Colson وایتهد و این زندگی آمریکایی در میان پولیتزر سال 2020 برندگانColson وایتهد این زندگی در آمریکا و از نویسندگان نیویورک تایمز در میان این سال جایزه پولیتزر و برندگان.

در طول یک آنلاین در صفحه اصلی ویدئو پولیتزر مدیر دانا Canedy اشاره به “عمیقا بار تلاش” است که در آن این جوایز در حال اعلام کرد اما چگونه روزنامه نگاری همچنان به عنوان مهم به عنوان افراد و چه هنر در ادامه به “حفظ اتحاد و الهام بخش”.

این جایزه برای داستان رفت به Whitehead برای رمان خود نیکل پسران بود که به عنوان ستایش “لوازم یدکی و ویرانگر” در آن داستان یک سوء استفاده از اصلاحات در فلوریدا. وایتهد قبلا برنده جایزه پولیتزر برای خود 2017 کتاب آهن زیرزمینی که اقتباس به آمازون سری توسط مهتاب نویسنده-کارگردان بری جنکینز.

این جایزه به صورت کلی غیر داستانی برنده شد توسط دو کتاب: The Undying: درد, آسیب پذیری, مرگ و میر, پزشکی, هنر, زمان, رویاهای, داده, خستگی, سرطان و مراقبت های آن بویر و پایان اسطوره: از مرزی به مرز دیوار در ذهن آمریکا توسط گرگ Grandin. برای اولین بار با تمرکز بر “خشونت بیماری و سرمایه داری مراقبت از سرطان در آمریکا” در حالی که دومی جستوجو کرد “آمریکا اسطوره بی حد و حصر توسعه”.

در این سال شاهد اولین جایزه به صورت صوتی گزارش شد که با توجه به کارکنان از پادکست این زندگی آمریکایی همراه با مولی اوتول از لس آنجلس تایمز و امیلی سبز یک مترجم آزاد با معاون اخبار. این اهدا قسمت از جمعیت بود و منادی آن “الهامی صمیمی روزنامه نگاری است که روشنگر شخصی تاثیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی می ماند در مکزیک سیاست”.

این جایزه برای آخرین اخبار گزارش داده شد به کارکنان مجله پیک در لوییویل برای “سریع پوشش صدها آخرین لحظه رضایت توسط فرماندار کنتاکی” در حالی برنده برای گزارش های تحقیقی بود که برایان M روزنتال از نیویورک تایمز برای در معرض شهر نیویورک تاکسی میباشد.

دیگر روزنامه نگاری جوایز داده شد به بن Taub برای نیویورکر ویژگی های یک مرد بود که ربوده و شکنجه و محروم از آزادی خود برای بیش از یک دهه در خلیج گوانتانامو بازداشتگاه و قدیمی هانا جونز از نیویورک تایمز برای “جارو عمیقا گزارش و مقاله شخصی” در مورد اسارت آفریقایی به عنوان بخشی از کاغذ را تحسین 1619 پروژه. عکاسی کارکنان رادیو فردا نیز افتخار برای خود گسترده و روشنایی تصاویر اعتراض در هنگ کنگ.

این جایزه برای موسیقی داده شد به آنتونی دیویس برای “شجاع اپرا کار” پارک مرکزی پنج در حالی که این جایزه برای درام داده شد Michael R جکسون به صورت عجیب و غریب, حلقه, موسیقی در مورد مسائل مربوط به هویت و نژاد و تمایلات جنسی. سال بیوگرافی جایزه رفت و به بنیامین موزر برای “مقتدرانه ساخته” کتاب Sontag: زندگی و کار در حالی که جریکو براون سنت برنده برای شعر.

نیز وجود دارد که پس از مرگ خاص استناد داده شده به ایدا ب چاه برای او “توانمند و شجاع گزارش” در مجازات. وجود خواهد داشت $50,000 اهدا در حمایت از ماموریت خود را با آفرین اعلام خواهد شد.

اعلام نامزد بود که با تاخیر دو هفته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و سالانه جوایز ناهار معمولا برگزار شد و در ماه مه نیز به تعویق افتاد با یک تاریخ و در عین حال تایید می شود.

سال گذشته برندگان شامل جوایز برای نیویورک تایمز و تحقیقات خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده ثروت و مالیات بر ترتیبات جکی Sibblies Drury بازی فرویو و ریچارد قدرت’ رمان Overstory.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im