کنگره خواست به توافق بر سر کمک به درآمد صخره’ نزدیک برای میلیون ها نفر از بیکاری آمریکاییفشار نصب بر روی جمهوری خواهان در کنگره برای نهایی یک بسته کمک های جدید و فراغت میلیون ها آمریکایی که شغل خود را از دست در coronavirus همه گیر از پایدار وخیم سختی که 600 دلار در هفته اضافی مزایای بیکاری منقضی روز جمعه.

با به اصطلاح “درآمد صخره” فقط چهار روز دور رهبران جمهوری خواه نشان داده اند که در روز دوشنبه آنها را به پرده $1tn بسته کمک توافق با کاخ سفید است. اما تلخ حزبی مذاکرات هنوز پیش رو با یک اندازه گیری به احتمال زیاد به تصویب تنها در ساعت یازدهم.

آمریکا که به تصویب $3tn بسته در ماه مه را متهم به جمهوری خواهان از لرزشی و شی به جای $600 هفتگی مزایای که آنها می خواهند به گسترش با پیچیده تر فرمول بر اساس 70 درصد از حقوق و دستمزد. که محاسبه می تواند در اثر دیدن حمایت از کاهش به حدود 200 دلار در هفته است.

دموکرات ها نیز ناراضی مسئولیت حمایت به احتمال زیاد موجود در جمهوریخواه بسته است که عایق کارفرمایان از شکایت کارگران که قرارداد coronavirus.

مذاکرات در تب و زمان. هفته گذشته 1.4 میلیون آمریکایی واصل جدید تعداد مدعیان بیکاری در پیوستن به یک استخر از بیش از 30 متر ،

به عنوان بحران سیاسی در کاپیتول هیل می آید به سر وجود دارد هیچ نشانه ای از بحران بهداشت و مصاحبه ، با توجه به Covid پیگیری پروژه 4.2 m تایید موارد coronavirus ثبت شده در ایالات متحده با مرگ و میر نزدیک به 140,000. دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه قرار می دهد مرگ و میر نزدیک به 150,000.

میزان مرگ و میر در سراسر ایالات متحده بیش از 1 ، 000 نفر در یک روز در طول هفته گذشته اگر چه در روز یکشنبه رقم 558 ثبت شد.

عفونت رای است که در ادامه به افزایش نگران کننده به ویژه در جنوب. لوئیزیانا, می سی سی پی و آلاباما در تمام نمایش های شیب دار به سمت بالا مدار و بسیاری از کشورها مجبور شده اند برای مهار برگشت در بازگشایی اقتصاد خود را پس از این ویروس باعث ویران کردن در سیستم های بهداشتی.

فلوریدا در حال حاضر بیش از 400000 مورد تأیید و پیشی گرفته است چوب خط حساب کردن در نیویورک قبلی مرکز سرایت در ایالات متحده است. کالیفرنیا, چگونه مبارزه با تجدید حیات خود ثبت کرده است در اکثر موارد.

با وجود شیوع بیماری در فلوریدا معاون رئیس جمهور مایک پنس بود برنامه ریزی برای سفر به میامی در روز دوشنبه به برجسته فاز سه آزمایش یک واکسن.

سیاسی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر باقی می ماند شدید هر دو در سطح دولت و کاخ سفید که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برخورد با عواقب ناشی از داشتن ریاست یکی از بدترین اثرات این بیماری همه گیر در جهان است. با کمتر از 100 روز به قبل از انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن در حال حاضر دارای یک فرمانده سرب در پای صندوقهای رای است.

جدید NBC News/Marist نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه تاکید خطر جریان لحظه ای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را به بایدن هفت نقطه سرب در حیاتی نوسان ایالت کارولینای شمالی به طور فزاینده ای به عنوان یک bellwether در انتخابات ریاست جمهوری. در میان رای دهندگان ثبت شده در دولت بایدن حمایت شد 51 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 44%.

کنگره اسب معاملاتی بیش از کمک های اولیه می تواند مكيدند برای میلیون ها نفر. دموکرات ها هشدار داده اند که هر گونه کاهش در کمک مالی به بیکاران می تواند نوید بخش یک موج اخراج به عنوان خانواده مبارزه برای دیدار با اجاره.

روز یکشنبه تهمت مشاور لری Kudlow متعهد در سی ان ان دولت از اتحادیه است که یک مهلت قانونی برای مسکن اخراج که تمام شده تمدید خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>