Coronavirus داراي پاسداران اروپا حافظه

رم — در سال Gildo نگری بازدید مدارس برای به اشتراک گذاری داستان های خود را در مورد منفجر کردن پل ها و برش سیم برق به خرابکاری نازی ها و فاشیست در جنگ جهانی دوم. در ژانویه سال 89-سال ساخته شده یکی دیگر از بازدید از ترک او پرستاری در خارج از خانه میلان برای کمک به دانش آموزان درختان به افتخار ایتالیا تبعید به اردوگاه های کار اجباری.

اما در پایان ماه فوریه به اروپا شیوع کروناویروس گسترش از طریق آقای نگری پرستاری صفحه اصلی, آن را آلوده او بیش از حد.

بسته داخل او محزون در مورد از دست رفته معمول راهپیمایی و سخنرانی های عمومی در ایتالیا روز آزادی بزرگتر در این سال به مناسبت سالگرد 75. اما این ویروس لغو مارس 25 برگزار شد. آقای نگری درگذشت آن شب.

“حافظه محو و coronavirus شتاب این روند گفت:” ریتا Magnani که مشغول به کار با آقای نگری در فصل های محلی از انجمن ملی از پارتیزان های ایتالیایی. “ما در حال از دست دادن افرادی که می توانند به ما در شخص اول چه اتفاقی افتاده است. و این شرم آور است زیرا هنگامی که ما از دست دادن حافظه تاریخی ما از دست خودمان است.”

اعتبار…پدرنو دوگننو/Anpi

زمان و نابسامانی در حال حاضر قطع زندگی و تاری خاطرات یک نسل است که دیدم نزدیک ایدئولوژی و جنایات که تبدیل اروپا به یک قتل میشه.

این ویروس که بسیار کشنده به, تا عجله خروج از این گذشته شهود و مجبور به لغو سالگرد بزرگداشت که ارائه یک فرصت نهایی برای گفتن داستان خود را به مخاطبان بزرگ. آن را نیز ایجاد فرصتی برای افزایش نیروهای سیاسی که به دنبال توزیع مجدد تاریخ قرن گذشته به منظور بازی در یک نقش بیشتری در بازسازی در حال حاضر یکی.

در سراسر اروپا و رادیکال جناح راست احزاب با سابقه هولوکاست را انکار موسولینی شیفتگی و فاشیستی نقوش به دست آورده اند کشش در سال های اخیر حرکت از حاشیه و به مجالس و حتی حاکم بر ائتلاف.

جایگزین برای آلمان است که به دنبال سرمایه گذاری در اقتصادی سرخوردگی coronavirus بحران باعث شده است. در فرانسه سخت-حق ملی تجمع کرده بودند این کشور را قوی نشان در آخرین انتخابات پارلمان اروپا. و در ایتالیا زادگاه فاشیسم فرزندان پست-فاشیستی احزاب شده اند محبوب به عنوان ننگ اطراف موسولینی و قدرتمند سیاست کمرنگ شده.

ایتالیا به خصوص در معرض خطر از دست دادن حافظه است. آن را متحمل شده است شیوع بیماری شدید و قدیمی ترین جمعیت در اروپا است. این هم یک سیاسی قطبی جایی که در آن مناطق از اجماع در کشورهای دیگر به طور مداوم relitigated با خاطراتی از نازی ها و فاشیست جنایات مقابله با retorts خلاصه اعدامها توسط پارتیزان های کمونیست.

در سه چهارم از یک قرن پس ایتالیا را شکست و عملا جنگ با موسولینی کوتاه نازی دولت دست نشانده در شمال افرادی که زندگی می کردند از طریق جنگ و فاشیسم را ارائه داده اند یک زندگی شهادت که تابیده از طریق درهم و برهم کردن. آن نسل بود به نهایی کردن و بلند گو حرف زدن در سالگرد 75 از پایان جنگ در ایتالیا و سراسر اروپا است.

اعتبار…گاما-کیستون, via Getty Images

به مناسبت سالگرد 75 از آزادسازی اردوگاه کار اجباری داخائو در آلمان در حال صرف بیش از یک سال و رزرو پرواز و هتل و سازماندهی صندلی چرخدار و مخازن اکسیژن برای 72 بازماندگان و 20 سربازان آمریکایی که آزادسازی اردوگاه. به مدت پنج روز از شروع در آوریل 29, آنها برای دیدار با یکدیگر و داستان خود را. همه گیر ساخته شده است که غیر ممکن است.

به جای آن تنها چهار مقامات در زمان شرکت در این رویداد.

“بسیاری از بازماندگان زندگی کرده بود برای روز” گفت: گابریل Hammermann اجرا می شود که از اردوگاه کار اجباری داخائو یادبود و یکی از چهار شرکت کنندگان است. “در این زمان تغییر است که در آن کمتر و کمتر بازماندگان قادر به آمدن به یادبود سایت آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است که باتوم از یاد بود دست به نسل های بعدی.”

در 8 مه روز پیروزی در اروپا بی سی پخش بخش هایی از وینستون چرچیل سخنرانی 75 سال قبل (“ممکن است ما اجازه می دهد خودمان را در یک دوره کوتاه از شادی”) و نخست وزیر بوریس جانسون اظهار تاسف از عدم رژه می روند اما گفت که مبارزه با ویروس “خواسته همان روح ملی تلاش” به عنوان تلاش های جنگی را انجام داد.

در فرانسه Geneviève Darrieussecq, وزیر امور خارجه به وزیر نیروهای مسلح گفت: منطقه ای مراسم لغو شد “به خصوص به عنوان مبارزان سابق و حامل پرچم به خصوص در معرض.”

برخی از جانبازان گروه گفته اند که آنها قابل درک است که خاطرات گذشته نیاز به صندلی عقب فوری خطرات بهداشتی. دیگران پیدا نبود ویرانگر است.

در روسیه که از دست داده و دهها میلیون نفر از سربازان در طول جنگ است که جعلی آن هویت ملی رئیس جمهور ولادیمیر V. پوتین در حال برنامه ریزی یک نظامی برای رژه 9 مه به حضور رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه و احتمالا دیگر رهبران جهان در مسکو. به جای او به تماس های تلفنی از همبستگی و دوباره این رویداد در ماه ژوئن 24. “ما این کار را انجام,” او گفت:.

اعتبار…Sergey Ponomarev برای نیویورک تایمز

در ضمن به عنوان ویروس ناراحتی تمام از زندگی مدرن است و همچنین قطع ارتباط با گذشته است.

در اسپانیا خوزه ماریا Galante, 71, رنج می برد در طول رژیم دیکتاتوری فرانسیسکو فرانکو و صرف سال های اخیر تلاش خود را شکنجه دهنده, آنتونیو گونزالس Pacheco یک پلیس شناخته شده به عنوان “بیلی کید” به عدالت است. اما در ماه مارس آقای Galante درگذشت ویروس. هفته بعد این ویروس همچنین کشته شدن آقای گونزالس Pacheco, 73.

“این از دست دادن بزرگ برای همه کسانی که بر این باور است که اسپانیا باید سکوت گذشته خود گفت:” آقای Galante دیرین را شریک Justa مونترو.

هنگامی که این ویروس کشته هنری Kichka یک زن 94 ساله بلژیکی نویسنده و بازمانده آشویتس در آوریل 25, بلژیک سیاستمدار چارلز Picqué نوشت: “یک شاهد هولوکاست به ما چپ” و آن را “در حال حاضر به نسل جوان برای ادامه نبرد خود را در برابر نفرت است.”

در ایتالیا آن را بیش از فقط حافظه از دوران فاشیستی است که خطرات در بسته دور به عنوان کشور بحث چه چیزی برای انجام با آن آسیب پذیر بزرگان.

برای ماه ها و مقامات را مورد بحث چه سیاست اتخاذ این کشور را در خطر جمعیت از جمله کسانی که در بازسازی این کشور پس از جنگ سوخت آن رونق و تحمل تروریسم داخلی از 1970s — خود را یک اکو از جنگ داخلی. در یک gerontocracy مانند ایتالیا پیشنهاد برای تشویق سالمندان به ماندن در داخل به معنی بستن دور بسیاری از, سیاسی, علمی, صنعتی, نخبگان و کسب و کار.

در آغاز ماه مارس پیشرو در سلامت رسمی در لومباردی خواسته مردم بیش از سن 65 به ماندن در خانه یک پیشنهاد تکرار توسط دولت ملی در یک فرمان.

پدربزرگ انتشار نامه به نوه های خود اصرار آنها برای ذخیره کردن دور شخصیت های اصلی از 1940s به عنوان “بی فایده بار.” یک رئیس جمهور سابق این کشور را از اتهام به ذکر است که قانون اساسی را تضمین آزادی برای همه شهروندان است. (“من می دانم که 80 ساله که در شکل بزرگ” او نوشت.)

اعتبار…الساندرو Grassani برای نیویورک تایمز

“چه کسی می تواند یک جامعه بدون مدل های گرفته شده از گذشته است ؟” گفت: لیا لوی 88 یک نویسنده ایتالیایی که یهودی است و رنج می برد تحت ایتالیا نژادی قوانین به عنوان یک کودک. او گفت که بسیاری از پارتیزان که مبارزه فاشیست نوشت: هرگز یک کلمه یا سیاسی تبدیل شد اما به سادگی زندگی می کردند زندگی خود را و گفت: فرزندان و نوه آنچه که آنها را دیدم.

“من می توانم به شما بگویم زمانی که من از مدرسه اخراج شده و که من می توانم درک چرا که humanizes حقایق تاریخی” او افزود: “ما هر یک از دیگر.”

بر خلاف آلمان که مجبور است خود را به نگاه unflinchingly در آن جنایات ایتالیا اغلب نگاه دور.

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


پست-فاشیستی احزاب جوانه زده پس از جنگ و مستقیم خود را سیاسی فرزندان هنوز پر جنب و جوش و در حال رشد است. ناسیونالیسم است که در رواج با رهبران هدفمند انعکاس موسولینی بسیاری از آنها در اینجا آشکارا تحسین.

در مه, Giorgia Meloni, یک ستاره در حال افزایش در ایتالیایی راست و رهبر به طور فزاینده ای محبوب برادران ایتالیا نسل از ایتالیا پست-فاشیستی احزاب ادای احترام توآ سیاسی که یک بار مشتاقانه پشتیبانی موسولینی نژادی ،

این مرگ و میر ناشی از این ویروس از کسانی که جنگیدند فاشیسم بدست کمتر توجه است.

پیرا پاتانی کار می کرد مخفیانه به عنوان یک اعتماد محرم و رابط محلی و مقاومت رهبران در اطراف میلان در طول جنگ. او کمک کرد تا متحدان فرار از فاشیست ایتالیایی نگهبانان و تماشا نیروهای اس اس آلمان را رفقای او دور.

به او 90s او باقی ماند و سالم و شفاف و مایل به داستان خود را در کلاس های درس. او به پایان رسید تا در یک خانه سالمندان است. اما در ماه مارس او با این ویروس آلوده. او به تنهایی در بیمارستان در سال 93.

“این ویروس چه فاشیسم نمی تواند” گفت: Primo Minelli, 72, رئیس جمهور لنیانو حزبی انجمن و دوستان او. “آن را به ارمغان آورده است بسیاری از مردم به دور است که می تواند در آنجا ماند.”

که اهمیت به خصوص در حال حاضر گفت: به دلیل فضای سیاسی که او در بر داشت تهدید می کند. “دست اول شهادت به ارزش بیش غيرمستقيم شهادت,” او گفت:. “در حال حاضر وجود دارد تلاش های در جریان برای حذف تاریخ از مقاومت است. که تلاش می شود تا زمانی که شاهد از بین رفته اند.”

خانواده ها از دیگر پارتیزان گفت: آنها خود را تنها احساس کامل وزن که تاریخ در حال حاضر که افرادی که در آن زندگی می کردند مرده بود.

“شما می دانید که چگونه از آن است که کسی را به خوبی به نظر می رسد مانند یک حکایت آنها چه می گویند در مورد گذشته گفت:” ترزا Baroni, 86 که از دست شوهرش ساوینو به این ویروس در ماه مارس است. “و پس از آن آنها از بین رفته اند و به نظر نمی رسد مانند یک حکایت دیگر.”

اعتباری و…حسن نیت ارائه میدهد از النا Baroni

او گفت: همسرش 94, همیشه به سختی در مورد زمان فرار فاشیست و مبارزه با Mazzini تیپ در سن لئو در ایتالیا را از سواحل شرقی است. او را رد دعوت به صحبت می کنند در کلاس های درس خجالت در مورد او بد و عمر خود را سپری کشاورزی با همسر خود.

زمانی که او آزمایش مثبت برای این ویروس و آمبولانس و کارگران آماده به او را به بیمارستان در مارس همسر خود را نگه داشته و او را در خانه و گفت: او در کنار او 66 سال و متوقف نمی در حال حاضر. او در کنار او روز بعد, او گفت:, گرفتن, داستان های خود را با او.

“حافظه از بین می رود زمانی که کسانی که به طور مستقیم درگیر برود و ما همه پیر گفت:” ویلیام مارکونی یک حزبی که در مبارزه با نازی ها در Tirano در شمال ایتالیا. “و این ویروس کشتن است.”

آقای مارکونی 95, هنوز هم زندگی در Tirano که در آن او گفت که عدم توانایی خود را به راه رفتن نگه داشته است او را در خانه و به دور از خطر یک ویروس که به کشته شدن یکی از رفقای سابق خود Gino Ricetti مارس 26.

آقای مارکونی نوشته بود در مورد تجارب خود را, اما رشد کرده بود کمتر از خوش بینانه در مورد چشم انداز نسل جوان یادگیری درس از گذشته است.

“من متقاعد نشده, حافظه, خدمت,” او گفت:. “حتی کسانی که می دانند که تاریخ آنها این کار را انجام دوباره و دوباره و دوباره.”

گزارش شد کمک توسط Emma Bubola از میلان رافائل Minder از مادرید کریستوفر Schuetze از برلین و مونیکا Pronczuk از بروکسل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>