کنگره و کاخ سفید بر سر مذاکرات در $1tn همه گیر نجات مقابلهمذاکره کنندگان از کنگره و کاخ سفید از سر گرفت بالا-سطح مذاکرات روز شنبه در یک بالن $1tn-plus اقتصادی بسته نجات خواست با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعتصاب یک معامله به ثابت یک ملت به طور کامل طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این یک لحظه فوق العاده ای در واشنگتن: از کنگره انجام جاه طلبانه ترین فدرال و در عین حال تلاش برای تقویت خانواده و اقتصاد ایالات متحده و رئیس جمهور عصبانی و شلاق در تمام comers. همه در حالی که شیوع جهانی و در سراسر کشور خاموش کردن و گرفتن یک اضطراب جدا جمعیت نیروبخش برای بهداشت و درمان بحران و بلندی رکود است.

مقامات قرار دادن برچسب قیمت در حدود $1.4 tn و گفت: با اقدامات دیگر از فدرال رزرو می تواند پمپ $2tn به اقتصاد ایالات متحده. مغلوب ساختن پیشی جستن در طی یک جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید در روز شنبه ابراز خوش بینی است که می تواند بر اساس توافق به زودی.

“آنها همه مذاکره و همه کار سخت و آنها می خواهند برای رسیدن به یک راه حل که راه حل مناسب من فکر می کنم ما بسیار نزدیک است” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد که برای حمله به یک اعتماد به نفس تون در مورد این کشور توانایی شکست دادن این بیماری همه گیر به زودی.

“ما در حال رفتن به جشن بزرگ پیروزی در آینده ای نه چندان دور” او گفت:.

در کاپیتول هیل کلیدی کنگره و مقامات کاخ سفید همگرا شنبه برای مذاکرات بیشتر در جارو بسته کمک می کند که می تواند حقوق برای ناگهان بیکاری آمریکایی پول برای بیمارستان ها و کمک به صنعت است.

سنا تشکیل نادر آخر هفته جلسه با هدف تهیه پیش نویس بسته شنبه برگزاری اولیه رای جمعه و برنده سنا گذشت در روز دوشنبه.

میچ مک کانل ، رهبر اکثریت سنا گفت: روز شنبه که مذاکره کنندگان در حال ساخت “مهم پیشرفت” اما خواست مذاکرات به نتیجه رسیدن.

“این است و نه سیاسی فرصت این ملی اضطراری,” او گفت:. “از آن زمان به گرد هم می آیند نهایی نتایج ما دو حزبی بحث و این ،

با وجود فشار زیادی در واشنگتن به سرعت عمل با چالش های آشکار هستند. قانونگذاران و مقامات دولت زحمت کشیده در اواخر شب جمعه بیش از چشم ظاهر و مبالغ قابل توجه فدرال مداخلات فراتر حتی 2008-09 کمک مالی بانک و محرک.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تا حد زیادی در آنجا ماند و از جزئیات است که قانونگذاران در هر دو طرف راهرو بخش خصوصی اذعان کرد ممکن است سرعت بخشیدن به روند اما او گفت: او می تواند لابی رهبری مذاکره کنندگان. او همچنین با بیان روشن میلی برای هر صنعت از جمله شرکت های هواپیمایی که با استفاده از کمک های فدرال به خرید آن سهام خود در تلاش برای افزایش سود.

ممنوعیت فروش سهام-پشت یکی از دموکرات ها’ اولویت های در حال ظهور نجات بسته به نمایندگان مجلس فشار برای جلوگیری از تکرار در اوایل سیاسی سمی کمک مالی. رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر گفت که به معنای هیچ اخراج هیچ افزایش حقوق و دستمزد برای مدیران و هیچ سهام خرید-پشت.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin شروع مذاکرات با مک کانل شومر و سناتور از هر دو طرف با استفاده از مک کانل را به ایران ارائه دهد به عنوان یک نقطه شروع است.

ایران طرح با هدف پمپ میلیاردها دلار به $1,200 مستقیم چک به آمریکایی ها و ارائه میلیاردها دلار به کسب و کارهای کوچک به کارگران پرداخت idled در جهانی همه گیر.

اما دموکرات ها می گویند مک کانل طرح کافی است استدلال برای درآمد بیشتر برای حمایت از کارگران و یک “طرح مارشال” برای ما در صنعت بهداشت و درمان است که در حال آماده شدن برای یورش به تازگی بیماران بیمار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im