کالج ها نمی بازپرداخت شهریه. پاییز ممکن است یک حساب.

اگر شما نمی توانید آنچه شما برای پرداخت می شود و این چیزی که شما خریداری و هزینه پنج ارقام آن می ایستد به همین دلیل است که شما می توانید برخی از پول خود را به عقب.

اما این چیزی است که اتفاق می افتد با ملت مسکونی در مقطع کارشناسی موسسات در این بهار. در حالی که بسیاری از ارائه بازپرداخت جزئی از اتاق و هیئت مدیره و مدیران برگزار شد سریع به این ایده که هیچ کس باید پشت هر یک از شهریه خود را پرداخت.

چیز عجیب در مورد این موضع این است که دانشکده ها می دانیم که بسیاری از مردم در حال گرفتن ارزش برای دلار خود را. مدیران و استادان از دانشگاه آریزونای شمالی به لیگ آیوی باید اذعان کرد کمبود است. کلاس اقدام وکلا را متوجه شده و آنها در زمینه کت و شلوار در برابر طیف وسیعی از نام تجاری و موسسات و به طور جدی به دنبال اضافی شاکیان.

پس چه باید انتظار ما از کالج ها و دانشگاه ؟ پاسخ دادن به این سوال نیاز به درخواست یکی دیگر اول: آیا ما واقعا برای پرداخت زمانی که ما تصمیم به پرداخت برای کالج ؟

اکثر مردم فرزندان خود را به کالج برای به انجام رساندن یک (یا همه) از حداقل سه گل: آنها می خواهند به مسائل سر خود را پر از دانش است که آنها منفجر شود و سپس نیاز به مونتاژ مجدد به جدید و بهبود یافته در مغز بزرگسالان. آنها می خواهند کودکان خود را برای پیدا کردن خود را از مردم و دوستان و مربیان خواهد شد که آنها را از طریق زندگی است. در نهایت وجود دارد, مدارک تحصیلی: دیپلم که به معنی چیزی است که برای کسانی که دیدن آن بر روی رزومه, یک, که همچنین ممکن است ارائه یک فرصت برای رفتن به یک پله یا دو تا اقتصادی نردبان.

Coronavirus را نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش در سال جاری درجه کارشناسی عنوان یک اعتبار. اما برای دو نفر دیگر اهداف وضع موجود می افتد کوتاه.

تشکیل مادام العمر اوراق قرضه با همسالان و یا اساتید بدجور سخت در حال حاضر. و پس از آن وجود دارد که در حال رشد و باد از ذهن است. آن را احتمالا نمی اتفاق می افتد در هر نقطه در نزدیکی به اندازه حاضر به عنوان آن را به صورت چهره به چهره.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس در آمریکا

  • به عنوان برخی از کشورهای بازگشایی, افزایش تنش بیش ویروس پاسخ.
  • F. D. A. اجازه اضطراری استفاده از یک ویروس جدید درمان.
  • کاخ سفید بلوک Fauci از ظاهر شدن قبل از کنگره است.

در مارس 26, op-ed ستون در نیویورک تایمز فشار برای بازگشت به دانشگاه در پاییز, دانشگاه براون, رئیس جمهور کریستینا Paxson, استناد “همه باعث می شود که فرد در آموزش و پرورش بسیار ارزشمند: شدید فکری بحث که فقط همان در زوم فرصت های تحقیقاتی در دانشگاه آزمایشگاه ها و کتابخانه ها و تعاملات شخصی در میان دانش آموزان با دیدگاه های مختلف و تجربه های زندگی.”

کارشناسان در آموزش درک از داشتن صحبت به اعضای هیات علمی که آموزش آنلاین همیشه به خوبی پیش رفته و حتی اگر استادان شایسته یک تن از اعتبار برای انتقال به سرعت به عنوان آنها انجام داد.

“آنها خود را در حال نا امید با تجربه” گل داربی مدیر آموزش برای موفقیت دانش آموز در دانشگاه آریزونای شمالی گفت: در داخل آموزش عالی در ماه گذشته. “آنها می دانند که این بسیار خوب برای آموزش دانش آموزان خود را و آنها می خواهند که برای دانش آموزان خود را.”

جاناتان زیمرمن یک استاد که دارای تخصص در تاریخ آموزش و پرورش در دانشگاه پنسیلوانیا بود بیشتر بلانت در سال های اخیر در Philadelphia Inquirer op-ed: “اکثر آنلاین آموزش نیست به عنوان موثر به عنوان سنتی, نوع, است که چرا نخبگان مدارس باید به طور مداوم در برابر آن است.”

اگر این همه درست است نباید برخی از پول در آینده را به دانش آموزان?

رئیس جمهور Paxson آیا زمان برای صحبت با تلفن این هفته است. اما او پاسخ توسط ایمیل وقتی که من پرسید که چه بازپرداخت خواهد بود که به قهوه ای دانشجویان داده او را نیایش ارزش.

پاسخ این بود: هیچ چیز. او نوشت که یک قهوه ای درجه حفظ ارزش خود را و است که دانش آموزان هنوز در حال یادگیری. و پس از آن آمد یک ادعا است که می تواند راه اندازی یک هزار و اواخر شب خوابگاه بحث.

“در طول این زمان از بحران ملی هیچ جنبه ای از زندگی روزمره ما هستند چه کسی می رود,” او نوشت. “و هیچ یک از ما انتظار دارد که به جبران برای جنبه های مختلف زندگی ما است که همه ما انتظار می رود که سفر گردهمایی با خانواده و دوستان حضور, تفریحی, حوادث, و بله, در دانشگاه آموزش و پرورش است.”

او درست در اختلال و فراگیر ناامیدی. اما بسیاری از شرکت ها در واقع صادر بازپرداخت. که نمی متعهد و ملتزم کالج ها به دنبال کت و شلوار, اما چگونه ممکن است آنها حداقل آدرس سوال ؟

دو راه وجود دارد, با توجه به استاد زیمرمن در پن که در آینده کتاب در مورد کالج آموزش است به نام “تازه ساعت.” اول قرار دادن یک مقدار در مورد آنچه از دست داده اید. و سپس کشف کردن دقیقا همان جایی که پول باید از کجا آمده.

او گفت که او تا به حال هیچ مشکلی با خانواده درخواست برگشت پول حتی اگر ارزش از دست رفته است از خطا از هر موسسه آموزشی ، اما او همچنین گفت که او تا به حال هیچ زمینی ایده چگونه برای قرار دادن یک مقدار در از دست دادن.

ممکن است بستگی به موسسه آنچه در آن هزینه های آموزش در مقطع کارشناسی و چقدر یارانه, اگر هر دانشجو دریافت می کند.

در دانشگاه های دولتی دولت است به طور کلی پرداخت یارانه حداقل بخشی از هزینه برای دولت در دانش آموزان است. خانواده ها ممکن است کاملا منطقی ادعا این است که هر “یارانه” می آید از مالیات است که آنها در حال حاضر پرداخت می شود.

در وقف موسسات خصوصی وجود دارد گاهی اوقات متفاوت یارانه حتی برای کسانی که پرداخت قیمت کامل برچسب: هزینه برای آموزش یک دانش آموز بالاتر از هزینه شهریه اتاق و هیئت مدیره.

در نظر گرفتن یک مدرسه با 80.000 دلار هزینه خرده فروشی برای حضور در. اگر مجموع مقدار پول لازم برای آموزش یک دانش آموز $100,000 سپس انسان دوستی ممکن است ارائه هر کس حداقل $20,000 ارزش بیش از کسی است که پرداخت از جیب. (که $20,000 موثر خواهد پرداخت برای پنجم آخرین سال تحصیلی که اتفاق می افتد به همان دوره است که بسیاری از دانش آموزان را در کلاس های آنلاین.)

شاید شما می توانید برخی از آرامش در فکر کردن در مورد این دوره به عنوان یکی از دست داشتن این فرصت برای بهره مندی از یارانه نه یکی که در آن شما تلف شهریه. و اگر آن را سرد آسایش و یا آن صدق نمی کند به غیر یارانه ای, مدرسه نظر استاد زیمرمن سوال دوم: چه کسی باید پرداخت خود را بازپرداخت?

آن را وسوسه انگیز را نشان می دهد که مدارس — به خصوص به خوبی تامین می شود آنهایی که شیر اوقاف. قهوه ای تا به حال $4.2 میلیارد دلار که از اواسط سال گذشته, اما آن را فقط می توانید در همه آن. بسیاری از سرمایه گذاری ها نه مایع. دیگران محدود توسط قانون به هر چه با استفاده از اهدا کننده مشخص شده است. در قهوه ای, وقف است که در واقع ساخته شده از صدها نفر از جمله بودجه جداگانه به گفته یک سخنگوی.

توده بازپرداخت است که به طور منظم عامل بودجه می تواند مخاطره شغل از مدیران و سرایداران و مدرسان که عدم تصدی.

در نظر بگیرید که مدارس نیز به فکر کردن در مورد آینده است. اگر آنها اعطا و بازپرداخت در حال حاضر چه اتفاقی می افتد اگر آنها از دست دادن تمام درآمد حاصل از اجاره پردیس امکانات ؟ و پس از آن وجود است و عدم قطعیت در اطراف کمک های مالی بودجه و احتمال است که تعداد فزاینده ای از خانواده ها را در میان میلیون ها نفر که در حال از دست دادن شغل و یا خود را از دیدن سقوط درآمد.

بنابراین دو چیز به نظر می رسد برخی از: اول: هر گونه صدور یک طرفه بازپرداخت احتمالا کاهش می یابد آینده در مقطع کارشناسی تجربه به نحوی. برش به اندازه کافی از طریق اخراج یا مواد غذایی یا توقف ساخت و ساز و یا یورش اوقاف و ارزش یک نام تجاری می تواند سقوط.

و دوم: هر کلاس اقدام حقوقی پیروزی یک شات بود و در حالی که به هر حال.

بنابراین ما نگاه به آینده — آینده بسیار نزدیک. خود را با آینده لایحه شهریه شما باید حداقل کمی اهرم. شما مجاز به درخواست برای کمک های بیشتر و برخی از مدارس در حال حاضر عصبی در مورد گرفتن دانش آموزان در درب اگر آنها می گویند هیچ به تخفیف بیشتر.

رئیس جمهور Paxson را op-ed هشدار داد که وجود دارد می تواند عواقب وخیم اگر دانش آموزان نیست در دانشگاه و پرداخت عادی شهریه در پاییز. در مدارس است که آیا عمل به طور معمول خانواده ها که نمی خواهید به پرداخت به نقل از قیمت می توانید بپرسید برای نشستن یک ترم یا دو به جای.

درخواست برای ترم یا سال خاموش به طور معمول موضوع با مهر لاستیکی مهر کردن مصوبات. وجود دارد ممکن است بیشتر از آنها از همیشه اما در چند ماه آینده. دانش آموزان را که یکی خواهد بود شجاعانه کالج ها به آنها بگویید که اگر آنها ثبت نام کنید و یا اقامت ثبت نام وجود دارد ممکن است آنها را زمانی که آنها مایل به بازگشت. اما کالج ها که رول کردن تمبر لاستیک ممکن است یک کاهش شهریه درآمد.

همانطور که با درد بسیار به می آیند در بسیاری از صنایع ما فقط گرفتن آغاز شده در اینجا. و با خیلی قطعیت آینده بازپرداخت زد و خورد یک صرف پیش نمایش اشاره کرد و به پرسش که خانواده ها نیاز به درخواست بسیار به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>