Coronavirus: شرکت های هواپیمایی در صورت بحران جهانی به ممنوعیت سفر به ضرببین المللی صنعت سفر چهره های گسترده خاموش شدن بیش از coronavirus نگرانی پس از شرکت های هواپیمایی اعلام کرد پرواز جدید کاهش و بیشتر کشور معرفی ممنوعیت سفر و جداسازی مورد نیاز است.

سفر کسب و کار ضربه شد با دوزهای متعدد از اخبار بد در روز شنبه و یکشنبه با ما در حال گسترش آن در اروپا ممنوعیت سفر شامل انگلستان و ایرلند تعدادی از کشورهای آمریکای جنوبی در آوردن محدودیت های پرواز و استرالیا پیوستن نیوزیلند در نیاز تمام افراد از ورود به کشور به خود منزوی برای 14 روز.

خطوط هوایی آمریکا دومین و بزرگترین در جهان گفت: در روز شنبه که آن را شروع به اجرای مرحله به مرحله تعلیق تقریبا تمام مسافت های طولانی پروازهای بین المللی از روز دوشنبه در بحبوحه کاهش تقاضا و محدودیت های مسافرتی با توجه به ادامه شیوع کروناویروس.

صنعت کروز نیز رنج می برد یکی دیگر از شکست زمانی که دو کشتی قرار داده شد در قرنطینه در شیلی پس از بیمار روی یکی از آنها آزمایش مثبت برای coronavirus وزارت بهداشت در روز شنبه اعلام کرد.

دولت آمریکا روز شنبه گفت که آن را “فورا” شروع به کار بر روی راه هایی برای کمک به coronavirus-آمار حمل و نقل هوایی و کروز صنایع به عنوان آنها در تلاش برای بنیادی ضرر و زیان و حمایت از مشاغل.

بحران رو به این صنعت شده است شتاب آخرین فرمت از ما ممنوعیت های دریافتی در سفر معاون رئيس جمهور مایک پنس اعلام در کاخ سفید در روز شنبه که بریتانیا و ایرلند مسافران نیز منع از ورود به ایالات متحده برای 30 روز.

در همان کنفرانس مطبوعاتی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد که او تا به حال گرفته شده از یک آزمون برای ویروس با کاخ سفید بعد از آن آشکار است که او تا به حال ثابت منفی است.

در اسپانیا از نخست وزیر پدرو سانچز دارای آزمایش مثبت به عنوان شوهرش به طور رسمی اعلام وضعیت اضطراری بیش از coronavirus. اسپانیا در حال حاضر چهارم-بدترین آسیب دیده کشور در جهان پس از آن ثبت شده مرگ و میر بیشتر را به کل به 196. سانچز گفت: این کشور می تواند قرار داده شده در مستند برای دو هفته و دستور داد مردم را به ماندن در خانه مگر اینکه آنها مجبور به خرید مواد غذایی و یا دارو و یا رفتن به محل کار و یا در بیمارستان است.

شیوع این بیماری نیز بدتر در انگلستان در روز شنبه با مجموع مرگ و میر نزدیک به دو برابر از 11 به 21 کشته در ادامه بحث در مورد اینکه آیا سیاست های دولت با هدف ایجاد “گله ایمنی” از این بیماری خواهد کرد یا نه.

در سراسر جهان متفاوت اقدامات کنترل ادامه داد: به اعمال جمعیت از فیلیپین که در آن سرمایه مانیل شد و در حال مهر و موم کردن به آرژانتین که در آن پرواز از کشورها به شدت ضربه توسط این ویروس متوقف شده است.

چشم انداز بسیار مخربی برای صنعت هواپیمایی پیش بینی شد توسط نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون به عنوان او اعلام کرد که تمام بین المللی مسافری ورود از نیمه شب یکشنبه خواهد بود از نظر قانونی ملزم به خود منزوی برای 14 روز.

پرواز را خشک “بسیار سریع”, او گفت:, و راه اندازی نگرانی های جدی برای این کشور مبلغ 3.5 میلیارد کروز صنعت با اضافه کردن که کشتی های مسافری از بنادر خارجی خواهد بود ممنوع اولیه 30 روز.

حتی قبل از محدودیت اعلام شد مدیر اجرایی بریتیش ایرویز گفت: کارکنان این شرکت هواپیمایی در یک “جنگ برای بقا”.

خزانه داری آمریکا, وزیر استیون Mnuchin گفت که دولت را “فورا” شروع به کار با کنگره برای حمایت از مبتلا صنایع.

آمریکا محدودیت در سفر به انگلستان و ایرلند آغاز خواهد شد در روز دوشنبه در نیمه شب پنس گفت. اکثر غیر شهروندان ایالات متحده که در آن کشور در 14 روز گذشته خواهد بود محروم از ورود به امریکا است. محدودیت نیست نوار پرواز و از ما و آمریکایی ها و اقامت دائم می تواند هنوز هم سفر.

به عنوان محدودیت نشان داد, ایران و خطوط هوایی دلتا گفتند که برش شروع پروازها به مقصد انگلستان و غرب, یکی از ما چند شرکت های هواپیمایی هنوز پرواز کامل برنامه گفت که “به طور جدی با توجه به” برش پرواز.

ایالات گفت: این امر تعلیق پروازها به مقصد لندن از شیکاگو و دنور شروع دوشنبه. شرکت هواپیمایی انتظار برای پرواز روزانه سه پرواز به لندن و یک پرواز روزانه به دوبلین از طریق پایان ماه آوریل است.

ایالات گفت: این امر به اعتبار ارزش بلیط برای هر مشتری که به مسافرت های بین المللی مختل شده است توسط بیش از شش ساعت به دلیل تغییرات ناشی از محدودیت دولت. مشتریان که با استفاده از اعتبار برای 12 ماه را دریافت بازپرداخت.

بین 16 مارس و مه 6 آمریکایی خود را کاهش بین المللی ظرفیت 75 درصد در یک سال بیش از سال بر اساس آن در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این تغییرات در شرکت هواپیمایی پارکینگ تقریبا کل آن widebody ناوگان. این شرکت همچنین پیش بینی آن ظرفیت داخلی در ماه آوریل کاهش خواهد یافت 20 درصد در یک سال بیش از سال بر اساس.
داخلی ظرفیت برای ماه آوریل کاهش خواهد یافت 30 ٪ این شرکت اضافه شده است.

اتاق بازرگانی ایالات متحده روز جمعه به حکومت “به نوبه خود در کنار یک بسته به کمک نهفته کارفرمایان … هیچ کسب و کار باید ورشکسته به دلیل از دست دادن موقت در درآمد به عنوان یک نتیجه از coronavirus.”

در اروپا وضعیت برای این بخش به طور فزاینده ای وخیم.

  • نروژی هوایی که ساخته شده است تا بدهی های بزرگ به ایجاد خود را به عنوان کم هزینه اطلس اپراتور گفت: آن را به حال “هفته نه ماه” برای جلوگیری از سقوط.

  • KLM هلند فرعی شرکت Air France-KLM برنامه به بریده بریده تا 2000 شغل کاهش ساعت کار توسط یک سوم برای تمام کارکنان و درخواست حمایت از دولت است.

  • آلمانی گل سرسبد حامل لوفت هانزا روز جمعه گفت که با توجه به درخواست برای کمک های دولت است.

  • در بولیوی ممنوعیت پرواز مستقیم از اروپا به اثر رفت در روز شنبه. مسافران از چین کره جنوبی و ایتالیا و اسپانیا نیز ممنوع از ورود.

  • پاناما ممنوع پرواز از آسیا یک روز پس از مسدود کردن پروازها از اروپا است.

شیلی در ضمن به قرنطینه بیش از 1300 نفر سرنشین دو کشتی کروز پس از سالمند بریتن روی یکی از آنها آزمایش مثبت برای coronavirus وزارت بهداشت روز شنبه اعلام کرد.

85 سال است که بنا به گزارش ها در وضعیت خوب در یک بیمارستان در شهر Coyhaique نشان داد علائم این ویروس پس از خاموش شدن نقره اکسپلورر کشتی در دور دست جنوب بندر کلتا ترتل, 2,400 کیلومتر (از 1500 مایل) از سانتیاگو.

دیگر کشتی Azmara پیگیری شد و در حال حاضر در نزدیکی بندر چکبوکو پس از مقامات ممنوع و آن را از مسافران فرود وجود دارد در زمینههایی که آن را حمل موارد مشکوک از coronavirus.

رویترز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de