Coronavirus موارد در ادامه به افزایش در ایالات متحده به عنوان تهمت مسائل اطمینان

تعدادی از ایالات متحده موارد coronavirus صدر 280 روز جمعه از 64 گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از یک هفته قبل است.

همانطور که بیشتر آمریکایی ها تست شده اند برای این ویروس تعداد موارد به طور پیوسته افزایش یافته است. رئیس جمهور تهمت است ادامه داد: به تصویر کشیدن وضعیت تحت کنترل است.

“من فکر می کنم ما در شکل بزرگ منظورم این است که من فکر می کنم ما در شکل بزرگ” او به خبرنگاران گفت: حضور در کاخ سفید در روز جمعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه کرد که خود تصمیم به توقف سفر بین ایالات متحده و چین تا به حال مانع از گسترش بیشتر این ویروس. “ما ساخته شده یک حرکت خوب. ما بسته است ، ما را متوقف و آن را,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خود را اعلام کرد چین محدودیت های مسافرتی در Jan. 31. سپس توسط این ویروس تا به حال بیمار نزدیک به 10 ، 000 نفر در چین کشته و 213. یک مطالعه منتشر شده در مجله علوم نشان داد در حالی که بین المللی ممنوعیت سفر را به تعویق گسترش ویروس آنها در نهایت موفق به جلوگیری از افزایش موارد جدید.

در طول یک Feb. 27 کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید هنگامی که تعداد موارد شناخته شده در ایالات متحده آمریکا افزایش یافته است به 60 تهمت اظهار داشت که این رقم “رفتن بسیار قابل ملاحظه ای پایین نیست” و این که “ظرف چند روز” شمارش خواهد بود “پایین نزدیک به صفر است.”

از آنجا که کنفرانس مطبوعاتی 15 آمریکایی کشته شده در آمریکا از این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان و منجر به بیش از 3300 مرگ و میر در سراسر جهان است.

دولت همچنان ادامه دارد و به گلگون ارزیابی خطرات بهداشتی به کشور است.

“من خوشحال به گزارش که 14 مرگ و میر تا کنون که کاملا غم انگیز و بسیار غمگین در این کشور نشان می دهد که این است که موجود به این دلیل که رئیس جمهور در زمان عمل” مشاور رئیس جمهور کلیان کانوی به خبرنگاران گفت: جمعه در کاخ سفید است.

پیش از آن در روز کاخ سفید اقتصاد ملی مدیر لری Kudlow توصیف شیوع در ایالات متحده آمریکا در شرایط مشابه.

“ما در واقع نمی دانم چه قدر از ویروس است که می تواند اگر چه رک و پوست کنده که تا کنون به نظر می رسد نسبتا موجود” Kudlow گفت: در مصاحبه ای با CNBC.

به عنوان کسب و کار در سراسر کشور آغاز کرده اند لغو رویدادهای برنامه ریزی شده و گفتن کارکنان برای کار از خانه Kudlow شده است که به نام یک عضو از Coronavirus نیروی کار ارائه شده مخالفت مشاوره.

“من نمی خواهم به تطهیر هر چیزی. نگرانی در مورد اثر آن بر انسان به خاطر بهشت است. اما من فقط گفت: اجازه نمی افتاد. در بسیاری از راه های امریکا باید به ماندن در محل کار” Kudlow گفت.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow در کاخ سفید در روز جمعه. (اوان Vucci/AP)

وقتی پرسیده شد که در مورد گوگل تصمیم به لغو کنفرانس سالانه خود با توجه به تهدید ناشی از coronavirus تهمت نیز به دنبال پیدا کردن یک پوشش نقره ای.

“که تا به آنها. هی به آنها اجازه اقامت در ایالات متحده است. اگر آنها نمی, سفر, اگر آنها ماندن در اینجا که چیز بدی نیست برای ما. من — من شده است گفت: برای مدت زمان طولانی مردم باید انجام دهد.”

دعوت به Sean Hannity را فاکس نیوز در برنامه روز چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن مورد مناقشه سازمان بهداشت جهانی تخمین می زنند که coronavirus مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان 3.4 درصد و به نظر می رسید به می گویند که در حالی که “صدها هزار نفر” از آمریکایی ها ممکن است آلوده با ویروس در محل کار در معرض نمی شد یک نگرانی اصلی.

“بنابراین اگر شما می دانید که ما باید هزاران نفر یا صدها هزار نفر از مردم که بهتر است فقط با شما می دانید نشستن در اطراف و حتی رفتن به محل کار — برخی از آنها رفتن به کار می کنند اما آنها بهتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

رئیس جمهور بعد از آن مورد اختلاف است که او را تشویق کرده بود که هر کسی احساس بیمار برای رفتن به محل کار.

مقامات بهداشت توافق در مورد نیاز به صورت گسترده تست.

معاون رئیس جمهور مایک پنس قول داد که “حدود 1.5 میلیون آزمون” در دسترس خواهد بود در این هفته اما آتلانتیک روز جمعه گزارش داد که این می تواند به منظور بررسی تست داده شده به فقط 1,895 مردم در ایالات متحده است. از این تعداد 10 درصد در حال آزمایش مثبت برای ویروس.

CDC اولیه آزمون شد ناقص و در نتیجه منفی کاذب.

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • چگونه یک شهر اروپا است تلاش برای نگه داشتن coronavirus از موجب ترس گردشگران

  • سه شنبه مردم در انتخابات نشان می دهد بایدن یک شرط بندی بهتر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از ساندرز

  • آیا سازمان سیا بدنام برنامه کنترل ذهن ایجاد بدنام قاتل ؟

  • می تواند ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله آوردن صلح به افغانستان است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>