Coronavirus مرگ و میر صعود در ما به عنوان موارد جدید به نظر می رسد به فلات



در حالی که مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا در حال رشد برخی از کارشناسان بهداشت عمومی در حال اشاره به یک دوم افزایش موارد تایید شده در حال حاضر به نظر می رسد درست به فلات.

طی هفته گذشته متوسط تعداد مرگ و میر در ایالات متحده با صعود بیش از 25 درصد از 843 به 1,057. فلوریدا به گزارش روز پنج شنبه 253 مرگ و میر بیشتر تنظیم سوم آن مستقیم تک روز رکورد. تعداد تایید عفونت در سراسر کشور را در صدر 4.4 m.

اما بر اساس هفت روز نورد متوسط وارد شده توسط آسوشیتد پرس روزانه موارد از کروناویروس در آمریکا کاهش یافت و از 67,317 در تاریخ 22 ژوئیه به 65,266 روز چهارشنبه با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. است که کاهش حدود 3% هر چند هنوز هم در سطح بسیار بالایی از عفونت است.

دانشمندان نیست جشن و هشدار می دهند روند رانده است چهار بزرگ, سخت-آمار اماکن – آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و این موارد در حال حاضر در حال افزایش نزدیک به 30 کشور در همه, با شیوع را مرکز ثقل در حال حاضر به ظاهر تغییر از sunbelt متحده به سمت میانه.

برخی از کارشناسان نیز تعجب می کنم که آیا آشکار caseload بهبود خواهد ماند. و نه آن را حذف هنگامی که – یا اگر – مرگ و میر ممکن است شروع به پایین آمدن آنها به عنوان یک شاخص عقب مانده است که می تواند در حفظ و افزایش است و حتی در حالی که موارد جدید سطح و یا سقوط.

“من فکر می کنم آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی” دکتر Anthony Fauci, دولت مهمترین بیماری های عفونی, متخصص آسوشیتدپرس گفت.

این ویروس تاکنون بیش از 150 ، 000 زندگی در امریکا تا کنون بالاترین مرگ و میر در جهان, به علاوه بیش از یک و نیم میلیون نفر دیگر در سراسر جهان است. اما AP هفت روز نورد متوسط برای موارد جدید است plateaued بیش از دو هفته در کالیفرنیا و کاهش در آریزونا و فلوریدا و تگزاس.

محققان ترجیح می دهند برای دیدن دو هفته از داده ها در جهتی می گویند که آیا یک روند واقعی است. “اما من فکر می کنم آن است که واقعی بله” گفت: ایرا Longini یک دانشگاه فلوریدا biostatistician شده است که ردیابی coronavirus شده است و منبع بیماری پیش بینی استفاده می شود توسط دولت است.

این روند در آریزونا و تگزاس و فلوریدا هستند “شروع به خم شدن منحنی کمی” گفت: Jennifer Nuzzo یک دانشگاه جانز هاپکینز بهداشت عمومی محقق.

همچنین در یکی دیگر ممکن است با روشنایی ضعیف تابیدن از امید, درصد از آزمون است که در حال آمدن به عقب مثبت برای این ویروس در سراسر ایالات متحده کاهش یافته و از میانگین 8.5 درصد به 7.8 درصد در طول هفته گذشته.

برخی از محققان بر این باورند که اخیر درست کردن نتیجه مردم بیشتر استقبال اجتماعی فاصله و اقدامات دیگر. “من فکر می کنم بسیاری از این افراد با پوشیدن ماسک زیرا آنها ترس” Longini گفت.

با وقوع گرمایش در میانه ویسکانسین فرماندار تونی Evers دستور پوشیدن ماسک ایالت به دلیل افزایش موارد پیوستن به برخی از 30 کشورهای دیگر گرفته اند که از جمله اقدامات است.

در میان کسانی که به تازگی با پوشیدن ماسک توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که ملبس به یک روز پنج شنبه به صورت بخشی از یک سفر به آمریکا دفتر صلیب سرخ که در آن کاخ سفید در حال ترویج اهدای پلاسمای خون است. مغلوب ساختن پیشی جستن است که به ندرت دیده می شود پوشیدن یک ماسک و بحرانی شده است از آنها بیشتر است به تازگی نقل مکان کرد و به دفاع از خود استفاده کنید – هر چند او نمی شود یکی در طول تمام این رویداد است.




Donald Trump at the American Red Cross national headquarters in Washington DC, on 30 July.

اما در همان زمان به عنوان با شدت گرفتن جنگ در مورد که آیا و چگونه با خیال راحت به بازگشایی مدارس آمریکا مایک پنس در زمان ماسک خود را در روز چهارشنبه در حالی که مراجعه به مدرسه خصوصی در ایالت کارولینای شمالی گفت: کودکان باید در کلاس درس.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos بود که با معاون رئیس جمهور در این سفر و نیز حذف ماسک خود نیز خواست مدارس برای بازگشایی وجود نمی آیند تا با یک طرح ملی برای آنها را به انجام این کار. “وجود دارد بیش از حد بسیاری از مدارس در این دولت و دیگران هستند که نادیده گرفتن پدر و مادر و ترک مدارس بسته شده,” او گفت:.

اگر مدرسه بازگشایی تبدیل به بهداشت عمومی فاجعه آن می تواند تهدید تازه افزایش نرخ ابتلا به عفونت و باعث بسیاری از موارد جدید.

اما Dr Ali Khan, رئیس دانشگاه نبراسکا دانشکده بهداشت عمومی گفت: در حال حاضر درست کردن روند از نظر موارد جدید نیز می تواند با توجه به پویایی این ویروس است که دانشمندان هنوز نمی دانند.

Fauci گفت که او “تا حدودی آرامش” های اخیر فلات. اما تثبیت موارد در حدود 60,000 است “هنوز هم در سطح بسیار بالا”.

“آنچه در حال حاضر تمرکزمان روی این است که وجود دارد یک دسته از کشورهای دیگر — اوهایو و تنسی و کنتاکی و ایندیانا — که شروع به نشان می دهد که بسیار ظریف افزایش در درصد مثبت در میان کل آزمایش که یقین اشاره است که شما ممکن است گرفتن به مرتب کردن بر اساس همان مشکل با آن است که ایالات جنوبی رو به دردسر با” او گفت: ABC News.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im