Coronavirus: موارد تصویب 66,000 به عنوان پکن سفارشات 14 روز در قرنطینه برای عودتپکن دستور داده است تا مردم از بازگشت به شهر از تعطیلات به قرنطینه خود را برای 14 روز به سعی کنید برای جلوگیری از coronavirus گسترش به عنوان مرگ و میر در چین از شیوع گذشت 1,500.

در روز شنبه این کشور را ملی کمیسیون بهداشت گفت: 2,641 مورد جدید تایید شد در حالیکه در 24 ساعت در نظر گرفتن تعداد کل تایید عفونت در سراسر سرزمین اصلی چین به 66,492. نیز وجود دارد 143 مرگ و میر در 24 ساعت به نیمه شب روز جمعه در نظر گرفتن مجموع مرگ و میر ناشی از این ویروس به 1,523.

رسمی پکن روزنامه گفت: مردم در عدم اطاعت از دستور دولت به قرنطینه خود را در بازگشت از تعطیلات خواهد بود. اما هنوز روشن نیست که چگونه است که اجرا شود و یا اینکه محدودیت اعمال را برای افراد غیر مقیم و یا اتباع خارجی ورود از خارج از کشور.

“از حالا به همه کسانی که بازگشت به پکن باید در خانه بماند و یا ارائه به گروه نظارت برای 14 روز پس از ورود” پکن ویروس پیشگیری کار گروه گفت: در اطلاعیه ذکر شده توسط پکن روزانه.

“کسانی که حاضر به پذیرفتن خانه و یا متمرکز رصد و دیگر پیشگیری و کنترل اقدامات پاسخگو خواهد بود تحت قانون” آن را گفت.
A Chinese worker wears a protective mask and goggles as he cleans and disinfects machines at a nearly empty subway station during rush hour in Beijing.

ملی کمیسیون بهداشت رسمی لیانگ Wannian یک کنفرانس خبری گفت دولت ادامه خواهد داد به تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در شهر ووهان در استان هوبئی – مرکز شیوع. کمیسیون متمرکز در کاهش مرگ و میر و کاهش عفونت نرخ لیانگ گفت.

تعداد مرگ و میر در هوبئی افزایش 139 همانطور که از جمعه با 107 از کسانی که در ووهان. در مجموع 1,123 مردم در ووهان مرده بود از coronavirus.

وانگ Hesheng جدید سر هوبئی سلامت کمیسیون قول داد برای پیدا کردن و درمان همه تحت تاثیر این ویروس دولتی گلوبال تایمز گفت.

وانگ یکی از چندین سطح بالا منصوب پرواز در هوبئی استان در هفته گذشته به بیش از اخراج مقامات محلی است. آن را به دنبال خشم عمومی بیش از مرگ در ووهان از whistleblower دکتر لی Wenliang که تسلیم به ویروس.

چین شده است تلاش برای به دست آوردن دومین اقتصاد بزرگ جهان پس از رفتن قمری تعطیلات سال جدید که تمدید شد 10 روز به کمک حاوی ویروس است. جهانی تایمز گزارش داد که چین را به بانک ارائه داده اند $77bn در خطوط اعتباری برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر. دولت مرکزی نیز پمپ دهها میلیاردها دلار به سیستم مالی این کشور.
CHINA-HEALTH-VIRUSA man wearing a face mask walks his dog in Beijing.

در همین حال کاخ سفید اقتصاد مشاور لری Kudlow گفت که او انتظار می رود این ویروس به “شاید” کشیدن 0.2-0.3% از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده در سه ماهه اول.

تعدادی از نمایشگاه ها و رویدادهای ورزشی و صنعت کنفرانس در چین و خارج از کشور شده اند که تحت تاثیر گسترش ویروس همچنان به افزایش است.

کسب و کار بین المللی ماشین آلات پارسیان (IBM) در روز جمعه گفت: آن را به حال لغو مشارکت خود را در RSA cyber security کنفرانس در سان فرانسیسکو در پایان ماه فوریه با توجه به کروناویروس های مربوط به.

قبلا Facebook گفت: آن را به حال لغو آن بازاریابی جهانی در اجلاس برنامه ریزی شده برای ماه آینده نیز در سان فرانسیسکو بیش از نگرانی در مورد خطرات مشابه.

کنگره جهانی موبایل (MWC) سالانه مخابرات صنعت تجمع در بارسلونا نیز لغو شده پس از خروج دسته جمعی توسط شرکت کنندگان مربوط به کوروناویروس.

برگزارکنندگان از هفته آینده در جام جهانی ژیمناستیک در ملبورن گفت: کل تیم چینی بود بیرون کشیده و با توجه به محدودیت های مسافرتی.

یک مقام چینی در مصاحبه ای با رویترز اذعان کرد که coronavirus بود یک چالش بزرگ است اما در دفاع از این دولت را در مدیریت این بیماری همه گیر و شلاق در “افراطی” از برخی از کشورها.

دولت عضو شورا وانگ یی که همچنین به عنوان چین گفت چین گرفته بود اقدامات قاطع برای مبارزه با این بیماری همه گیر بسیاری از رفتن فراتر از مقررات بین المللی بهداشت و سازمان بهداشت جهانی (WHO) توصیه.

“از طریق تلاش های ما این بیماری همه گیر است که به طور کلی تحت کنترل” او گفت:.

در خارج از سرزمین اصلی چین وجود داشته است نزدیک به 450 موارد در برخی از 28 کشور و سرزمین و سه مرگ و میر. ژاپن تایید آن coronavirus مرگ در روز پنج شنبه.

یک فرد فوت شده در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

این ویروس کشتن حدود 2 درصد از کسانی که آلوده شده است اما گسترش سریع تر از سایر ویروس های تنفسی پدید آمده است که در این قرن است.

یک که رهبری ماموریت مشترک با چین شروع خواهد شد آن شیوع بررسی کار این آخر هفته با تمرکز بر چگونه کروناویروس جدید در حال گسترش است و شدت آن که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

رادیو فردا کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im