Coronavirus: 100 سال که جهان را تغییر

Coronavirus: 100 سال که جهان را تغییر داد | اخبار جهان | نگهبان پرش به محتوای اصلی

آشفته دهه آن رسیده بود روز آخر. آن شب سال نو 2019 و بسیاری از نقاط جهان در حال آماده سازی برای جشن.

این اعلامیه از 2010s تا به حال ساکن در فوران و امواج است که در شکل دادن به دوران پیش رو: Brexit, جنگ داخلی سوریه, پناهندگان بحران های رسانه های اجتماعی گسترش و ناسیونالیسم خروش دوباره به زندگی است. آنها نوشته شده بود بیش از حد به زودی.

این بود تا زمانی که این آخرین ساعت قبل از تست کالباسی و شمارش معکوس آغاز کرده بودند به که در این دهه مهم ترین توسعه همه شکست سطح.

در 1.38 ب. ظ روز 31 دسامبر چینی وب سایت دولت اعلام کرد: تشخیص یک “ذات الریه علت ناشناخته” در منطقه اطراف جنوب چین غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در ووهان صنعتی شهرستان از 11 میلیون نفر است.

وقوع یکی از حداقل یک دوجین به تایید سازمان بهداشت جهانی است که در ماه دسامبر از جمله موارد از ابولا در غرب آفریقا سرخک در اقیانوس آرام و تب دانگ در افغانستان است. در خارج از چین کشف آن به سختی متوجه.

بیش از 100 روز این ویروس را مسدود و مسافرت های بین المللی خاموش کردن فعالیت های اقتصادی و محدود نیمی از بشریت را به خانه های خود آلوده کردن بیش از یک میلیون نفر و شمارش از جمله نخست وزیر و وارث تاج و تخت بریتانیا یک ایرانی معاون رئیس جمهور و Idris Elba. در اواسط ماه آوریل بیش از 75 ، 000 خواهد بود مرده است.

اما همه که هنوز هم غیر قابل تصور در پایان دسامبر به عنوان 11.59 pm علامت به نیمه شب آتش بازی منفجر شد و مردم پذیرفته در احزاب و در بسته بندی خیابان ها.

عکس: علامت Schiefelbein / AP
عکس: توماس پیتر / ایسنا
عکس: گارسیا رولینز / Resuters
عکس: دیل de la ری / AFP
عکس: ایسنا / رکس

روز 1

پنج شنبه 1 ژانویه

به ووهان, غذاهای دریایی, بازار معمولا شلوغ اما امروز صبح پلیس در حال بافندگی نوار بین فریم فلزی و hustling به صاحبان بسته آبی غلتک درب. کارگران در hazmat مناسب با دقت نمونه برداری از سطوح و محل آنها را در کیسه های پلاستیکی مهر و موم شده.

نگران پیام های در حال گردش در رسانه های اجتماعی چینی سوخت توسط اسناد پزشکی است که باید در بر داشت راه خود را آنلاین هشدار داد که بیماران شده اند ارائه در ووهان بیمارستان با علائم شوم.

“سارس است که اساسا برخی اجازه ندهید پرستاران بیرون رفتن” یک پیام می گوید. دیگری می گوید: “شستن دست های خود را. ماسک. دستکش”

مقامات در تایوان در حال تماشای با زنگ. این جزیره در حال حاضر در حوزه سلامت اقدامات احتیاطی: ورود در پروازهای مستقیم از ووهان در حال غربالگری برای آنفولانزا مانند علائم در جاده اسفالته دارای سنگفرش در تایپه قبل از آنها می تواند پیاده شود. در عرض دو روز و سنگاپور و هنگ کنگ خواهد بود نظارت بر ورود از شهرستان در مرزهای خود را.

در ووهان هشت نفر متهم كردن “شایعات” درباره این بیماری در حال احضار به اداره امنیت. یکی دیگر از خواهد شد که مواخذه است ووهان چشم پزشک Li Wenliang برای نشان دادن یک گروه از دانشکده پزشکی فارغ التحصیلان یک تجزیه و تحلیل از ویروس به اعتقاد او سارس.

عباراتی مانند “ناشناخته ووهان پنومونی” و “ووهان بازار غذاهای دریایی” در حال حاضر سانسور در YY محبوب livestreaming پلت فرم.

روز 9

پنج شنبه 9 ژانویه

رمز و راز بیماری شناسایی شده است: دانشمندان چینی می گویند بیماران مبتلا به بیمار در ووهان قرارداد بسته اند که قبلا کشف نشده coronavirus.

دو coronaviruses سارس و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) در حال حاضر موجب بیماری های همه گیر در این قرن است. این یکی جدید است مرگبار بیش از حد. شب گذشته یک زن 61 ساله کرد در ووهان بیمارستان اولین قربانی شناخته شده.

در این مرحله رسمی caseload در حال سقوط است. توالی ویروس اجازه داده است پزشکان به اعتصاب کردن بیماران بودند که فکر کردم به کامپیوتر اما که در واقع تنها به حال عادی ذات الریه. جدید کروناویروس موارد اعلام شده است به مدت چهار روز.

شناسایی ویروس جدید است که تحت الشعاع حدس و گمان بیش از یک سقوط هواپیما در حومه تهران دیروز. ایران سرزنش نقص فنی اما عکس ها و ویدئوها در گردش آنلاین در حال بالا بردن سوء ظن است که آن را به ضرب گلوله کشته شد.

بعد از مطالعه نتیجه گیری خواهد شد که در این مرحله اپیدمی شد دو برابر شدن اندازه هر هفته. فردا Li Wenliang این چشم پزشک شروع به نشان دادن علائم است.

روز 13

دوشنبه 13 ژانویه

بیش از یک هفته گذشت از ووهان مقامات بهداشتی آخرین تایید یک مورد از رمان coronavirus. شده است وجود دارد هیچ چیز از این شهر آغاز شد میزبانی مهم نشست سالانه بین دولت و استانی حزب عدالت.

اما این ویروس تضعیف شده خالص. تایلند گزارش اولین مورد 61 ساله ووهان resident که درجه حرارت بالا تشخیص داده شد توسط یک حرارتی نظارت اسکنر در فرودگاه بانکوک.

یک کمیته از متخصصان بیماری های عفونی می رود که مخفف Nervtag دیدار در لندن به بحث در مورد این ویروس و بداند که خطر ابتلا به بریتانیا “بسیار کم اما حکم بررسی و تست”.

دولت چین می گوید وجود ندارد و در عین حال شواهد روشنی از انسان به انسان انتقال, از جمله هر گونه نشانه ای از متخصصان پزشکی تبدیل شدن به بیمار. رسمی پیام تکرار میکنند که مسائل مربوط به انتشار اخبار گفت: این اطمینان از کیفیت چینی دولت پاسخ.

اپیدیولوژی می گویند این اخبار دلگرم کننده است. “اگر وجود دارد هیچ مورد جدید در چند روز آینده وقوع است” Guan Yi استاد بیماری های عفونی در دانشگاه هنگ کنگ می گوید نیویورک تایمز.

پزشکان در ووهان در حال دیدن یک تصویر متفاوت است. مطالعات بعد از آن نشان می دهد که برای بیش از دو هفته در بیمارستان این شهر شده اند برخورد با “افزایش تصاعدی” در موارد با لینک دریایی بازار است.

روز 20

دوشنبه 20 ژانویه

زونگ اتباع اعتماد تنفسی متخصص و چهره عمومی از دولت چین پاسخ می رود در تلویزیون دولتی با خبر بد: دو مورد جدید از این ویروس ظاهر شده اند در استان گوانگدونگ در میان بیماران بدون تماس مستقیم با ووهان.

نتیجه روشن است. “ما می توانیم بگویم این است که برخی از آن است که یک انسان به انسان انتقال پدیده” زونگ می گوید.

داشتن به نظر می رسید به محو در چین برای بیش از دو هفته این ویروس در حال حاضر به ظاهر شدن در سراسر کشور است. در شب جمعه وجود دارد چهار مورد جدید. یکشنبه, 139. تا پایان فردا, موارد تایید شده اند در پکن و شانگهای.

آن است که گسترش در سراسر جهان: ژاپن, کره جنوبی و آمریکا که دیروز 35 ساله که به تازگی در بازگشت از ووهان ارائه شده به یک کلینیک در ایالت واشنگتن با سرفه و تب بالا تبدیل شدن به کشور اول است.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را دریافت کرد اولین بار اساسی در جلسه این ویروس دو روز پیش طی یک جلسه که در آن او قطع بپرسید هنگامی که طعم vaping محصولات خواهد بازگشت به بازار با توجه به واشنگتن پست.

وحشت در حال رشد است در ووهان. در 6 صبح بیش از 100 بيمار با علائم کروناویروس در انتظار بودند دیده می شود در این شهر Xiehe بیمارستان یک کارگر می گوید نگهبان.

بعد 24

جمعه 24 ژانویه

در آستانه سال جدید قمری تعطیلات به صدها میلیون نفر از مردم چین در حال سفر به بازدید از دوستان و خانواده ووهان تا به طور موثر بوده است مهر و موم کردن. ترین حمل و نقل در داخل و خارج از شهر است به حالت تعلیق درآمد. بیش از 800 عفونت تشخیص داده شده اند وجود دارد و 25 نفر مرده اند.

این شهر برای اولین بار به تجربه تابش خیره کننده کامل از شیوع: سریع افزایش caseloads بیمارستان تحت شدیدترین فشار و کل جمعیت قرنطینه.

این ویروس می رسد در اروپا شناسایی شده در دو مهاجران اخیر از چین و نسبی. سه نفر تا به حال ده ها تن از تماس ها و مقامات فرانسوی می گویند که آنها در حال مسابقه برای پیگیری کردن موارد ممکن است. “شما باید برای درمان یک بیماری همه گیر به عنوان درمان شما آتش می گوید:” فرانسوی سلامت وزیر اگنس Buzyn.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را دریافت کرد اولین رسانه سوال در مورد ویروس در حالی که در داووس دو روز پیش. پرسید که آیا او نگران بود که توسط یک پتانسیل همه گیر او پاسخ داد: “نه در همه. و ما آن را کاملا تحت کنترل است.”

فردا چین مستند خواهد بود گسترده تر شامل 56 میلیون نفر است. رئیس جمهور چین را هشدار می دهند که این کشور با آن مواجه است یک “وضعیت قبر”. و لیانگ Wudong یک پزشک در انتخاب بیمارستان در هوبئی تبدیل خواهد شد اولین پزشکی حرفه ای به مرگ است.

روز 31

جمعه 31 ژانویه

پس از نزدیک به چهار سال از دردناک بحث در مجلس و در سراسر کشور در 11pm بریتانیا به خروج از اتحادیه اروپا است. مجازی بزرگ بن مخابره به 10 خیابان داونینگ سازیاموسیقی زنگی برای نقطه عطف. نزدیکی در میدان پارلمان Nigel Farage منجر به یک تفسیر از خدا ملکه را حفظ کند.

آن را نیز یک نقطه عطف در روز برای coronavirus: تا پایان روز وقوع خواهد شد بزرگتر از سارس. از آن خواهد شد به تایید رسیده انگلستان است. اسپانیا و ایتالیا را شناسایی خود را مورد اول است.

“وضعیت جدی است اما وجود دارد هیچ نیازی نیست برای زنگ همه چیز کاملا تحت کنترل” می گوید ایتالیایی, وزیر بهداشت, روبرتو Speranza.

هیچ کس مرده است خارج از چین اما در چین تلفات شتاب در حال حاضر در 258 با بیش از 11,000 آلوده. آمریکا اعلام کرد این ممنوعیت خارجی که اخیرا در چین از ورود.

عکس: جیل مید / نگهبان
عکس: کارل de Souza / AFP
عکس: میگوئل مدینه / AFP
عکس: Markus شرایبر / AP
عکس: Jorge Guerrero / AFP

بعد 36

شنبه 4 فوریه

رسمی در مورد تعداد در چین می گذرد 20,000 با 425 مرده است. یک ووهان ساکن که توسعه ذات الریه شدید در هفته گذشته می میرد در بیمارستانی در مانیل, فیلیپین, اولین فرد به تسلیم شدن به این ویروس در خارج از چین است. فیلیپین ممنوعیت هر گونه مهاجران جدید از چین است.

مدیر کل که می گوید: این بیماری بین المللی گسترش به نظر می رسد “حداقل و آهسته” هر چند آن را هنوز هم می تواند بدتر و وجود دارد بدون نیاز به بی ارزش توقف تجارت و مسافرت است.

لندن مرد پس از رسیدن به فرودگاه گاتویک از شانگهای می گوید نگهبان او احساس خطر در lax رویکرد وجود دارد. او پر کردن یک فرم و جزئیات تماس خود را اطلاعات و بعد برنامه سفر اما می گوید آن نادیده گرفته شد.

در ووهان مرکزی بیمارستان Li Wenliang وضعیت وخیم تر شده است. مرگ او در سه روز زمان خواهد ماشه زوزه از خشم و غم و اندوه در قفل شده-پایین شهر و در سراسر چین است.

از مدیران سابق کاخ سفید همه گیر آمادگی دفتر منحل در سال 2018 انتشار یک قطعه نظر در وال استریت ژورنال. “توقف ما شیوع کروناویروس قبل از آن شروع می شود” تیتر می گوید.

فردا مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری شروع خواهد شد توزیع coronavirus تست کیت در سراسر کشور است. اما دستگاه های ناقص هستند و بیش از ماه آینده ایالات متحده انجام خواهد داد فقط بیش از 1200 آزمایش در حالی که کره جنوبی و آلمان اجرا حداقل 12000 در هر روز است.

در چند روز زمان تهمت را به تجمع در نیوهمپشایر که شیوع به زودی سهولت. “توسط مارس, شما می دانید, در نظریه, هنگامی که آن را می شود کمی گرمتر از آن به طور معجزه آسایی از بین می رود” او خواهد گفت.

بعد 50

پنج شنبه 19 مارس

آزمایش های دقیق و سخت کوش تماس با ردیابی پرداخت در کره جنوبی که در آن فقط 30 مورد از این ویروس ثبت شده است تا به دیروز. اما 31st مورد شناسایی دیروز است نگرانی مقامات.

زن 61 متعلق به یک مخفی megachurch و با حضور دو خدمات در حالی که بیمار است. او نادیده گرفته پزشکان اولیه درخواست که او آزمایش می شود برای coronavirus به جای رفتن به ناهار در یک هتل بوفه. مقامات تعیین او تا به حال حداقل 1,160 خطرناک تماس با ما. “پس از آن [ویروس] فقط منفجر شد” کره جنوبی وزیر خارجه Kang Kyung-wha خواهد شد و بعد از آن می گویند.

ایران اعلام آن دو مورد تأیید هر دو در شهر مقدس قم.

در میلان آتالانتا ادامه تخیلی خود به اجرا در لیگ قهرمانان شکست اسپانیایی باشگاه والنسیا 4-1 ورزشگاه تاب با هر هدف. “حدود یک سوم از جمعیت این شهر کوچک از برگامو شد و در حال حاضر در سن سیرو ورزشگاه” یک مسابقه گزارش می گوید. هزاران نفر از اسپانیایی ها نیز در سفر به پایتخت لمباردی, استان برای این بازی است.

در لاس وگاس حزب دموکرات دارای آن نهم ریاست جمهوری در مناظره اول شامل سابق نیویورک فرماندار مایک بلومبرگ. این است که توسط سوزان حملات بلومبرگ شهرت توسط ماساچوست سناتور الیزابت وارن. Coronavirus دریافت هیچ اشاره کرد.

روز 56

شنبه 25 مارس

جهانی موارد دارای بیش از 80 ، 000. برای اولین بار پس از وقوع اعلام شد مورد تایید خارج از چین تعداد کسانی که در داخل. در آمار رسمی پکن رسیده اوج آن شیوع دو روز پیش زمانی که 150 نفر کشته شدند.

دیگران فقط شروع صعود خود را. ایتالیا و ثبت آن در اول مرگ چهار روز پیش و در حال حاضر 11 مرگ و میر. حدود 50000 نفر در سراسر شمال ایتالیا شده اند تحت مستند برای چهار روز گذشته برای اولین بار جمعیت در اروپا به قرنطینه شود.

ایران مرگ و میر است که تصور می شود بزرگترین در خارج از چین با حداقل 12 و میر تایید رسمی و 50 عنوان بسیاری از فکر به فوت در قم به تنهایی, به گفته یک نماینده مجلس.

این بیماری قابل توجه است پایین اسلامی نخبگان: آن معاون وزیر بهداشت در تلویزیون ظاهر شد و دیروز, عرق کردن فراوان به او گفت: ویروس تحت کنترل است. این بعد از ظهر ایرج Harirchi تایید او دارای آزمایش مثبت است.

به عنوان ما اعلام آن 14 مورد تهمت توییتهایی طی یک سفر رسمی به هند: “coronavirus بسیار تحت کنترل در ایالات متحده آمریکا است. بازار سهام شروع به نگاه بسیار خوب به من!”

عکس: Ezra Acayan / گتی ایماژ
عکس: کارلوس الورز / گتی ایماژ
عکس: Remo Casilli / ایسنا
عکس: دن Kitwood / گتی ایماژ
عکس: Peter Byrne / PA

بعد 66

جمعه 6 مارس

ایتالیا تلفات شش برابر رشد کرده است در شش روز: بیش از 230 ایتالیایی ها مرده و caseloads در حال رشد با بیش از 1 ، 200 در هر روز است. رم تعطیل, مدارس ممنوع تماشاگران از سری مسابقات فوتبال و در حال آماده سازی برای ringfence لومباردی.

“نظام سلامت خطرات رفتن به بیش از حد و ما یک مشکل با مراقبت های ویژه اگر نمایی بحران ادامه می دهد و می گوید:” نخست وزیر جوزپه کرد.

یک زن در 70s می شود اولین کسی که به مرگ ناشی از این ویروس در بریتانیا و خیابان داونینگ می گوید: این ویروس در حال حاضر به احتمال زیاد به گسترش “در راه قابل توجه”.

سه روز پیش در یک کنفرانس مطبوعاتی بوریس جانسون ابرو مطرح شده که او گفت: او در ادامه به لرزش دست. “من در یک بیمارستان دیگر شب جایی که من فکر می کنم وجود دارد چند coronavirus بيماران و من دست داد با همه” او گفت:.

بعد 71

چهار شنبه 11 مارس

در نادر بیضی آدرس دفتر مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دولت او گام گذاشتن در “تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ مدرن”.

تعداد موارد در ایالات متحده گذرانده 1000 و بیش از 116,000 مردم آلوده در سراسر جهان است.

بازارهای سهام در آمریکا و انگلستان در حال سقوط سریع تر از در هر زمان از سال 2008 سقوط مالی دست پاچه توسط ویروس و عربستان و روسیه از کاهش قیمت نفت.

مرگ و میر در ایتالیا افزایش 168 در یک روز بالاترین رقم ثبت شده در هر نقطه. یک تصویر از یک خسته ایتالیایی پرستار سقوط بیش از میز او می رود ویروسی. این کشور با آن مواجه است آن “تاریکترین ساعت” کونته می گوید.

که اعلام کرد آنچه را که آشکار شده است: Covid-19 یک بیماری همه گیر.

بریتانیا 456 موارد است اما مقاومت در برابر این نوع از جرم خاموش شدن و در حال اجرا در جاهای دیگر در اروپا است. بیمار و افراد در معرض خطر هستند توصیه می شود به در خانه بمانند اما دولت این است که با تکیه به سمت این دیدگاه که هزینه کاملا سرکوب ویروس خواهد شد بیش از حد بالا از نظر از دست داد آزادی. امکان گسترش آن نیز ممکن است “ساخت نوعی از گله ایمنی بیشتر مردم هستند که ایمنی بدن را به این بیماری” آقا پاتریک blue palace hotel, انگلستان است مشاور ارشد علمی را بعد بگویید ،

بعد 77

سهشنبه 17 مارس

کشورهای اروپایی در حال مهر و موم کردن از هر یک از دیگر, و در این قاره است که آب بندی از جهان است. “ما در حال جنگ” رئیس جمهور فرانسه, Emmanuel پاکسازی اعلام کرد.

مرگ و میر در ایتالیا در حال حاضر بیش از 450 هر روز و به زودی تعداد کسانی که در چین است. موارد تایید شده در اسپانیا دو برابر خواهد شد و به بیش از 17,000 تا پایان هفته. سه چهارم از کسانی که فوت کرده اند از این بیماری در اروپا است.

در هر ساعت است آوردن تحولات جدید: بیشتر موارد مرگ و میر بیشتر و بیشتر محدودیت در حرکت است. استرالیا در خارج از کشور دریافت درخواست بی سابقه ای به بازگشت به خانه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. فرانسه ممنوع از دوچرخه سواری. کالیفرنیا 40 میلیون ساکنان توصیه به ترک خانه های خود.

خیابان داونینگ حرکت فوری به تجدید نظر در استراتژی خود را از جمله ساختمان گله ایمنی پس از مدل سازی در اراضی بوریس جانسون میز نشان می دهد که آن را ممکن است هزینه یک و نیم میلیون بریتانیا زندگی می کند و ارسال بیمه خدمات درمانی به بحران.

در بورکینا فاسو سابق معاون رئیس جمهور از مجلس می میرد از این ویروس برای اولین بار تایید کرد Covid-19 مرگ و میر در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. تا پایان هفته وجود خواهد داشت 1,000 موارد در این قاره. بیش از 160000 موارد تایید شده اند در سراسر جهان است.

بعد 83

دوشنبه 23 مارس

موارد تایید شده در سراسر جهان باید بیش از 370,000, از جمله بیش از 6,600 انگلیسی. در آنچه که تصور می شود یکی از پربیننده ترین لحظات در تاریخ تلویزیون بوریس جانسون دستور بسته شدن تمام غیر ضروری کسب و کار و مصرانه از کشور: “شما باید در خانه بماند.”

نزدیک به 400 مرگ در اسپانیا بالاترین روزانه تلفات تا کنون. این ثابت خواهد کرد که کمترین عوارض برای حداقل بعد از دو هفته.

بیش از 5000 مورد جدید تایید در نیویورک آوردن این دولت در مجموع به 20 ، 000. در پایان هفته ما را مجبور ترین عفونت ها در جهان است.

این موج به نظر می رسد به عقب در چین که این هفته ثبت اولین روز خود را با موارد داخلی انتقال از جمله در هوبئی استان که در آن بیماری برای اولین بار به نظر می رسد.

فردا, نخست وزیر هند, Narendra Modi, را می خواهیم ملت خود را به “فراموش کردن آنچه در رفتن به معنی” برای سه هفته بعد. این مستند نظم باعث خواهد شد یکی از بزرگترین انسان مهاجرت در سراسر شبه قاره پس از آن تقسیم در سال 1947 به عنوان کارگران سعی کنید برای بازگشت به صفحه اصلی متحده است. به این معنی بیش از 3.5 میلیارد نفر در سراسر جهان در حال حاضر زندگی می کنند و به نوعی قرنطینه.

روز 93

پنج شنبه 2 آوریل

در اطراف 8.40 pm GMT دانشگاه جانز هاپکینز تعداد از مردم تایید به Covid-19 پاس 1 میلیون با بیش از 50000 نفر مرده. بیمار شامل بوریس جانسون که می گوید او تنها به نشان دادن علائم جزئی است و هنوز هم قادر به ریاست دولت بریتانیا در پاسخ.

در مجارستان, نخست وزیر ویکتور وزیر شده است, اعطا قدرت به حکومت توسط فرمان با هیچ محدودیت زمانی.

در هندوستان دوم در مورد کشف شده در Dharavi های گسترده منطقه زاغه در بمبئی و یکی از متراکم ترین جمعیت مکان بر روی زمین دامن زدن ترس است که این کشور شیوع ممکن است به طور قابل توجهی بدتر از رسمی شمارش 2,069 موارد است.

مرگ و میر در اسپانیا بیش از 950 در یک روز ترین و در عین حال ثبت شده است. آمار و ارقام نشان می دهد یک رکورد 6.6 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته در علاوه بر این به بیش از 3 متر که تا هفته گذشته است. آمریکا که نزدیک به یک چهارم از یک میلیون نفر و 6000 مرگ و میر. میدان بیمارستان ها راه اندازی شده که در پارک مرکزی نیویورک و کامیون های یخچال استفاده می شود برای ذخیره مرده است. مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار “بسیار دردناک دو هفته” جلوتر است.

بعد 99

چهار شنبه 8 مارس

بوریس جانسون همچنان در بیمارستان شده بستری در بخش مراقبت های روز دوشنبه پس از خود علائم بدتر شده است.

در برخی از اروپا کشور بدترین ضربه جدید انتقال و مرگ و میر در حال سقوط است. چین ثبت کرده است آن روز برای اولین بار با صفر و میر است و با احتیاط بازگشایی شهرستانها.

شنبه گذشته ممکن است مرگبارترین روز تا کنون با بيش از 6500 مرگ و میر در سراسر جهان است. اما با برخی از فقیرترین و پرجمعیت ترین کشور هنوز رسما نسبتا دست نخورده توسط این ویروس خیلی زود است که با اطمینان می گویند.

سنگاپور که جشن گرفته شد برای آن swift پاسخ به معرفی یک سخت قرنطینه در میان نشانه هایی از موج دوم ممکن است از عفونت. واکسن هستند که سریع ردیابی اما بعید است که در انبوه عرضه برای حداقل 18 ماه.

پاکستان بازگشایی آن در بخش ساخت و ساز. با یک چهارم از جمعیت آن در فقر کشور در حال راه رفتن tightrope بین کاهش ویروس و “اطمینان مردم نیست از گرسنگی می میرند و اقتصاد ما نمی فروپاشی” می گوید: نخست وزیر عمران خان.

جهانی در مجموع بیش از 75 ، 000 مردم مرده و 1.3 میلیون نفر آلوده شده اند. در مورد 270,000 بهبود یافته اند. هیچ توافق استراتژی در مورد چگونه برای بازگشت زندگی به حالت عادی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>