Coronavirus ‘می تواند آلوده 60 درصد از جمعیت جهانی اگر انتخاب نشده’Coronavirus اپیدمی می تواند به حدود دو سوم از جمعیت جهان اگر آن را نمی تواند کنترل شود با توجه به هنگ کنگ پیشرو بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی.

هشدار او پس از سر از سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: در مورد اخیر از coronavirus بیمارانی که تا به حال هرگز به چین سفر می تواند “نوک کوه یخ”.

پروفسور گابریل لئونگ صندلی بهداشت عمومی پزشکی در دانشگاه هنگ کنگ گفت: مهم سوال بود به شکل و اندازه و شکل کوه یخ است. اکثر کارشناسان فکر می کردند که هر فرد آلوده را در انتقال این ویروس به حدود 2.5 افراد دیگر است. که به یک “حمله نرخ” 60-80٪.

“شصت درصد از جمعیت جهان در حال بدجور عدد بزرگ” لئونگ گفت: گاردین در لندن در مسیر به یک متخصص نشست که در ژنو.

حتی اگر به طور کلی مرگ و میر نرخ به عنوان کم به عنوان 1% که لئونگ فکر می کند ممکن است هنگامی که موارد خفیف تر در نظر گرفته شود, مرگ و میر خواهد بود ،

به او بگویید که متخصص نشست که مسئله اصلی این است که مقیاس در حال رشد در سراسر جهان همه گیر و اولویت دوم این است که برای پیدا کردن اینکه آیا اقدامات شدید گرفته توسط چین برای جلوگیری از گسترش کار کرده اند – چرا که اگر کشورهای دیگر باید فکر می کنم در مورد آنها اتخاذ.

لئونگ – یکی از کارشناسان جهان در شیوع کروناویروس که نقش مهمی در شیوع سارس در 2002-03 – با این نسخهها کار از نزدیک با دیگر دانشمندان برجسته مانند همتایان خود در امپریال کالج لندن و دانشگاه آکسفورد.

در پایان ماه ژانویه او هشدار داد در یک مقاله در مجله لانست که شیوع بودند به احتمال زیاد به “رشد نمایی” در شهرستانها در چین عقب مانده فقط یک تا دو هفته پشت ووهان. در جای دیگر “مستقل و خود کفا شیوع بیماری در شهرستانها عمده در سطح جهانی می تواند تبدیل به امری اجتناب ناپذیر” به دلیل قابل حرکت از افرادی که آلوده بودند اما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است توسعه یافته, علائم, و فقدان بهداشت عمومی اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش.

اپيدميولوژيستها و کلید قفل شد تلاش برای کشف کردن آنچه که به احتمال زیاد اتفاق می افتد گفت: لئونگ. “است 60-80% از جمعیت جهان از رفتن به آلوده می شود ؟ شاید نه. شاید این را در امواج می آیند. شاید ویروس به کاهش آن به دلیل کشندگی آن را قطعا کمک نمی کند و آن را می کشد همه در راه خود را به دلیل آن را کشته و همچنین,” او گفت:.

کارشناسان همچنین نیاز به دانستن این که آیا محدودیت در مرکز ووهان و شهرهای دیگر را کاهش عفونت. “آیا این عظیم مداخلات بهداشت عمومی و اجتماعی فاصله و تحرک محدودیت های مشغول به کار در چین؟” “اگر پس چگونه می تواند ما را در رول آنها را و یا آن را نمی ممکن است؟”

خواهد بود وجود دارد مشکلات. “بیایید فرض کنیم که آنها کار کرده اند. اما چه مدت می تواند شما نزدیک مدارس ، چه مدت شما می توانید قفل کردن کل شهر ؟ چه مدت شما می توانید نگه داشتن مردم به دور از مراکز خرید ؟ و اگر شما حذف آن [محدودیت] سپس آن را همه در حال رفتن به راست آمده است و خشم دوباره ؟ بنابراین کسانی که بسیار واقعی, سوالات,” او گفت:.

اگر چین مستند است و نه کار دیگری وجود دارد ناخوشایند حقیقت به صورت: که coronavirus ممکن است ممکن است شامل. سپس جهان را مجبور به تغییر آهنگ: به جای تلاش برای مهار این ویروس آن را به کار برای کاهش اثرات آن است.

در حال حاضر برای مهار اقدامات ضروری است. لئونگ گفت: این دوره از زمان که مردم آلوده بودند اما نشان داد هیچ نشانه باقی مانده است یک مشکل بزرگ است. قرنطینه لازم بود اما برای اطمینان مردم بودند هنوز هم حامل ویروس زمانی که آنها به سمت چپ همه ایده آل باید آزمایش می شود هر روز. اگر کسی در یک قرنطینه اردوگاه و یا در یک زده کشتی کروز آزمایش مثبت این ساعت باید تنظیم مجدد به 14 روز بیشتر برای همه دیگران است.

برخی از کشورهای در معرض خطر به دلیل حرکت مردم و از چین گرفته اند احتیاطی. در سفر به تایلند سه هفته پیش لئونگ صحبت به وزیر بهداشت, که همچنین معاون نخست وزیر و توصیه راه اندازی قرنطینه اردوگاه که دولت انجام داده است. اما دیگر کشورها با لینک کلیک کنید برای چین به نظر می رسد بدون توضیح به هیچ موارد – مانند اندونزی است. “آنها کجا هستند؟”

دانشمندان هنوز نمی دانم برای مطمئن شوید که آیا انتقال از طریق قطرات از سرفه یا احتمالا ذرات هوابرد. “آن را نسبتا سخت و دشوار به انجام این نوع از دقیق دقیق کار می کنند که همه چیز را به خشم آمده است. و مگر اینکه آن را مواج شما بعید است که به اندازه کافی مورد تأیید,” او گفت:. “در سارس ما هرگز فرصتی برای انجام این نوع مطالعات است.”

هنگ کنگ که دارای 36 تایید موارد coronavirus بود در بدترین حالت ممکن است مجموعه ای از شرایط برای مبارزه مواج اپیدمی گفت: لئونگ.

“شما نیاز اضافی اعتماد فوق العاده حس همبستگی حس فوق العاده از حسن نیت همه از آن شده است به طور کامل استفاده می شود تا آخرین قطره در آن سرمایه اجتماعی مخزن سوخت خسته شده است و در حال حاضر پس از هشت ماه از ناآرامی های اجتماعی, پس از آن می تواند در یک زمان بدتر” او گفت:.

مردم نیاز به ایمان و اعتماد به خود را در دولت در حالی که ابهامات از شیوع جدید مشغول به کار شدند که توسط جامعه علمی گفت: “و البته زمانی که شما در رسانه های اجتماعی و اخبار و اخبار واقعی همه مخلوط شده در آن وجود دارد و سپس صفر, اعتماد, چگونه می توانم به شما مبارزه با این بیماری همه گیر?”

در ژانویه لئونگ دو مقاله منتشر شده در مجله لانست. اولین بررسی آسیب های انجام شده توسط ناآرامی های اجتماعی به سلامت روانی هنگ کنگ جمعیت. دوم شد و گسترش coronavirus.

“بنابراین این دو شرکت با هم آمده است. برای اولین بار ساخته شده است دوم غیر ممکن است برای مقابله با – غیر ممکن است. منظورم این است که چگونه شما را به جمعیت خود در طول زمانی که وجود دارد این شکاف بزرگ در جامعه ؟ ” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de