پلیس که قرار الیاس McClain در مرگبار سبد از کار اخراج شده است


BREAKING: پلیس که قرار الیاس McClain در مرگبار سبد از کار اخراج شده است همراه با دو سه پلیس دیده می شود خنده در عکس ها به عنوان آنها دوباره تصویب مرگ او در محل قتل او پس از سوم استعفا داد

  • الیاس McClain, 23 کشته شد توسط سه پلیس در شفق قطبی در اوت 24
  • او در راه رفتن به خانه از فروشگاه راحتی زمانی که کسی به نام 911; سه افسر پلیس در صحنه وارد شدند
  • Jason Rosenblatt, Nathan Woodyard و سفت Roedema برگزار شد McClain در یک سبد و McClain درگذشت
  • سه نفر دیگر از افسران – Jaron جونز اریکا ماررو و کایل Dittrich مطرح برای ‘دوباره تصویب’ عکس
  • جونز استعفا داد و روز پنج شنبه در حالی که ماررو و Dittrich از کار اخراج شدند در روز جمعه برای بخشی خود را در صحنه صحنه
  • Rosenblatt شرکت نکرد در مرحله بندی تصاویر اما او نیز از کار اخراج شدند در روز جمعه برای در اختیار داشتن آنها
  • دو نفر دیگر درگیر در McClain کشتن – Woodyard و Roedema – باقی می ماند در شفق, نیروی انتظامی

تبلیغات

یکی از کلرادو پلیس دخیل در مرگ الیاس McClain در ماه اوت گذشته اخراج شده پس از دریافت عکس ها از سه افسران تمسخر و دوباره وضع به خارج کشتن انسان یادبود.

شفق قطبی اداره پلیس روز جمعه اعلام کرد Jason Rosenblatt اخراج شد همراه با افسران اریکا ماررو و کایل Dittrich برای مشارکت در اکتبر 2019 حادثه است.

یک چهارم افسر Jaron جونز که همچنین به نظر می رسد در تصاویر استعفا داد و روز سه شنبه پیش رو از قبل انضباطی شنوایی.

Rosenblatt که یکی از سه نفر دیگر از شفق قطبی پلیس درگیر در McClain مرگبار دستگیر شد و نه در تصاویر اما متوقف شد پس از دریافت آنها و پاسخ: ‘سلام’.

شفق قطبی موقت رئیس ونسا Wilson عموم منتشر شد عکس, برای اولین بار نشان داد که جونز تظاهر به قرار Dittrich در یک سبد در حالی که ماررو به نظر می رسد و می خندد.

آنها گرفته شد سه ماه پس از McClain, 23, ماساژ درمانگر که عاشق حیوانات و آموخته است که خود را به بازی گیتار و ویولن درگذشت بعد از پلیس او را در یک ببرن در 24 آگوست.

Jaron جونز استعفا از شفق قطبی پلیس در روز پنج شنبه برای برگزاری ‘دوباره تصویب’ عکس. اریکا ماررو و کایل Dittrich از کار اخراج شدند در روز جمعه برای ظاهر شدن در عکس که McClain خانواده گفت: ‘جدید کم’ برای شفق اداره پلیس

سه همچنین در زمان لبخند زدن selfie پس از نما برای ‘دوباره تصویب’ از McClain کشتن در کلرادو

Jason Rosenblatt was fired on Friday for receiving a photo re-enacting McClain's killing

Jason Rosenblatt اخراج شد در روز جمعه برای دریافت یک عکس دوباره وضع McClain کشتن

Elijah McClain, 23, was killed by three white police officers in Colorado in August

الیاس McClain, 23 کشته شد توسط سه افسر پلیس سفید در کلرادو در ماه اوت

‘ما شرمنده ما بیمار است و ما عصبانی هستید,’ رئیس ویلسون گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه. ‘در حالی که اتهامات این امور داخلی مورد نیست کیفری آن است که جنایت علیه انسانیت و نجابت است.’

ویلسون گفت: اخلال در تصاویر نشان داده شده به McClain خانواده قبل از آنها منتشر شده است.

اتحادیه پلیس واکنش نشان داد و با خشم به Rosenblatt را شلیک کرد و گفت او تنها فسخ برای دریافت عکس ها که او تا به حال هیچ بخشی در ساخت و گفت: وجود تا به حال نشده است کافی بررسی است.

McClain خانواده در توصیف این عکس ها به عنوان ‘جدید و کم’.

درست زمانی که ما فکر شفق پلیس نمی تواند هیچ بدتر آنها را به نوعی پیدا کرد’ به McClain خانواده در بیانیه ای گفت.

‘این است که یک بخش که در آن افسران و پنجه بی گناه جوان سیاه بدون هیچ دلیل تحمیل ظالمانه زور – از جمله دو کاروتید chokeholds – برای پانزده دقیقه او به عنوان pled برای زندگی خود شوخی زمانی که او در آغوشش استفراق کند همچنان کودکش و تهدید به یک سگ او را برای دروغ گفتن نیست هنوز هم به اندازه کافی به عنوان او در حال مرگ بود.

“آنها با دستکاری بدن خود دوربین برای پنهان کردن شواهد و مدارک. آنها تبرئه قاتلان.

‘آنها مستقر پلیس ضد شورش و spewed گاز فلفل در اعتراض صلح آمیز در یک مراسم از عزاداران نواختن ویولن. و در حال حاضر این است.’

McClain, who weighed 140lbs, was tackled to the ground by cops shortly afterwards. After handcuffing him, Officer Nathan Woodyard applied a 'carotid control hold' around McClain's neck, which restricts blood to the brain to render someone unconscious.

McClain during his arrest

McClain که وزن 140lbs بود پنجه به زمین توسط پلیس در مدت کوتاهی پس از آن. پس از جوراب توری, جوراب او افسر ناتان Woodyard اعمال ‘کاروتید کنترل نگه دارید’ در اطراف McClain گردن که محدود خون به مغز به رندر کسی ناخودآگاه.

McClain, یک مبتلا به آسم بود و راه رفتن به خانه از فروشگاه راحتی در شفق قطبی در 10: 30 ب. ظ وقتی کسی به نام 911 و گفت او را نگاه ناقص ” و با پوشیدن یک ماسک اسکی و تکان دادن سلاح های خود را.

پلیس وارد شده و پس از مبارزه به دستبند McClain, افسران آورده و او را به زمین و با استفاده از یک کاروتید نگه دارید که محدود خون به مغز به رندر کسی ناخودآگاه.

زمانی که پزشکی پاسخ, وارد, پس از حدود 15 دقیقه امدادگران تزریق او را با کتامین قدرتمند و آرام بخش. او در راه به بیمارستان.

Aurora Police confirmed the resignation of Jaron Jones following the re-enactment photos

شفق قطبی پلیس تایید استعفای Jaron جونز پس از تصویب دوباره عکس

The three officers were called when McClain was spotted walking home from a store. Rosenblatt, center, was fired on Friday but the other two remain in the force

سه افسران به نام وقتی که McClain کشف شد راه رفتن به خانه از یک فروشگاه. Rosenblatt, مرکز اخراج شد در روز جمعه اما دو نفر دیگر همچنان در نیروی

مایک کافمن شهردار شفق قطبی گفت: این تصاویر بودند عمیقا نگران کننده است.

“این واقعا بازگشایی زخم در جامعه ما,” او گفت:.

ایالات متحده دادستان های وزارت دادگستری ایالات متحده در حقوق مدنی تقسیم و اف بی آی نیز در حال نگاه کردن به این عکس ها را به دیدن اگر آنها باید راه اندازی یک حقوق مدنی بررسی است.

این سه افسر که با حضور 911 تماس در اوت 24 – Nathan Woodyard, Rosenblatt و سفت Roedema – قرار داده شد در مرخصی اداری, اما همه آنها بدهید ،

روز جمعه شفق Police Association محکوم شلیک Rosenblatt بدون ذکر او را با نام.

این APA گفت که او تا به حال شده است را تکذیب کرد و دلیل روند.

The police union Friday issued a statement condemning the firing of Jason Rosenblatt and saying he was denied fair process

پلیس اتحادیه جمعه با صدور بیانیه ای در محکوم کردن شلیک Jason Rosenblatt و گفت که او تکذیب کرد نمایشگاه روند

دیو جوان, دادستان منطقه در آن زمان گفت که اتهامات نمی تواند علیه این سه نفر به دلیل یک آسیب شناس نمی تواند تعیین کند که آیا آن قتل.

McClain مرگ تولید توجه دوباره پس از مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس در مه زده در سراسر جهان تظاهرات بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس.

فرماندار کلرادو, Jared پلیس به تازگی منصوب دادستان کل فیل وایزر ایالت به عنوان یک دادستان ویژه برای نگاه به McClain است.

Rosenblatt بود نه اخراج برای نقش خود در کشتار بلکه برای دریافت تصویر.

مگان مک کین شرکت میزبان از نظر توییتی خود سخن پایانی همانطور که شنیده پلیس صوتی.

Meghan McCain was among those to express outrage at McClain's killing, tweeting on July 1 her disgust at the cops

مگان مک کین بود که در میان کسانی که برای ابراز خشم و انزجار در McClain کشتن, به tweeting در تاریخ 1 ژوئیه او انزجار پلیس

McCain tweeted a transcript of Elijah McClain's last words as the three police officers pinned him to the ground

مک کین توییتی متن الیاس McClain آخرین کلمات به عنوان سه افسر پلیس دوخته و او را به زمین

در صوتی, McClain می گوید پلیس از او نمی مسلح و هیچ قصد صدمه زدن به هر کسی گفت: “چرا شما به من حمله کردند? من حتی نمی کشتن مگس! من گوشت نمی خورند! اما من نمی قضاوت مردم است.’

بعد به عنوان ببرن تدابیر او می گوید: ‘نوجوانی, هاردکور – که واقعا صدمه دیده است. از همه شما بسیار قوی است. تیم کار باعث می شود که رویای کار می کنند.

او سپس شروع به گریه.

‘گوش دادن به صوتی و بگویید من وجود دارد درست نیست بی شرم شر در این جهان’ او توییتی.

McClain مرگ در ماه اوت گذشته باعث شده است تا یک تعداد انگشت شماری از تظاهرات طی 10 ماه, اما پرونده اش را به دست آورد تمدید توجه در میان جهانی اعتراض برانگیخت با روز یادبود مرگ جورج فلوید زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im