Coronavirus موارد متمرکز در سواحل, در حال حاضر تهدید امریکا میانه

شیکاگو — موج دوم coronavirus موارد است نمودار مسیر دور از ساحلی ایالت واشنگتن و کالیفرنیا و نیویورک و نیوجرسی و تهدید مراکز جمعیت در امریکا ، ظهور نقاط داغ شامل جوامع کوچکتر مانند Greenville, Miss., و Pine Bluff ارک., و شهرهای بزرگ مانند نیواورلئان میلواکی دیترویت و شیکاگو است.

محلی و رهبران دولت خود را پیدا کنید در تلاش برای مقابله با یورش مرگبار, فوری صدور راهنمایی برای ساکنان و صدایی زنگ بیش از یک کمبود تجهیزات در محلی درمانگاه ها و بیمارستان ها.

به عنوان تهدید گسترش سفارشات از دولت و مقامات محلی گاهی اوقات شده یک هرج و مرج گیج کننده آمیخته است. با سیگنال های مختلط از مقامات فدرال در واشنگتن دی سی رهبران محلی را کشتی با پیچیده پزشکی و اقتصادی انتخاب کند. شهرداران و فرمانداران در اوکلاهما, ماساچوست, کارولینای جنوبی و تگزاس با هم برخورد داشتهاند که بیش از محدودیت های تحمیل بر ساکنان توزیع متناقض دستورالعمل حتی خود را به عنوان جوامع در حال ویران شده توسط ویروس.

این هفته شهرها و ایالات متحده است که تا به حال هیچ مورد شناخته شده از coronavirus چندی پیش دیده می شود عفونت ناگهانی و شدید هنگام ورود. در دیترویت بیش از 850 موارد شناسایی شده اند و حداقل 15 نفر کشته شده اند. در New Orleans بهداشت عمومی کارگران باید شناسایی بیش از 1100 موارد از جمله 57 افرادی که فوت کرده اند. هشت کشته و نزدیک به 400 مورد گزارش شده در Milwaukee County, Wis. و در شیکاگو و آن حلقه داخلی حومه شهر وجود داشته است و نزدیک به 2000 مورد از صبح روز جمعه.

“من به نیویورک برای دیدن آنچه در جریان است وجود دارد و من فکر می کنم آن را یک داستان احتیاطی را برای بقیه از ما,” شهردار لری Lightfoot شیکاگو یک دموکرات در مصاحبه ای گفت: روز جمعه یک روز زمانی که مورد شناخته شده در ایالات متحده با افزایش از 100,000. “من در نیویورک و فکر می کنم, چه کار کنیم به طوری که ما به عنوان آماده شده که ممکن است این شروع می شود به سطح شیب دار بالا در شهر شیکاگو؟”

یک نظرسنجی از شهرستانها انجام شده توسط ایالات متحده در کنفرانس شهرداران در روز جمعه منتشر یافت که با وجود تضمین شده توسط دولت فدرال است که مناسب لوازم پزشکی در دسترس هستند, شهرستانها می گویند که تجهیزات آنها نیاز است نه رسیدن به آنها.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • در حال حاضر وجود دارد 100,000 شناخته شده coronavirus موارد در ایالات متحده است.
  • رئیس جمهور تهمت ابراز تاسف سیاسی خود سرنوشت و حملات دموکراتیک فرمانداران.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه 2 تریلیون دلار محرک طرح پاکسازی راه را برای چک برای آمریکایی ها.

تقریبا هر شهر آمریکا است که فاقد ابتدایی ترین لوازم. بیش از 90 درصد از نزدیک به 200 شهرستانها که در پاسخ به این نظرسنجی گفت: آنها یک منبع کافی از ماسک صورت و نزدیک به 90 درصد فاقد مقدار کافی از تجهیزات حفاظت شخصی. دیترویت گفت آن نیاز 18,000 فولاد ماسک. دیتون اوهایو مورد نیاز 200,000 N95 ماسک 150,000 جفت دستکش و 100,000 دیجیتال دماسنج.

بسیاری از مقامات محلی شاهد افزایش موارد تلاش کرده اند برای قرار دادن در محل قوی محدودیت های است که کمک خواهد کرد که سرعت گسترش شیوع. در Ga., یک شهر 73,000 که در آن وجود داشته است 16 کشته و بیش از 160 مورد تأیید ویروس شهردار بو عماد تحمیل اقامت در خانه سفارش شبیه به کسانی که از تصویب در نیویورک و ایلینوی و کالیفرنیا. اما دیگر از آلبانی و یکی در نزدیکی شهرستان دیگر صلاحیت در جنوب غربی گرجستان را محدود کرده است جنبش مردم یا دستور کسب و کار تلقی غیر ضروری را ببندید.

“این یک فاجعه طبیعی است که محدود به جغرافیایی خاص جای” آقای عماد گفت. “شهرستان خطوط معنی نیست که هر چیزی به ویروس است.”

در می سی سی پی امور خارجه دولت تا به حال تا حد زیادی در برابر تماس برای قرار دادن در محل و مقررات در اطراف ویروس. که تا به حال منجر به آشفته بازار از مقررات به عنوان شهرداران از شهرستانها در آکسفورد جکسون و توپلو بسته کافه ها و رستوران ها و تاسیس پناهگاه سفارشات بسیار متفاوت از قوانین در هوستون, نیواورلئان, نیویورک بوستون و یا سان فرانسیسکو.

“شما تنها می توانید تا کنون با پیشرو از زیر” گفت: شهردار چکو Antar لومومبا Jackson, پایتخت که بیش از 31 تایید عفونت. “ما نیاز به دولت است.”

در ایالت یوتا یک بن بست دموکراتیک مقامات دولتی در سالت لیک سیتی و دولت جمهوری خواه و فرماندار به افزایش نگرانی ها در مورد گسترش coronavirus در این ایالت پرجمعیت ترین منطقه است.

ارین Mendenhall, Salt Lake City, شهردار در مصاحبه ای گفت که او تا به حال پیش نویس — اما هنوز صادر نشده است — اورژانس منظور آموزش ساکنان باقی می ماند در خانه های خود. به منظور اجازه می دهد تا مردم به فروشگاه برای مواد غذایی انتخاب کنید تا داروها و ورزش از جمله فعالیت های دیگر.

اما خانم Mendenhall یک دموکرات گفت که او تا به حال نه استناد منظور زیرا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت یک جمهوری خواه بود نه صادر مشابه ایالت سفارش.

“برای یک شهر به انجام آن به تنهایی و به خصوص شهر که مرکز منطقه ای برای فعالیت و کسب و کار آن را انجام نمی دهد به همان اندازه خوب به عنوان آن را اگر ما به عنوان یک شهرستان یا منطقه و یا حتی به عنوان یک دولت” او گفت:.

بسیاری از موارد جدید و مرگ و میر شده اند متمرکز در میانه بزرگترین شهرستانها.

دیترویت شاهد یک انفجار از coronavirus موارد با نزدیک به 900 در مجموع — از جمله شهر رئیس پلیس جیمز کریگ — و حداقل 19 مرگ و میر. ساکنان یک زمان سخت در درک که چرا بسیاری از مردم در خود شهر را تبدیل به بیمار به خصوص به این دلیل آنها مشاهده شده دولت و رهبران شهر به عنوان پس گرفته اقدامات تهاجمی در اوایل گفت: تونیا آلن رئیس جمهور و رئیس اجرایی از Skillman بنیاد بشردوستانه سازمان است که با تمرکز بر دیترویت جوانان است.

“من فکر می کنم ما همه شگفت زده چگونه سریع و سخت هدف قرار دادن آن است در دیترویت,” او گفت:. “شما می توانید تصور کنید که چرا آن را آمار در برخی از شهرهای بزرگ در ساحل. اما چرا آن را در حال حرکت به سرعت در دیترویت ما هیچ نظری ندارم.”

مناطق اطراف کلیولند سنت لوئیس و Kansas City, Mo. نیز دیده می شود خوشه منجر به مقامات هشدار می دهند که امکانات پزشکی می تواند غرق شود.

“آنچه ما در حال حاضر تعیین خواهد کرد اگر ما تاخت و تاز اوهایو بیمارستان ها و رسیدن به یک وضعیت که در آن ما تیم پزشکی در حال ساخت زندگی و مرگ تصمیم گیری” دولت فرماندار مایک DeWine گفت: در روز پنج شنبه. “ما نمی خواهیم در آن موقعیت است. من نگران این در هر روز است.”

این مسابقه برای حفظ آمریکایی ها در خانه اتفاق افتاده در سرعت شگفت آور. فقط در طول یک هفته نزدیک به نیمی از کشورهای صادر سفارشات و یا رسمی مشاوره برای همه ساکنان خانه بمانند و دیگران باید به شدت آن را توصیه می شود. از صبح روز جمعه حداقل 233 میلیون نفر یا حدود هفت در 10 آمریکایی ها — بودند که گفته بودن در خانه بمانند.

برخی از فرمانداران که در ابتدا مقاومت مانند یک جارو اندازه گیری سرعت تغییر ذهن خود را. رژیم صهیونیستی. کریس Sununu از نیوهمشایر یک جمهوری خواه که در ابتدا توضیح داده اقامت در خانه سفارش به عنوان “عملی بپرسید:” بعد از قرار دادن در محل.

در مستقل فکر تگزاس که در آن هیچ ایالتی سفارش حداقل 20 میلیون نفر — از ریو گراند دره وسیع حومه دالاس — تحت محلی دستورالعمل ها را به ماندن در خانه.

خاک رس جنکینز دموکراتیک قاضی از Dallas County, اولین شهرستان اجرایی در تگزاس را تعطیل کافه ها و رستوران ها و مسئله اقامت در خانه سفارش دهید. او گفت که او تا به حال مشاهده شده است که شیوع بیماری در سواحل با هشدار به خصوص در کالیفرنیا و نیویورک.

“کسانی که در شهرستانها هستند و دو قدم جلوتر از ما و من می گویند که هر روز,” او گفت:. “طوفان در راه است. اما وجود دارد یک سطح سودمند تگزاس استثنایی است که مردم به این باور که به نحوی خود را ناهموار فردگرایی یا روده غرایز رسیدگی خواهد شد این ویروس در راه بهتر است.”

یکی از بزرگترین چالش هایی برای مدیریت این ویروس به صورت محلی مخلوط شده است پیام از کاخ سفید گفت: شهردار مارتی والش بوستون, یک دموکرات است. وی با اشاره به رئیس جمهور تهمت بیانیه آمده است که او با هدف به کشور و در حال اجرا دوباره عید پاک.

“این واقعا خطرناک است و ما را در یک بدتر پیگیری از ما در امروز است,” او گفت:. “اگر مردم این احساس امنیت کاذب که آنها می توانید بیرون بروید در چند هفته آینده ما قصد داریم برای دیدن موارد کاهش می دهد. ما در حال رفتن به دیدن مرگ سنبله.”

گزارش شد کمک توسط میچ اسمیت از اوورلند پارک کن.; جان Eligon از Kansas City, Mo.; مایکل شراب از واشنگتن; سارا Mervosh از کانتون اوهایو; و مایکل پاول و Timothy Williams از نیویورک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im