Conor McGregor خود را نشان می دهد ‘دوست’ عمه مرده است در Instagram پست او به عنوان دریچه های خشم در coronavirus


Conor McGregor خود را نشان می دهد ‘دوست’ عمه مرده است در یک عاطفی Instagram پست او به عنوان دریچه خشم خود را در ‘احمق’ coronavirus

  • Conor McGregor, 31 ادای احترام به عمه اش, Anne مور در یک Instagram پست
  • UFC ستاره دریافت اخبار او گذشت بیش از تلفن در حالی که در دوبلین
  • او همچنین نوشت: در این پست: ‘این احمق f****** ویروس. چه f*** است که اتفاق می افتد’
  • آن است که روشن نیست که چگونه آن توصیف به عنوان ‘دوست’ و ‘دوستانه’, حال گذشت,
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

Conor McGregor پرداخت ادای احترام به ‘دوست’ خاله او به عنوان بادی خشم خود را در coronavirus در یک عاطفی Instagram post.

ایرلندی UFC ستاره دریافت اخبار در مورد عمه اش, Anne مور از طریق تلفن در مدت کوتاهی قبل از او به دلیل رفتن در تلویزیون در دوبلین برای ترویج خود را ‘مناسب هیچ 12’ ویسکی نام تجاری.

در پست اعلام عمه خود را McGregor نوشت: “این احمق f****** ویروس. چه f*** است که اتفاق می افتد.’

بوکس کشور ایرلند بسته تمام مدارس و مهد کودک در روز پنج شنبه تا مارس 29, با, هوای آزاد, تجمع بیش از 500 نفر ممنوع میان رشد شیوع کروناویروس.

آن است که روشن نیست که چگونه Ms مور در گذشت.

Conor McGregor, pictured, 31, paid tribute to his aunt, Anne Moore, in an emotional Instagram post. He received the news shortly before he was due to go on television in Dublin

Conor McGregor, تصویر, 31 ادای احترام به عمه اش, Anne مور در یک عاطفی Instagram post. او با دریافت این خبر در مدت کوتاهی قبل از او به دلیل رفتن در تلویزیون در دوبلین

The mixed martial artist featured a selection of family snaps in the emotional Instagram post

مخلوط رزمی هنرمند برجسته انتخاب خانواده عکسهای احساسی Instagram پست

ایرلندی UFC ستاره بادی خشم خود را در coronavirus ارسال: “این احمق f****** ویروس. چه f*** در حال وقوع است’. او همچنین در ستایش ایرلند را مهار ویروس

McGregor, 31, گفت که او دیگر قادر به رفتن در تلویزیون و در زمان خانواده خود را به گاو نر جزیره خلیج دوبلین به جای آن و نگاه کردن در دریا’.

او ارسال شده مجموعه ای از عکس های شرح: “من به ارمغان آورد خانواده من با من به استودیو.

‘نشستن در صندلی مورد به پرتو زنده به تمام U. S صبح من دریافت یک تماس تلفنی به من گفتن که من کوچک و دوست داشتنی خاله آن بود گذشت.

“من نمی توانستم زندگی کنم. من کمی ضعیف دوستانه با محبت خاله. من مادر و خواهر. این احمق f****** ویروس. چه f*** است که اتفاق می افتد.

‘من در خانواده من به گاو نر جزیره است. نگاه کردن در دریا. نفس عمیقی کشید. با تشکر از f***! پروردگار با تشکر از شما.

‘اقامت تنگ مردم! ما همه ما رو. استراحت در صلح Anne مور I love you.’

قفس رزمندگان’ قهرمان جهان و خواهر ارین همچنین ادای احترام به عمه ارسال: ‘به دنبال از طریق تمام عکس ها فکر کردن من خیلی خوشحالم که شما در زمان بسیاری از عکس ها از ما همه با هم.

‘شما به من یکی از قوی ترین زنان, من می دانم. هیچ چیز مرحله به مرحله شما و بدون توجه به آنچه شما فقط با آن. من استفاده می شود به می گویند: “عمه ان شما در مور خانم ها عبور نمی کند که ژن به من من گریه نوزاد” و شما می خنده.

McGregor posted photos with his daughter Croia, above, and a number of other family pictures. He was due to go on television to promote his 'Proper No 12' whiskey brand

McGregor ارسال شده در عکس با دخترش Croia بالا و تعدادی دیگر از عکس های خانوادگی. او با توجه به رفتن در تلویزیون برای ترویج خود را ‘مناسب هیچ 12’ ویسکی نام تجاری

‘شما به من آموخت آنچه وفاداری و عشق و قدرت بین یک خانواده همه چیز در مورد.

قبلا در پست McGregor نوشت: در مورد ایرلند را مهار این بیماری همه گیر کوروناویروس.

او گفت: “ایرلند شما شگفت انگیز کشور است. من معتقدم که ما باید این ویروس موجود است. و از این طریق مهار ما در واقع ممکن است رفته و شامل همه آنها را.

‘عادت های خوب ما در حال حاضر به دست آمده از این وحشی Covid-19 حمله را ببینید ما بیش از حد قوی در آینده است. بهداشت دست. لمس کردن از خود چهره بهداشت. سازگار تمیز کردن کامل از رفتار حوزه بهداشت است.

‘آنچه ما واقعا باید همه کار به هر حال. من همیشه با بهداشت دست. اما نه به اندازه کافی. اگر من فکر می کنم از همه مردم با نزدیک شدن به لرزش دست و چه چیزی نیست.

“من اغلب مردم به من می گویند لطفا من نمی خواهم یک تصویر فقط من تکان دادن دست خود را. و من مثل بله دوست, با تشکر از شما. آن را به عنوان کارآمد تر از گرفتن یک تصویر کامل. اما آن را بیش از حد بی دقت. و بیش از حد و مکرر.

Conor's sister, Erin McGregor, also posted a picture, above, with a tribute to her aunt, writing: 'You to me are one of the strongest women I know'

کونور خواهر, ارین مک گرگور نیز ارسال شده یک عکس فوق با ادای احترام به عمه اش نوشته: “شما به من یکی از قوی ترین زنان من می دانم’

دست زدن دست خود من به صورت من به عنوان به خوبی. بیش از حد بی اطلاع از فرکانس من می خواهم آن را انجام دهد. تا به حال است. من می خواهم قطار من یک** به نقطه ای از ایمنی پایین. آن را اجتناب ناپذیر با شدت آموزش.

‘سیستم ایمنی بدن مورد آزمایش قرار خواهد شد. من شناور در اطراف در این شیوه و همیشه تا پایان ابتلا به کمی سرماخوردگی و آنفولانزا است. من احساس ضد گلوله در حال حاضر هر چند! من روشن مانند یک motherf***** در حال حاضر.

نخست وزیر لئو Varadkar ساخته شده چشمگیر اعلام کرد که همه مدارس و مهد کودک بسته خواهد شد در یک سخنرانی داده شده خارج بلر در واشنگتن دی سی در اوایل این هفته.

او اضافه کرد که تحت اقدامات اضطراری, آموزش خواهد بود به صورت آنلاین تکمیل و موزه ها و گالری ها و دیگر مقاصد گردشگری نیز به عنوان یک نتیجه از عمل است.

انگلستان هنوز به اعلام اقدامات مشابه وجود عفونت نرخ افزایش بیش از 200 روز گذشته به حدود 800 با 11 مرگ و میر در کل.

در عمده تشدید بحران وزیران در حال آماده سازی برای معرفی قوانین اضطراری در اوایل هفته آینده به اجازه تجمع جرم و رویدادهای ورزشی را ممنوع از آخر هفته آینده.

می آید پس از ورزش بدن تایید به تعویق افتادن ماراتن تعلیق مسابقات فوتبال و لغو کریکت انگلستان تیم سریلانکا تور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im