‘پلیس’ خاموش است هوا. اما ما تا کنون آن را از سر ما?

“پلیس” آنها در نهایت برای شما.

این واقعیت نشان می دهد که از سال 1989 گرفته شده بینندگان همراه نیروهای پلیس در سراسر آمریکا لغو شد توسط برترین شبکه فقط قبل از آن 33 فصل خود را آغاز کرده اند. این تصمیم البته شرح زیر در سراسر کشور بازداشت معترضان به خشونت پلیس و نژادپرستی پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس.

من را از دست ندهید نشان می دهد. اگر من با اینکه کاملا صادقانه, من در مورد نوشتن تلویزیون برای زندگی و من هرگز قادر به شما بگویم که هنوز در هوا بدون به دنبال آن است. (اگر این برای تلفن های موبایل بی اعتنا, من تنها نیستم. زمان پارامونت لغو این سری تا به حال به طور متوسط تنها 470,000 بیننده در هر قسمت کوچک حتی برای کابل.)

اما مردم دیگر از من در حال حاضر وزن در مشکلات با “پلیس” را نشان می دهد و مانند آن. اجازه دهید به شنیدن از یکی از آنها:

“غالب تصویر چکش صفحه اصلی دوباره و دوباره: اکثریت سفید نیروهای پلیس در حال بچه ها خوب است; بچه ها بد هستند به شدت سیاه و … یک پلیس تله سفید مواد مخدر خریداران در یک محله و هشدار داد:” آیا شما می دانید آنچه اتفاق می افتد در اینجا به پسر سفید مانند شما ؟ نژادپرستی است که گاه به گاه بنابراین برای اعطا گرفته که تنها پاسخ ممکن است به خوبی می شود ناامیدی است.”

که تلویزیون منتقد نیویورک تایمز اما من نه. آن John J. o’connor, بررسی والاتر از “پلیس” در روباه در ژانویه سال 1989.

“پلیس” جان سالم به در برد که انتقاد و دیگران در آغاز آن. از آن جان سالم به در رادنی کینگ ضرب و شتم نوار ویدئویی و پس از آن در سال 1992 ناآرامی های پس از آن آمد به ساقه قسمت در لس آنجلس در سال 1994. آن outlasted تظاهرات توسط گروه مانند رنگ آن تغییر کردم آن لغو شد در سال 2013 اما تنها برای چند ماه.

آن را تحمل تغییرات برنامه و تغییرات شبکه — حرکت از فاکس به سنبله شبکه که شد, برترین و به دنبال آن بود توسط پلیس-واقعیت را نشان می دهد مانند “زنده P. D.” که دستگیر شده و بعد از آن پاک شده و تصویری از یک مرد سیاه و سفید مرگ در بازداشت پلیس سال گذشته است. (که نشان می دهد خود به خود لغو شد جمعه شب توسط A&E.)

در آن زمان من یک تلویزیون منتقد “پلیس” شد بخش زیادی از فرهنگی wallpaper که من به ندرت در مورد آن فکر. آن را در نهایت رشد به اندازه کافی که در آن یک فرد, این امر نه تنها توانسته اند به رای آن را نیز داشته اند واجد شرایط برای خدمت در سنای آمریکا.

که در نقطه و مشکل است. این در حال حاضر کمی-به تماشای نشان می دهد در حال رفتن هوا. اما اثرات آن و کسانی که از دیوار آبی از جرم و جنایت نشان می دهد که تحت سلطه اند نخست-زمان بازگشت دهه. امریکا اجرا شده است و حکومت مردم که در تلویزیون پلیس.

پلیس ساخته شده در زمان نخست. به عنوان الهام روزنبرگ نوشت: در یک سال 2016 شیرجه عمیق برای واشنگتن پست, اداره پلیس لس آنجلس به جک وب ایده ها و کمک های مالی در ساخت “تور یا دام” رادیو نشان می دهد که نقل مکان کرد و به تلویزیون در سال 1952 در ازای اسکریپت تصویب — سانسور — و چکش از بخش های تصویر.

خوب, بد, لیبرال دوره محافظه کار دوره — جرم و جنایت نشان می دهد ثابت. 1970s دوران فروپاشی شهری شاهد افزایش خشونت (حداقل برای بار) سری مانند “S. W. A. T.” و “Kojak.” اما پلیس-رویه بوم از اوایل قرن 21 همزمان با یک دوره گسترده کاهش جرم و جنایت خشونت آمیز.

هنگامی که واقعیت نتواند به ایجاد کافی ضرب وشتم تلویزیون همیشه می توانید بیشتر. “CSI: Crime Scene Investigation” که برای اولین بار در سال 2000 به دادگاه تجدید نظر به فانتزی پس از O. J. Simpson محاکمه و افزایش تمرکز بر شواهد DNA که جنایتکاران می تواند با دقت علمی و عصمت است. (البته متهم مجرم است; آزمایشگاه گزارش می گوید.)

اعتبار…Sonja Flemming/CBS

پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 در سال 2001 پلیس نشان می دهد متناسب با بزرگتر هنگ از زندگی روزانه — فرودگاه چک رنگی هشدار — به نام امنیت. “CSI” “NCIS,” “قانون و نظم” بیشتر رویه franchises متاستاز.

گاهی اوقات که در تاریکی درخشان FX سریال “سپر” یک سری خواهد تیز بپرسید ایمنی است ارزش از دست دادن حقوق مدنی? یک نسل پیش دیوید سیمون قبلا از ان بی سی “قتل” ایجاد HBO است “سیم” یک عمل متقابل در بخش سنتی پلیس نشان می دهد که او گفت: “شرور و اهریمن از طبقه ساخته شده و آنها را به مادون انسان.”

بیشتر متعدد و بیشتر به طور گسترده ای به تماشای پخش جرم و جنایت نشان می دهد و در نظر نمی این موضوع به شدت. آنها صحبت کرد و از طریق حجم خالص. مخاطبان شبکه ای مانند CBS هولناک قاتلان سریال تجاوزگران روانی و حرفه ای که به دنبال آنها کردم ضمنی پیام: این بیمار غم و اگر شما در حال رفتن به آن گام شما نیاز به حفاظت.

شاید برخی از نگرش در حال تغییر است در حال حاضر حتی در میان مردم را نشان می دهد. هارون Charles Thomas یک تهیه کننده اجرایی از راه اندازی مجدد از “S. W. A. T.” و نادر آفریقایی-آمریکایی خالق پلیس, درام, اخیرا نوشت: در مورد نیاز به “آدرس تصویر از قهرمان پلیس.” پلیس کمدی “Brooklyn Nine-Nine” که مسخره پلیس انتقاد شده است برای قرار دادن یک لبخند در یک اداره پلیس مملو از زندگی واقعی سوء استفاده کرده و به صراحت خطاب نژادپرستی در زور و آسیب پذیری حتی سیاه پلیس به دهها.

هنوز گشتالت باقی می ماند: پلیس, پلیس, پلیس است. به عنوان کاترین VanArendonk نوشت: در کرکس تلویزیون به طور پیش فرض است که به پلیس شخصیت های اصلی که یک پیام را در خود دارد. یک مجموعه تلویزیونی است که سوار-امتداد. این مکان شما در دیدگاه شخصیت که آیا این شخصیت است valorized یا نه. ما صرف innumerably ساعت بیشتر به دنبال از طریق شیشه جلو اتومبیل از دیدگاه پلیس از از ای اداره.

اگر ما قصد داریم برای ادامه به جرم و جنایت نشان می دهد بهتر است بیشتر متفکر و متنوع هستند. اما من کمتر خوش بینانه در مورد توانایی تلویزیون به آن غلبه فرهنگی و سیم کشی است که برای استفاده آسان و همیشگی موتور از درگیری و جنایت که داستان ارائه: کسی بد چیزی بد و کسی که خوب نیاز به گرفتن آنها را.

این تغییرات که از موج اعتراضات در سراسر آمریکا ممکن است عمیق و ماندگاری اثر است. آنها ممکن است حتی معنی یک نسل تغییر در نگرش در میان افراد شرکت کننده و یا کسانی که گوش دادن به آنها.

اما آن را اجرا خواهد کرد تا در برابر نسل از روایات در ذهن آمریکایی که unwound در مقابل تلویزیون برای دهه. هیچ کس بعد از همه مجبور کسانی که پخش مخاطبان به نشستن برای کسانی که هنوز هم نسبتا محبوب شبانه ساعت از جرم و جنایت. و هنگامی که یک سیاستمدار می رود در توییتر و یا می ایستد در کنوانسیون اعلام برای “LAW & ORDER!” کسانی که بینندگان زیادی روانی کتابخانه از تصاویر برای نشان دادن شعار.

روزی اگر شما یک تلویزیون برنامه نویس به شما خواهد شد انتخاب یک برنامه در یک زمان هنگامی که وجود دارد عناوین مختلف در اخبار. شاید وجود خواهد داشت تظاهرات در خیابان ها در آن لحظه. شاید هیچ کس خواهد شد به طور مستقیم فشار شما در آن لحظه. شاید شما احساس می کنید که شما در حال حاضر ساخته شده در اظهارات خود به کمک های مالی خود را انجام کمی خود را ، و در حال حاضر شما باید یک صف برای پر کردن و پول را.

که در آن روز به عنوان “پلیس” تم آهنگ پرسید: Whatcha gonna do?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>