Coronavirus کروز کمدین اخراج برای شکستن قرنطینه و پرواز به ما


کمدین آمریکایی را شکست قرنطینه در حالی که او گیر کرده بود در Westerdam coronavirus کشتی کروز در کامبوج کردم و خانه پرواز

  • فرانک پادشاه در سمت چپ Phnomh در قاهره هتل که در آن مسافران اقامت داشتند
  • یک زن 83 ساله آمریکایی مسافر آزمایش مثبت برای coronavirus
  • پادشاه گفت: یک مامور امنیتی به او گفت نه به ترک به عنوان او رفت و درب پشت
  • او می گوید که او تا به حال هیچ نشانه و او نیاز به عقب بر گردیم برای یک گیگ
  • کمدین اخراج شده به عنوان یک نوازنده در هلند امریکا, کشتی
  • او در زمان سه پا پرواز برای بازگشت به یوجین در اورگن
  • مرگبار سرایت کرده است و در دو ماه به بیش از 71,000 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 1,770 با اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین

یک کمدین بود که قرنطینه در کامبوج پس از سفر در کشتی کروز که در آن یک مسافر آزمایش مثبت برای coronavirus شکسته است قرنطینه و سرپیچی ماموران امنیتی به بازگشت به ایالات متحده, گزارش بدون انتظار برای نتایج آزمون.

فرانک پادشاه از اورگان که رشته MS Westerdam پس از coronavirus ترساندن در هیئت مدیره کشتی تصمیم به فرار از امنیت در هتل او اقامت و بازگشت به خانه برای پرداخت درگیری های صحبت کردن او به انتظارنشسته بودند.

شاه کار کرده است که به عنوان یک مجری برای هلند امریکا به مدت ده سال بوده و اخراج توسط کروز اپراتور فاکس 12 گزارش شده و مجبور به انصراف از اولین از سه زبان کنسرتهایی در پیشگیری از خودکشی است که او برنامه ریزی شده بود در میان رسانه ها توجه خود تصمیم به فرار شده است.

Frank King, from Oregon, chose to evade security at the hotel he was staying and return home for paid gigs

فرانک پادشاه از اورگان تصمیم به فرار از امنیت در هتل او اقامت و بازگشت به خانه برای پرداخت کنسرتهایی

He has been sacked as a performer by Holland America, who he had worked for for a decade

او اخراج شده است به عنوان یک مجری توسط هلند و آمریکا و کسانی که برای او کار کرده بود برای یک دهه

کشتی کروز اجازه داده شد به حوض در کامبوج پس از آن رشته که آن مطلب از پنج کشور مختلف پس از coronavirus گریبانگیر آسیا است.

بوش مجموعه ای از هنگ کنگ, در فوریه 1st, قبل از اجازه ورود در ژاپن و تایوان و فیلیپین و گوام و تایلند در نهایت قبل از اینکه مجاز به حوض در کامبوج با 1,455 مسافران و 802 خدمه در هیئت مدیره.

بسیاری از مهمانان بودند و سپس قرنطینه در یک هتل پنج ستاره در Pnom در قاهره جایی که آنها در انتظار سفر به خانه پس از یک 83 ساله زن آمریکایی که در کروز آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

شاه فرار هتل قبل از پیدا کردن نتایج خود را به سواب آزمون با توجه به Komo اخبار. او در حال حاضر اصرار دارد که او آزمایش منفی فاکس 12 گزارش شده است.

King was reported to have fled the hotel before finding out the results to his swab test - but now insists that he tested negative

پادشاه گزارش شده بود که فرار کرده اند در هتل قبل از پیدا کردن نتایج خود را به سواب آزمون – اما در حال حاضر اصرار دارد که او آزمایش منفی

he cruise ship was allowed to dock in Cambodia after it was stranded when it was refused entry from five different countries

او کشتی کروز اجازه داده شد به حوض در کامبوج پس از آن رشته که آن مطلب از پنج کشور مختلف

از آن به عنوان کشنده سرایت کرده است به بیش از 71,000 مردم در سطح جهان و کشته شدن بیش از 1,770 با اکثریت قریب به اتفاق موارد در چین که در آن شیوع آغاز شد و دو ماه پیش.

پادشاه وارد یوجین پس از سه پا پرواز و گفت که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) پاک کرده بود او را به بازگشت.

پادشاه که اصرار دارد که او هیچ علائم به مبارزه طلبیده امنیتی که او مخفیانه به بیرون از هتل او اقامت داشت ، او گفت: یک مامور امنیتی به او گفت نه به ترک به عنوان او رفت و درب عقب اما او بدون در نظر گرفتن.

“من می دانستم و کامل است که اگر وجود دارد یک مسئله CDC قرار داده اند و من را به قرنطینه یا مرا به حال خود قرنطینه حداقل’ پادشاه گفت:.

The Westerdam began its cruise in Singapore last month and its last stop before it was refused further landings was in Hong Kong

این Westerdam خود را آغاز کرد کروز در سنگاپور در ماه گذشته و آخرین آن توقف قبل از آن رد شد بیشتر فرود در هنگ کنگ

‘و اگر سی دی را نمی دانم پارامترهای این بیماری دوره کمون غیر علامتی حامل سپس چه کسی می کند؟’

او گفت که یک CDC کارگر او را ملاقات کرد زمانی که او از هواپیما و او تبرئه شد به خانه آمده است. او همچنین گفت که او در حال بازدید, خود, دکتر, در Linn County Health Department.

هلند و امریکا گفت: ‘نتایج در حال بازگشت و هنگامی که به پایان رسید با اولین دسته از 406 همه حال منفی است. پاک مهمانان ممکن است سفر خانه و ترتیبات ساخته شده برای کسانی که به مهمانان است.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im