Coronavirus می تواند فشار و نیم میلیارد نفر به فقر آکسفام هشداربیش از یک میلیارد و نیم بیشتر مردم می تواند تحت فشار قرار دادند به فقر مگر اینکه اقدام فوری گرفته شده است برای کمک به کشورهای فقیر تحت تاثیر اقتصادی خرید اینترنتی از Covid-19 گیر آکسفام هشدار داده است.

جلوتر از سه کلید بین المللی جلسات هفته آینده این موسسه خیریه گفت: تاثیر خاموش کردن اقتصاد برای جلوگیری از گسترش ویروس در معرض خطر تنظیم پشت مبارزه با فقر توسط یک دهه در سطح جهان و 30 سال در سخت ترین فشرده کشورهای جنوب صحرای آفریقا و شمال آفریقا و شرق میانه.

یک آکسفام گزارش منتشر شده قبل از جلسات مجازی از وزرای مالی گروه G20 گروه پیشرو توسعه یافته و کشورهای در حال توسعه صندوق بین المللی پول و بانک جهانی گفت: در آن زمان همه گیر شد و بیش از نیمی از جمعیت جهان از 7.8 میلیارد نفر می تواند در فقر زندگی می کنند.

تحقیقات انجام شده توسط کالج کینگ لندن و دانشگاه ملی استرالیا – گفت که 20 ٪ کاهش در درآمد به عنوان یک نتیجه از یک رکود اقتصادی ناشی از Covid-19 خواهد فشار اضافی 548 میلیون نفر زیر $5.50 یک روز یکی از بانک جهانی تعاریف فقر است.

جلسات G20 صندوق بین المللی پول و بانک جهانی را مورد بحث قصد دارد به ارائه بدهی به فقیرترین کشورهای جهان است و آیا برای افزایش بودجه در دسترس برای صندوق بین المللی پول از طریق ایجاد حقوق نقشه کشی ویژه (SDRs) یک شکل از ارز بین المللی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تلاش کشور است. سازمان ملل متحد که می گوید $2.5 tn مورد نیاز است برای حمایت از کشورهای در حال توسعه از بحران می گوید: نزدیک به نیمی از تمام مشاغل در آفریقا می تواند از دست رفته.

آکسفام به نام برای نجات اضطراری بسته است که قادر می سازد در کشورهای فقیر به ارائه کمک های مالی نقدی برای کسانی که از دست داده اند درآمد خود را به قید وثیقه آسیب پذیر کسب و کارهای کوچک. این موسسه خیریه گفت: پول خواهد آمد از انواع اقدامات از جمله لغو فوری $1tn ارزش کشور در حال توسعه پرداخت بدهی ها و ایجاد حداقل $1tn در SDRs.

یک پیشنهاد برای ایجاد $500bn از SDRs است که مسدود شده توسط ما بر این اساس است که برخی از این پول را به ایران است. محدود تر برنامه ریزی برای بدهی های, که مانع پرداخت بدهی به طلبکاران خصوصی است تا برای بحث و گفتگو.

خوزه ماریا ورا آکسفام بین المللی موقت مدیر اجرایی گفت: “ویرانگر اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر است که احساس در سراسر جهان است. اما برای مردم فقیر در کشورهای فقیر که در حال حاضر در تلاش برای زنده ماندن وجود دارد تقریبا هیچ تورهای ایمنی برای جلوگیری از آنها را از افتادن به فقر است.

“G20 وزرای امور مالی صندوق بین المللی پول و بانک جهانی باید به کشورهای در حال توسعه فوری تزریق پول نقد برای کمک به آنها را به قید وثیقه فقیر و آسیب پذیر جوامع است.”

بسیاری از کشورهای ثروتمند از جمله بریتانیا و ایالات متحده معرفی شده اند در مقیاس بزرگ اقتصادی بسته برای حمایت از کسب و کار و کارگران اما آکسفام گفت: اکثر کشورهای در حال توسعه فاقد مالی شلیک به دنبال کت و شلوار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>