Coronavirus نرخ مرگ و رها کردن در تابستان’


است در این تابستان فقط یک Covid-19 تاخیر? مطالعه می یابد نرخ مرگ و افت 15% برای هر 1C افزایش ترس از دوم زمستان موج

  • کارشناسان پیدا 15 درصد کاهش در نرخ مرگ و میر با هر 1°C افزایش درجه حرارت
  • پروفسور تیم اسپکتور از کالج کینگ لندن گفت این بود “نگرانی” برای انگلستان
  • Covid-19 به احتمال زیاد فصلی و به بدتر دوباره در بریتانیا در زمستان

ترس از موج دوم Covid-19 در بریتانیا در این زمستان رشد امروز پس از دانشمندان هشدار داد سکون در شیوع این تابستان به سادگی می تواند یک تاخیر به دلیل بیماری خفیف تر در ماه های گرم.

دانشمندان از سراسر جهان که به دنبال همه گیر را در بر داشت 1°C افزایش دما مرتبط است به 15 درصد کاهش در مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

پروفسور تیم اسپکتور یک کالج کینگ لندن اپیدمیولوژی اجرا می شود که این Covid Symptom Tracker app و چراغ مطالعه گفت: تابستان بود “پنجره فرصت” برای اجرای این ویروس در خارج از اروپا است.

مردم به نظر می رسد کمتر مستعد ابتلا به بیماری شدید زمانی که آب و هوا گرم تر و مرطوب تر, او گفت:, و بیشتر در معرض خطر هنگامی که آن را سرد خارج است.

این یک “خاص نگرانی’ در بریتانیا به دلیل هزاران نفر از مردم هنوز هم آلوده شدن هر روز و تا پایان تابستان در حال حاضر نزدیک به استاد Spector گفت.

دانشمندان بارها و بارها هشدار در مورد خطرات ناشی از آب و هوای سرد بازگشت با کروناویروس هنوز گردش چرا که بسیاری از ویروس های دیگر — مانند سرماخوردگی و آنفولانزا — بسیار بدتر در ماه های زمستان.

سلول های پوشش هوایی کمتر انعطاف پذیر در سرما کارشناسان می گویند و مردم زمان بیشتری را صرف در داخل خانه است که باعث افزایش خطر ابتلا به این ویروس گسترش زیرا آنها به هم نزدیک و لمس بیشتر از همان سطوح.

Professor Tim Spector said summer could be an opportunity for Europe to stamp out Covid-19 and it was likely the virus would be more deadly in the winter if it is still circulating in cold weather (Pictured: Tourists on a beach in Benidorm, Spain on July 17)

پروفسور تیم اسپکتور گفت: در تابستان می تواند یک فرصت برای اروپا به مهر Covid-19 و آن را به احتمال زیاد این ویروس می تواند کشنده تر و در زمستان اگر آن را هنوز هم در حال گردش در آب و هوای سرد (تصویر: گردشگران در ساحل, در بنیدورم اسپانیا در ژوئیه 17)

Mortality in people admitted in hospitals with Covid-19: Graphs show many patients admitted to hospital with the coronavirus died in two-week periods in the cities studied. Results show the odds of dying fell 4.1 per cent per day between March 2 and May 19 in Barcelona (top left). But no change was observed over a similar time frame in Zhenjiang in China (bottom left) between January 17 and 21 March

مرگ و میر در افراد بستری در بیمارستان ها با Covid-19: نمودار نشان می دهد بسیاری از بیماران بستری در بیمارستان با کروناویروس کشته در دو هفته دوره در شهرستانها مورد بررسی قرار گرفت. نتایج نشان می دهد که احتمال مرگ کاهش 4.1 درصد در هر روز بین 2 مارس و آوریل 19 در بارسلونا (بالا سمت چپ). اما هیچ تغییر مشاهده شد بیش از زمان مشابه در ژنجینگ در چین (پایین سمت چپ) بین ماه های ژانویه 17 و 21 مارس

صحبت کردن در رادیو بی بی سی 4 امروز صبح استاد Spector گفت: “در اروپا, که در آن ما تا به حال هفت بیمارستان ضبط داده ها و درجه حرارت و زمان ما را دیدم که برای هر درجه سانتی گراد افزایش یابد ما شاهد کاهش مرگ و میر حدود 15 درصد است.

بنابراین به طور کلی به آب و هوا رو گرم شدت این بیماری کاهش می یابد و مرگ و میر کاهش می یابد در طول زمان است.

“و همان شد درست نیست در چینی داده که ما رو که در حال اجرا بود از دسامبر تا فوریه زمانی که دما نبود به گرم است.’

استاد Spector همچنین نگاه اطلاعات از 37,000 مردم با استفاده از برنامه او در حال اجرا است در انگلستان یافت می شود مردم به نظر می رسد داشتن کوتاه تر کمتر شدید بیماری در حال حاضر که هوا گرم است.

او با دانشمندان در سراسر جهان به دنبال اطلاعات از حدود 7000 بیماران بستری در بیمارستان با Covid-19 در کرواسی و اسپانیا و ایتالیا, فنلاند, لهستان, آلمان, انگلستان و چین است.

در حالی که نرخ مرگ و میر و بیماری شدید — اندازه گیری مراقبت های ویژه پذیرش — کاهش یافت و به اروپا و گرم آنها را تغییر دهید در چین که در آن بسیاری از موارد اتفاق افتاده در زمستان.

این مطالعه نشان داد که قوی ترین ارتباط داشت در بارسلونا اسپانیا که در آن شانس از مرگ کاهش 4.1 درصد در هر روز بین 2 مارس و آوریل 19.

به طور کلی بیمارستان ها در اروپا دیدم که نیاز به مراقبت های ویژه کاهش 2.2 درصد در هر روز بین اواخر فوریه و اواخر ماه مه.

و نیاز به بیماران منتقل شود بر روی هواکش کاهش 2.1 درصد در هر روز است.

در ضمن هیچ تغییر مشاهده شده است بیش از زمان مشابه در ژنجینگ در چین بین ماه های ژانویه 17 و 21 مارس.

محققان را به تفکیک تعداد دقیق چگونه برای بسیاری از مردم بودند که در بیمارستان بستری و در حال مرگ در طول زمان است.

گفتند تضعیف این بیماری به نظر می رسد بیش از حد بزرگ می شود توضیح داد: صرفا با درمان بهتر.

آنها همچنین اشاره کرد که گرم و مرطوب کشورهای شرق آسیا که تا به حال دیده می شود شیوع Covid-19 بود نه مرگ عوارض به عنوان ویرانگر به عنوان کسانی که دیده می شود در کولر اروپا است.

در اندونزی برای مثال وجود داشته است 86,521 موارد و 4,143 مرگ و میر — میزان 4.8 درصد در مقایسه با مرگ و میر از 15.4 درصد در انگلستان است.

در سنگاپور وجود داشته است 47,913 موارد و 27 مرگ و میر (0.06 درصد) با توجه به سازمان بهداشت جهانی و در ژاپن 25,096 موارد و 985 مرگ و میر (4 درصد).

اسپانیا و مرگ و میر شده است و 11 درصد با توجه به اطلاعات و ایتالیا با 14 درصد است.

این ممکن است زیرا کشورهای آسیایی بودند بهتر آماده – آنها به طور کلی تا به حال سریع تر تست و درک بهتر از این بیماری به خاطر شیوع سارس 18 سال پیش – اما محققان گمان آب و هوا نقشی بیش از حد.

در حالی که درجه حرارت را بالا در اروپا آن است که به طور کلی خشک کن های گرما از در آسیا که در آن هوا مرطوب تر.

Daily ambient temperatures during the study period in Croatia (Zagreb), Spain, Italy (Bergamo, Milan), Finland (Helsinki), Poland (Warsaw), Germany (Coburg), the UK (Nottingham) and China (Zhenjiang). The solid black line is the average daily temperature. The red is the daily maximum and the blue line is the daily minimum

روزانه درجه حرارت محیط در طول دوره مطالعه در کرواسی (زاگرب) و اسپانیا و ایتالیا (Bergamo میلان) فنلاند (هلسینکی) و لهستان (ورشو) آلمان (کوبوگ) انگلستان (لندن) و چین (گیو). جامد سیاه و سفید خط به طور متوسط روزانه دما. قرمز است و روزانه حداکثر و خط آبی است که روزانه حداقل

Professor Spector also looked at data from 37,000 people using the app he is running in the UK, and found people appear to be having shorter (see left), less severe illness (see right, measured by number of symptoms reported) now that the weather is warm

استاد Spector همچنین نگاه اطلاعات از 37,000 مردم با استفاده از برنامه او در حال اجرا است در انگلستان یافت می شود مردم به نظر می رسد داشتن کوتاه تر (نگاه کنید سمت چپ) کمتر بیماری شدید (ببینید درست اندازه گیری شده توسط تعدادی از علائم گزارش شده) در حال حاضر که هوا گرم است

استاد Spector گفت: “وجود دو چیز رفتن بر روی وجود دارد بدیهی است که دمای واقعی و آنچه را اعتقاد بر این مهم است که رطوبت را به عنوان به خوبی.’

وقتی پرسیده شد که اگر آب و هوای گرم در اروپا تابستان ارائه یک فرصت برای این قاره به درایو Covid-19 او گفت: “من فکر می کنم وجود یک پنجره فرصت برای انجام این کار به دلیل درجه حرارت…

اما ما نشانه برنامه نشان دادن به عنوان اطلاعات دولت نیز هست که ما در واقع ظرف حدود دو هفته پیش و نرخ کاهش متوقف شد و در آغاز ماه ژوئیه.

‘[عفونت] نرخ حتی کمی بالاتر — غیر-به طور قابل توجهی بالاتر در این لحظه ما هنوز داشتن 2,000 موارد تقریبا یک روز هنوز هم اتفاق می افتد و این است که به جای نگرانی در اگر این روند ادامه یابد.

“این احتمال وجود دارد که در یک ماه آینده آب و هوا را برای رفتن به شروع به سردتر شدن دوباره و این موارد در حال رفتن به آخرین طولانی تر و شدید تر پس این یک نگرانی است, به ویژه هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که قصد بازگشت به اشتغال که در آن وجود دارد تهویه مطبوع و چیزهایی مانند این است که ممکن است یک اثر بزرگ در چگونه این ویروس عمل می کنند.’

این مقاله توسط استاد Spector و دیگر کارشناسان بین المللی منتشر شده در وب سایت medRxiv بدون بررسی مستقل از دانشمندان است.

اظهار نظر در یافته های پروفسور رولند Kao the Sir Timothy اوشی استاد اپیدمیولوژی دامپزشکی و علوم اطلاعات در دانشگاه ادینبورگ گفت: “این مقاله نشده است نظیر بررسی و نتیجه آن نتیجه گیری می توان با احتیاط ما را با هر preprint.

باید نتایج آن را نگه دارید و سپس این نشان دهنده یک نتیجه مهم – یعنی نشان می دهد که در انواع مختلف از تنظیمات شواهد قوی وجود دارد برای افزایش شدت COVID-19.’

وی با اشاره به این که کاهش در نرخ مرگ و میر ممکن است به عنوان یک نتیجه از بهبود مراقبت های بهداشتی در بیمارستان ها بیش از چند ماه گذشته.

و یا می تواند باشد زیرا کسانی که به احتمال زیاد برای گرفتن عفونت و مرگ از آن — افراد مسن و افراد مبتلا از قبل موجود شرایط بهداشتی — گرفتار آن قبلا در این بیماری همه گیر.

دکتر سیمون کلارک استادیار سلولی و میکروبیولوژی در دانشگاه مطالعه گفت: “ما در حال حاضر نمی دانم که آیا Covid-19 موارد هر گونه ارتباط با, فصل,’ اشاره کرد که ما در حال حاضر دچار افزایش موارد با وجود درجه حرارت گرم.

“این مطالعه نشان می دهد ارتباط بین دما و شدت علائم آن نیست ولی نشان می دهد چرا که اتفاق می افتد. این ممکن است به دلیل درجه حرارت پایین آهسته نرمال مخاط پاکسازی ویروس آلوده در معابر بینی.

“اگر وجود دارد در واقع یک موج از عفونت در انگلستان این زمستان می تواند همزمان با سالانه فصل آنفولانزا است که خود قرار می دهد قابل توجهی استرس در بیمه خدمات درمانی.

‘ما می تواند یک تجربه دو whammy جدی بیماری های تنفسی که می تواند باعث بیمه خدمات درمانی برای سخت کار کردن را متوقف کند.’

چگونه شیوع بیماری در کارخانجات مواد غذایی هشدار خطر از زمستان COVID-19 شیوع

عنوان خبر جدیدی از کارخانجات مواد غذایی در سراسر جهان دچار شیوع Covid-19 کارشناسان پیشنهاد کرده اند شرایط در داخل گیاهان ممکن است منجر به گسترش ویروس.

و محیط داخل کارخانجات مواد غذایی بسیار شبیه به آنها در خارج از منزل در زمستان سرد و بدون نور خورشید زیاد و با مردم بسته بندی شده نزدیک به هم در داخل خانه و خارج از بدي آب و هوا.

دکتر سیمون کلارک سلولی میکروبیولوژیست در دانشگاه مطالعه گفت MailOnline شد که در آن قابل توجه است که کارخانجات مواد غذایی به نظر می رسید که مرکز شیوع بیشتری نسبت به سایر کارخانه ها که در آن مردم ممکن است نزدیک به هم.

او گفت: “مشکلات وجود دارد در این کشور در آلمان در ایالات متحده است. وجود دارد چیزی است که مشترک بین آنها را — آن را اتفاق می افتد در مهندسی یا لباس کارخانه که در آن شما همچنین ممکن است انتظار مردم را در مجاورت نزدیک به یکدیگر است.

یکی فرض می شود – اما این فقط یک ایده – که محیط سرد باعث می شود افراد بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس.

‘آب و هوای سرد موجب تحریک راه های هوایی و سلول تبدیل شدن به بیشتر مستعد ابتلا به عفونت ویروسی است.’

دکتر کریس اسمیت یک virologist در دانشگاه کمبریج گفت: در LBC ‘متوسط در حال رفتن به بخش بازی’.

او توضیح داد: “زمانی که من تنفس من باد کردن قطرات رطوبت از دستگاه تنفسی و ویروس در حال رشد است که در آن وجود دارد می توان به بسته بندی کردن در قطرات است.

‘در حال حاضر قطرات شناور خواهد شد برای یک دوره از زمان در هوا و سپس نزول به زمین… و اگر آن را بسیار خشک و سرد و هوا سرد حمل کمتر رطوبت به یاد داشته باشید – قطرات خواهد ماند کوچکتر و ماندن در هوا برای طولانی تر است.

‘اگر آن را تا حدودی رطوبت می پیوندد آنها باعث می شود آنها را بزرگتر و سنگین تر و آنها را به سقوط و رها کردن آنها از گردش سریع تر – تا متوسط می تواند یک عامل باشد.’

نور خورشید نیز شناخته شده است به کاهش ویروس و آنها را کمتر قادر به زنده ماندن در سطوح که در معرض اشعه ماوراء بنفش نور است.

اشعه نور خورشید در حال فکر به آسیب مواد ژنتیکی در داخل ویروس ساخت آن کمتر قادر به تولید مثل و کشتن آن سریع تر است.

استاد Calum سمپل یک بیماری شیوع متخصص در دانشگاه لیورپول به تلگراف گفت که سرد نور کارخانجات مواد غذایی هستند شرایط ایده آل.

او گفت: ‘اگر من می خواستم برای حفظ یک ویروس من می خواهم آن را در یک هوای سرد محیط تاریک و یا در یک محیط سرد که ندارد هیچ اشعه ماورای بنفش نور – اساسا یک یخچال یا یک پردازش گوشت تسهیلات…

‘محل مناسب برای نگه داشتن یک ویروس زنده برای مدت زمان طولانی در یک محل سرد و بدون نور خورشید است.’

اما متوسط به تنهایی به نظر نمی رسد به یک کنترل عامل در شیوع کروناویروس.

دکتر مایکل سر جهانی بهداشت محقق در دانشگاه ساوتهمپتون گفت: “فکر مجاورت نزدیک بود به احتمال زیاد به پشت کارخانه شیوع است.

او گفت: “در حالی که یخچال ممکن است یک عامل کمک کننده به گسترش ویروس از عوامل کلیدی هستند به احتمال زیاد تعداد زیادی از مردم نزدیک به هم در شرایط داخلی.

‘برخی از این کارخانه ها باید در محل و یا در نزدیکی محل اقامت که در آن وجود دارد چند نفر در هر خوابگاه, آنها ممکن است حمل و نقل در یک اتوبوس به محل کار و آنها را در داخل خانه با هم در تمام طول روز.

‘سطح پایبندی به اقدامات مانند شستن دست و نامشخص است و وجود دارد بعید است به استفاده گسترده از PPE.’

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net