Coronavirus به ارمغان می آورد نیروی کار مهاجر به یک در نزدیکی توقف

MEXICO CITY — یک مهاجر پناهگاه در جنوب مکزیک به نام La 72 سال است که به محبوب ایستگاه راه برای کسانی که سفر از آمریکای مرکزی به ایالات متحده است. سال گذشته آن را دریافت شماره ثبت از بازدید کنندگان پناه گاهی اوقات بیش از 2000 یک ماه.

در هفته های اخیر که ترافیک به آسیاب متوقف و حتی به عقب.

از اواخر ماه مارس در میان coronavirus همه گیر بیش از 100 پناهجو از طریق پناهگاه. و تقریبا تمام شد به سمت جنوب در تلاش برای بازگشت به خانه های خود در آمریکای مرکزی.

“ما هرگز دیده می شود قبل از این” گفت: رامون مارکز, مدیر سابق پناهگاه. “من هرگز دیده می شود هر چیزی آهسته مهاجرت مانند coronavirus.”

مرز تعطیلی معلق پناهندگی برنامه وقفه در جهانی حمل و نقل و اقامت در خانه مستندات به شدت پیشتر مهاجرت در سراسر جهان به ویژه از کشورهای فقیر به غنی هستند.

در آمریکای لاتین یک بار شلوغ مهاجر مسیرهای که منجر از آمریکای جنوبی و از طریق آمریکای مرکزی و مکزیک به ایالات متحده رفته اند آرام و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصرف در این ویروس نزدیک به مرز برای تقریبا همه مهاجران.

اما این پدیده گسترش فراتر از آمریکا. تعداد شرق آفریقایی عبور از خلیج عدن به دنبال کار در کشورهای حاشیه خلیج فارس غوطه ور است. مزارع در غرب اروپا در حال رقیب شديد کمبود نیروی کار به عنوان ممنوعیت سفر را مسدود جنبش فصلی کارگران مهاجر از اروپای شرقی است.

“این بیماری همه گیر است و اساسا — و نه کاملا اما اصل — متوقف بین المللی مهاجرت و تحرک مرده در آهنگ های خود گفت: Demetrios G. Papademetriou از بنیانگذاران و رئیس جمهور بازنشسته از موسسه سیاست مهاجرت در واشنگتن است.

در برخی از مکان های مهاجر جریان به ظاهر یک U-نوبه خود به عنوان مهاجر دیگر قادر به کسب یک زندگی در خارج از کشور تصمیم گرفته اند برای بازگشت به خانه و حتی اگر کشورهای خود فرو رفته و در درگیری های سیاسی و اقتصادی خراب کردن.

هزاران نفر از ونزوئلا که به دنبال پناهگاه و کار در کلمبیا در سال های اخیر عبور بازگشت به ونزوئلا و افغان ها باید به خانه بازگشت از ایران و پاکستان و مردم هائیتی از جمهوری دومینیکن.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • برخی از کشورها را در نوک پا راه رفتن گام در کاهش محدودیت.
  • چین مسابقه برای coronavirus واکسن احیای یک مشکل میباشد.
  • ایتالیا مستند آسانسور چگونه به تعریف ‘نسبت’ می شود یک نقطه چسبیده.

“ما در حال پیدا کردن توده اعداد حرکت بازگشت به کشورهای مبدا خود از آنجا که آنها نمی تواند زنده بماند” جیلین Triggs, معاون کمیساریای عالی برای حفاظت در سازمان ملل متحد گفت: در یک مصاحبه.

بسیاری از کسانی که در حال بازگشت به سختی تا به حال toehold در کار غیر رسمی بخش در کشور به تصویب رسید و محروم بودند دسترسی به امنیت اجتماعی شبکه. “آنها کسانی هستند که در پایین هرم” خانم Triggs گفت. “و آنها تقریبا همیشه اول برای رفتن.”

در سال های اخیر یکی از شلوغ ترین مهاجرت دالان اجرا از طریق آمریکای مرکزی و مکزیک با دهها هزار نفر از مردم رسیدن به مرز جنوب غربی ایالات متحده هر ماه یا برای درخواست پناهندگی و یا سعی کنید به لغزش کشف نشده به کشور است.

دستگیری مهاجران بدون در که مرز طولانی ایستاده بود به عنوان یک اندازه گیری, اما ناقص از تغییرات در منطقه جریان مهاجرت.

در ماه مارس آمریکا مقامات 29,953 مهاجران وجود اندکی افت از ماه قبل کل. اما مهاجرت کارشناسان می گویند آنها انتظار دارند آوریل اعداد زمانی که آنها در نهایت منتشر شده منعکس کننده کاهش قابل توجهی در مهاجرت.

پناهگاه مدیران و مهاجران طرفداران در سراسر منطقه گفت: آنها تا به حال دیده مهاجر ترافیک آهسته به شدت در هفته های اخیر.

این کشیش پت مورفی مدیر Casa del Migrante یک پناهگاه در مرز مکزیک شهر تیجوانا گفت که تنها حدود 10 نفر نشان داده بود در درب در دو هفته گذشته به دنبال یک محل برای خواب و که بیشتر به حال فقط تبعید شده از سوی ایالات متحده به جای سفر از جنوب.

اما پدر مورفی و بسیاری دیگر از پناهگاه اپراتورها در تیجوانا و در جای دیگر درهای خود را بسته اند به تازه واردان به عنوان راهی برای حفاظت از قرنطینه ساکنان. و برخی از پناهگاه در این منطقه را تعطیل و به طور کامل برای ترس از تبدیل شدن به مکان های از سرایت. یک پناهگاه Casa del Migrante ناصری در مرز مکزیک شهرستان نوئوو لاردو به حالت تعلیق عملیات پس از آن دچار شیوع است که بیمار حداقل 15 نفر.

بسیاری از این مهاجران که به مرز جنوب غربی ایالات متحده در سال گذشته شده اند از آمریکای مرکزی اما طرفداران می گویند که به خصوص دقیق مستند و کنترل مرزی اقدامات در سراسر آن منطقه را متقاعد به تاخیر خروج خود را تا زمانی که این وضعیت را برطرف می کند.

مهاجران نیز دلسرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از تصمیم ماه گذشته به شدت سفت مرز محدودیت. با استناد به تهدید coronavirus دولت نهاد سیاست جدید که تحت آن شده است به سرعت اخراج افرادی که به طور غیرقانونی عبور از مرز جنوب غربی ایالات متحده است. دولت نیز متوقف پردازش مستند نشده مهاجران در بنادر از ورود.

این تغییرات به طور موثر مسدود شده دسترسی در جنوب غربی مرز برای مهاجران به دنبال پناهندگی.

“من می خواهم به خطر می گویند که تنها مهاجرت که در حال حاضر کار این است که مهاجرت با قاچاقچیان گفت:” آقای مارکز, مدیر سابق لا 72 مهاجر پناه است که در Tenosique, در نزدیکی مکزیک مرز گواتمالا.

ایالات متحده است و نه یک پرت. در سراسر جهان دولت ها به طور موقت بسته درهای خود را به پناهندگان به دنبال حفاظت.

خانم Triggs گفت که بیش از 120 کشور جهان است که دستور داده اند به نوعی از مرز بسته شدن تنها حدود 30 تا از آنها در حال دادن به هر نظر به ادعای پناهجویان. بسیاری از کشورها, او گفت:, “بسته اند مرزهای خود را فسخ خود را در روند پناهندگی و در حال هل دادن به عقب.”

و اسکان مجدد پناهندگان گفت: “متوقف شده است برای تمام اهداف عملی” به دلیل محدودیت در مسافرت هوایی.

در هفته های اخیر قایق حاوی صدها Rohingya پناهندگان تبدیل شده است که به دور از بنادر در مالزی توسط مقامات با استناد به مرز تعطیلی مرتبط با این بیماری همه گیر به گفته گروه های حقوق بشر.

اما در حالی که فرصت برای مهاجرت و حفاظت شده به شدت محدود در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان اخراج, ادامه اعتراض مهاجر طرفداران — گاهی اوقات با آسیب رساندن به سلامت عمومی عواقب.

نمرات از اخراجی برای بازگشت به گواتمالا از ایالات متحده در چند هفته گذشته مورد آزمایش قرار داده اند مثبت برای Covid-19, گواتمالا, مقامات گفت. ایالات متحده نیز متهم به اخراج بیمار مهاجران به مکزیک و هائیتی.

در برخی از مکان های رشته مهاجران در حال کهنه به پناهگاه encampments و پر ازدحام اتاق های هتل ها قادر به عمل اجتماعی فاصله و یا به راحتی محافظت از خود در برابر عفونت است.

یک گروه از حدود 2500 مهاجران بسیاری از آنها مردم هائیتی هستند گیر در دولت مهاجرت مراکز در جنوب پاناما به دلیل مرز با کاستاریکا بسته است مانع سفر خود را به سمت مکزیک و ایالات متحده گفت: Marcelo Pisani این مدیر منطقه ای سازمان بین المللی مهاجرت در آمریکای مرکزی و آمریکای شمالی و کارائیب است.

حداقل 23 از کسانی که مهاجران را آزمایش مثبت برای coronavirus, او گفت:.

به عنوان اقتصاد در ادامه به دهانه کاشت فقر و کمبود مواد غذایی و ناامیدی درایو میان نیازمندترین افراد به نقل مکان به احتمال زیاد افزایش می یابد یک بار دیگر ،

سازمان بین المللی کار تخمین زده شده در این هفته است که نزدیک به نیمی از جهان را در کارگران در معرض خطر از دست دادن معیشت خود را. زیان کار در حال حاضر آغاز شده به علت کاهش در حواله — پول مهاجران ارسال بازگشت به خانه — با به طور بالقوه اثرات ویرانگر در جهان در حال توسعه.

Erol Yayboke یک عضو ارشد در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی در واشنگتن گفت که او پیش بینی است که حتی هنگامی که این بیماری همه گیر محو حمایتی انگیزه در میان برخی از رهبران کشورهای ثروتمند ممکن است ادامه, خنثی کردن کامل سرگیری دیرینه الگوهای مهاجرت.

به جای آقای Yayboke گفت: جریان ممکن است بیشتر از حد نرمال بین کشورهای در حال توسعه که مطرح محدودیت های کمتری در مهاجرت.

“من فکر می کنم که هنگامی که شما به نوبه خود شیر پشت در آن را نمی خواهید به بلافاصله جریان,” او گفت:. “و هنگامی که آن جریان آن را نه لزوما رفتن به جریان در همان جهت است.”

آقای Papademetriou ارائه شده احتمال دیگر: با وجود مرز محدودیت در کشورهای ثروتمند مقید کردن تقاضا ممکن است رانندگی مردم از جان گذشته برای شروع صعودی در سراسر مرزها به عنوان مرکزی آمریکایی ها انجام داده اند به تازگی در مهاجر کاروان و سوریه و دیگران را در سال 2015 در اروپا بحران مهاجرت.

این امر مطرح سیاسی و فلسفی تست های لیبرال فکر دولت, او گفت:.

“چه چیزی شما را پس از آن؟” آقای Papademetriou گفت. “این را برای به چالش کشیدن کشور شده اند که با استفاده از شعارهای حقوق بشر و همبستگی از همکاری است. آن را به چالش کشیدن این نوع از فصاحت و بلاغت است. چگونه آنها واکنش نشان می دهند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de