Coronavirus: چین تصفیه منطقه ای رهبران ساعت پس از افزایش مرگ و میر و موارد جدیدتعداد مرگ و میر و عفونت ناشی از کروناویروس در چین به شدت افزایش یافته است پس از مقامات تغییر راه آنها محاسبه این ارقام در میان یک پاکسازی از مقامات حزب در زده استان هوبئی.

روز پنجشنبه چین را تایید کرد 254 اضافی مرگ و میر – اکثر آنها در هوبئی مرکز شیوع آوردن مجموع تلفات به 1,370. پس از چند روز کاهش در عفونت های جدید استان هوبئی گزارش یک افزایش تقریبا 15000 – پرش از حدود یک سوم در مجموع تا کنون.

هوبئی سلامت کمیسیون گفت که در حال حاضر از جمله در آن تایید شمارش این افراد تشخیص داده شده از طریق سی تی اسکن و همچنین از طریق تست کیت. قبلا مقامات گنجانده شده بود تنها کسانی که موارد تایید شده توسط آزمایش های تشخیصی کیت که در تامین کوتاه مدت هستند. تغییر اعمال شده است تنها به هوبئی استان است.

ویروس گرافیک

در تحولات دیگر در روز پنج شنبه و ژاپن و ثبت آن در اول مرگ و ویتنام قرار داده شده 10 ، 000 نفر تحت قرنطینه پس از شش نفر کشف شده در یک خوشه از روستاها – اولین مستند در خارج از کشور.

تغییر در چین شامل آنچه شناخته شده به عنوان “موارد احتمالی” به نظر می رسد هدف از عنوان کردن شکایت در مورد در دسترس بودن آزمایشات و درمان برای ساکنان و نیز سوالات در مورد اینکه آیا مقامات شده اند underreporting موارد است.

کمبود تست کیت معنی است که بسیاری از بیمار ساکنان شده اند قادر به دنبال درمان با بیمارستان پذیرش مشروط در آزمون نتیجه. سلامت کارگران را خواستار شده است برای مقامات به گسترش پارامترهای تشخیص به منظور درمان بیماران بیشتر است. بعضی از آنها نیز مورد سوال پايايی آزمون.
Chinese president Xi Jinping inspects coronavirus prevention and control work in Beijing on Monday.

سیاسی خرید اینترنتی از شیوع این بیماری نیز افزایش یافت روز پنج شنبه با شلیک حزب رئیس هوبئی حزب رئیس ووهان و سر از چین در هنگ کنگ و ماکائو امور دفتر. یانگ یونگ حزب جدید رئیس هوبئی آمد تا از طریق صفوف در ژجیانگ که در آن رئیس جمهور چین قبلا به عنوان حزب وزیر امور خارجه و نیز بخشی از مبارزه با فساد مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور را امضا ابتکار.

“این است که به وضوح یازدهم حرکت گفت:” دالی یانگ, یک استاد علوم سیاسی با تمرکز بر چین در دانشگاه شیکاگو است. “مخاطرات بالا هستند و نیاز به زمان برای پیدا کردن افراد مناسب برای این موقعیت برای نجات هوبئی ووهان وضعیت,” او گفت:.

روز چهارشنبه دولتی چین روزانه سایت خبری گزارش داد که یک قدرتمند پکن رسمی چتر نجات به ووهان به نظارت بر مبارزه با ویروس تا به حال مواخذه مقامات محلی برای عدم سازماندهی درمان به سرعت به اندازه کافی برای مردم گزارش به بیمارستان با علائم این بیماری است.

پنجشنبه پرش در عفونت ممکن است یکی دیگر از انگیزه برای تصفیه. “من شک دارم یازدهم را می خواستم پرسنل تغییر به پروژه یک حس است که او در کنترل اوضاع. بد اعداد تضعیف این پیام گفت:” سام جرثقیل می آموزد که سیاست چین باستان و فلسفه در کالج ویلیامز.
Workers produce protective clothing at a factory that previously produced suits and sportswear, in Wuxi in China’s eastern Jiangsu province.

در شیان یک شهر مرکزی در هوبئی مقامات نهاد “جنگ زمان اقدامات” که در آن تنها کسانی که به طور فعال درگیر در مبارزه با ویروس مجاز به ترک خانه های خود. از شنبه همه ساختمان ها خواهد بود مهر و موم شده. مناطق مسکونی را نیز مهر و موم شده قرار داده و تحت سازمان دیده بان 24 ساعته. امنیت عمومی را اجرای اقدامات است.

ویکتور Shih متخصص در سیاست چین در دانشکده سیاست جهانی و استراتژی در دانشگاه کالیفرنیا سن دیگو گفت: تغییر در روش بود “نگران کننده”. “تنظیم اطلاعات امروز ثابت و بدون شک که آنها تا به حال دو مجموعه از اعداد برای تایید آلوده, همه, همراه,” او گفت:.

Paul Hunter, استاد پزشکی در دانشگاه شرق آنجلیا گفت: سازمان بهداشت جهانی همچنین به نظر می رسید به در از دست دادن. “قابل توجه آن است که کسی که خود را به روز نکرده داشبورد با چهره های امروز نشان می دهد که آنها هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت که چگونه برای مقابله با این” او گفت:.

بحران نیز عمیقتر در هنگ کنگ که در آن وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که مدارس باقی خواهد ماند بسته حداقل تا اواسط ماه مارس. آنها بسته شده اند از زمان آغاز سال جدید قمری در پایان ماه ژانویه است.

در ویتنام, مقامات اعلام کرد این مستند از کمون از پسر Loi های کشاورزی منطقه در حدود 25 مایل از هانوی برای 20 روز. پست های بازرسی شد راه اندازی در سراسر کمون و مقامات بهداشت پوشیدن لباس محافظ اسپری ضد عفونی کننده بر روی وسایل نقلیه.

در ژاپن اعلام مرگ برای اولین بار از یک فرد آلوده به ویروس آن را سوم در خارج از سرزمین اصلی چین پس از فیلیپین و هنگ کنگ است. اما هنوز روشن نیست که اگر زن در 80s مرده بود به دلیل ویروس یا دیگر عوارض ژاپنی, وزیر بهداشت گفت.

بزرگترین خوشه ای از موارد خارج از چین است که بر روی یک کشتی کروز قرنطینه کردن ژاپن در ساحل که در آن 44 نفر بیشتر آزمایش مثبت برای این ویروس بالا بردن تعداد کل عفونت در الماس شاهزاده به 218.

در کامبوج مسافران در کشتی کروز که صرف دو هفته در دریا بعد از اینکه تبدیل به دور توسط پنج کشور بیش از ترس این که کسی روی ممکن است coronavirus را تشویق می کردند و دست می زدند که این کشتی در نهایت وارد بندر.

MS Westerdam حمل 1,455 مسافران و 802 خدمه مستقر در سیهانوکویل در شب پس از مهار دریایی در اوایل صبح به اجازه مقامات کامبوج به هیئت مدیره کشتی و جمع آوری نمونه از مسافران با هر گونه نشانه ای از بیماری یا علائم شبه آنفولانزا. تخلیه است با توجه به محل در روز جمعه.

به عنوان مقامات بهداشتی بریتانیا آماده برای بیشتر موارد این ویروس پس از تایید مبتلا در لندن مقامات آمریکایی گفت: یک دوم مورد تاييد شده بود در سن دیگو.

این فرد یک مهاجر از ووهان شد و در میان 232 مردم قرار داده شده تحت قرنطینه در Marine Corps Air Station در میرامار پس از airlifted از ووهان.

رادیو فردا کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su