پلیس پس از دستگیری تکان دهنده bodycam فیلم نشان می دهد او با استفاده از یک تیزر در یک مرد سیاه و سفید


سفید ویرجینیا پلیس متهم است با حمله پس از bodycam فیلم او را نشان می دهد بارها و بارها با استفاده از یک تیزر در یک مرد سیاه و سفید در حالی که دو زانو بر پشت خود را به عنوان قربانی پنجه نرم می کند “من نمی توانم نفس بکشم” و رئیس پلیس انفجار ‘وحشتناک استفاده از زور’

  • افسر تایلر Timberlake دستگیر شد سه فقره حمله و باتری در روز شنبه در کانتی فیرفکس ویرجینیا
  • پلیس سفید پوست Timberlake متهم است که با استفاده از ‘غیر قابل قبول’ و ‘وحشتناک استفاده از زور علیه یک گیجی آفریقایی-آمریکایی مرد
  • تیمبرلیک گزارش با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در قربانی حداقل دو بار در
  • در هیچ نقطه ای در طول فیلم هم قربانی خشونت رویکرد افسران و تهدیدات را, نقطهنظرات
  • قربانی فریاد زد: “من نمی توانم نفس بکشم’ در حالی که ماموران تلاش کردند او را بازداشت
  • همه دیگر درگیر افسران شده ‘رها از وظیفه خود را و قرار داده شده در مرخصی اداری
  • این ادعا لحظه ای از خشونت پلیس می آید دو هفته پس از جورج فلوید, گزارشی آفریقایی-آمریکایی کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس
  • فلوید درگذشت بعد از پلیس سفید پوست درک چوین زانو در گردن او برای تقریبا ده دقیقه به او گفت: “من نمی توانم نفس بکشم’

یک افسر پلیس در ویرجینیا بوده است به اتهام حمله پس از بدن دوربین فیلم نشان داد او با استفاده از ‘غیر قابل قبول’ نیروی هنگامی که با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن در یک گیجی مرد سیاه و سفید که داد زدم: “من نمی توانم نفس بکشم’.

کانتی فیرفکس اداره پلیس در روز شنبه منتشر شد فیلم از ژوئن 5 حادثه نشان داد که افسر تایلر Timberlake با استفاده از نیروی بیش از حد بر روی یک قربانی.

این یکی از چندین اتهامات اخیر از خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید یک آفریقایی-آمریکایی درگذشت مردی که در بازداشت پلیس در مه 25 در مینیاپولیس, مینه سوتا.

فیلم شروع می شود با یک ناشناس فیرفکس افسر پلیس در تعامل با یک مرد که به نظر می رسد گیجی و قدم زدن در امتداد یک مجتمع مسکونی در خیابان.

در هیچ نقطه ای در طول فیلم نشان داده شده بود قربانی خشونت رویکرد افسران و را, نقطهنظرات تهدید.

Officer Tyler Timberlake was arrested on three counts of assault and battery in connection to the incident

افسر تایلر Timberlake دستگیر شد سه فقره حمله و باتری در ارتباط به این حادثه

Timberlake appeared to use the stun gun more than once and ignored the man's screams  during the incident

Timberlake به نظر می رسد به استفاده از تفنگ بی حس کردن بیش از یک بار و نادیده مرد فریاد می زند در این حادثه

آمبولانس و EMTs پارک شده نزدیک به مقامات بپرسید اگر انسان نیاز به اکسیژن است.

“من اینجا هستم برای کمک به شما فقط به من بگویید آنچه شما نیاز دارید یکی EMT خواستار اضافه کرد که مقامات وجود دارد برای کمک به مرد است.

مرد همچنان به سرعت زمانی که Timberlake به طور ناگهانی وارد به صحنه در یک رزمناو پلیس و روش ،

بدون هشدار Timberlake به نظر می رسد به استقرار یک تفنگ بی حس کردن باعث به فریاد درد و رها کردن به زمین.

At least four officers detained the man and handcuffed him while he cried 'I can't breathe'

حداقل چهار افسر بازداشت و دستبند او را در حالی که او فریاد “نمی توانم نفس بکشم’

تیمبرلیک و سپس پرس زانو خود را به این مرد را بارها و بارها گفتن مرد به استراحت و به نظر می رسد به اعتصاب قربانی با تفنگ زمانی که او منطبق نیست.

برای لحظه ای کوتاه بدن فیلم دوربین پوشش داده شده است اما صدای تفنگ بی حس کردن بودن مستقر شنیده است و Timberlake است به زودی videoed هدف این ابزار در انسان بازگشت.

حداقل چهار افسر و سپس به گریبان انسان بر روی زمین به عنوان او yells شود و فریاد می زند: “نمی توانم نفس بکشم’ به عنوان آنها برج بیش از او.

این فیلم به پایان می رسد با مرد دروغ دستبند در بتن به عنوان مقامات آماده به جای او در آمبولانس.

تیمبرلیک هشت سال اجرای قانون کهنه کار دستگیر شد در سه فقره از حمله و باتری در ارتباط به این حادثه. او چهره به 36 ماه حبس و در صورتی محکوم کرد.

علاوه بر تمام افسران درگیر درگیر در این حادثه شده ‘رها وظیفه’ در حالی که کیفری و اداری تحقیقات در حال جریان است.

The Fairfax County Police Department charged Officer Tyler Timberlake over his 'horrible use of force' during an incident on June 5. he is seen approaching the man above

کانتی فیرفکس اداره پلیس متهم افسر تایلر Timberlake بیش از خود را “وحشتناک استفاده از زور” در طی یک حادثه در تاریخ 5 ژوئن. او دیده می شود با نزدیک شدن به مرد بالا

The disoriented African-American man was pacing along a residential street in Fairfax County on  Friday, prompting authorities and EMTs to respond

آشفته آفریقایی-آمریکایی بود که قدم زدن در امتداد خیابان های مسکونی در کانتی فیرفکس در روز جمعه باعث شد مقامات و EMTs به پاسخ

During the altercation, Timberlake (right) approached the man and without warning let loose a stun gun on him

در طول درگیری, تیمبرلیک (راست) با نزدیک شدن به مرد و بدون هشدار اجازه دهید شل یک تفنگ بی حس کردن او

کسانی که ماموران مواجه اند هر اتهامات جنایی.

‘به عنوان مامور اقدام به deescalate وضعیت بود که در جریان PFC Timberlake وارد پس از مدت کوتاهی و با استفاده از نیروی است که غیر قابل قبول است,’ کانتی فیرفکس اداره پلیس در بیانیه ای گفت.

سرهنگ ادوین C. Roessler Jr, Fairfax County رئیس پلیس گفت: در یک کنفرانس خبری که در این ویدئو نشان داد Timberlake نقض بخش سیاست با ‘وحشتناک استفاده از زور’.

او افزود که Timberlake متعهد ‘اعمال مجرمانه” است که هر دو را به نقض سوگند ما از دفتر ” و “نادیده گرفتن حرمت زندگی انسان” با توجه به سی ان ان.

یک ویدیو آپلود شده به وزارت Facebook صفحه نشان Roessler بررسی بدن دوربین فیلم و جسمی نگران Timberlake گزارش پاسخ.

Colonel Edwin C. Roessler Jr, Fairfax County Police Chief (pictured) called the incident 'unacceptable' after reviewing body camera footage

سرهنگ ادوین C. Roessler Jr, Fairfax County رئیس پلیس (تصویر) به نام حادثه ‘غیر قابل قبول’ پس از بررسی بدن فیلم دوربین

‘در این ویدئو نیز نابود اعتماد عمومی را از افسران پلیس نه تنها در کانتی فیرفکس اما در سراسر این جهان است. این عمل غیر قابل قبول’ گفت: Roessler

قربانی که تحت درمان در یک بیمارستان محلی پس از این حادثه و مادر خود تماس گرفته شد توسط Roessler پس از این واقعیت است.

Roessler مشترک خود را ‘نفرت’ با Timberlake را به اتهام اقدامات و مطمئن باشید او عدالت خدمت خواهد شد’.

کانتی فیرفکس مشترک المنافع وکیل استیو T. Descano نشان داد که او آگاه ساخته شد این فیلم توسط Roessler جلوتر از شارژ Timberlake.

‘ما می توانیم همه توافق دارند که این فیلم از این حادثه تکان دهنده است گفت: Descano.

“من می خواهم جامعه ما می دانیم که ما به دنبال اتهامات عنوان شده است که در خط با قوانین فعلی و پشتیبانی شده توسط این شواهد که ما با آن ارائه شده است.

‘اما من هم قدر که این ممکن است بلافاصله آشتی احساسات ما در مورد آنچه ما می بینیم.’

Descano نیز با تمجید از استفاده از بدنه دوربین برای ضبط این حادثه گفت: “نمی غلو’ اهمیت این فیلم در این مورد.

‘بدون آن من ترس ما را مجبور متاسفانه باریک و تا حدودی تحریف نظر از آنچه اتفاق افتاده در یکی از خود ما محله’ او گفت.

George Floyd, 46, (pictured) was an African-American man who was killed while in police custody on  Memorial Day in Minneapolis, Minnesota

جورج فلوید, 46, (تصویر) یک آفریقایی-آمریکایی مردی که کشته شد در حالی که در بازداشت پلیس در روز یادبود در مینیاپولیس, مینه سوتا,

تظاهرات علیه خشونت پلیس را گریبانگیر ملت پس از فلوید, 46 کشته شد و دو هفته پیش.

هزاران نفر از مردم در بیش از 140 شهر در ایالات متحده بسیج با هم در تظاهرات پس از فیلم نشان داد فلوید شفاعت “نمی توانم نفس بکشم’ در حالی که پلیس آمریکا درک چوین زانو در گردن او.

روز یکشنبه دادستان کل ویلیام بر استدلال کرد که اجرای قانون در آمریکا است ‘به طور سیستماتیک نژادپرستانه’ پس از انتقاد برای نقش خود در مقامات تهاجمی پاسخ به اعتراضات.

“من فکر می کنم وجود نژاد پرستی در ایالات متحده هنوز اما من فکر نمی کنم که اجرای قانون سیستم سیستمیک نژادپرستانه او گفت: در طول پنج شنبه صبح مصاحبه با رادیو فردا’ به صورت ملت است.

“من درک بی اعتمادی اما از آفریقایی-آمریکایی جامعه با توجه به سابقه در این کشور است.’

“من فکر می کنم ما باید به رسمیت شناختن است که برای بسیاری از ما تاریخچه ما نهادهای شد به صراحت نژادپرست است. پس از دهه 1960 من فکر می کنم ما شده ایم در یک فاز اصلاح ما موسسات و مطمئن شوید که آنها در هماهنگی با قوانین ما و نه مبارزه با rearguard اقدام به اعمال بی عدالتی ” او ادامه داد.

Attorney General Bill Barr asserted Sunday morning that there is not 'systematic racism' in law enforcement

دادستان کل لایحه Barr اظهار داشت صبح روز یکشنبه که وجود ندارد ‘نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون

بر آمد آتش در هفته گذشته پس از اجازه دادن به اجرای قانون برای گزارش استفاده از اسپری فلفل و nonlethal گلوله برای متفرق کردن جمعیت.

لحظاتی بعد تهمت پدید آمده از کاخ سفید trailed توسط دستیاران و همکاران به عنوان او سفر به سنت جان کلیسا برای آشکار عکس-op.

بار به عنوان به خوبی به عنوان برگ برنده دولت شده اند نه برای خود و تکیه بر نیروهای نظامی مانند گارد ملی برای جلوگیری از تظاهرات.

در پاسخ به Floyd مرگ و پس از آن از دست زدن به با مغلوب ساختن پیشی جستن برخی از آنها به نام برای اداره پلیس را به defunded.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری هو شد از یک زندگی توجه به تظاهرات در روز شنبه پس از امتناع پال خواستار قطع بودجه دولت در شهرستان اداره پلیس

تشکر. Ilhan عمر از مینه سوتا برعکس گفت: جمعیت معترضان که از آن زمان به انحلال مینیاپولیس اداره پلیس’ و موسسه ‘فاسد هسته ای”.

A protester is arrested on Fifth Avenue by NYPD officers during a march Thursday in the Manhattan borough of New York. Police have been detaining and arresting curfew violators

یک معترض دستگیر شده است در خیابان پنجم توسط NYPD و افسران مارس پنج شنبه در منهتن شهر نیویورک. پلیس شده اند بازداشت و دستگیری مقررات منع رفت و آمد متخلفان

Pictured: Demonstrators shout slogans against police officers standing guard in front of the Los Angeles Police Department next to the City Hall during protests over the Minneapolis fatal arrest of George Floyd

افسران پلیس بازداشت مردم برای شکستن حکومت نظامی به عنوان آنها همچنان به اعتراض و خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی بیش از مرگ جورج فلوید در روز پنج شنبه

روز یکشنبه مینیاپولیس شورای شهر اعلام کرد قصد خود را به از بین بردن’ پلیس و فاز در یک جامعه پلیس مدل.

‘تعهد ما این است که برای پایان دادن به شهر ما سمی رابطه با مینیاپولیس اداره پلیس برای پایان دادن به پلیس به عنوان ما آن را می دانم و به دوباره ایجاد سیستم های ایمنی عمومی است که در واقع ما را امن نگه دارید,’ مینیاپولیس رئیس شورای شهر لیزا بندر گفت: به KARE11.

نه از شورا 12 عضو به نظر می رسد در یک تجمع در پارک شهر بعد از ظهر یکشنبه و قول داد برای پایان دادن به پلیس به عنوان شهرستان در حال حاضر آن را می داند.

اعضای این شورا به پایان رسید تا ایستاده قبل از اینکه صدها نفر از مردم در یک تپه پوشیده از چمن و متعهد به آغاز روند مصرف از هم جدا اداره پلیس در شکل فعلی آن است.

نه شهردار فری و نه فرماندار Tim Walz باید در پاسخ به این ادعا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>