تماس با ردیابی شکست خورده است در بسیاری از کشورهای. در اینجا به همین دلیل است.

در آریزونا پرجمعیت ترین منطقه coronavirus است تا در همه جا حاضر است که تماس با ردیاب شده اند قادر به رسیدن به یک کسری از کسانی که آلوده می شوند.

در Austin, Tex., داستان بسیار مشابه است. فقط به عنوان آن را در کارولینای شمالی که در آن دولت وزیر بهداشت به تازگی گفته قانونگذاران ایالتی که در آن برنامه ردیابی شد و استخدام در خارج کارگران به نگه دارید تا با افزایش مداوم در موارد به عنوان تعدادی از کشورهای دیگر انجام داده اند.

شهرهای فلوریدا ایالت دیگری که در آن Covid-19 موارد صعودی را تا حد زیادی داده شده تا در پیگیری موارد است. همه چیز به همان اندازه ملال انگیز در کالیفرنیا است. و در شهر نیویورک ردیابی برنامه کارگران شکایت از فلج ارتباطات و آموزش مشکلات.

تماس با ردیابی یک بنای عمومی بهداشت آرسنال برای tamp پایین coronavirus در سراسر جهان شده است تا حد زیادی شکست خورده در ایالات متحده آمریکا; ویروس همه گیر و عمده وقفه در تست رندر سیستم تقریبا بی معنی است. در برخی از مناطق بزرگ عصری جمعیت حاضر به شرکت و یا حتی نمی توان واقع بیشتر مانع کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“ما در حال انجام آن را به سطح یا میزان آن باید انجام شود” گفت: Steve آدلر شهردار Austin انعکاس این دیدگاه از بسیاری از دولت ها و رهبران شهر. “وجود دارد که سه دلیل اصلی. یکی محض نفر دوم این است که تاخیر در گرفتن نتایج آزمون عقب سوم گسترده ای در جامعه گسترش این بیماری است.”

هدف از تماس با ردیابی برای Covid-19 است که برای رسیدن به افرادی که صرف بیش از 15 دقیقه در ظرف شش پا را از فرد آلوده و از آنها بخواهید به قرنطینه در خانه به طور داوطلبانه به مدت دو هفته و حتی اگر آنها تست منفی و نظارت خود را برای علائم در آن زمان. اما چند مکان را گزارش کرده اند سیستمیک موفقیت است. و از همان ابتدا از ایالات متحده اپیدمی متحده و شهرستانها باید تلاش برای شناسایی شیوع این ویروس به دلیل پر از لکه و گاهی جیره بندی آزمون های تشخیصی و تاخیر طولانی در گرفتن نتیجه.

“من فکر می کنم از آن آسان است برای گفتن تماس با ردیابی شکسته است” گفت: کارولین Cannuscio یک کارشناس در روش و استادیار پزشکی خانواده و سلامت جامعه در دانشگاه پنسیلوانیا است. “آن را شکسته است چرا که بسیاری از بخش های سیستم پیشگیری از شکسته می شوند.

ردیابی کسانی که در معرض این است که تا کنون پشت این ویروس مواج در بسیاری از مکان ها که بسیاری از مقامات بهداشت عمومی بر این باورند که پول و پرسنل درگیر خواهد بود بهتر است در صرف منابع دیگر مانند افزایش تست سایت های کمک به آماده سازی مدارس برای بازگشایی و آموزش عمومی در مورد ماسک پوشیدن. برخی از کارشناسان بهداشت عمومی در حال حاضر بر این باورند که حداقل تست و تماس با ردیابی نیاز به کوچک در مکان های با عمده شیوع بیماری. در برخی از مکان آنها می گویند که این تلاش ممکن است هرگز موفق نمي شوند.

“تماس با ردیابی است اشتباه ابزار برای کار اشتباه در زمان اشتباه” گفت: دکتر دیوید Lakey سابق دولت کمیسیون بهداشت و درمان تگزاس که کمک کرد تا نظارت ابولا پاسخ در دالاس در سال 2014.

“بازگشت هنگامی که شما تا به حال ده مورد در اینجا در تگزاس آن ممکن است مفید بوده است,” دکتر گفت: Lakey که در حال حاضر افسر ارشد پزشکی دانشگاه تگزاس سیستم. “اما اگر شما لازم نیست که تست سریع آن است که رفتن به بسیار دشوار است در یک بیماری با 40 درصد از افراد بدون علامت است. آن سخت است برای دیدن مزایای آن در حال حاضر.”

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • به عنوان متحده تقلا برای خاموش کردن آتش سوزی Fauci و آمریکا مقامات بهداشتی را قبل از کنگره است.
  • پنج کلید پیشرفت شما ممکن است از دست رفته روز پنج شنبه.
  • اروپا انقباض اقتصادی است و بدترین حالت آن در تاریخ ثبت شده.

دکتر Thomas R. فریدن مدیر سابق C. D. C. که یک حامی قوی برای قوی تماس با ردیابی برنامه تا حد زیادی به توافق رسیدند که غیر ممکن است برای فراموش معنی دار یا قابل ردیابی تماس با تعداد زیادی از موارد است. او اشاره کرد که زمانی که نتایج تست تاخیر آنجا که آنها آن را می شود تقریبا غیر ممکن است برای نگه دارید تا با حجم بالا از افراد آلوده و کسانی که در تماس با آنها.

“در برخی از نقطه هنگامی که شما موارد بسیار بالا شما باید به شماره گیری خود را تست و تماس با ردیابی,” دکتر گفت: فریدن که در حال حاضر اجرا می شود حل و فصل برای صرفه جویی در زندگی یک غیر انتفاعی و سلامت, حمایت از ابتکار عمل. “ما ممکن است در این وضعیت در برخی از نقاط کشور امروز”.

اعتبار…فیلیپ چونگ برای نیویورک تایمز

دیگران استدلال می کنند که تماس با ردیابی تلاش های سراسر کشور هنوز هم در حال تولد و بسیاری از کارگران فانینگ در خاص مناطق هنوز هم بیش از حد بی تجربه به آن واریز شده است. این کارشناسان ادعا می کنند که ردیابی باقی مانده است یک مکانیسم مهم است که می تواند کمک به شعله ور شدن یو پی اس همچنان در طول سال آینده و فراتر از آن.

کریستال واتسون خطر-ارزیابی متخصص در مرکز بهداشت امنیتی در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, گفت که او امیدوار بود بیشتر تماس با ردیاب خواهد بود آموزش دیده و در محل متحده قبل از آغاز بازگشایی. در حال حاضر او انتظار دارد که آن را به صورت عملی تنها در ماساچوست و نیویورک داکوتای شمالی و منطقه کلمبیا. ماساچوست که در آن گروه غیر انتفاعی همکاران در سلامت منجر به تلاش های انجام داده است به خصوص به خوبی.

تماس با ردیابی استفاده شده است به عنوان یک ابزار برای صدها سال شامل بیماری هایی مانند سل و تب زرد و ابولا. ابتدایی تشکیل شد و حتی مورد استفاده برای ردیابی مسیر از یک شیوع سیفلیس در قرن 16. کشورهایی مانند کره جنوبی و ایرلند و استرالیا با استفاده از این روش با موفقیت به کنترل گسترش coronavirus بیش از حد.

C. D. C. فرستاده است حدود 11 میلیارد دلار در بودجه امداد به ایالت ها و حوزه های قضایی محلی برای گسترش coronavirus تست و تماس با ردیابی. یک نظرسنجی از دولت در بخش سلامت با رادیو ملی عمومی در ماه گذشته متوجه آنها تا به حال حدود 37,000 تماس با ردیاب در محل با اضافی 31,000 در رزرو برای زمانی که آنها مورد نیاز خواهد بود. نیروی کار — ترکیبی از کارکنان دولت داوطلبان و قرارداد کارگران استخدام خارج از شرکت و یا سازمان های غیر انتفاعی — هنوز هم می افتد کوتاه از 100000 نفر که C. D. C. توصیه می شود.

تماس با ردیاب که آموزش متفاوت بوده و بطور قابل توجهی در طول و محتوا با توجه به آنچه دولت آنها در تلاش برای نگه دارید تا با افزایش تعداد موارد است.

“چالش این است که ما در برخورد با افراد و twos” گفت: Fran فیلیپس, معاون وزیر بهداشت برای, مریلند یک دولت است که تا حد زیادی نگهداری می شود این ویروس در بررسی اما هنوز هم چهره بیش از 900 مورد جدید روزانه. برای هر مورد جدید وجود دارد اگر نه ده ها تن از مردم برای تماس با ما به خصوص در شهرهای بزرگ که بیشتر گونه های این سیستم است.

تماس با ردیابی به طور کلی بهترین کار و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند زمانی که یک بیماری است که به راحتی تشخیص داده و از شروع آن. آن است که اغلب غیر ممکن است با coronavirus از آنجا که درصد زیادی از کسانی که آلوده بدون علائم است.

“هنگامی که شما یک وضعیت که در آن وجود دارد بنابراین بسیاری از افرادی که بدون علامت,” دکتر گفت: Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در اخیر hariri رویداد. “است که باعث می شود که بسیار مشکل تر است که دلیل شما می خواستم به آن را از ابتدا و نطفه آن در جوانه. هنگامی که شما دریافت آنچه آنها تماس بگیرید لگاریتمی افزایش می دهد و سپس آن را می شود بسیار دشوار است برای انجام تماس ردیابی. آن را به خوبی.”

شاید بیشتر مضر به تلاش شده است مداوم تاخیر در گرفتن نتایج حاصل از تست های تشخیصی. اغلب توسط یک فرد آزمایش مثبت آن را خیلی دیر شده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی ردیابی است که فرد به انجام هر کاری است.

“این یک مسابقه در برابر زمان” خانم فیلیپس گفت. “و اگر ما از دست داده اند و روز و روز های عفونی دوره چون ما نمی توانید یک آزمایشگاه نتیجه, پشت, که واقعا, کاهش توانایی ما برای انجام تماس ردیابی.” در مریلند مانند بسیاری از کشورها برخی از آزمایشگاه در حال بدست گرفتن تا زمانی که نه روز به نوبه خود در اطراف نتایج. “ما در حال گرفتن برخی از اطمینان از تولید کنندگان ملی این تاخیر کوتاه مدت,” او گفت:. “من اعتماد به نفس.”

در مقابل زمانی که تیم های ورزشی و کارکنان کاخ سفید تست مردم به طور مداوم سریع turnarounds تماس, ردیابی فوری و موثر است.

حتی به عنوان مراقبت های بهداشتی کارگران جهش بیش از این موانع آنها نیز پیدا کردن است که می توان آن را دشوار است و نه فقط برای رسیدن به افرادی که به طور بالقوه در معرض ویروس اما به آنها را به همکاری. گاهی اوقات هیچ شماره تلفن و تلفن همراه عصر ناشناخته اعداد اغلب نادیده گرفته; 25 درصد از کسانی که به نام در مریلند نمی انتخاب کنید تا. دیگران مشکوک از تماس با ردیاب یا سوخت اطلاعات غلط در مورد آنها کاهش به همکاری یک تضاد کامل با مکان هایی مانند آلمان که در انطباق با تماس با ردیاب است که به عنوان یک وظیفه مدنی.

در فلوریدا میامی-Dade County, تماس با ردیاب به کار گرفته شده توسط دولت رسیده و تنها 18 درصد از افراد آلوده بیش از دو هفته گذشته با توجه به شهردار دن Gelber از ساحل میامی; بسیاری از دیگران بودند هرگز حتی به نام. آقای Gelber در نامه ای به رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز دوشنبه decrying دولت از برنامه است.

“شما فکر می کنم آن را یک وضعیت که در آن مردم می گویند” اوه البته من همکاری,'” دکتر Fauci گفت. “اما وجود چنین پوش بک در قدرت در دولت در همه نوع از چیزهایی مانند آن. آن را می سازد آن را بسیار پیچیده است.”

اعتبار…ریک Bowmer/آسوشیتد پرس

در سیاتل ردیاب در بر داشت 80 درصد از مردم آنها رسیده بودند در قرنطینه حتی اگر آنها به حال علائم. وجود دارد و کمی اشتها در ایالات متحده به صورت سرزده تکنولوژی مانند دستبند الکترونیکی و یا واجب تلفن سیگنال های GPS است که به خوبی کار می کرد برای تماس با ردیابی در بخش هایی از آسیا است. اگر چه آمریکایی ها رایگان برای عبور از خطوط دولت بدون ملی ردیابی برنامه وجود دارد.

“ما نیاز به رهبری فدرال به صورت استاندارد و حریم خصوصی پادمان و من نمی بینم که اتفاق می افتد,” دکتر گفت: Luciana Borio یک مدیر سابق پزشکی و biodefense آمادگی در شورای امنیت ملی.

بسیاری از اپيدميولوژيستها بر این باورند رفع این برنامه در ایالات متحده به مبارزه و شامل coronavirus شیوع بیماری ضروری است.

ما باید برای شروع با حمایت از افراد در گرفتن تست شده که به معنی ساخت آن آسان به اندازه کافی برای کسانی که در معرض کسی یا دارای علائم را نشان دهم و نه نگرانی در مورد یک دکتر را به سفارش” خانم Cannuscio گفت. “مردم در Covid عصر یک زمان سخت به شما گفتن چه بعد از آن است.”

دکتر Joia موکرجی افسر ارشد پزشکی در همکاران در سلامت این گروه مسئول ماساچوست تلاش برشمرد اصول گروه او اصرار داشت در: ردیاب باید از سخت ترین ضربه جوامع و قادر به اسپانیایی صحبت می کنند, Haitian Creole یا هر زبان جوامع انجام دهد.

هر تحقیقی باید پرداخت شود نه یک داوطلب است. و ماساچوست به حال برای قرار دادن در پول به اندازه کافی به اجازه ردیاب “حمایت” هر کسی انتظار می رود به خود شده است.

“ما بپرسید: آیا شما نیاز به مواد غذایی ؟ فرمول نوزاد? پوشک? کرایه تاکسی? بیمه بیکاری? و ما کمک به آنها را به آن” دکتر موکرجی گفت. “به این ترتیب مردم احساس می کنند آن را مراقبت از نظارت است.”

دکتر مارکوس Plescia این افسر ارشد پزشکی در ارتباط دولت و ارضی مقامات بهداشت گفت که با وجود این شکست آن بود که بیش از حد به زودی به تسلیم. متحده نیاز به زمان بیشتری برای ساختن یک ردیابی نیروی کار و زیرساخت های آن را خوب انجام دهد, او گفت:, و آمریکایی ها نیاز به رشد بیشتر و راحت با مفهوم شبیه به تبدیل شدن به عادت به پوشیدن ماسک.

دکتر ویلیام Foege سابق مدیر C. D. C., اخیرا گفته است که موثر ردیاب باید “روانپزشکان کارآگاه و مشکل حل کننده همه در یک بار” و نیز زمان را برای بسیاری از کسانی که به این کار است.

اما در این میان دکتر Plescia گفت: حتی پیدا کردن یک کسری از موارد از طریق تماس با ردیابی به شما کمک کند این ویروس را گسترش.

“ما نمی باید به تلاش برای رسیدن به کمال در این” دکتر Plescia گفت. “این یک بالابر های سنگین و آن را برای رفتن به گرفتن برخی از زمان. ما نیاز به قطع در آن وجود دارد و در آن را نگه دارید.”

Donald G. McNeil جونیور کمک گزارش به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>