ComplyAdvantage از Nabeel Vilcassim و CPO CFO Oliver Furniss نام می برد که مبتکر RegTech برای رشد بی سابقه در سال 2022 آماده می شود.

[ad_1]

HKTB محله های هنگ کنگ را برای راه اندازی West Kowloon برای ترویج هنر و گردشگری فرهنگی در این محله گسترش می دهد.
              London, United Kingdom:
             <p><a rel="nofollow noopener" target="_blank" href="https://cts.businesswire.com/ct/CT?id=smartlink&url=http%3A%2F%2Fwww.complyadvantage.com&esheet=52565275&newsitemid=20220120005089&lan=en-US&anchor=ComplyAdvantage&index=1&md5=c27a3a12ba03d738136764108ebc8c31" shape="rect">ComplyAdvantage</a>, a global data technology company transforming financial crime detection, today announced two new executive hires that include Nabeel Vilcassim as the company’s Chief Financial Officer (CFO) and Oliver Furniss as Chief Product Officer (CPO). Both will report directly to Vatsa Narasimha, Chief Operating Officer of ComplyAdvantage.</p>

این بیانیه مطبوعاتی شامل چند رسانه ای است. نسخه کامل را اینجا ببینید: https://www.businesswire.com/news/home/20220120005089/fa/

الیور فورنیس، مدیر عامل ComplyAdvantage (عکس: Business Wire)

در سال 2021، ComplyAdvantage شاهد رشد رکوردی در ARR (درآمد مکرر سالانه) ~ 80 درصدی بود که توسط مجموعه گسترده ای از مشتریان ارز دیجیتال، فین تک و بانکی جهانی، از جمله Gemini، HTB و TransferMate، و مشارکت های استراتژیک کلیدی با داده های کلاس جهانی در ارائه دهندگان بلاک چین و BaaS، از جمله بانک Elliptic و Raisin. استفاده در راه حل AML (ضد پول شویی) شرکت، سطوح رکوردی را با حجم جستجو دوبرابر در سه ماهه برای تصمیم گیری بازرسی و نظارت مشتری شرکت ایجاد می کند، در حالی که حجم مدیریت ریسک تراکنش 4 برابر افزایش می یابد.

علاوه بر این، پلتفرم شرکت بیش از 1 میلیارد جستجو را در 150 میلیون نهاد مورد نظارت روزانه در سال 2021 تسهیل کرد. برای سال 2022، این شرکت انتظار دارد که رشد همچنان به سطوح بی سابقه برسد و انتظار دارد تا پایان سال تیم را به 500 کارمند برساند. در نهایت، ComplyAdvantage با کمک مالی اضافی از طرف Goldman Sachs، شرکت پیشرو بانکداری، اوراق بهادار و مدیریت سرمایه گذاری در جهان، سری C این شرکت را بیش از حد گسترش داد.

کار سخت ما و ارزش‌های ما برای کایزن بودن، متمرکز و نتیجه‌گرا بودن، به ما این امکان را داده است که با اضافه شدن نبیل و الیور، چنین استعدادهای باورنکردنی را جذب کنیم. اما همانطور که همه ما می دانیم، موفقیت هرگز تضمین نمی شود، بلکه به دست می آید، بنابراین اکنون کار سخت ادامه دارد. “با هیجان و قدردانی بسیار، ما در تلاش هستیم تا در سال 2022، به رهبری تیم شگفت‌انگیز خود و توسط کارمندان، مشتریان، شرکا و سرمایه‌گذاران شگفت‌انگیزمان که به چشم‌انداز ما برای استفاده از داده‌های هوشمند برای ریشه‌کن کردن جرایم مالی باور دارند، گسترش پیدا کنیم.

نقش های اجرایی

به عنوان CFO، Nabeel بر تمام حوزه های سازمان مالی، از جمله عملکرد مالی، توسعه شرکت، انطباق و روابط با سرمایه گذار نظارت خواهد کرد. Nabeel از Moelis & Company به ComplyAdvantage پیوست، جایی که او مدیر عامل و رئیس فین‌تک EMEA بود.

Nabeel بیش از 15 سال تجربه در بانکداری سرمایه گذاری و مالی شرکت ها، مشاوره خدمات مالی جهانی، فناوری مالی و شرکت های زیرساخت بازار در زمینه ادغام و تملک، تامین مالی و معاملات سرمایه گذاری استراتژیک دارد. نابل کار خود را در سیتی گروپ با پوشش بخش خدمات مالی اروپا آغاز کرد. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی برق و الکترونیک از امپریال کالج لندن است.

“این زمان فوق العاده ای برای پیوستن به ComplyAdvantage است، زیرا فرصت های پیش رو بسیار زیاد است. نابل ویلکاسیم گفت: با یک پایه تجاری قوی و تقاضای رو به رشد جهانی برای پیشرفته ترین فناوری اطلاعات ریسک طرف مقابل، ما بر روی پیوند بین نوآوری، انطباق با مقررات و آینده انطباق قرار داریم.» بنابراین، من هستم. هیجان زده بودن بخشی از این به شرکت ها کمک می کند تا معاملات را با بالاترین درجه یکپارچگی انجام دهند.”

الیور به‌عنوان مدیر ارشد اجرایی تازه منصوب شده شرکت، بر تمامی جنبه‌های طیف راه‌حل‌های شرکت از ایده و بهینه‌سازی تا در دسترس بودن بازار نظارت خواهد داشت. علاوه بر این، الیور تلاش هایی را برای گسترش داده ها و بهبود مجموعه اطلاعات در مورد AML و خطرات برنامه دانش خود شرکت رهبری خواهد کرد.

قبل از پیوستن به ComplyAdvantage، الیور آخرین CPO در Dojo، جدیدترین خریدار پرداخت کارت در بریتانیا بود که به شرکت‌ها کمک می‌کرد تا پرداخت‌های حضوری و آنلاین و دسترسی سریع به پول خود را بپذیرند. پیش از این، الیور یک رهبر محصول در Wise و معاون جهانی محصول در Xero بود. او دارای مدرک لیسانس در رشته اقتصاد و خدمات مالی از دانشگاه ناتینگهام ترنت است.

اولیور فورنیس گفت: “من به دلیل ماموریت هیجان انگیزی که شرکت روی آن کار می کند، انتخاب کردم که به ComplyAdvantage بپیوندم.” “با استفاده از قدرت داده های در مقیاس فوق العاده و یادگیری ماشینی، ما این فرصت را داریم که به مشتریان خود کمک کنیم نه تنها در معرض پولشویی قرار نگیرند، بلکه به تسریع رشد با یکپارچگی بیشتر نیز کمک کنیم. این موقعیت عالی است.”

ComplyAdvantage علاوه بر مشتریان جدید، تامین مالی و اضافه شدن به مدیران عامل، به چندین دستاورد دیگر نیز اشاره کرد که در سال 2021 به دست آمد، از جمله:

● انتشار چندین گزارش تحقیقاتی جدید از جمله گزارش سالانه وضعیت جرایم مالی شرکت در سال 2021 و استفاده از تحریم‌ها

● برنامه ComplyLaunch رایگان AML را برای شرکت های تازه تاسیس فین تک اعلام کرد

● انتشار راهنمای جدید AML برای بانک های دیجیتال

● شناسایی صنعت، از جمله CB Insights 250، AIFintech100 و Chartis RiskTech 100

یان هامر، یکی از شرکای Index Ventures می گوید: «این زمان شگفت انگیزی برای تیم ComplyAdvantage است، زیرا رشد خارق العاده آنها نشان دهنده ارزشی است که آنها همچنان برای پایگاه مشتریان جهانی خود ایجاد می کنند. «و اکنون، با افزودن‌های جدید به Nabeel و Oliver، این شرکت آماده است تا سال 2022 را یک سال موفقیت‌آمیز دیگر بسازد. واضح است که رویکرد منحصربه‌فرد شرکت برای جمع‌آوری اطلاعات برای مقابله با ریسک، برای همگامی با نوآورانه‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات مالی ایده‌آل است.

ComplyAdvantage که قبلاً یکی از گزینه‌های ترجیحی برخی از بزرگترین بانک‌ها، کسب‌وکارها و شرکت‌های فین‌تک در جهان است، به سازمان‌های تحت نظارت کمک می‌کند تا بدهی‌های پرخطر خود را مدیریت کرده و از جرایم مالی جلوگیری کنند. با پشتیبانی از ComplyDataTM، رویکرد منحصربه‌فرد شرکت برای جمع‌آوری اطلاعات به شناسایی رفتارهای مشکوک و آشکار کردن خطرات پنهان در طول چرخه عمر مشتری کمک می‌کند و به ارائه‌دهندگان خدمات مالی کمک می‌کند تا بالاترین سطح نظارت و یکپارچگی را حفظ کنند.

پایان

درباره ComplyAdvantage

ComplyAdvantage منبع پیشرو صنعت اطلاعات مبتنی بر هوش مصنوعی در مورد خطرات جرایم مالی و فناوری تشخیص است. ماموریت ComplyAdvantage خنثی کردن خطر پولشویی، تامین مالی تروریسم، فساد و سایر جرایم مالی است. بیش از 500 کسب و کار در 75 کشور به ComplyAdvantage متکی هستند تا از طریق تنها پایگاه داده جهانی بی‌درنگ برای افراد و شرکت‌ها، ریسک افرادی را که با آنها تجارت می‌کنند، درک کنند. این شرکت روزانه ده‌ها هزار رویداد ریسک را از میلیون‌ها نقطه داده ساختاریافته و بدون ساختار شناسایی می‌کند.

ComplyAdvantage دارای چهار مرکز جهانی است که در نیویورک، لندن، سنگاپور و کلوژ-ناپوکا واقع شده اند و توسط Goldman Sachs، Ontario Teachers، Index Ventures و Balderton Capital پشتیبانی می شود. در complyadvantage.com بیشتر بیاموزید.

سلب مسئولیت:
این بیانیه مطبوعاتی توسط تحریریه ایسترن هرالد بررسی یا تایید نشده است.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortbetroad giriş