Coronavirus هرج و مرج می تواند تقویت چین بدهی نگه دارید و بر تلاش سازمان مللبه عنوان coronavirus همه گیر جهانی باعث ویرانی اقتصادی چین می تواند کنترل بدهی زده ملل دارایی در یک شتاب نرخ و یا آن را می تواند افزایش آن نرم و دیپلماسی با بخشش بدهی.

انتخاب گذاشته شده است توسط نویسندگان دانشگاه هاروارد در گزارش های چینی تاکتیک لقب “debtbook دیپلماسی” و می آید در میان خواستار G20 سازمان ملل برای حمایت از یک سال بدهی مهلت قانونی برای فقیرترین کشورها است.

دولت متعلق به شرکت های چینی و بانک ها تبدیل شده اند عمده وام دهندگان بین المللی از جمله از طریق مقیاس بزرگ سرمایه گذاری در زیرساخت های تحت Xi Jinping کمربند و جاده ابتکار.

چین مراقب قبلا هشدار در مورد “debtbook دیپلماسی” شگرد که در آن کشورهای در حال توسعه قادر به سرویس سنگین بازپرداخت وام در چین سرمایه گذاری در زیرساخت های آنها را وادار به کنترل دارایی به چین است.

یک 2018 گزارش از دانشگاه هاروارد کندی مدرسه از تجزیه و تحلیل سیاست برای وزارت امور خارجه ایالات متحده شناسایی کشورهایی مانند پاکستان و سریلانکا به عنوان میان کسانی که در آن دولت در حال حاضر واگذار کلیدی پورت و یا پایگاه نظامی.

در حال حاضر به عنوان کشور صورت غیر منتظره اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر نویسندگان گفته اند که آن می تواند شتاب پیش فرض.

“من فکر می کنم آن را در مراحل اولیه” این گزارش را با همکاری نویسنده سام پارکر گفت: در هفته گذشته. “اما هر چه بدهی اهرم چین تا به حال بیش از کشورهای در حال رفتن به افزایش است. هر چه عواقب بد شد رفتن به اتفاق می افتد به عنوان یک نتیجه از بودن قادر به بازپرداخت چین, من فکر می کنم زمانی می تواند به شدت سرعت گرفته است.”

در میان واکنش جهانی به coronavirus همه گیر شده است وجود دارد افزایش تمرکز در چین استراتژی های نفوذ به ویژه آن سمت حرکت نرم و دیپلماسی است. به عنوان چین گزارش موفقیت در غلبه بر وقوع آن آغاز شده است ارائه کمک به کشورهای دیگر در حال حاضر در حال مبارزه با ویروس.

همکاری نویسنده گابریل Chefitz گفت: کشور با دو انتخاب.

“بدهی یک ابزار بسیار انعطاف پذیر. به عنوان ما می بینیم چین ساخت بزرگ, قدرت نرم, فشار, به دنبال پایین خط … وجود دارد فرصت برای چین نیاز به پرداخت بدهی شاید با دارایی های استراتژیک در بازگشت و یا به بخشش بدهی که آن جمع که قدرت نرم روایت به عنوان یک رهبر جهانی.”

مقامات چینی پیشنهاد کرده اند آنها ممکن است به تسکین بدهی.

در روز سه شنبه چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت: “برای کشورهایی که در صورت بدهی مشکلات چین هرگز آنها را وادار اما حل و فصل آن از طریق مشاوره از طریق کانال دو جانبه.”

ژائو بیانیه به دنبال داشت یک مقام که نامش ذکر نشده به رویترز گفت که چین توافق کردند که “برخی از کشورهای نباید مجبور به پرداخت را در طول بحران”.

“کشورهای در حال توسعه به ویژه کشورهای کم درآمد روبرو هستند چالش های بیشتری. ما مایل به حفظ ارتباط با کشورهای مربوطه از طریق کانال دو جانبه” این مقام گفت.

صندوق بین المللی پول و بانک جهانی خواست G20 دولت در 25 مارس به تایید یک تماس برای بدهی مهلت قانونی برای فقیرترین کشورهای جهان مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. از آن شده است با حمایت بیش از 140 عمده سازمان های غیر دولتی و موسسات خیریه.

“ضروری است در این لحظه برای ارائه جهانی حس برای کمک به کشورهای در حال توسعه به عنوان به خوبی به عنوان یک سیگنال قوی به بازارهای مالی” صندوق بین المللی پول و بانک جهانی گفت.

در روز سه شنبه غنا وزیر دارایی به نام چین را به نگاه بدهی از کشورهای آفریقایی.

“احساس من این است که چین به قوی تر” کن Ofori-عطا گفت واشنگتن-بر اساس مرکز توسعه جهانی. “بدهی های آفریقایی به چین $145bn یا بیشتر بیش از $8bn از پرداخت مورد نیاز است در این سال … طوری که نیاز به نگاه شود.”

یک G20 گروه مشغول به کار شد و با توجه به دیدار این هفته قبل از دارایی مقامات reconvene در 15 آوریل است. آنها در آخرین ملاقات در 31 مارس آمد اما به هیچ توافق در مورد این مسئله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>