Coronavirus موارد در روسیه رسیدن به 658 پس از بزرگترین روزانه افزایش: دولت

فایل عکس: یک زن یک وعده غذایی در داخل یک بیمارستان برای بیماران مبتلا به بیماری کروناویروس در مسکو

توسط ماکسیم Rodionov و الکساندر مغز

مسکو (ایسنا) – تعداد ثبت coronavirus موارد در روسیه رسیده 658 روز چهارشنبه یک روز پس از شهردار مسکو گفت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور که در مقیاس واقعی از مشکل در پایتخت روسیه به مراتب بیش از آمار رسمی.

تعداد موارد در روسیه افزایش یافت 163 یک شبه یکی از بزرگترین و افزایش روز تا کنون دولت رسمی coronavirus سایت نشان داد. اکثر موارد 410 بودند در مسکو.

داده ها نشان داد که موارد کشف شده در 55 مناطق مختلف که در کل 29 نفر تا به حال بهبود از ویروس و این که هیچ کس تا به حال درگذشت. یک زن که تست مثبت برای ویروس درگذشت اوایل این ماه اما مقامات سرزنش لخته خون در زمان.

شهر مسکو خود را تغییر coronavirus تست سیستم این هفته چیزی است که به احتمال زیاد منجر به بیشتر موارد در حال ضبط.

نمونه ارسال شده به آزمایشگاه در سیبری برای دور دوم تست برای تایید یک نتیجه مثبت دریافت شده در طی آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه در پایتخت این شهر coronavirus پاسخ ستاد گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه. عملی است که در حال حاضر متوقف شده است.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین نزدیک پوتین متحد گفت: رهبر روسیه در روز سه شنبه که یک وضعیت جدی بود آشکار در سرمایه و تعداد واقعی موارد مشخص نیست اما با افزایش سرعت.

تست این ویروس بسیار کمیاب بود گفت: سوبیانین و بسیاری از Muscovites بازگشت از خارج از کشور بودند خود منزوی در خانه و یا در تعطیلات کلبه در حومه شهر و نه در حال آزمایش.

رویترز گزارش داد اوایل این ماه که گزارش افزایش شدید موارد پنومونی در مسکو و اطلاعات ضد و نقیض در اطراف این موضوع دامن زدن ترس در مورد دقت و رسمی coronavirus داده که باقی مانده بسیار کمتر از بسیاری از کشورهای اروپایی.

روسیه گرفته شده از یک قایق از اقدامات سعی کنید به منظور محدود کردن گسترش ویروس از جمله بخشی از بسته شدن آن 4,300 متر (2,670 مایل) مرز با چین و ممنوعیت ورود همه اتباع خارجی.

دولت روسیه روز سه شنبه گفت مقامات منطقه ای به کاباره ها و سینما. شهروندان سالخورده بیش از 65 نیز خواسته شده است تا در خانه باقی می ماند به محدود کردن قرار گرفتن در معرض ویروس.

(گزارش شده توسط ماکسیم Rodionov و الکساندر مغز ویرایش توسط اندرو Osborn)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im