Coronavirus موارد بالا 100000 نفر در سراسر جهان به عنوان بازار سقوط

1 / 12

بازارهای جهانی سقوط دوباره بیش از نگرانی در مورد تاثیر coronavirus می تواند در اقتصاد

بازارهای جهانی سقوط دوباره بیش از نگرانی در مورد تاثیر coronavirus می تواند در اقتصاد (AFP Photo/یوهانس EISELE)

تعداد coronavirus موارد در سراسر جهان رسید گذشته 100,000 روز جمعه به عنوان بازارهای سهام سقوط کرد و سازمان بهداشت جهانی گفت: همه کشورها را مهار “خود را بالاترین اولویت”.

راش از کشورهای اروپایی و همچنین کامرون و توگو و پرو تایید اولین مورد از این ویروس در حالی که در هلند اعلام کرد در اول آن مرگ است.

سازمان بهداشت جهانی به نام گسترش coronavirus “عمیقا نگران”. که توصیه است “که همه کشورها را مهار خود را به بالاترین اولویت” این که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران در ژنو است.

با سالمندان در میان بیشتر در گروه های در معرض خطر جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خواست مردم برای محدود کردن بازدید از پیر و ناتوان به عنوان آنجا که ممکن است برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

“ملت ما پشت پیر… (اما) در این بیماری همه گیر است و ما نیاز به محدود کردن ما بازدیدکننده داشته است تا آنجا که ما می توانیم” پاکسازی گفت. شده اند وجود دارد نه recorded virus مرگ و میر در فرانسه

در ضمن در سوئیس مقامات خواست بیش از 65s برای جلوگیری از سفر در ساعت اوج و ممنوع جلسات بیش از 150 نفر است.

در واشنگتن coronavirus جدیدی به نام از وزیر امور خارجه مایک Pompeo name “ووهان ویروس” — به خشم چین که در آن ویروس برای اولین بار شناسایی شده است.

– مرگ و میر بیشتر در ایتالیا –

دولت چین گفت: ممکن است به زودی آسانسور قرنطینه اعمال شده در هوبئی استان کانون شیوع کروناویروس که در آن برخی از 56 میلیون نفر شده است به طور موثر housebound از ژانویه تاکنون است.

“روز همه منتظر نمی خواهد بیش از حد دور” دینگ خینگینگ معاون دبیر کل از دولت چین شورا به خبرنگاران گفت.

این ویروس در حال حاضر بیش از کشته 3,450 مردم و آلوده بیش از 100 ، 000 در سراسر 92 سازمان ملل پس از وقوع اولین ظهور در چین در ماه دسامبر. بیش از 3000 از این مرگ و میر شده است در چین.

در خارج از چین, ایتالیا ثبت شده است بیشترین تعداد مرگ و میر با مارک جمعه این بزرگترین روزانه تلفات از 49 ویروس مرگ و میر آوردن مجموع تعداد 197.

واتیکان است که احاطه شده توسط رم گزارش اول خود را coronavirus مورد و بسته برخی از ادارات برای حفاظت از صدها میکرو-دولت کشیش و ساکنان.

پاپ فرانسیس گفت: 18.1 میلیون پیروان توییتر او خواست به “اکسپرس دوباره نزدیکی من به کسانی که بیمار هستند با کروناویروس و به بهداشت و درمان کارگران که در حال مراقبت از آنها”.

مقدس شهر بیت لحم در مستند جمعه پس از اولین فلسطینی موارد مرگبار coronavirus کشف شد وجود دارد خروج گردشگران تقلا برای پیدا کردن یک راه است.

در همین حال یکی دیگر از اندازه گیری به حد سرایت طول تجمعات مذهبی عربستان سعودی تخلیه اسلام جنش سایت در مکه به جماهير آن است.

– بازارهای مارپیچ –

این بیماری همه گیر است wreaked ویران کردن بر روی کسب و کار بین المللی, گردشگری, رویدادهای ورزشی و مدارس با تقریبا 300 میلیون دانش آموز به خانه فرستاده می شود در سراسر جهان.

بازارهای سهام و قیمت نفت سقوط به عنوان سرمایه گذاران پاچه بیش از انتظار ویرانگر آسیب coronavirus به رشد اقتصاد جهانی و نمایندگی گفت.

میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 3.2 درصد در اواسط صبح

نفت در حال حاضر در حال آزمایش بر روی ویروس مرتبط تقاضا ترس نیز تمدید تلفات به بیش از نه درصد است.

صنعت گردشگری شده است به شدت ضربه. تعداد بین المللی ورود توریست است که انتظار می رود به کاهش شدت این سال به دلیل ویروس, سازمان جهانی جهانگردی گفت: جمعه معکوس یک پیش بینی قبلی به صورت قابل توجهی افزایش می دهد.

آلمانی هواپیمایی غول پیکر, لوفت هانزا گفت: آن را بریده بریده ظرفیت نیم در هفته های آینده به عنوان گروه جنگ “کاهش شدید در رزرو” و لغو شد.

در همین حال مسافران و خدمه یک کشتی کروز برگزار شد در سواحل سان فرانسیسکو در انتظار بودند روز جمعه برای نتایج حاصل از آزمایشات برای تعیین اینکه آیا هر یک از 3,500 مردم در هیئت مدیره جدید کروناویروس.

در ایالات متحده, بزرگترین پرستاری اتحادیه گفت: در یک نظرسنجی از هزاران نفر از پرستاران شاغل در بيمارستان نشان داد “واقعا نگران کننده” نتایج.

پرستاران در حال کار بدون لازم تجهیزات حفاظت شخصی و عدم آموزش و پرورش و آموزش برای دست زدن به این بیماری گفت: پرستاران ملی ایالات مدیر بانی Castillo.

کنگره آمریکا تصویب اضطراری $8.3 میلیارد دلار در هزینه های لایحه برای مبارزه با کروناویروس پنج شنبه به عنوان موارد رسید و مرگ و میر رسیده 12.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان خطر و گفت که گزارش 3.4 درصد مرگ و مير بود “نادرست”.

– افزایش اعداد –

اسلواکی و صربستان, واتیکان, پرو کامرون و توگو همه گزارش اولین موارد در روز جمعه در حالی که هلند ثبت آن مرگ است.

کامرون اولین آفریقای مرکزی کشور به ثبت یک مورد از این ویروس کشنده و پنجم کشورهای جنوب صحرای ملت است.

ایران گزارش 17 جدید مرگ و میر در نظر گرفتن تلفات در کشور به 124 در حالی که مصر از شناسایی 12 مورد جدید در میان کارگران روی نیل کروز قایق رفتن از اسوان به اقصر.

پنجمین نفر کشته از coronavirus در اسپانیا در روز جمعه به مقامات توقیف مراقبت از سالمندان مراکز در سراسر مادرید.

در هند بزرگترین صنعت فیلم به نام آن معادل اسکار شده است که مجموعه ای برای پایان ماه با برگزارکنندگان با استناد به “حساسیت” از بحران بهداشت و درمان.

کره جنوبی و دارای بیشترین تعداد موارد خارج از چین با بیش از 6000 عفونت و 42 مرگ و میر باعث این کشور برای تمدید معافیت تحصیلی توسط سه هفته

burs/pvh

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>