Coronavirus: یک بیماری است که رشد در انسان خطادر یک زمان از coronavirus اشتباهات کوچک می توانید آستین ، عواقب.

در جنوب شهر ایتالیایی سان مارکو این لمیس یک مردی که قبل از آن شناخته شده بود که او حامل این ویروس آلوده همسر و دخترش که پس از آن آمد به تماس با ده ها تن از بستگان و دوستان در تشییع جنازه او – 70 از آنها در حال حاضر در قرنطینه.

مرد مرده, 75, حال سفر به یک شهر در لومباردی در شمال – که در آن شیوع شدید ترین – دختر جوان سقوط بیمار و در حال مرگ در بازگشت خود را به تقریبا مخالف این کشور است. حوادث در حال حاضر موضوع تحقیق رسمی.

“یک postmortem آزمون نشان داد که او مبتلا به کروناویروس اما نتیجه بیرون آمد تنها پس از بدن او منتشر شد به خانواده” Ludovico Vaccaro رئیس عمومی دادستانی در فوجیا گفت: نگهبان. “آنها باید منتظر نتیجه تست” Vaccaro گفت.


این حادثه dramatised یک روند تبدیل شده است که به طور فزاینده ای روشن: چگونه در تقریبا در هر نوبت جدید کروناویروس به بهره برداری خطاهای انسانی در آن ظاهرا بی امان در سراسر این سیاره است.

از فقدان کامل تعامل با رهبری سیاسی به معیوب تست کیت misapplied پروتکل تاخیر و فرصت های از دست رفته و ساده بد شانس ویروس تضعیف شده از طریق شکاف.

و سراسر جهان, الگوهای مشابه را تکرار خود است. شاید بیشتر آشنا, به عنوان ویروس جعلی است به مکان های جدید شده است گرایش بهداشت حرفه ای به اولویت بندی تست نشانه های کسانی که با لینک های قوی را در حال حاضر تاسیس مکان های پر خطر – در ابتدا در چین و سپس ایران, کره جنوبی و ایتالیا در میان دیگران.

در این روند است که اجازه موارد به لغزش خالص اغلب با عواقب قابل توجهی به عنوان آن را تبدیل به طور فزاینده ای روشن از مطالعه از ژن داده است که اغلب این ویروس به دنبال آهنگ های مختلف.

در حالی که توجه در اروپا در ابتدا با تمرکز بر پاسخ و این که آیا یکی از اولین بیماران در شهر کدگنو, Lombardia باید تست شده با سرعت بیشتری تقریبا یکسان جنجال نیز پدید آمده در ایالات متحده, که در آن بیمار با علائم کروناویروس آزمایش شد و برای یک هفته از آنجا که آنها تا به حال شناخته شده قرار گرفتن در معرض و یا سفر تاریخ است که ممکن است اشاره به این ویروس.

به ما پاسخ تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – که کاشته سردرگمی تصادفی نظرات اغلب در تضاد با حقایق به عنوان او به دنبال به حداقل رساندن شیوع در انتخابات سال بوده است یک مورد در نقطه است.

در فضای به سختی یک هفته داستان های پدید آمده از مشکلات با ما تست کیت عرضه شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و خلاف کاران شکایت که کادر پزشکی در برخورد با بیماران آلوده نمی شد و همراه با تجهیزات مناسب.

اتهامات نیز پدید آمده از تاخیر در تست اولین مورد از جامعه انتقال در کالیفرنیا به دلیل عدم وجود لینک کلیک کنید برای بالا خطر محل سکونت در خارج از ما.

“بیماری تعجب ما” نانسی r. schultze ، مدیر CDC مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی گفت: خبرنگاران در یک کنفرانس اخیر تماس کرسی فراگیر مشکلات در تلاش برای پاسخ به و شامل بیماری های جدید را به عنوان آنها پدیدار شود. “ما باید در واکنش به وضعیت کنونی حتی اگر آن را متفاوت از آنچه که ما برای برنامه ریزی.”

به عنوان مقامات ایتالیایی به دنبال درک پیدایش بدترین شیوع بیماری در اروپا و فراتر از مرزهای آن نظریه ها شروع به ظهور بیش از آنچه رفت در پاسخ.

یک خط از پرس و جو است که تصمیم مقامات اجازه می دهد تا پرواز از شمال که در آن ایتالیا شیوع شروع شد و به دیگر نقاط کشور است.

“ما احتمالا باید شروع به ردیابی و ثبت نام افرادی که به جنوب از مناطق شمال ایتالیا به منظور جلوگیری از گسترش به شهرهای جنوبی کشور گفت: Tullio Prestileo, یک دکتر در بیماری های عفونی در پالرمو Benfratelli بیمارستان.


در برخی موارد کشورها به سادگی قادر به شناسایی ریشه های شیوع به رسم هر معنی دار نتیجه گیری حتی به عنوان شایعات را swirled.

در فرانسه Oise بخش است که این کشور بزرگترین خوشه مقامات در جستجوی خود را “بیمار صفر” فرد از آنها آلودگی نشات گرفته است.

در حالی که برخی از گزارش ها در رسانه ها با اشاره به یک نظامی هوایی با 15 عفونت به عنوان منبع خوشه implicating یک بازگشت پرواز از چین است که یقین را تکذیب کرد توسط مقامات فرانسوی که اشاره است که هیچ کس در این پرواز دارای آزمایش مثبت; نه مسافر و نه خدمه در حالی که ارتش فرانسه می گویند خدمه پرواز نیست وارد خاک چینی.

برای کسانی که سالهای زیادی را صرف برخورد با شیوع برخی از مسائل آشنا هستند. به روز رسانی روزنامه نگاران در پیشرفت مبارزه با ویروس مایک رایان, سازمان جهانی بهداشت از اورژانس با اشاره به این موضوع است.

“من شده است در این مدت زمان طولانی و هیچ کس تا به حال در پاسخ به یک بیماری همه گیر کاملا. هیچ کس تا کنون پاسخ در زمان مناسب با کامل پاسخ او گفت:” حتی به عنوان کسی که اصرار داشت که تیز کاهش مداوم در موارد نشان می دهد که این بیماری می تواند با کنترل قوی و یکپارچه پاسخ.

“این است که در دنیای واقعی زندگی می کنیم. هر پاسخ اضطراری است خال خال با فرصت های از دست رفته و تاسف تاخیر و گاهی اوقات تصمیماتی که باید در محدود داده [که] شما به عقب نگاه کنید و شما می گویند: “اگر ما می دانستم که پس از آن چه ما می دانیم در حال حاضر, پس از آن ما ممکن است انجام داده اند چیزی متفاوت است.'”

ذاتی طبیعت جدید کروناویروس نیز یک عامل پیچیده. وجود دور بودن کمتر کشنده از نظر میزان مرگ و میر نسبت به سارس که از نزدیک مربوط coronavirus ملایمت از علائم تجربه شده توسط بسیاری نیز به معنای آن است که آسان تر به از دست ندهید.

یک مورد در نقطه اولیه اروپایی خوشه های شناسایی شده در مونیخ که برخی معتقدند ممکن است کمک به برخی از اولین عفونت در ایتالیا.

به گفته محققان که در نگاه این اطلاعات ژنتیکی در حدود یک چهارم از عفونت های جدید در مکزیک و فنلاند و اسکاتلند و ایتالیا و همچنین به عنوان اولین مورد در برزیل – این به نظر می رسد شبیه به آن اولیه مونیخ خوشه ای نشان می دهد با توجه به ترور بدفورد یک محقق در فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان, چگونه مسیرهای انتقال بودند که از دست رفته.

“بسیار مهم را در صفحه اصلی پیام در اینجا این است که فقط به خاطر یک خوشه شناسایی شده است و “موجود” نیست و در واقع به معنای این مورد نیست یک دانه زنجیره انتقال که رفت و کشف نشده تا آن را به [a] ملاحظه شیوع” بدفورد ارسال شده به توییتر.

این نظر توسط تکرار Francesca Russo, ارشد, دکتر, در منطقه ونتو. او درگیر شده است در جستجو برای ایتالیا ‘بیمار صفر’, درآمد او لقب “بیمار صفر شکارچی.”

“به نظر می رسد این ویروس در گردش شده است تحت رادار, برای برخی از زمان در کنار عادی ویروس آنفولانزا. پذیرفته شده ترین فرضیه در این لحظه است که این ویروس وارد اروپا از اولین عفونت در آلمان و فرانسه و سپس وارد ایتالیا از همه جا,” او گفت:.

در تحلیل نهایی آنچه نگرانی های کسانی که در سر از واکنش بین المللی است و نه اشتباهات کوچک اما بزرگ حذفیات در سیاست نیست حداقل این واقعیت است که بسیاری از کشورها هنوز به طور کامل بسیج پاسخ خود را.

“تعدادی از کشورهایی که در سمت چپ این تا به وزیر بهداشت و درمان و وزارت بهداشت; ما گفت: این اشتباه است به آن نیاز دارد یک کل دولت رویکرد گفت:” سر این که Tedros Adhanom Ghebreyesus.

هماهنگ دخالت انسان متوقف نخواهد شد هر انتقال اما آن می تواند به کاهش اوج تمام بیماری همه گیر که کارشناسان می گویند. و این چیزی است که می تواند در نهایت کاهش ویروس تاثیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>