Coronavirus ‘می تواند آلوده شصت درصد از جمعیت جهان اگر آن را نمی تواند کنترل شود’


Coronavirus می تواند کشتن 45 میلیون نفر و آلوده شصت درصد از جمعیت جهان اگر آن را نمی توان کنترل بالا هنگ کنگ پزشکی هشدار رسمی

  • Professer گابریل لئونگ گفت: مقامات نیاز به ایجاد و گسترش ویروس
  • یک درصد مرگ و میر می تواند در نتیجه صدها هزار نفر از مرگ
  • وجود دارد 43,000 موارد در سراسر جهان تا کنون با بیش از 42000 در چین
  • اما اگر آن را در خود می رسد پتانسیل هر فرد آلوده می تواند این ویروس را به یکی دیگر از 2.5 به طور متوسط مشمئز کننده تا 60 درصد از جمعیت جهان
  • چین تعداد روزانه موارد شروع به سطح که ممکن است معنی مقامات بهداشت عمومی در حال به دست آوردن برخی از رسیدگی در گسترش آن

Coronavirus می تواند کشتن 45 میلیون نفر و آلوده کردن بیش از 60 درصد از جمعیت جهان اگر مهار روش شکست بالا هنگ کنگ پزشکی رسمی هشدار داده است.

پروفسور گابریل لئونگ, صندلی, بهداشت عمومی, پزشکی در این شهرستان نیز گفت که حتی اگر نرخ مرگ می رسد تنها یک درصد پتانسیل گسترش به معنی آن هنوز هم می تواند کشتن هزاران نفر از مردم.

با جمعیت جهان در حال حاضر در بیش از 7billion (7,577,130,400) که بدان معنی است که این ویروس بالقوه برای آلوده کردن بیش از 4billion (4,546,278,240) اگر استاد لئونگ درست است و گسترش آن همچنان به سرعت بخشیدن به.

و اگر یک درصد از این افراد مرگ این بدان معناست که وجود خواهد داشت بیش از 45million مرگ و میر.

اما تعداد موارد جدید گزارش شده در چین هر روز شروع به سطح کاهش پنج نفر از هشت روز. این به آن معنا نیست که شیوع بیماری به اوج خود رسید اما یک نشانه امیدوار.

کارشناسان انتظار دارند که موارد ادامه خواهد داد به افزایش می دهد به طور کلی و طولانی خواهد بود دست کم گرفت چرا که آن را روشن است که برخی از بیماران فقط علائم خفیف یا بدون علامت باشد.

امید است که با هر دو دانش و آزمون تشخیصی برای coronavirus شرکت گسترده تر مردم هستند که تشخیص داده شود با سرعت بیشتری منتقل شد و به انزوا شامل گسترش است که باید کمک به نگه داشتن عفونت از رسیدن به حداکثر پتانسیل خود را.

A Chinese woman wears plastic wrap, bags and a protective mask as she walks in a residential neighbourhood in Beijing

یک زن چینی می پوشد بسته بندی های پلاستیکی کیسه و یک ماسک محافظ به عنوان او راه می رود در یک مجتمع مسکونی محله در پکن

Professor Gabriel Leung, chair of public health medicine in Hong Kong and pictured at the University of Hong Kong last month, made the comments on a visit to London

پروفسور گابریل لئونگ, صندلی, بهداشت عمومی, پزشکی در هنگ کنگ و تصویر در دانشگاه هنگ کنگ در ماه گذشته ساخته شده نظرات در سفر به لندن

There are more than 43,000 cases worldwide so far and more than 1,000 deaths

وجود دارد بیش از 43,000 موارد در سراسر جهان تا کنون بیش از 1 ، 000 مرگ و میر

وجود دارد بیش از 43,000 موارد گزارش شده در جهان تا کنون با بیش از 1100 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

اما پروفسور لئونگ گفت: نگهبان در طول سفر به لندن است که در حال حاضر اولویت این است که برای ایجاد اندازه و شکل ‘اپیدمی یخ’.

و در روز دوشنبه Dr نانسی r. schultze ، مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت که او و سازمان خود را ‘کاملا فرض کنیم که موارد گزارش شده هستند دست کم در طول یک ملی باشگاه مطبوعات رویداد.

اکثر کارشناسان بر این باورند که هر فرد آلوده در رفته است برای انتقال این ویروس به حدود 2.5 مردم به یک ‘حمله نرخ’ از 60 به 80 درصد است.

میزان مرگ و میر با این حال تصور می شود بسیار پایین تر است. استاد لئونگ انتظار آن به حدود یک درصد یک بار خفیف تر موارد که تشخیص داده شده اند و هستند در نظر گرفته شود.

’60 به 80 درصد از جمعیت جهان رفتن به آلوده می شود؟,’ او پرسید: “شاید نه. شاید این ویروس را در امواج می آیند.

‘شاید ویروس به کاهش آن به دلیل کشندگی آن را قطعا کمک نمی کند و آن را می کشد همه در راه خود را به دلیل آن را کشته و همچنین.’

Even if the virus reaches just one per cent, many people could still die. Pictured above are emergency workers evacuating residents from public housing in Hong Kong

حتی اگر ویروس می رسد فقط یک درصد بسیاری از مردم هنوز هم می تواند بمیرد. تصویر بالا هستند اضطراری کارگران تخلیه ساکنان از خانه های عمومی در هنگ کنگ

پس از ایجاد بیماری همه گیر در مقیاس او گفتند که پس از آن نیاز به ایجاد که آیا مهار روش استفاده می شود موثر در متوقف کردن گسترش ویروس.

شدت شیوع را گسترش مبتنی بر اندازه گیری استفاده می شود اپیدیولوژی به نام R0 – تلفظ ‘R هیچ.’

این برآورد که چگونه بسیاری از مردم هر فرد آلوده آلوده به نوبه خود. در مورد کوروناویروس اپیدمی در عدد 2.5 مردم است.

اما واقعی گسترش – به عنوان مخالف به حداکثر نوسان به عنوان اطلاعات بیشتر در دسترس می شود و مهار روش تکامل است.

برای مثال اگر یک موج از موارد جدید تشخیص داده شد امروز در افرادی که آلوده شده اند ممکن است برای برخی از زمان, اما بدون علامت گسترش برآورد افزایش خواهد داد.

اگر فردا یک درصد بالاتر از کسانی که شناخته شده به عنوان به طور بالقوه آلوده جدا شد و با سرعت بیشتری می تواند پایین تر کارشناسان تخمین می زند از گسترش.

پیش بینی اپیدمی منحنی – یا پیشرفت – از coronavirus می تواند کمک به بهداشت عمومی سازمان آماده شدن برای بدترین و برآورد خشن اما اینها معروف نادرست به شدت واقعی از شیوع به خصوص در اولین روز.

دولت ها در سراسر جهان در حال حاضر با تمرکز بر مهار برای جلوگیری از گسترش ویروس اما اگر نتواند این پاسخ را تغییر دهید به کاهش.

چین قفل شده-پایین شهرهای آلوده coronavirus از جمله ووهان در ویروس کانون در تلاش از جان گذشته برای جلوگیری از این بیماری در حال گسترش است.

کشتی های کروز مانند الماس شاهزاده در سواحل ژاپن جدا شده اند که پس از coronavirus موارد شناسایی شدند و بسیاری از کشورهای جدا شده مسافران بازگشت از ووهان و دیگر مناطق چین است.

شده اند وجود دارد مبنی بر اینکه چین با دقت گزارش گسترش coronavirus و تعداد افراد کشته شده توسط آن, ساخت ویروس, ‘عفونت یخ’ سخت تر به شکل.

ووهان طبیب Jeisi لو نه نام واقعی او هشدار داد که به احتمال زیاد وجود دارد بسیاری از عفونت ها از گزارش با توجه به محدود کیت های آزمایش و این واقعیت است که مردم در حال مرگ قبل از آنها تشخیص داده شد.

Prof Leung pictured talking to journalists during a press conference in Hong Kong in January

پروفسور لئونگ تصویر صحبت با روزنامه نگاران در یک کنفرانس مطبوعاتی در هنگ کنگ در ماه ژانویه

‘هنگامی که آزمون های اولیه مشخص است که یک بیمار ریوی بیماری های نوکلئیک اسید تست که تشخیص این ویروس نمی تواند همیشه انجام شود چرا که در لیست انتظار بیش از حد طولانی است’ او گفت. ‘بیمار است بنابراین تشخیص داده نمی شد.’

پزشکان به جای برخورد با بحران با ارسال افراد خانه با دارو و مشاوره آنها را به “خود منزوی’.

رسانه های اجتماعی گزارش همچنین ادعا شده است که چین در بدن سوزاندن امکانات در ووهان در حال کار کردن صاف نشان می دهد که شمار تلفات ناشی از این ویروس ممکن است به طور قابل توجهی بالاتر از این کشور گزارش شده است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su