Coronavirus: CDC مسائل ‘بی سابقه’ قرنطینه فدرال برای آمریکایی ها از بازگشت از ووهان به ما توقف خطوط هوایی چین به پرواز


در این نقشهها ، 29, 2020, فایل, عکس, یک هواپیمای حامل شهروندان ایالات متحده در حال تخلیه از ووهان, چین, زمین در پایگاه هوایی رزرو مارس در ریورساید کالیفرنیا. یکی از 195 آمریکایی تخلیه از ویروس شیوع منطقه در چین قرار دارد و در کالیفرنیا پایگاه نظامی برای سه روز از نظارت سعی به ترک این پایگاه قرار داده شد تحت قرنطینه یک مقام رسمی روز شنبه, ژان. 30: (AP Photo/Ringo H. W. چیو فایل)

همه 195 شهروندان ایالات متحده که عودت از ووهان چین که قرار است تحت قرنطینه فدرال سفارش در تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

این اولین بار است که مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) صادر کرده قرنطینه سفارش در 50 سال است.

دستور آمد در جهت سلامت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر.

روز جمعه Dr نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی واکسیناسیون فرزندتان و بیماری های تنفسی گفت: “در حالی که ما متوجه این بی سابقه است این است که بی سابقه تهدید.”

او افزود: “ما نه به خاطر زیاده از underreacting.”

اعتقاد بر این است که آخرین بار CDC صدور چنین دستوری بود برای ارزیابی امکان شیوع آبله های کوچک در 1960s.

در حالی که معلوم نیست اگر هر یک از مردم برگزار شد در قرنطینه در پایگاه هوایی رزرو مارس در نزدیکی Ontario, کالیفرنیا, قرارداد ویروس Dr r. schultze ، اظهار داشت که “نتیجه منفی در تست به ما کمک خواهد کرد را تایید می کنند که مردم در امان خواهد بود از این بیماری است.”

روز پنج شنبه پس از ویژه پرواز اجاره کرده بود از چین وارد شده یکی از مسافران اقدام به ترک این پایگاه قرار داده شد در قرنطینه توسط Riverside County مقامات بهداشتی.

این دوره قرنطینه برای همه 195 نفر است که دو هفته از زمانی که پرواز خود را به سمت چپ ووهان. این مربوط به دوره کمون ویروس. در ابتدا آنها را به ماندن در این پایگاه به مدت سه روز.

سیاسی گزارش می دهد که مقامات در حال برنامه ریزی برای تخلیه بیشتر آمریکایی ها هفته آینده از ووهان و نیز با توجه به تخلیه اجباری از همه ما شهروندان است.

به عنوان تقاضا برای سفر به چین کاهش مییابد هر سه ما هواپیمایی با مسیرهای به چین در حال پوسته پوسته شدن پشت و توقف عملیات.

خطوط هوایی آمریکا به لغو همه پروازها به مقصد سرزمین اصلی چین آغاز و بلافاصله پس از خلبانان شرکت هواپیمایی’ اتحادیه واصل طرح دعوی در دادگاه در روز پنج شنبه درخواست برای توقف پرواز. در ابتدا این شرکت هواپیمایی گفت: لغو برخی پروازهای بین 9 فوریه و 27 مارس.

هواپیمایی متحده در ابتدا گفت: لغو برخی از پروازها در ماه فوریه به علت کاهش تقاضا اما پیوست آمریکایی روز جمعه گفت که این امر تعلیق همه پروازهای بین 6 بهمن ماه و 28 مارس.

خطوط هوایی دلتا دارای طولانی ترین تعلیق عملیات از هر هواپیمایی اعلام این امر توقف پروازهای بین 6 فوریه و 30 آوریل است.

شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان گرفته اند اقدامات مشابه است.

روز پنجشنبه وزارت امور خارجه مطرح شده در این سفر مشورتی سطح از سه به چهار و یا از ‘تجدید نظر در سفر به سفر نیست’ و همچنین به عنوان اجازه می دهد برای خروج داوطلبانه از غیر اضطراری پرسنل و اعضای خانواده از ما کارمندان دولت از چین است.

تا کنون شش مورد تأیید در ایالات متحده است. پنج نفر به تازگی در سفر به آمریکا از چین و یک ششم است که به یکی از پنج, اولین فرد به فرد انتقال در خاک آمریکا.

بیشتر 241 نفر در ایالات متحده در حال نظارت.

کانادا تایید چهارم آن مورد روز جمعه هنگامی که یک زن در 20s خود را که تا به حال سفر از ووهان بود و در ابتدا آزمایش منفی تلقی می شد باید یک بار ویروسی بالا به اندازه کافی در نظر گرفته شود مثبت است. او تا به حال پوشیده, ماسک, در سفر به, Ontario. مقامات گفت: تا به حال یک بیماری خفیف و بهبود در سه روز.

روز پنج شنبه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی.

ادامه مطلب

ادامه مطلب

هواپیماهای بدون سرنشین سرزنش چینی ساکنان برای پوشیدن ماسک صورت

آنچه که یک اورژانس بهداشت جهانی و چگونه است که جهان در پاسخ?

هواپیمای حامل انگلیسی ها تخلیه از ووهان اراضی در انگلستان

دانشجویان خارجی در گیر coronavirus-آمار ووهان اعتراف به تخلیه

Coronavirus: ویرجین آتلانتیک می پیوندد خطوط هوایی تعلیق پروازهای چین

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de