلند در مواد غذایی سهشنبه در حالی که بیت لحم که همه اما یکی از کرانه موارد باقی مانده در مستند.

اسرائیل همچنین اعلام کرد بسته شدن Allenby عبور از مسیر اصلی از بانک غرب به کشور همسایه اردن ،

اما برای یهودیان در کرانه شهر هبرون پوریم در زمان اولویت است.

سربازان محافظت رنگارنگ رژه سالانه در این شهرستان بود که با حضور resident باروخ Marzel که اصرار وجود دارد “هیچ مشکلی در برگزاری راهپیمایی در اینجا” به رغم شیوع در بیت لحم حدود 22 کیلومتر (13 کیلومتر) به دور است.

“الخلیل یک شهر مقدس” او به خبرگزاری فرانسه گفت, نشان می دهد خدا آن محافظت می کند.

– “ما هرگز در آغوش یا بوسه’ –

خلق و خوی در اسرائیل به طور معمول شلوغ فرودگاه بن گوریون بود و مجزا بیشتر بدبینی.

ورود سالن تقریبا خالی بود صبح روز بعد از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل اعلام کرد که اقدامات جدید که درخواست برای بازگشت ساکنان و بازدید کنندگان است.

“شوهر من آمد و به من انتخاب کنید تا و من از رفتن به خانه به انجام 14 روز در قرنطینه. من هیچ انتخاب” گفت: مایا که فقط پرواز از نیویورک است.

در بنی Brak که مشخصه افراد مست ریخته از کنیسه از جمله یک فرد با آنچه در ظاهر به استفراغ در قفسه سینه Rivi بارد به خبرگزاری فرانسه گفت که پوریم partiers “احساس نمی کروناویروس”.

“چه اتفاقی می افتد اتفاقی می افتد. خدا مسئول ما انجام آنچه ما باید انجام دهیم در این روز خاص” 30 ساله گفت.

او همچنین اشاره کرد که المال شد و به احتمال زیاد در خطر کمتری نسبت به دیگران با توجه به فقدان گاه به گاه تماس فیزیکی میان اعضای عمیقا مذهبی جامعه است.

“ما هرگز در آغوش یا بوسه پس از آن تغییر بسیاری از چیزها برای ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im