پلیس اعلام سیاتل در اعتراض به یک شورش جوانان به عنوان بازداشتگاه می رود تا در شعله های آتش


معترضان آتش به جوانان بازداشتگاه پلیس و حوزه را به عنوان آنها در داد و بیداد از طریق سیاتل و یک دیوار از مادران و دامپزشکان پاکستان برای حفاظت از تظاهرکنندگان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ارسال در نیروهای نظامی

  • سیاتل اداره پلیس اعلام کرد این تظاهرات ‘شورش’ بعد از ظهر شنبه پس از ناآرامی های شکست در شهرستان
  • مردم تخریب شرق پلیس حوزه و تنظیم یک آتش سوزی کوچک در داخل ساختمان
  • پادشاه شهرستان اطفال بازداشتگاه شد آتش کشیده شده و فرا گرفته در شعله های آتش
  • ساعت قبل از یک قاضی فدرال مسدود قانون جدید ممنوعیت پلیس با استفاده از اسپری فلفل و کنترل جمعیت
  • یک دیوار از مادران و دامپزشکان نشان داد تا در همبستگی با “دیوار” که فنر در پورتلند این در هفته گذشته
  • تنش در حال نصب بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ارسال در فدرال آمريکا به سیاتل
  • ماموران فدرال که تا کنون فرستاده شده به پورتلند شیکاگو و سیاتل به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن قانون و نظم رفت و برگشت
  • پورتلند رنج می برد یکی دیگر از خشونت یک شب جمعه با یک فرد چاقو
  • در شیکاگو تظاهرات ramped تا شنبه از جمله پشت آبی در تجمع حمایت از پلیس

تبلیغات

سیاتل معترضان به بازداشت جوانان مرکز و یک پلیس حوزه روز شنبه به عنوان آنها در رفت و داد و بیداد را از طریق شهرستان و یک دیوار از مادران و دامپزشکان به خیابان آمده اند برای محافظت از تظاهرکنندگان از اجرای قانون است.

پلیس اعلام کرد اعتراض ها و تظاهرات بعد از ظهر شنبه به عنوان آتش نشانان مبارزه به مقابله با شعله های آتش مواج مواج از یک منطقه ساخت و ساز در نزدیکی شهرستان کینگ نوجوانان بازداشتگاه در 12th Avenue, Jefferson Street.

در حدود 2000 تبار در این شهر به عنوان تظاهرات که تا به حال خو در سیاتل پس از برچیدن ریز ریز کردن منطقه در اوایل این ماه را ملتهب یک بار دیگر پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ارسال در فدرال آمريکا به عنوان بخشی از خود را جارو قانون و به منظور تصاحب در شهرستانها در سراسر کشور.

این می آید پس از پورتلند رنج می برد یکی دیگر خشونت آمیز شب جمعه به درگیری با ماموران فدرال در مغلوب ساختن پیشی جستن در پیش نویس و معترضان خواستار برابری نژادی.

مقامات تایید حداقل یک نفر با چاقو در افزایش قتل عام در آنچه مشخص 58 شب از ناآرامی در شهرستان.

در همین حال تنش ها در حال نصب در شیکاگو با تظاهرات در حال وقوع در سراسر شهر بادخیز شنبه از جمله پشت آبی در تجمع حمایت از پلیس در حالی که ساکنان بریس برای نیروی فدرال.

Cops have declared a Seattle protest a riot as a youth detention center is engulfed in flames (pictured) and a Wall of Moms and Vets have taken to the streets to protect demonstrators from law enforcement

پلیس اعلام کرده اند سیاتل در اعتراض به یک شورش به عنوان یک جوان بازداشتگاه فرا گرفته است در شعله های آتش (در تصویر) و یک دیوار از مادران و دامپزشکان به خیابان آمده اند برای محافظت از تظاهرکنندگان از اجرای قانون

Construction buildings burn near the King County Juvenile Detention Center, Saturday

ساخت و ساز ساختمان های سوختگی در نزدیکی شهرستان کینگ نوجوانان بازداشتگاه شنبه

Fire crews battle to put out the blaze as the city descends into carnage Saturday afternoon

خدمه آتش نبرد به خاموش کردن شعله به عنوان شهر فرود به قتل عام شنبه بعد از ظهر

پلیس سیاتل اعلام کرد این تظاهرات در سیاتل ‘شورش’ فقط قبل از 4:30 بعد از ظهر به وقت محلی روز شنبه به مردم تخریب شرق پلیس حوزه و تنظیم یک آتش سوزی کوچک در داخل ساختمان.

دوربین های مدار بسته آسیب دیده بودند در یورش در حالی که برخی از تظاهرکنندگان تلاش کردند به پاره کردن حصار حفاظت از حوزه.

‘افراد اسپری نقاشی در شرق حوزه در 12 و کاج و تلاش برای غیر فعال کردن دوربین و آسیب حصار محیط اطراف ساختمان,’ سیاتل اداره پلیس توییتی.

با توجه به این آسیب مداوم و امنیت عمومی خطرات مرتبط با این حادثه SPD است که اعلام آن یک شورش.’

سایت ساخت و ساز از پادشاه جدید شهرستان اطفال بازداشتگاه نیز فرا گرفته در شعله های آتش یک راهپیمایی در ساختمان خواستار آن بسته شود قبل از تنظیم آتش به این منطقه است.

اجرای قانون آمار در جمعیت با استفاده از flashbangs به مردم برای پراکنده ساعت پس از یک قاضی فدرال به طور موقت مسدود شده و یک قانون جدید ممنوعیت پلیس با استفاده از اسپری فلفل و دیگر ابزار کنترل جمعیت.

حداقل 16 نفر دستگیر شدند حدود 7:30 p. m. و یک پلیس شده بود با عجله به بیمارستان پس از انفجاری رفت در پای او پلیس است.

یک به اصطلاح “دیوار مادران’ پیوست تظاهرات در همبستگی با مشابه ‘دیوار’ که فنر در پورتلند در طول هفته گذشته.

مادران در پورتلند آمده اند در نیروی هر شب از شنبه ورزشی خود را امضا زرد تی شرت و کلاه دوچرخه و تشکیل بشر سنگر برای حفاظت از سیاه زندگی ماده معترضان از ماموران فدرال ارسال به شهرستان.

Police pepper spray protesters Saturday near the Seattle Central Community College in Seattle

پلیس با اسپری فلفل به معترضان روز شنبه در نزدیکی سیاتل مرکزی جامعه دانشگاهی در سیاتل

The construction site of the new King County Juvenile Detention Facility at 12th Avenue and Jefferson Street was also engulfed in flames after a group marched on the building demanding it be closed before setting fire to the area

سایت ساخت و ساز از پادشاه جدید شهرستان اطفال بازداشتگاه در 12th Avenue, Jefferson Street نیز فرا گرفته در شعله های آتش یک راهپیمایی در ساختمان خواستار آن بسته شود قبل از تنظیم آتش به منطقه

A firefighter turns on a hydrant as construction buildings burn near the King County Juvenile Detention Center

یک آتش نشان در یک شیر آتش نشانی به عنوان ساخت و ساز ساختمان های سوختگی در نزدیکی شهرستان کینگ نوجوانان بازداشتگاه

Smoke billows from the detention center in the afternoon as tensions escalate in the city

دود همدان از بازداشتگاه در بعد از ظهر به عنوان تشدید تنش در شهر

Seattle police declared the protest in Seattle a 'riot' just before 4:30 p.m. local time Saturday

پلیس سیاتل اعلام کرد این تظاهرات در سیاتل ‘شورش’ فقط قبل از 4:30 بعد از ظهر به وقت محلی روز شنبه

آنها ملحق شدند جمعه شب جدید ‘دیوار از دامپزشکان’ گفت که آنها تصمیم به اقدام پس از فیلم تکان دهنده ظهور نشان می دهد فدرال عوامل کشتار با گاز اشک آور و ضرب و شتم جانباز نیروی دریایی کریستوفر دیوید, 53, آخر هفته گذشته.

سیاتل گروه از زنان sported زرد گروههای خواندن ‘مادر’ به عنوان آنها راهپیمایی به سمت منطقه بازداشتگاه شنبه بعد از ظهر در حالی که کهنه معترضان برگزار شد تا نشانه های خواندن #WallofVets.

فیلم تکان دهنده در توییتر نشان داد و معترضان مسالمت آمیز راهپیمایی از طریق خیابان ها به انفجار زنگ زد از پشت سر آنها.

چند نفر را شکست به اجرا قبل از معترضان به نظر می رسد برای تحقق بخشیدن به آن بود و پلیس پس آنها را با کپسول های گاز.

بسیاری از این گروه تا به حال پراکنده در اوایل شب با کوچکتر جمعیت معترضان و اجرای قانون مواجه خاموش در برابر یکدیگر در نزدیکی پلیس حوزه به زودی پس از 7 p. m.

تظاهرات خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی صورت گرفته در سیاتل به مدت دو ماه در حال حاضر و همیشه از روز یادبود ‘قتل’ از جورج فلوید در دست یک پلیس سفید پوست.

تنش ها در این شهر به پختند پایین پس از حذف از ریز ریز کردن منطقه در اوایل ماه ژوئیه اما جمعیت انباشته اند و بار دیگر در اعتراض به این حرکت از مغلوب ساختن پیشی جستن به دولت ارسال در فدرال آمريکا.

Seattle Police officers stand near vandalized cars at the King County Juvenile Detention Center which is up in flames

سیاتل افسران پلیس ایستاده در نزدیکی تخریب اتومبیل در شهرستان کینگ نوجوانان بازداشتگاه است که در شعله های آتش

Raging flames were billowing out of the new youth detention center Saturday afternoon, as crowds of around 2,000 descended on the city and some set fire to buildings

مواج شعله های آتش بودند مواج جدید جوانان بازداشتگاه بعد از ظهر شنبه به عنوان جمعیت در حدود 2000 تبار در این شهر و برخی از آتش به ساختمان های

Protests that had tempered in Seattle following the dismantling of the CHOP zone earlier this month have inflamed once more

تظاهرات که تا به حال خو در سیاتل پس از برچیدن ریز ریز کردن منطقه در اوایل این ماه باید یک بار دیگر ملتهب

ساکنان و مقامات محلی از جمله فرماندار واشنگتن جی Inslee و سیاتل شهردار جنی Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین اند ابراز نگرانی می کند که شهر را سر راه پرتلند که در آن فدرال متهم شده اند بسته بندی معترضان در بینام و وسایل نقلیه و درگیری های خشونت آمیز را فوران در سراسر شهرستان.

عوامل فرستاده شد در سیاتل شنبه شب در حالت آماده به کار برای کمک به دیگر فدرال اجرای قانون مقامات فدرال حفاظت از امکانات در این شهر با توجه به اجرای قانون مقامات با آگاهی از برنامه های.

آنها در پیش نویس پس از کسب و کار بودند تخریب در منطقه مرکز شهر و در نزدیکی کاپیتول هیل در همسایگی آنها گفت.

اما Durkan لعنتی وزیر امنیت داخلی چاد گرگ جمعه گفت او گمراه او نیاز به او اطمینان داد که دولت تا به حال هیچ برنامه ای برای ارسال ماموران فدرال به سیاتل.

Protesters marched on the East Police Precinct. Some vandalized the precinct and set a fire inside

تظاهرات و راهپیمایی در شرق پلیس حوزه. برخی از تخریب حوزه و تنظیم یک آتش سوزی در داخل

Protests have grown again since Donald Trump said he was sending in federal troops as part of his sweeping law and order takeover in cities across the nation

تظاهرات رشد کرده دوباره پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او ارسال در فدرال آمريکا به عنوان بخشی از خود را جارو قانون و به منظور تصاحب در شهرستانها در سراسر کشور

“من نمی خواهم بگویم من به دروغ گفتم اما من فکر می کنم وجود دارد شاید معانی که نیست, آینده,’ Durkan روز جمعه گفت.

‘من می توانم غلو به اندازه کافی به آن چه که اتفاق می افتد است ترسناک به من’ Durkan گفت. ‘این ترسناک است که شما استفاده خواهد ماموران فدرال برای اهداف سیاسی.’

یک قاضی فدرال در برخورد ضربه دیگر به این شهر در اوایل روز شنبه حکم که پلیس می تواند با استفاده از اسپری فلفل و دیگر ابزار کنترل جمعیت معترضان در این شهر است.

ماه گذشته سیاتل شورای شهر به اتفاق آرا تصویب لایحه – اسپانسر شده از طرف چپ councilwoman Kshama Sawant – منع پلیس از استقرار ‘جنبشی پرتابه تاثیر مواد شیمیایی محرک صوتی سلاح های هدایت انرژی سلاح های توپ آب سردرگمی دستگاه های التراسونیک توپ’.

این قانون که قرار بود برای رفتن به اثر در روز یکشنبه موجب خشم و انزجار در میان افسران ادعا کرد که آنها قادر خواهد بود برای محافظت از هر دو معترضان مسالمت آمیز و ملک اگر تظاهرات خشونت تبدیل شد.

روز جمعه رئیس پلیس کارمن بهترین ناودان شورای شهر برای خود قانون جدید نوشتن: “به عنوان شورای شهر به اجرا می رود و به اثر آن ایجاد خواهد شد و حتی بیشتر خطرناک شرایطی برای ما افسران به مداخله با استفاده از آنچه آنها را ترک کرده اند – سپر ضد شورش و ضد شورش باتوم.’

Protesters take part in a demonstration against police violence and racial inequality in Chicago Saturday before night falls

معترضان شرکت در یک تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و نابرابری در شیکاگو روز شنبه قبل از شب از راه برسه

ما منطقه قاضی جیمز Robart اعطا درخواست از دولت فدرال برای جلوگیری از قانون جدید بعد از ظهر شنبه پاکسازی راه را برای استقرار کنترل جمعیت تاکتیک امشب تظاهرات.

فدرال آمريکا شده اند پیش نویس در پورتلند شیکاگو و سیاتل و آلبوکرک تا کنون به عنوان بخشی از رئيس جمهور بحث كردم با مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار جمعه او می تواند به ارسال و عوامل به نیویورک به عنوان به خوبی.

تنش ها همچنان به جوش در پورتلند جمعه شب به عنوان یک جدید, ‘دیوار از دامپزشکان’ پیوست دیوار از مادران و دیوار پدران برای محافظت ‘ Black Lives Matter معترضان از ماموران فدرال در آنچه مشخص 58 شب از ناآرامی در شهرستان.

پلیس گفت که یک نفر با چاقو در مرکز شهر پورتلند در اوایل صبح روز شنبه و یک مظنون را بازداشت گرفته شده به عنوان صحنه های زشت تبدیل یک شبه.

حدود 4000 معترضان با حضور در دادگاه فدرال و مرکز عدالت شعار ‘فدرال به خانه’ و ‘black lives matter’.

هرج و مرج بعد از آن آغاز شد که تظاهرکنندگان تنظیم کردن آتش و ماموران فدرال پرتاب گاز اشک آور به جمعیت.

“دیوار دامپزشکان’ گروه به نظر می رسد در این تظاهرات برای اولین بار در کنار زرد چادری ‘دیوار مادران’ که جمع آوری کرده اند هر شب این هفته.

دامپزشکان گفت: آنها تصمیم به اقدام پس از فیلم تکان دهنده ظهور نشان می دهد فدرال عوامل کشتار با گاز اشک آور و ضرب و شتم جانباز نیروی دریایی کریستوفر دیوید, 53, آخر هفته گذشته.

تظاهرات ramped تا در شیکاگو دوباره شنبه به عنوان شهر بادخیز پرانتز برای هجوم ماموران فدرال در خیابان.

در طول روز چندین تظاهرات صورت گرفت در گرانت پارک که در آن تنها چند روز قبل از آن بحث مجسمه کریستف کلمب گرفته شده را تحت پوشش تاریکی است.

Black Lives Matter فعالان آیا به عنوان یک “بازگشت آبی’ تجمع در حمایت از اجرای قانون که شعار می دادند “ما عشق CPD’.

Meanwhile, three people were shot in Louisville Saturday as a black militia group carrying semiautomatic weapons and a far-right organization carrying heavy firearms came face-to-face during demonstrations Paramedics push a stretcher as police officers investigate a shooting that happened during an armed rally held by an all-black militia group called NFAC in Louisville, Kentucky, on Saturday

در ضمن سه نفر به ضرب گلوله کشته شدند در لوییویل شنبه به عنوان یک گروه شبه نظامی حامل سلاح های نیمه اتوماتیک و یک راست سازمان حمل و نقل سنگین اسلحه آمد چهره به چهره در طول تظاهرات امدادگران فشار یک برانکارد به عنوان افسران پلیس بررسی یک تیراندازی که اتفاق افتاده در طول مسلحانه تظاهرات توسط یک سیاه گروه شبه نظامی به نام NFAC در لوئیزویل کنتاکی در روز شنبه

An argument erupted between Black Lives Matter supporters and members of the far-right Three Percenters militia on the corner of Fifth and Jefferson Streets in Louisville on Saturday shortly after 1pm local time, according to local reports. Members of the Kentucky Three Percenters Militia line up as members and supporters of an all-black militia group called NFAC hold an armed rally in Louisville

بحث در گرفت بین زندگی توجه حامیان و اعضای راست سه Percenters شبه نظامیان در گوشه ای از پنجم و جفرسون خیابان در لوئیزویل در شنبه مدت کوتاهی بعد از 1 بعد از ظهر به وقت محلی با توجه به محلی گزارش. اعضای کنتاکی سه Percenters شبه نظامیان خط به عنوان اعضا و هواداران از همه گروه شبه نظامی به نام NFAC برگزاری مسلح تجمع در لوییویل

Members and supporters of an all-black militia group called NFAC hold an armed rally outside Central High School in Louisville, Kentucky. A shooting then took place a few blocks away in Baxter Park, where an estimated 200 armed members of the Atlanta-based ‘Not F*****g Around Coaltion' gathered before marching toward the main protest site in downtown

اعضا و هواداران از همه گروه شبه نظامی به نام NFAC برگزاری مسلح تجمع در خارج از دبیرستان مرکزی در لوئیزویل ، تیراندازی پس از آن صورت گرفت چند بلوک دور در باکستر پارک که در آن حدود 200 مسلح از اعضای مستقر در آتلانتا ‘نمی F*****g در اطراف Coaltion’ جمع آوری شده قبل از راهپیمایی به سوی اصلی اعتراض سایت در مرکز شهر

در ضمن سه نفر به ضرب گلوله کشته شدند در لوییویل شنبه به عنوان یک گروه شبه نظامی حامل سلاح های نیمه اتوماتیک و یک راست سازمان حمل و نقل سنگین اسلحه آمد چهره به چهره در طول تظاهرات.

بحث در گرفت بین زندگی توجه حامیان و اعضای راست سه Percenters شبه نظامیان در گوشه ای از پنجم و جفرسون خیابان در لوئیزویل در شنبه مدت کوتاهی بعد از 1 بعد از ظهر به وقت محلی با توجه به محلی گزارش.

تیراندازی پس از آن صورت گرفت چند بلوک دور در باکستر پارک که در آن حدود 200 مسلح از اعضای مستقر در آتلانتا ‘نمی F*****g در اطراف Coaltion’ جمع آوری شده قبل از راهپیمایی به سوی اصلی اعتراض سایت در مرکز شهر.

لویی مترو اداره پلیس بعد تایید کرد که این تیراندازی یک نتیجه از یک اسلحه گرم است که به طور تصادفی مرخص شد.

سه زخمی قربانیان بودند با عجله به یک بیمارستان محلی با غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de