گروه محافظه کار به دنبال پایان دادن به مجازات اعدام در اوهایو

1 / 3

مجازات اعدام-اوهایو

فایل-آوریل 22, 2004, فایل عکس را نشان می دهد گرگوری Lott در حال مصاحبه در منسفیلد تادیبی موسسه در منسفیلد, Ohio. آخرین درخواست رحمت از اعدام زندانی در اوهایو می آید که اعدام باید زمین را متوقف کند و در آینده از مجازات در کشور است که مورد سوال توسط بعید است مجلس محافظه کار جمهوری خواه مجلس. (AP Photo/Ron Schwane فایل)

کلمبوس, اوهایو (AP) — تازه تشکیل گروه محافظه کار است که به دنبال پایان دادن به مجازات اعدام در اوهایو در زمانی که اعدام باید زمین به توقف در دولت و مجلس مورد سوال است که آیا مجازات اعدام باید بازنگری شود.

اوهایو محافظه کاران نگران مجازات مرگ است که راه اندازی شنبه در کلمبوس است که بخشی از یک شبکه از گروه های مشابه در سراسر کشور. اعضای سوال هزینه سرمایه و افزایش نگرانی ها در مورد اجرای بی گناه است.

اوهایو فصل در روز سه شنبه منتشر شده یک لیست از جمهوری خواهان مخالف مجازات اعدام. که شامل شمارش سابق رژیم صهیونیستی. باب تفت دادستان کل سابق جیم پترو و سابق کنگره ایالات متحده پت Tiberi.

این لیست همچنین شامل سه زمان مذاکرات مجلس قانونگذاران از جمله Rep. لورا Lanese از حومه شهر کلمبوس.

“به دولت بزرگ مرگ و زندگی است و نه مربوط به بسیاری از ما,” او گفت:. خانه دیگر قانونگذاران در کنگره کریگ ریدل از تمرد و تشکر. Niraj Antani از حومه دیتون هر دو آنها قبلا co-حمایت قانون برای پایان دادن به مجازات اعدام در اوهایو.

جمهوری خواه مجلس لری سرپرست خانوار است نه یک عضو از گروه اما به تازگی سوال که آیا دولت باید با تجدید نظر در مجازات به دلیل هزینه و اوهایو ناتوانی برای پیدا کردن کشنده مواد مخدر.

کالیفرنیا ، مایک DeWine اذعان کرده است اعدام ها در یک وقفه در اوهایو به دلیل موضوع مواد مخدر. اوهایو گذشته اعدام انجام شد در جولای سال 2018 است.

همچنین روز سه شنبه از اوهایو آزادی مشروط هیئت مدیره گفت که می خواهد کسب اطلاعات بیشتر از دادستان درباره یک محکوم به اعدام اهل بیت ادعای او نباید اعدام به دلیل ناتوانی فکری.

محکوم قاتل گرگوری Lott برنامه ریزی شده است برای اجرای حکم اعدام در مارس سال 2021 برای کشتن جان مک گراث در شرق کلیولند.

لات وکلا خواست آزادی مشروط مدیره در هفته گذشته به فراغت او را بر اساس آنچه آنها تماس خود را “محدود توانایی های ذهنی.” آنها همچنین می گویند که “زمانی که حوادث در سوال برخوردی با او بود خطرناکی سوء استفاده از هر دو الکل و مواد مخدر” است و هیچ خاطره ای از این قتل است.

این هیئت مدیره آزادی مشروط است به دنبال “اطلاعات بیشتر در مورد لات ادعای ناتوانی فکری برای هیئت مدیره آزادی مشروط به در نظر گرفتن در ساخت آن توصیه” Trayce Thalheimer هیئت صندلی گفت: در نامه ای روز شنبه به Cuyahoga County دادستانی است. Thalheimer مجموعه 31 مارس ضرب الاجل برای اطلاعات.

دادستان گفت: در این ماه که کارشناسان استخدام Lott قبلا مشخص نبود فکری غیر فعال است. آنها همچنین می گویند آزمایش های متعدد نشان می دهد لوت دارای ضریب هوشی بالاتر از سطحی است که در آن دادگاه می گویند مردم نباید اعدام شود.

آنها همچنین سوال گزارش یک روانشناس استخدام Lott وکلای به بررسی لوت را زودتر آزمون که حفظ لوت فکری غیر فعال است.

این کویاهوگا دادستانی گفت: آن را به اگزوز تمام گزینه های برای اطمینان از عدالت برای لوت را قربانی دیگری از جمله کارشناس ارزیابی در صورت نیاز.

“این قاتل ارزيابی شده است چندین بار توسط چندین کارشناسان همه آنها موافق با دولت و موقعیت است که او نه فکری-غیر فعال” دادستان مایکل اومالی نوشت: در بیانیه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im