Coronavirus: 66 بیشتر موارد در کشتی کروز با عنوان “افسردگی در مجموعه’یکی دیگر از 66 مسافر لوکس کروز بوش قرنطینه در ژاپن آزمایش مثبت برای coronavirus آوردن تعداد افراد آلوده در کشتی به 136.

ژاپنی, مقامات بهداشت گفت: تشخیص جدید در میان 3,700 مسافران و خدمه پردازنده الماس شاهزاده شامل 45 نفر از ژاپن 11 از ما چهار نفر از استرالیا سه نفر از فیلیپین و هر یک از کانادا و اوکراین است.

این کشتی شد قرنطینه هنگامی که آن را وارد یوکوهاما در جنوب توکیو در اوایل هفته گذشته پس از آن پدید آمده است که یک مسافر که تا به حال متحرك در هنگ کنگ در اواخر ماه گذشته تا به حال آزمایش مثبت برای بیماری های دستگاه تنفسی است که آلوده بیش از 40 ، 000 نفر کشته و حداقل 910.

روز دوشنبه یک هفته به 14 روز در قرنطینه برخی از مسافران در تلاش بودند برای مبارزه با خستگی با خواندن, مشاهده پوشش زنده مراسم اسکار, بازی, بازی یا snoozing. دیگران بودند شروع به رشد محزون با حداقل یکی دیگر از نه روز به آنها اجازه خواهد داشت برای پیاده.

“تعداد زیادی از مسافران در حال حاضر در حال گرفتن یک بیت از کابین تب” دیوید هابیل یک مسافر گفت: در Facebook تصویری. “افسردگی شروع به تنظیم.”

یکی دیگر از مسافران گفت که او امیدوار اطمینان در مورد اثربخشی قرنطینه و تهویه پردازنده خواهد ثابت کند درست است.

قرنطینه ساخته شده است زندگی در هیئت مدیره کشتی و دشوار است به خصوص برای کسانی که در پنجره کابین و برای تعداد زیادی از مسافران که نیاز به دارو برای شرایط مزمن.

گروه های کوچک از مسافران مجاز به الماس شاهزاده عرشه برای 90 دقیقه در هر روز دیگر با اولویت داده شده به کسانی که اقامت در پنجره کابین. آنها باید با پوشیدن ماسک و اقامت به دور از سایر افراد است.

ژاپن وزارت بهداشت گفت: داروها تحویل داده شده بود در آخر هفته به حدود نیمی از 600 نفر پردازنده که گفتند که آنها مورد نیاز است.

وزارت گفت: قرنطینه کشش به 19 فوریه اگر چه سازمان بهداشت جهانی گفت: اواخر روز یکشنبه که این دوره می تواند تمدید شود “عنوان مناسب” برای اطلاعات تماس به تازگی مورد تأیید.

ژاپنی, مقامات بهداشت و درمان در ابتدا آزمایش 273 در خطر مسافران تخلیه کسانی که آزمایش مثبت به بیمارستان های محلی. اما در روزهای اخیر تست گسترش داده است به کسانی که تماس نزدیک با دیگر آلوده مسافران یا خدمه منجر به کشف ده ها تن از موارد جدید از آخر هفته.

دولت برنامه ای برای تست ده ها تن از مسافران با توجه به Kyodo news agency. “ما با توجه به تست در صورت امکان تمام کسانی که بیش از 80 سال است که در سلامت بیمار” رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

همه پردازنده داده شده است یک دماسنج و خواسته به طور منظم نظارت بر درجه حرارت.

آبل که با همسرش, سالی, گفت که او می دانست از مسافران که در تلاش بودند با وعده های غذایی در حال خدمت در طول دوره قرنطینه – گریه به دور از طیف گسترده ای از مواد غذایی و نوشیدنی آنها لذت می برد تا هفته گذشته.

بسیاری از مواد غذایی خدمت کرده بود “نه به مسافران طعم” و به هدر رفتن او گفت:.


“این درست نیست که من باید گله اما من در آن گروه. من لذت بردن از غذا آن را نه فقط من انتخاب مواد غذایی است. حتی اگر من از دست دادن وزن آن را بسیار سخت به خوردن این نوع مواد غذایی آنها در حال ارائه برای من” آبل گفت که ناهار روز دوشنبه بوده است “دو قطعه” ماهی قزل آلا با سبزیجات. “در حال حاضر من می دانم که واقعا برای من خوب است اما ماهی قزل آلا بود پس لعنت خشک من می توانم آن را بخورم.”

دیگر مسافران ستایش مواد غذایی اشاره کرد که این مقدار افزایش یافته بود پس از این کشتی برای اولین بار رفت به مستند یک هفته پیش.

Matthew Smith sympathised با تازه تشخیص داده شده اما مردم گفت: در توییتر پست دوشنبه که “زندگی ادامه دارد” و اضافه کرد که او تا به حال هیچ شکایتی در مورد مواد غذایی است.


Yardley وانگ مسافر از هنگ کنگ نشان داد که خبر از عفونت های اضافی به حال تحت تاثیر قرار خلق و خوی خود را. “من نیاز به گریه به اضطراب” او هنوز توییتی. “بیش از حد برای امروز.”

برخی از مسافران بنا به گزارش نگران ممکن است عواقب کار با توجه به مقدار زمان آنها مجبور به خاموش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>