Coronavirus ادعای برخی از جنگ جهانی دوم گذشته شاهد

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • در اروپا و ویروس گرفته و برخی از آخرین شاهد از آن تلخ تاریخ است.
 • ایالات متحده هنوز هم تایید بیش از 20 ، 000 مورد جدید در یک روز با تعداد رو به افزایش در جنوب و غرب است.
 • مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فرماندار مین: “شما بهتر است به دولت باز است.’
 • چین هشدار سفر به استرالیا با استناد به ترس از خشونت نژادی.
 • فرانسه مورد ضرب و شتم پشت آن شیوع اما رئیس جمهور خود را گرفتن نیست ،
 • N. Y. C. شهردار می گوید پلیس نیاز به پوشیدن ماسک در تظاهرات.
 • شرکت های هواپیمایی می گویند مسافران باید پوشیدن ماسک. اما قوانین نیست اجرا گذاشته است.
اعتبار…الساندرو Grassani برای نیویورک تایمز

برای سال Gildo نگری بازدید مدارس برای به اشتراک گذاری داستان های خود را در مورد منفجر کردن پل ها و برش سیم برق به خرابکاری نازی ها و فاشیست در جنگ جهانی دوم. در ژانویه سال 89-سال ساخته شده یکی دیگر از بازدید از ترک او پرستاری در خارج از خانه میلان برای کمک به دانش آموزان درختان به افتخار ایتالیا تبعید به اردوگاه های کار اجباری.

اما در پایان ماه فوریه به اروپا شیوع کروناویروس گسترش از طریق آقای نگری پرستاری آن ضرب آلوده به او ،

این ویروس که بسیار کشنده به, تا عجله خروج از این گذشته شهود و مجبور به لغو سالگرد بزرگداشت که ارائه آخرین شانس برای گفتن داستان خود را به مخاطبان بزرگ. آن را نیز ایجاد فرصتی برای افزایش نیروهای سیاسی که به دنبال توزیع مجدد تاریخ قرن گذشته به منظور بازی در یک نقش بیشتری در بازسازی در حال حاضر یکی.

در سراسر اروپا و رادیکال جناح راست احزاب با سابقه هولوکاست را انکار موسولینی شیفتگی و فاشیستی نقوش به دست آورده اند کشش در سال های اخیر حرکت از حاشیه و به مجالس و حتی حاکم بر ائتلاف.

جایگزین برای آلمان است که به دنبال سرمایه گذاری در اقتصادی سرخوردگی coronavirus بحران باعث شده است. در فرانسه سخت-حق ملی تجمع کرده بودند این کشور را قوی نشان در آخرین انتخابات پارلمان اروپا. و در ایتالیا زادگاه فاشیسم فرزندان پست-فاشیستی احزاب شده اند محبوب به عنوان ننگ اطراف موسولینی و قدرتمند سیاست کمرنگ شده.

اطلاعات کلیدی از روز

اعتبار…Jim Wilson/نیویورک تایمز

ایالات متحده گزارش 21,614 عفونت های جدید در روز پنج شنبه و در حالی که این تعداد کمتر از آن در مارس اوج روزانه به طور متوسط افزایش یافته است کمی در روزهای اخیر به عنوان بهبود مداوم در شمال شرق جبران است شیوع بیماری های جدید در جنوب و بخش هایی از غرب است.

این چشم انداز مثبت به نظر می رسد برای نشان دادن ترکیبی از افزایش تست coronavirus گرفتن نگه دارید در بیشتر مناطق و شیوع بیماری در موضعی نقاط داغ. می آید در یک همگرایی دو تحولات است که مقامات بهداشت در حال تماشای احتیاط: ایالات و شهرستانها با فشار دادن به جلو با برنامه اجازه می دهد تا کسب و کار بیشتر برای بازگشایی و توده های مردم را جمع آوری در سراسر کشور در مقیاس بزرگ تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

بیشتر کشورها شاهد افزایش ویروس جدید موارد بیش از دو هفته گذشته از دیده جاری به نیویورک تایمز پایگاه داده: 18 باید شاهد افزایش موارد جدید بیش از آن دوره 17 دیده می شود تعداد موارد جدید اقامت تا حد زیادی همان و 15 دیده می شود کاهش می یابد.

در سراسر کشور تعداد مرگ و میر ثبت شده در هر روز کاهش یافته و به کمتر از نیمی از آنچه در آن بود در اوج اما روزانه تلفات هنوز به طور متوسط 938 یک روز در طول هفته گذشته. تمام گفته شده اند وجود دارد 108,813 شناخته شده مرگ و میر در ایالات متحده بیش از هر کشور دیگری در جهان است.

وجود دارد ادامه نشانه هایی که جغرافیای وقوع است تغییر.

 • سخت ترین آمار دولت در کشور نیویورک, گزارش 42 ویروس جدید مرگ و میر در جمعه رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو در روز جمعه گفت: دولت کمترین رقم از مارس. برخی از محلات در جای دیگر گزارش داده اند که بیشتر مرگ و عوارض در روزهای اخیر: لس آنجلس گزارش داد 44 مرگ و میر در روز پنج شنبه و طبخ County, Ill., که شامل شیکاگوگزارش 66.

 • مرگ و میر در آریزونا تصویب 1,000 این هفته است. Maricopa شهرستان که شامل ققنوس بوده است گزارش افزایش مداوم در ویروس جدید موارد که مردم در بخش بهداشت و درمان نشان داد و گفت: “افزایش و گسترش در جامعه است.” شده اند وجود دارد حداقل 22,818 موارد در دولت است.

 • تگزاسیکی از قدیمیترین متحده به حرکت به جلو با بازگشایی گزارش 1,784 موارد جدید در روز پنج شنبه یکی از بالاترین برگه نشده است. Dallas County گزارش 285 موارد جدید در روز پنج شنبه های جدید با کیفیت بالا. شده اند وجود دارد حداقل 71,330 موارد این ویروس در تگزاس و حداقل 1,793 فتح و میر.

اعتبار…گابریلا Demczuk برای نیویورک تایمز

صحبت کردن با کارکنان یک مرکز تولید است که تولید کننده سواب برای Covid-19 آزمون جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه جنگ لفظی با دولت دموکراتیک فرماندار جانت میلز.

“شما باید یک فرماندار است که نمی خواهد به شما اجازه باز کردن” آقای ترامپ گفت: جمعه در یک سخنرانی در پیوریتن محصولات پزشکی. “من به عنوان ممکن است به خوبی آن را می گویند در حالی که من تا اینجا: شما بهتر است به دولت باز, فرماندار.”

خانم میلز گفته بود رئیس جمهور پیش از آن در هفته ای که سفر برنامه ریزی شده به پزشکی سواب کارخانه در شمال بنگور “ممکن است باعث مشکلات امنیتی.” آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ با رد او احتیاط و گفت: او حتی بیشتر مصمم به رفتن است.

در طول سخنرانی آقای ترامپ پیشنهاد مین بود از دست رفته بسیار مهم گردشگری دلار

“این است که وقت خود را در این ماه بزرگ را در این کریسمس” آقای ترامپ گفت. “چگونه می تواند شما را بسته است؟”

در روز قبل از آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال اعمال مشابه فشار به تمام ملت فرمانداران در یک سخنرانی در باغ گل رز گفتن آمریکایی ها به “فراموش اجتماعی فاصله و شما به پوشیدن ماسک اگر شما می خواهید.” او در برابر این بیماری همه گیر به یک “طوفان” که “می رود و در عرض دو ساعت همه در حال بازسازی و تعمیر و تمیز کردن و برش چمن خود را.”

رئیس جمهور بود نه ظریف در تمایل خود را به حرکت از طولانی سوال در مورد این بیماری همه گیر. “حتی شما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت مونتاژ وجود دارد, “من متوجه شما در حال شروع به گرفتن بسیار به هم نزدیک به نظر می رسد خیلی بهتر نیست تمام راه وجود دارد اما در عین حال شما می شود وجود دارد به زودی.” The White House Correspondents’ Association گفت: بعد از آن که مقامات کاخ سفید نقض فدرال اجتماعی فاصله دستورالعمل با حرکت صندلی در باغ گل رز و نزدیک به هم و قبل از این رویداد.

“سلامت مطبوعات سپاه نباید در معرض خطر قرار داده چرا که کاخ سفید می خواهد با خبرنگاران به سرپا نگه داشتن برای یک کنفرانس خبری که در آن از رئیس جمهور حاضر به پاسخ به هر گونه سوال گفت:” جاناتان کارل از ABC اخبار رئیس جمهور از کاخ سفید به خبرنگاران’ Association.

اعتبار…متی ابوت برای نیویورک تایمز

چین هشدار داده است شهروندان خود را در برابر سفر به استرالیا به دلیل آنچه که آن را توصیف به عنوان شایع تبعیض نژادی و خشونت در این کشور در پی شیوع کروناویروس.

این حرکت عمدتا نمادین داده است که بسیاری از اتباع خارجی هستند محروم از سفر به استرالیا و گردشگری کاهش یافت در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر. آن را زیر یک سری از اقتصادی مجازات توسط چین مقابل استرالیا پس از استرالیا مقامات رهبری یک تماس برای تحقیقات مستقل به گسترش coronavirus که برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان.

در اطلاعیه روز جمعه چینی وزارت فرهنگ و گردشگری گفت که “تبعیض نژادی و خشونت علیه چینی ها و آسیایی ها در استرالیا قابل توجهی افزایش یافته.”

حملات علیه مردم آسیایی تبار به شدت افزایش یافته و در سراسر جهان در طول بیماری همه گیر به عنوان بیگانه ستیزی گسترش می یابد. آسیایی, استرالیایی می گویند که آنها باید تحمل کلامی خشن آزار و اذیت و همچنین حملات فیزیکی از جمله بودن تف بر و سرفه كرد.

روابط استرالیا و چین بدتر شده به طور قابل توجهی در هفته های اخیر به استرالیا مقامات را تحت فشار قرار دادند چین اجازه می دهد تا رسیدگی به این ویروس. در پاسخ چین به حالت تعلیق برخی از استرالیا واردات گوشت گاو و افزایش تعرفه ها در استرالیا جو. چین را رد کرده است که تصمیمات آن با انگیزه های سیاسی بود.

سفر هشدار روز جمعه هم زده احساسات میهنی در چین بسیاری از مردم انتقاد نژادپرستی در استرالیا.

“اصلا نمی رفتن” یک کاربر اینترنت نوشت: در Weibo محبوب در سایت های رسانه های اجتماعی. “مادری است که امن ترین مکان است.”

اعتبار…استفان د Sakutin/Agence France-Presse — Getty Images

در حالی که پاسخ اولیه از دولت فرانسه می تواند گسله برای برخی از کندی و کمبود ماسک و بیش از 29 ، 000 نفر در کشور دارای شانس بهتر از بسیاری از این بیماری همه گیر به ویژه هنگامی که در مقایسه با ایالات متحده و ایتالیا و اسپانیا و به ویژه بریتانیا است.

روز جمعه رئیس دولت شورای علمی immunologist Jean-François Delfraissy اعلام کرد فرانسه اپیدمی “تحت کنترل” در یک مصاحبه با رادیو فرانسه. بسیاری از کارشناسان اعتباری دولت را محکم اجرا مستند بسیج تکنولوژی مانند قطار با سرعت بالا برای نجات بیماران از نزدیک دنبال مشاوره از دانشمندان است.

فقط همین را بگویم که, که به, که خشم رئیس جمهور امانوئل پاکسازی بیش از همیشه است.

به عنوان آنها خود را جشن گرفتند موقت از انتشار مستند این هفته با مقدار پیش بینی شده بخشی از بازگشایی از کافه ها و رستوران ها coronavirus تنها تقویت این پارادوکس جمهوری را ناراحت رابطه با خود شهروندان است.

به طور متوسط بیش از نیمی از شهروندان اروپا در خارج از فرانسه — حتی در کشورهایی به مراتب بدتر سوابق خود را مشاهده و دولت ویروس پاسخ مطلوب. در فرانسه 66 درصد نامطلوب نظر به گفته های اخیر فیگارو نظرسنجی.

در برخی از راه های آقای پاکسازی است و خود را بدترین دشمن با یک سبک است که می تواند به عنوان مغرور. سخنرانی های خود را در طول بحران طولانی شد و ادبی هر دو علامت های تجاری. او سرزنش فرانسه وجود ندارد “احساس مسئولیت” سپس بعد از ستایش آنها را برای خود نظم و انضباط.

اخیرا در یک مصاحبه تلویزیونی در مورد عدم محبوبیت خود آقای پاکسازی سفت و نگاه بی تاب است.

“من نمی نشستن در اطراف احساس متاسفم برای خودم,” او گفت:. “من به دنبال به جلو.”

ایالات متحده خلاصه

اعتبار…دیانا Zeyneb Alhindawi برای نیویورک تایمز

در شهر نیویورک نگرانی در حال رشد است که به طور عمده تظاهرات مسالمت آمیز در حال افشای بسیاری از مردم به احتمال عفونت به عنوان بسیاری از افسران پلیس و معترضان که اغلب در محله های نزدیک نشده بودند با پوشیدن چهره پوشانده اند. شهردار بیل د Blasio تاکید کرد روز جمعه که ماموران قرار است به پوشیدن پوشش صورت.

“از آن شده است به طور مداوم اتفاق می افتد” آقای د Blasio گفت: در WNYC radio, و اضافه کرد که او نا امید شد و خواسته بود خود را کمیسر پلیس “چندین بار” به آدرس laxness. “آن ثابت شود.”

شهردار تصریح کرد که این شهرستان راه اندازی شد برای شروع بازگشایی روز دوشنبه غیرضروری خرده فروشان برای باز کردن منظقه وانت ساخت و ساز در بیش از 30000 سایت مجاز به راه اندازی مجدد و تولید از سرگیری. در اینجا برخی از دیگر تحولات مهم در سراسر کشور است.

 • در نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو یک فرمان اجرایی را امضا اواخر بعد از ظهر جمعه اجازه می دهد “لازم” در فرد آموزش مخصوص برای از سرگیری اما آن را بلافاصله روشن نیست چگونه فردی در مدارس را انتخاب کنید برای اجرای چنین دستوری. سفارش هم شامل جزئیات که در آن این فرد آموزش می گیرد و یا چه پروتکل های ایمنی را اجرا و برای محافظت از دانش آموزان, معلمان و پدر و مادر.

 • در کالیفرنیا چندین جدید بخش های اقتصادی خواهد شد مجاز به بازگشایی آغاز ژوئن 12, از جمله رستوران ها و سالن های ورزشی, موزه ها و اردوگاه های روز. دولت عمومی وزارت بهداشت منتشر شد هدایت دقیق برای بازگشایی تاکید بر حفظ اجتماعی فاصله در صورت پوشش و محدود کردن کاربران. موسیقی فیلم و تلویزیون تولید و ورزش حرفه ای بدون مخاطبان زنده خواهد بود همچنین مجاز به رزومه در انتظار پروتکل های ایمنی بر اساس توافق با اتحادیه های کارگری و مدیریت و شهرستان مقامات بهداشتی.

 • رژیم صهیونیستی. تیم Walz از مینه سوتا یک فرمان اجرایی را امضا جمعه کاهش محدودیت در کافه ها و رستوران ها ورزشگاه مکانهای تفریحی و سالن آغاز روز شنبه. به عنوان یک شرط برای بازگشایی, کسب و کار اجتماعی باید حفظ فاصله بین کاربران و محدود کردن اشغال. کارگران و مشتریان نیز خواهد شد نیاز به پوشیدن ماسک در هر زمان ممکن است.

 • Coronavirus موارد در دو تادیبی امکانات و یخ بازداشتگاه در شهرستان Otero, New Mexico دارای عقاید 583 توجه دولت به بخش بهداشت و درمان است. اوترو شهرستان تبدیل شده رشد نقطه داغ در روزهای اخیر با توجه به نیویورک تایمز پایگاه داده و موارد در دولت همچنان به افزایش در میان تلاش ها برای بازگشایی شده است.

 • در میشیگان مو و ناخن سالن را مجاز به بازگشایی در ژوئن 15, تحت یک فرمان اجرایی صادر جمعه توسط رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer.

 • در لوئیزیانا که در آن طوفان گرمسیری کریستبل است که انتظار می رود به ریزش زمین در روز یکشنبه فرماندار با اعلام وضعیت اضطراری و هشدار داد که این بیماری همه گیر خواهد شد پیچیده تر شدن تلاش ها برای افرادی که به دنبال سرپناه. همراه با نوعی آماده سازی ساکنان را جلوتر از یک طوفان بزرگ او خواست آنها را نیز آماده عرضه در صورت پوشش های ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب ضد عفونی کننده.

اعتبار…سندی Huffaker/گتی ایماژ

به عنوان شرکت های هواپیمایی تلاش برای متقاعد کردن آمریکایی ها به پرواز دوباره آنها را تبلیغ سیاست های خود را برای نگه داشتن مسافران امن از جمله نیاز است که هر پردازنده یک هواپیما پوشیدن ماسک.

اما مسافران در اخیر پروازهای گفت: قوانین در حال اجرا. و خدمه پرواز گفت: آنها گفته شده برای مقابله با مسافران که انتخاب کردن به آنها را دنبال کنید.

“شرکت های هواپیمایی گفت: به دنبال دستورالعمل اما اجرا نمی آنها مقابله نکنید مردم به زمین و روشن نمی پروازهای اگر آنها گوش نمی, گفت:” سارا نلسون رئيس جمهور از انجمن از خدمه پرواز در اتحادیه. “که می شود به پس از آن” من لازم نیست که برای انجام این کار. وجود دارد هیچ عواقب اگر من این کار را انجام نمی.’ که بیش از حد می تواند منجر به درگیری نه فقط با خدمه پرواز اما با مسافر دیگر که عصبانی و ناگهان ما را برای شکستن یک مبارزه است.”

در رسانه های اجتماعی و ایمیل به بار مسافران رو توصیف حالات نیاز به انتخاب بین مقابله با مسافران دیگر در مورد پوشیدن ماسک و احتمالا مواجهه با خصومت و یا نشستن در یک پرواز برای ساعت ها به طور بالقوه در معرض coronavirus.

پس از یک دکتر توییتر پست در مورد عدم اجتماعی فاصله در یک United Airlines پرواز رفت و, ویروسی, یکی دیگر از ایالات مسافر گفت: او می خواهم به درخواست یک دروازه عامل برای قرار دادن بر روی یک ماسک قبل از گرفتن یک پرواز به شیکاگو از نیوجرسی.

“اگر شما در حال سفر در حال حاضر آماده برای حمایت خود را,” او نوشت:, و اضافه کرد که “ایران نه دنبال خود اجتماعی فاصله دستورالعمل” و بسیاری از مسافران نمی شد با پوشیدن ماسک.

اعتبار…Shannon استاپلتون/ایسنا

روز جمعه رئیس جمهور تهمت کشیده ایالات متحده از سازمان بهداشت جهانی را متهم به آژانس کمک به دولت چین پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

کارشناسان بهداشت عمومی در ایالات متحده در واکنش به آقای تهمت اطلاعیه با زنگ.

“به ما کمک کرد ایجاد W. H. O.” دکتر توماس فریدن مدیر سابق مراکز کنترل بیماری و پیشگیری نیویورک تایمز گفت.

“عطف به ما پشت در W. H. O. باعث می شود ما و جهان کمتر امن” دکتر فریدن گفت.

کارشناسان استدلال می کنند که جهانی همکاری خواهد بود بسیار مهم و اساسی حاوی ویروس به عنوان آن را شش سال پیش در جریان شیوع بیماری ابولا که از طریق غرب آفریقا مواج.

در آن زمان باراک اوباما رئیس جمهور فرستاده 3,000 سربازان آمریکایی به منطقه برای کمک به با پاسخ بر روی زمین است. و سامانتا پاور سفیر سابق در سازمان ملل از تشکیل شورای امنیت سازمان ملل برای اولین بار نشست بیش از یک بحران بهداشت عمومی و کمک به تصویب یک قطعنامه اعلام وقوع یک “تهدید برای صلح و امنیت بین المللی” — یک گام است که منجر به تزریق منابع مالی و منابع برای پاسخ تلاش است.

“مانند بسیاری از قرن 21 چالش ابولا بود نه صفر-مجموع مبارزه که در برخی از کشورها می تواند ‘برنده’ به دنبال منافع خود در خلاء” خانم قدرت نوشت: در کتاب “آموزش و پرورش از یک آرمانگرا.”

این بار را Alisha Haridasani Gupta صحبت کرد به خانم قدرت در مورد آنچه W. H. O. نگاه می خواهم بدون, ایالات متحده است.

اعتبار…تیلور Glascock برای نیویورک تایمز

دولت فدرال حسابداری از ویروس های مربوط به مرگ و میر در خانه های پرستاری در سراسر کشور ناقص است, به گفته نیویورک تایمز بررسی اطلاعات.

در اطلاعات منتشر شده برای اولین بار در پنج شنبه, دولت فدرال شمارش 32,465 مرگ و میر ناشی از ساکنان و کارگران در خانه های سالمندان, اما شمارش از دست رفته است هزاران نفر از مرگ و میر رخ داده است که در امکانات برای سالمندان و مانع برخی از بدنام ترین قسمت است.

بار ها شده است ردیابی شیوع بیماری در انواع بلند مدت مراکز مراقبت از سالمندان بر اساس داده های ارائه شده توسط کشورهای شهرستانها و خانه سالمندان اپراتورهای. از روز شنبه حداقل 46,000 کارگران و ساکنان درگذشت ویروس.

برای مثال فدرال حساب از زندگی مراقبت پرستاری مرکز در کرکلند بشویید. که در اواخر ماه فوریه شد اولین بار در ایالات متحده خانه سالمندان به گزارش عمده شیوع ذکر شده یک مشکوک به عفونت و صفر ویروس مرگ و میر. مقامات بهداشتی در ایالت واشنگتن باید در حداقل 45 و میر به این مرکز قدمت آن به ماه فوریه است.

اگر خانه های پرستاری اجازه داده شد به گزارش عفونت قدمت آن به ژانویه فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات تنها به اطلاعات مورد نیاز در موارد از ماه مه به بعد پس از این ویروس در حال حاضر به اوج خود رسید و در ایالات متحده است.

Seema Verma مدیر از C. M. S. گفت: آژانس قادر نیست نیاز به خانه های سالمندان به گزارش عفونت و مرگ و میر ناشی از قبل از ماه اما بسیاری از خانه سالمندان اپراتورهای انتخاب کرده بود به انجام این کار.

“ما ممنوع است به انجام عطف به ماسبق قانون-ساخت و بنابراین ما نمی تواند نیاز آنها را به انجام این کار, اما ما احساس می کنیم بسیار راحت است که این چیزی است که آنها انجام داده ام” خانم ورما گفت.

اعتبار…جیمز Shroff/نیویورک تایمز

این خط آغاز شد و حدود دو ماه پیش با یک تعداد انگشت شماری از افرادی که به تازگی گذاشته شده است. اما در حال حاضر نزدیک به سه ماه به بحران اقتصادی آن امتداد 50 یا 60 افراد در طول روز و تقریبا کل منهتن بلوک.

همه آنها در حال انتظار برای دسترسی به همان چیزی که: تنها A. T. M. داخل تنها در شهر نیویورک شعبه KeyBank منطقه اوهایو بانک در شارژ از توزیع مزایای بیکاری به خارج-از-کار نیروهای جدید است.

دولت را فراهم می کند مزایای از طریق پرداخت مستقیم و یا در KeyBank کارت های بدهی. KeyBank بالاتر یک بار خروج محدودیت نسبت به دیگر بانک ها و شارژ نمی کند هزینه ساخت آن را یک گزینه بهتر برای بسیاری از افراد بیکار.

“این وحشتناک است” گفت: مندی Zaxanz که صرف 45 دقیقه سفر از بروکلین به A. T. M. آن زمان او بیش از دو و نیم ساعت برای رسیدن به ماشین.

خانم Zaxanz که از دست رفته کار خود را در یک هتل منهتن در ماه مارس گفت که او نیاز به پول برای پرداخت اجاره و خرید مواد غذایی.

KeyBank مقامات گفتند که تا تلاش از جمله استقرار کارکنان در خارج از شعبه به اجازه دهید مردم می دانند که آنها می توانید پول در بانک های دیگر. اما مقامات دولتی با انتقاد از بانک برای انجام بیشتر هر چه زودتر.

به عنوان خانم Zaxanz منتظر او دعا A. T. M. نمی خواهد اجرا از پول به عنوان آن بود زمانی که او سعی کردم به استفاده از آن در هفته گذشته. آن را نیز زد در بعد از ظهر چهارشنبه که منجر به خشمگین مردم مشت نزدیک پنجره.

تا کنون این سال بیش از 2.5 میلیون نفر به تعداد مدعیان بیکاری واصل شده اند در دولت است. حدود 500.000 نفر در کشور خود را دریافت مزایای در یک KeyBank کارت.

جهانی خلاصه

Video player loading
مکزیک بازگشایی اما کسانی که دست زدن به مرده می گویند Coronavirus بیماری همه گیر وجود دارد به مراتب بیش از. Crematoriums و خانه های مراسم تشییع جنازه غرق هستند و اطلاعات مرگ و میر را نشان می دهد مرگ و میر است به مراتب بالاتر از آمار رسمی.اعتباریاعتباری…برنت مک دونالد/نیویورک تایمز

مکزیک شروع به شلوغی دوباره به عنوان محدودیت سهولت در ویروس رایگان جوامع معدن و ساخت و ساز و خودرو صنایع و هزاران نفر از کسب و کار را انتخاب کنید.

اما بسیاری از مکزیکی ها از جمله کارشناسان پزشکی و ترس و حتی این کشور را بازگشایی تدریجی در حال آمدن است خیلی زود و منجر به بیماری و مرگ در زیر یک بیماری همه گیر است که تحت کنترل در آورد در مکزیک است و فزاینده در سراسر امریکا لاتین.

دکتر فرانسیسکو مورنو که سر Covid واحد ABC مرکز پزشکی یکی از شهر مکزیک بالای بیمارستان های خصوصی گفت: با وجود دو برابر شدن ظرفیت بيماران نیاز به تبدیل به دور.

دولت پیام ممکن است منجر به بسیاری از مردم فکر می کنم بدترین است او گفت: “ما در اوج این بیماری همه گیر.”

رئیس جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador تلاش کرده است به تعادل یک بیماری همه گیر با پاسخ به نیازهای اقتصادی یک کشور که در آن بیش از نیمی از جمعیت زندگی می کند دست به دهان است.

در اوایل او با بازی کردن به شدت از ویروس تهدید اجازه می دهد, فوتبال, مسابقات, کنسرت ها و آماده سازی برای مشغول بهار فصل گردشگری به ادامه.

اما آرامش از محدودیت می آید در یک لحظه زمانی که این بیماری به نظر می رسد به اوج. روز شنبه, مکزیک گزارش 1,092 مرگ و میر بالاترین روزانه تلفات به تاریخ هر چند لوپز Obrador دولت گفت: این افزایش ناشی از اداری و تاخیر در گزارش مرگ و میر. روز جمعه صبح تعداد کل مرده در این کشور شد 12,545. بیشتر تحولات از سراسر جهان:

 • بریتانیا دوم شد کشور به رنج می برند بیش از 40 ، 000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز جمعه با توجه به مقامات بهداشت عمومی. این کشور تایید کرده است حداقل 283,300 موارد coronavirus و پیشی گرفته است تنها توسط ایالات متحده در هر دو مورد و مرگ و میر.

 • سر از فرانسه‘s دولت در شورای علمی اعلام کرد فرانسه اپیدمی “تحت کنترل است.” بسیاری از کارشناسان اعتباری دولت را محکم اجرا مستند بسیج تکنولوژی مانند قطار با سرعت بالا برای نجات بیماران از نزدیک دنبال مشاوره از دانشمندان است.

 • کره جنوبی گزارش شده 39 مورد جدید در داخل و اطراف سئول که در آن یک موج جدید از عفونت شده بود ترسیم به کاباره ها و تجارت الکترونیکی انبار.

 • نخست وزیر اسکات موریسون از استرالیا هشدار داد مردم علیه حضور در تظاهرات این هفته سازمان یافته در همدردی با آمریکا تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس گفت که یک گردهمایی بزرگ می تواند خرابکاری در این کشور در تلاش برای کنترل شیوع. “اجازه دهید پیدا کردن یک راه بهتر و راه دیگری برای بیان این احساسات به جای قرار دادن سلامت خود را در معرض خطر سلامت از دیگران در معرض خطر” او گفت:.

 • در اندونزیمساجد باز برای نماز ظهر در پایتخت جاکارتا برای اولین بار در بیش از دو ماه با اجتماعی-فاصله پروتکل متوسط چک ماسک صورت و مقدار زیادی از ضد عفونی کننده دست.

 • رئیس جمهور رجب طیب اردوغان از ترکیه لغو بسیار بحث آخر هفته مستند با استناد به “پيامدهای اقتصادی و اجتماعی.” این کشور وزارت کشور گفته بود ساکنان خواهد بود محدود به خانه های خود را در طول تعطیلات آخر هفته اما آقای اردوغان گفت: شکایت از شهروندان ساخته شده بود او را دوباره ارزیابی.

اعتبار…اتان میلر/گتی ایماژ

رولت چرخ چرخید. یک راهزنان مسلح با سرفه کردن پرداخت. مشتریان فوران در سلامتی در داغ جداول بزور و با تهدید. اما در لاس وگاس مشهور قمار که بازگشایی برای کسب و کار روز پنج شنبه پس از 78 روز خاموش کردن آن چیزی جز کسب و کار به عنوان معمول است.

Showgirls در قمار پایتخت جهان از میان مسائل خود را با پوشیدن ماسک. مهمانان هتل خود را به حال درجه حرارت گرفته شده در چک. پلکسی گلاس پارتیشن جدا نمایندگی از بازیکنان و تاس ریخته بودند در ضد عفونی کننده از بین می اندازد.

یک نشانه نئون در آریا توچال و کازینو خلاصه گناه شهر جدید اخلاق: “فکر می کنم افکار کثیف, اما نگه داشتن دست های خود را تمیز می کند.”

از شیوع کروناویروس

 • سوالات متداول و مشاوره

  به روز شده در 5 ژوئن 2020

  • چگونه بسیاری از مردم شغل خود را از دست با توجه به کروناویروس در آمریکا ؟

   نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد در ماه مه وزارت کار گفت: در ژوئن 5, غیر منتظره بهبود در این کشور بازار کار استخدام به عنوان بازگشت سریع تر از انتظار اقتصاددانان بود. اقتصاددانان پیش بینی کرده بود که نرخ بیکاری به افزایش به 20 درصد و پس از آن ضربه 14.7 درصد در ماه آوریل بود که بالاترین سطح از دولت شروع نگه داشتن آمار رسمی پس از جنگ جهانی دوم است. اما نرخ بیکاری غوطه ور در عوض با کارفرمایان اضافه کردن 2.5 میلیون شغل پس از بیش از 20 میلیون شغل از دست داده بودند در ماه آوریل است.

  • خواهد تظاهرات مجموعه دوم ویروسی موج coronavirus?

   تظاهرات گسترده علیه خشونت پلیس که آورده اند هزاران نفر از مردم به خیابان در شهرستانها در سراسر آمریکا در حال افزایش شبح جدید کروناویروس شیوع باعث رهبران سیاسی و پزشکان و کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که این جمعیت می تواند باعث افزایش موارد است. در حالی که بسیاری از رهبران سیاسی در تأیید حق معترضان به بیان خود آنها خواست تظاهرکنندگان به پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله هر دو برای محافظت از خود و برای جلوگیری از بیشتر جامعه گسترش ویروس. برخی از کارشناسان بیماری های عفونی بودند اطمینان توسط این واقعیت است که تظاهرات خارج از منزل برگزار شد گفت: باز هوا تنظیمات می تواند به کاهش خطر انتقال.

  • چگونه ما شروع دوباره ورزش بدون صدمه زدن به خودمان را پس از ماه از مستند?

   ورزش محققان و پزشکان برخی از بلانت مشاوره برای کسانی از ما با هدف بازگشت به ورزش منظم در حال حاضر: به آرامی شروع و سپس برگرد تا تمرینات خود را نیز به آرامی. بزرگسالان آمریکایی تمایل به حدود 12 درصد کمتر فعال پس از اقامت در خانه مقرر آغاز شد و در ماه مارس از آنها در ماه ژانویه است. اما مراحلی وجود دارد شما می توانید به راحتی راه خود را به عقب به طور منظم ورزش با خیال راحت. برای اولین بار “شروع در بیش از 50 درصد از اعمال شما قبل از انجام Covid می گوید:” دکتر مونیکا رو رئیس اسکلتی-عضلانی پزشکی در شرلی Ryan AbilityLab در شیکاگو است. موضوع در برخی از مقدماتی squats بیش از حد او توصیه می کند. “هنگامی که شما در میانهی شب ورزش شده شما از دست دادن توده عضلانی است.” انتظار می رود برخی از عضلات twinges پس از این مقدمات پست-مستند جلسات به خصوص یک یا دو روز بعد. اما ناگهانی و یا افزایش درد در هنگام ورزش یک شیپور به توقف و بازگشت به خانه.

  • دولت من است بازگشایی. آن را امن برای بیرون رفتن?

   متحده در حال بازگشایی بیت به بیت. این به این معنی است که بیشتر در فضاهای عمومی برای استفاده در دسترس هستند و بیشتر و بیشتر کسب و کار هستند که مجاز به باز دوباره. دولت فدرال تا حد زیادی ترک تصمیم به متحده و برخی از رهبران دولت در حال خروج از تصمیم گیری به مقامات محلی. حتی اگر شما نمی گفت به ماندن در خانه آن است که هنوز یک ایده خوب برای محدود کردن سفرهای خارج و تعامل خود را با افراد دیگر.

  • آنچه خطر ابتلا به کروناویروس از یک سطح است ؟

   لمس اشیاء آلوده و سپس آلوده کردن خودمان با میکروب ها است که به طور معمول چگونه این ویروس گسترش می یابد. اما آن اتفاق می افتد. تعدادی از مطالعات از آنفولانزا, ویروس سرماخوردگی ، coronavirus و دیگر میکروب ها نشان داده اند که بیماری های تنفسی از جمله جدید coronavirus گسترش می تواند با لمس کردن سطوح آلوده به خصوص در مکان هایی مانند مراقبت از مراکز و ادارات و بیمارستان ها. اما یک زنجیره ای از حوادث را به اتفاق می افتد برای این بیماری به گسترش است که راه. بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus — آیا آن را در سطح انتقال و یا تماس انسان — است که هنوز هم اجتماعی فاصله شستن دست های خود لمس کردن صورت خود و پوشیدن ماسک.

  • چه علائم کروناویروس?

   علائم رایج این بیماری شامل تب, سرفه خشک, خستگی و دشواری در تنفس یا تنگی نفس. برخی از این علائم با هم تداخل دارند با کسانی که از آنفولانزا, ساخت, تشخیص دشوار است اما آبریزش بینی و گرفتگی سینوس ها کمتر رایج است. C. D. C. نیز اضافه شده و لرز و درد عضلانی گلودرد و سردرد و از دست دادن حس چشایی یا بویایی به عنوان نشانه به نگاه کردن به. بسیاری از افراد بیمار پنج تا هفت روز پس از قرار گرفتن در معرض اما علائم ممکن است به نظر می رسد به عنوان چند به عنوان دو روز و یا به عنوان بسیاری از 14 روز.

  • چگونه می توانم محافظت از خودم در حالی که پرواز ؟

   اگر مسافرت هوایی اجتناب ناپذیر است وجود دارد برخی از مراحل شما می توانید برای محافظت از خودتان. مهم: شستن دست های خود را اغلب و جلوگیری از دست زدن به صورت خود را. اگر ممکن است را انتخاب کنید یک صندلی کنار پنجره. یک مطالعه از دانشگاه اموری در بر داشت که در طول فصل آنفولانزا امن ترین محل برای نشستن در هواپیما توسط یک پنجره به عنوان مردم نشسته در پنجره صندلی تا به حال کمتر در تماس با به طور بالقوه افراد بیمار. ضد عفونی کردن سطوح سخت است. هنگامی که شما را به صندلی خود را و دست های خود را تمیز و استفاده از مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب برای تمیز کردن سطوح سخت در صندلی خود را مانند سر و بازو استراحت دست و پنجه نرم کمربند ایمنی راه دور صفحه نمایش صندلی جیب عقب و سینی جدول. اگر صندلی سخت است و بدون منفذ و یا چرم و یا pleather شما می توانید پاک کردن که بیش از حد. (با استفاده از دستمال مرطوب بر روی صندلی وبهلسترد می تواند منجر به یک صندلی و گسترش میکروب ها به جای کشتن آنها.)

  • چگونه می توانم من را متوسط?

   در نظر گرفتن یک فرد متوسط به دنبال نشانه ای از تب است که به عنوان آسان به عنوان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان “عادی” متوسط اعداد می تواند متفاوت باشد اما به طور کلی نگه داشتن یک چشم را برای دمای 100.5 درجه فارنهایت یا بالاتر. اگر شما یک دماسنج (آنها را می توان گران این روزها) وجود دارد راه های دیگر برای کشف کردن اگر شما یک تب و یا در معرض خطر ابتلا به Covid-19 عوارض.

  • من باید یک ماسک?

   C. D. C. توصیه کرده است که همه آمریکایی ها پوشیدن پارچه ماسک اگر آنها در. این یک تغییر در فدرال ارشاد منعکس جدید coronavirus نگرانی که در حال گسترش توسط افراد آلوده که هیچ نشانه ای ندارند. تا به حال C. D. C. مانند W. H. O. توصیه کرده است که مردم عادی نمی نیاز به پوشیدن ماسک مگر اینکه آنها بیمار هستند و سرفه است. بخشی از دلیل این بود برای حفظ پزشکی-درجه ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که به شدت به آنها نیاز دارید در یک زمان زمانی که آنها به طور مداوم در تامین کوتاه مدت. ماسک نیست جای شستن دست و اجتماعی فاصله.

  • باید چه کار کنم اگر من احساس بیمار ؟

   اگر شما شده است در معرض coronavirus و یا فکر می کنم شما باید و باید یک تب و یا علائم مانند سرفه یا تنفس مشکل, تماس با دکتر. آنها باید به شما مشاوره در مورد اینکه آیا شما باید آزمایش چگونه می توانید تست شده و چگونه به دنبال درمان های پزشکی بدون برنامه به طور بالقوه آلوده یا در معرض دیگران است.

  • چگونه می توانم تست شده ؟

   اگر شما بیمار هستید و شما فکر می کنم شما شده است در معرض جدید coronavirus C. D. C. توصیه می کند که شما یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و توضیح علائم خود را و ترس. آنها تصمیم می گیرید اگر شما نیاز به آزمایش می شود. نگه داشتن در ذهن است که وجود دارد یک شانس — به دلیل عدم تست کیت و یا اینکه شما بدون علامت به عنوان مثال — شما نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده است.


زیر اجتماعی جدید فاصله دستورالعمل قمار در سراسر نوادا را کاهش و ظرفیت خود را در نیم. تنظیم کننده دولت هستند و نیاز نیست مهمان به پوشیدن ماسک, اما برخی از بزرگتر کازینو اپراتورها از جمله MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی و وین استراحتگاه موظف اند آنها را در شرایط خاص.

“ما شاهد مشتاق و هیجان زده مهمانان که قدردانی از همه قابل مشاهده تغییراتی که ساخته شد به اموال آنها را امن نگه دارید” گفت: Debra DeShong سخنگوی MGM. “ما نگه داشته ما را اشغال کم برای آخر هفته باز به طوری که ما می توانید این کار را به آرامی و با خیال راحت. اما آنچه روشن است این است که تقاضا وجود دارد.”

اعتبار…جورج Wylesol

در مواجهه با ياوه فروش است که در حال حاضر منجر به ده ها میلیون نفر از اخراج شرکت ها در حال تلاش برای مذاکره مجدد خود را از دفتر و خرده فروشی اجاره — و در برخی از موارد امتناع از پرداخت — به امید کاهش سربار خود و زنده ماندن در بدترین رکود اقتصادی از زمان رکود بزرگ در طول coronavirus بیماری همه گیر. این است با توجه به افزایش شدید مذاکرات با صاحبان ساختمان که در حال تلاش برای نگه داشتن خط در برای اجاره ترس است که افزایش فرصتهای شغلی و کاهش درآمد می تواند تهدیدی برای بقای خود.

Simon Property Group, بزرگترین مرکز اپراتور در ایالات متحده این هفته شکایت شکاف صاحب زنجیره های خرده فروشی که شامل نیروی دریایی و جمهوری موز برای حدود 66 میلیون دلار در پرداخت اجاره به صورت مه و ژوئن با توجه به طرح دعوی در دادگاه واصل دلاور در این هفته است.

در بسیاری از موارد قوی ترین مستاجران — کسانی که قادر به پرداخت — در حال رانندگی سخت ترین برای تخفیف. آنها عبارتند از نام تجاری شرکت LVMH, لوکس کالا کنگلومرا که صاحب Sephora و رسانه های دیگر و استارباکس که تا به حال $2.6 میلیارد دلار از پول نقد در دست در پایان ماه مارس خواهد بود و باید کمی مشکل فروش سهام یا اوراق قرضه به جمع آوری پول بیشتر.

فراتر از تاثیر فوری کسب و کار بسته شدن در مستاجرین درآمد بزرگتر سوالات از جمله در حال حاضر وخیم روند برای مراکز خرید و مراکز, چگونه در کار و رفتار مصرف کننده ممکن است تغییر پس از همه گیر و اثرات اخیر غارت و خرابکاری در خرده فروشی دالان. خواهد شد و شرکت ها نیاز به فضای بیشتری به طوری که کارکنان می توانید گسترش و یا آنها را کمتر نیاز به دلیل نیاز کمتر دفاتر در تمام ؟

اعتبار…Kendrick Brinson برای نیویورک تایمز

تحقیقات جدید نشان می دهد که ماه سپتامبر بسیاری از دانشجویان آمریکایی را کاهش یافته است ماه یا بیشتر پشت جایی که آنها می شده اند اگر آنها باقی مانده بود در کلاس های درس. و اختلال در آموزش و پرورش ناشی از این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد به گسترش نژادی و اجتماعی و اقتصادی دستاورد شکاف به دلیل نابرابری در دسترسی به کامپیوتر خانه قابلیت اتصال به اینترنت و آموزش مستقيم از معلمان است.

معلمان و پدر و مادر نگران هستند چقدر کودکان در حال از دست دادن ما خبرنگار دانا گلدشتاین می نویسد.

در شفق قطبی, Colo., کلینت سیلوا هفتم-کلاس مطالعات اجتماعی معلم در حال برنامه ریزی به صرف زمستان کار با دانش آموزان خود را در مهارت های پژوهشی. برای یک کنترل از راه دور انتساب او از آنها خواست که برای ایجاد یک منبع اولیه در مورد این بیماری همه گیر است که مورخان آینده می تواند مشورت کنید.

اما تنها یک اقلیت از دانش آموزان خود را به طور مداوم درگیر با کنترل از راه دور تکالیف. “ما می دانیم این است که یک راه خوب برای آموزش,” او گفت:.

تاثیر از دست دادن یادگیری دانش آموزان را تجربه کرده اند در حال بررسی توسط محققان با استفاده از گذشته اختلالات یادگیری — مانند بلایای طبیعی و یا حتی شکستن تابستان و مقایسه استفاده از آموزش آنلاین نرم افزار در مدارس قبل از همه گیر و در حال حاضر از خانه.

دانش آموزان می توانند شروع سال تحصیلی آینده داشتن از دست رفته به اندازه یک سوم از آنها انتظار پیشرفت از سال گذشته در خواندن و نیمی از آنها انتظار پیشرفت در ریاضی با توجه به یک مقاله به کار از NWEA, یک سازمان غیر انتفاعی و پژوهشگران در دانشگاه براون و دانشگاه ویرجینیا است.

زمانی که همه از اثرات گرفته شده به حساب متوسط دانش آموز می تواند سقوط هفت ماه پشت آکادمیک در حالی که سیاه و دانش آموزان اسپانیایی می تواند تجربه و حتی بیشتر یادگیری زیان معادل 10 ماه برای کودکان و نه ماه برای لاتینی ها با توجه به یک تجزیه و تحلیل از McKinsey & Company, گروه مشاوره.

اقتصادی دور تا

اعتبار…مریم Altaffer/آسوشیتد پرس

بازار کار غیر منتظره معکوس آن همه گیر ناشی از سقوط آزاد در ماه مه به عنوان کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل است. اما دهها میلیون نفر از مردم باقی می ماند از کار و نرخ بیکاری که به سقوط به 13.3 درصد از 14.7 درصد در ماه آوریل همچنان بالاتر از هر قبلی رکود اقتصادی پس از جنگ.

بهبود آمد و به عنوان دولت تسکین چک کمک به مصرف کنندگان و شرکت ها و رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پیروزی بوک و توییتر اعلام کرد در طی یک رویداد در کاخ سفید که شغل گزارش نشانه “بزرگترین گشت در تاریخ آمریکا است.” او با امضای یک لایحه به کسب و کارهای کوچک زمان بیشتری را به استفاده از وام از چک حفاظت از برنامه ها برای کمک به آنها را شناور ماندن در طول بیماری همه گیر.

اما تریلیون دلار در کمک های دولت است که باید کمک نگه داشتن اقتصاد در حمایت از زندگی ممکن است با نزدیک شدن به پایان خود, بسیاری از اقتصاددانان هشدار می دهند که اقتصادی باز گشت نخواهد بود سویفت و چشم انداز برای یک دور جدید از محرک به شدت دنبال شده توسط دولت های ایالتی و محلی که دیده می شود مالیات بر مجموعه شاقول dimmed پس از این گزارش.

در اینجا این است که نگاهی به اخبار اقتصادی رانندگی در روز است.

 • رستوران که rehired کارکنان پس از محدودیت های ناهار خوری کاسته سراسر کشور بازی بخش بزرگی در بلند کردن اجسام رسید. حدود 1.4 میلیون نفر را به دست آورد و یا در زمان بازگشت خود را به رستوران شغل و بهداشت و کارفرمایان و ساخت و ساز در میان بخش هایی که سوار ممکن است بازار کار بهبود بر اساس وزارت کار گزارش.

 • وجود دارد میلیون ها نفر از افرادی که کار نمی کند و می خواهید یک کار که نرخ بیکاری برگ. به طور رسمی شمارش به عنوان بیکار و کارگران که در موقت اخراج باید نشان می دهد که آنها به دنبال کار در چهار هفته گذشته.

 • سهام شروع به پریدن کرد در وال استریتبا فناوری های سنگین شاخص Nasdaq composite با نزدیک شدن به رکورد بالا و S&P 500 به پاک کردن ضرر و زیان خود را برای سال 2020 است.

 • چشم انداز در کاپیتول هیل از یکی دیگر از ویروس محرک لایحه کاهش نیافته پس از اخبار از شکوفایی در بیکاری اعداد. جمهوری خواهان در حال حاضر پرتاب قابل توجهی آب سرد بر اساس این ایده از بسته های دیگری در بالای حدود 2.8 تریلیون دلار در حال حاضر به تصویب رسید, هشدار از افزایش کسری بودجه و با این استدلال که آنها می خواستند برای دیدن چگونه اقتصاد در پاسخ به, قبل از به طور آهسته از پول بیشتر است. اما تعدادی از بخش ها هنوز هم رنج می برند و دولت های ایالتی و محلی هستند هشدار از اخراج و کاهش به خدمات ضروری وجود ندارد فدرال کمک.

 • بسیاری از کسب و کار هنوز در وضعیتی وخیم. برادران بروکس, قدیمی ترین پوشاک با نام تجاری در عمل به طور مداوم در ایالات متحده برنامه ای برای ذخیره کردن حدود 700 نفر از کارکنان این تابستان در آن کارخانه در ماساچوست و نیویورک و کارولینای شمالی است. این شرکت همچنین در تلاش برای پیدا کردن خریداران برای کارخانه ها تا اواسط ماه جولای و انتظار دارد که به آنها نزدیک اگر آن را نمی تواند.

N. B. A. اتحادیه بازیکنان است بحث اول-از-آن-نوع راه اندازی مجدد برنامه ای که در لیگ صاحبان اکثریت تصویب شده در روز پنج شنبه.

لیگ شده است و امیدوار است که ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط را تایید طرح که خواستار 22 لیگ 30 تیم به زندگی می کنند و از ماه جولای تا اواسط اکتبر در یکی با دقت حفظ ایمنی حباب: والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در نزدیکی اورلاندو.

مارک استین یک بار خبرنگار ورزشی و بروکس بارنز را پوشش می دهد که صنعت سرگرمی برای بار نوشتن که راه برای قرار دادن بازی بازگشت در چوب جنگلی محقق در بخش های بزرگ از طریق ارتباط قوی بین اتحادیه, رییس جمهور, Oklahoma City, کریس پل گارد و N. B. A. کمیسر آدم و نقره و همچنین به اشتراک گذاشته شده خود روابط نزدیک به رابرت A. Iger اجرایی رئیس دیزنی.

آنها همچنین گزارش در مقیاس فشار مالی در N. B. A. لیگ چهره ها چه ورزشی به تازگی تخمین زده می شود از دست دادن درآمد نزدیک به 1 میلیارد دلار اگر نتواند به ارائه بازی حذفی به آن اولیه تلویزیون شرکای دیزنی و Turner Sports.

در ماه اکتبر یک توییت Houston Rockets مدیر کل Daryl Morey در حمایت از دموکراسی تظاهرکنندگان در هنگ کنگ, آیا آسیب در “صدها میلیون دلار” به N. B. A. در روابط کسب و کار در چین به گفته آقای نقره برآورد در ماه فوریه است. و به مراتب بیشتر سودآور جریان درآمد از خرید بلیط و دیگر در عرصه فن هزینه در دسترس نیست به طور نامحدود.

N. B. A. گفته است که در حال همکاری با متخصصان بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی برای ایجاد دستورالعمل های ایمنی برای به حداقل رساندن شانس که coronavirus می تواند سیستم شما را به “پردیس” در فلوریدا رفت و آمد مکرر. مذاکرات با اتحادیه بازیکنان در اعماق محدودیت های در حال جریان است و نمی خواهد علنا نشان داد تا هفته آینده در اولین.

اعتبار…اندرو Testa برای نیویورک تایمز

این بیماری همه گیر در بریتانیا کشته شدن بیش از 40,000 نفر بیمار صدها نفر از هزاران نفر از جمله نخست وزیر بوریس جانسون و فلج اقتصاد است. در حال حاضر آن ممکن است ادعا می کنند قربانی دیگری است: موافقتنامه تجارت آزاد بین بریتانیا و اتحادیه اروپا است.

در روز جمعه دو طرف اعلام کرد که آنها تا به حال ساخته شده کمی پیشرفت در تلاش های خود را برای حمله به یک پست-Brexit معامله تجارت. با یک ضرب الاجل در پایان سال و آخرین فرصت برای درخواست تمدید بلندی در پایان این ماه آقای جانسون دولت استدلال می کند که این امر به جای راه دور بدون برخورد از طولانی کردن مذاکرات است.

که ممکن است ذکراست. بریتانیا در حال حاضر می گوید که می خواهد به سرعت از مذاکرات در ماه آینده. اما همه گیر است درهم دولت در محاسبات و بدون معامله نتیجه که یک بار به نظر می رسید هر دو فاجعه و اما غیر ممکن است در حال حاضر به نظر می رسد کاملا محتمل است.

در سمت اروپایی به ایران کاهش یافته است پایین لیستی از اولویت به مراتب بیشتر نیاز به پاسخ دادن به این بیماری همه گیر. و اختلال در اقتصاد جهانی باعث شده است که برخی به این سوال که آیا توافق با اروپا هنوز هم حس می کند برای بریتانیا باشد.

مجتبی رحمان سابق کمیسیون اروپا اقتصاددان در حال حاضر در خطر سیاسی شرکت مشاوره گروه اوراسیا گفت: “اقتصاد پس از بحران در حال رفتن به نگاه اساسا متفاوت نسبت به قبل از بحران و دولت می خواهد آزادتر دست در شکل دهی مجدد آن اقتصاد است.”

و با آقای جانسون زیر آتش خود را برای دست زدن به هرج و مرج از ویروس سازش او را با بروکسل ممکن است بیش از حد بزرگ برای خود آماده نبرد دولت است.

اعتبار…ینس مورتنسن برای نیویورک تایمز

پس از اکثر ملل خواست شهروندان خود را به پوشیدن ماسک و پس از چند ماه از wringing دست در مورد کیفیت شواهد موجود در سازمان بهداشت جهانی روز جمعه تایید استفاده از ماسک صورت عمومی برای کاهش انتقال ویروس است.

از زمان شروع این بیماری همه گیر W. H. O. حال حاضر به حمایت از ماسک. اعلام شد دیر منتقدان گفت: به عنوان ماسک آسان و ارزان اقدام پیشگیرانه است.

حتی در آخرین ارشاد W. H. O. ساخته شده بی میلی خود را کاملا روشن کرد و گفت سودمندی از ماسک های صورت است که “هنوز پشتیبانی با کیفیت بالا و یا مستقیم شواهد علمی” اما دولت باید تشویق ماسک پوشیدن به دلیل “رشد اختصار از مشاهده شواهد است.”

W. H. O. همچنین ارائه یک لیست جامع از پتانسیل معایب پوشیدن ماسک از جمله “مشکل با برقراری ارتباط به وضوح” و “بالقوه ناراحتی است.”

در اوایل این هفته بررسی بودجه توسط W. H. O. به این نتیجه رسیدند که ماسک ماسک مانند N95s بهتر از فولاد ماسک برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. آن را نیز در بر داشت که در صورت سپر عینک و عینک ممکن است ارائه حفاظت اضافی را از coronavirus.

اما به ناامیدی برخی از مراقبت های بهداشتی کارشناسان W. H. O. تکان دادن نداشت از آن قبلی توصیه های پزشکی کارگران و گفت که ماسک ماسک ها تنها نیاز اگر چنین کارگران درگیر در روش است که تولید ویروس مملو از ذرات معلق در هوا قطرات کوچکتر از 5 میکرون.

اعتبار…آدم دین برای نیویورک تایمز

همه گیر مستندات داده اند طبیعت مکی در سراسر دنیا آوردن حیوانات به مکان های غیر منتظره. در Cougars تور خلوت خیابان های سانتیاگو پایتخت شیلی. گراز وحشی را قدم از طریق خطوط حیفا ، ماهی جلب کردن ویتنام پرتکاپو دوباره.

در تایلند, Khao Yai پارک ملی این کشور قدیمی ترین بسته شده به بازدید کنندگان انسان برای اولین بار پس از افتتاح آن در سال 1962. نتیجه? آن 300 یا تا فیل شده اند قادر به آزادانه پرسه زدن جسارت بر روی مسیرهای یک بار بسته بندی شده با انسان است.

با چند اتومبیل در اطراف فیل پارک گونه غالب قدم زدن در امتداد جاده ها, chomping در شاخ و برگ بدون نیاز به عقب نشینی به خطرناک گوشه از جنگل که در آن صخره دیدار با آبشارها. به ندرت کشف حیوانات, مانند, آسیایی, خرس سیاه یا گور, بزرگترین گاو پدید آمده اند ،

“پارک شده است قادر به بازیابی خود را گفت:” Chananya Kanchanasaka یک پارک ملی در بخش دامپزشک. “ما هیجان زده برای دیدن حیوانات در حال بیرون آمدن.”

این مهلت قابل توجه است, در بخشی به دلیل تایلند یک کشور که در آن پیوند با طبیعت شده است قاب به عنوان یکی از سلطه — به عنوان جنگل مصرف مردم و یا بالعکس.

فراتر از غارت خود را جنگلهای تایلند کلیدی ایستگاه راه جهانی حیات وحش مسیرهای قاچاق با شاخ و tusks و فلس از عنوان دور به عنوان آفریقا ساخت راه خود را به چین است.

گزارش شد کمک توسط Jo بکر هانا راش بن Casselman, استفان, قلعه, Michael Cooper الن Gabler, دانا گلدشتاین ربکا Halleck خاویر C. هرناندز, Matthew Haag, آیلین, Sullivan, Andrew Jacobs, پاتریک کینگزلی, ایزابلا Kwai علامت Landler, Apoorva Mandavilli, برنت مک دونالد, Raphael Minder, Alisha Haridasani Gupta, اندی, نیومن, Richard C. حصار به Roni Caryn رابین, ندا Rashwan کتی راجرز Santerre Soto Safak Timur, دکلان والش نوح Weiland, میچ Smith, Danielle عاج و رابرت Gebeloff.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>