شکست قرنطینه کالج ترک برخی در معرض خطر

در سراسر ایالات متحده، کالج هایی که برای آموزش در فرد بازگشایی شده اند، در حال تلاش برای مهار گسترش سریع آتش کروناویروس در میان ده ها هزار دانش آموز با تحمیل قوانین سخت دوری اجتماعی و خلبانی آرایه ای از فناوری های جدید، مانند برنامه های ردیابی ویروس هستند.

اما شاید پیچیده ترین مشکل آنها این بوده است که با دانش آموزانی که برای ویروس مثبت آزمایش می کنند یا با کسی که دارد در تماس هستند چه باید کرد. به این دلیل، بسیاری از پردیس ها دانشجویان را در معرض یکی از قدیمی ترین اقدامات کنترل عفونت شناخته شده به تمدن قرار می دهند: قرنطینه.

بسیاری از کالج های دولتی و خصوصی خوابگاه های ویژه ای را کنار گذاشته اند، یا آپارتمان های خارج از محوطه دانشگاه یا اتاق های هتل را اجاره می کنند تا تخت های انزوا را برای دانشجویان آلوده و واحدهای قرنطینه جداگانه برای احتمالاً بیمار فراهم کنند.

استراتژی عمومی توسط مقامات بهداشت عمومی مانند دکتر آنتونی اس فاچی، کارشناس ارشد بیماری های عفونی این کشور حمایت شده است که می گوید بهتر است دانش آموزان را از هم جدا کنیم تا زمانی که دیگر مسری ن باشند تا اینکه آنها را به خانه بفرستند جایی که ممکن است خانواده و دوستانشان را آلوده کنند.

اما در عمل، بسیاری از فارغ التحصیلان و برخی اپیدمیولوژیست ها می گویند، سیاست ها از هم پاشیده است، اغلب به روش هایی که ممکن است دانشجویان و کارکنان کالج را در معرض خطر قرار دهد. و این شکست نشان دهنده ماهیت آشفته این ترم فوق العاده است، زمانی که مدارس در تلاش برای ارائه هر دو کلاس در فرد و از راه دور هستند؛ برای شناسایی، جداسازی و درمان شیوع ویروس کرونا؛ و برای حفظ رفتار امن در میان گاهی اوقات unruly در مقطع کارشناسی.

در دانشگاه آلاباما در توسکالوسا با حداقل ۱۸۸۹ مورد ویروس از اواسط ماه اوت و در دانشگاه نوتردام با حدود ۵۵۰ مورد، دانشجویان همکلاسی های خود را به دلیل نقض قرنطینه و سرگردانی در خارج گزارش کرده اند. در دانشگاه ایالتی آیووا که بیش از ۱۲۰۰ مورد را گزارش کرده است، دانشجویی که منتظر نتایج آزمایش کوید-۱۹ خود بود گفت که دوباره به اتاق خوابگاه معمولی اش فرستاده شده و در آنجا می توانست هم اتاقی اش را آلوده کند.

و در بسیاری از پردیس ها، دانشجویانی که عفونت های تأیید شده یا احتمالی دارند، سکوهای رسانه های اجتماعی را برای توصیف اتاق های کثیف، جیره غذایی کم رنگ تر، کمبود مبلمان، روش های آشفته و حداقل نظارت از دانشگاه های خود سیل زده اند.

در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل، بریانا هیز پس از یک هفته در مدرسه دچار تب شد، به خدمات بهداشتی پردیس رفت و بلافاصله به خوابگاه قرنطینه برای دانش آموزان مبتلا به خطرات ویروسی واگذار شد. دو روز بعد دانشگاه به خانم هیز، دانشجوی سال اول ویلمینگتون، ان.سی، اطلاع داد که آزمایش مثبتی انجام داده است و باید دوباره حرکت کند، این بار به یک خوابگاه انزوای کوید-۱۹.

اما هیچ کارمند دانشگاهی در خوابگاه برای کمک به دانشجویان بیمار وجود نداشت، خانم هیز گفت، و هیچ آسانسوری وجود نداشت. تب دار و خسته از ویروس، او چهار سفر بالا و پایین راه پله ها انجام داد تا ملافه و وسایل دیگرش را به اتاق انزوای خود منتقل کند. او گفت در طول هفته انزوا، هیچ از دانشگاه برای بررسی او ن آمد.

او می گوید: «احساس می کردم همه فقط علاقه مند هستند که چگونه دیگران را تحت تأثیر قرار می دهم، مثل اینکه با چه کسی در ارتباط هستم و بعد فقط مانده بودم که بیمار باشم.»

امی جانسون، معاون امور دانش آموزان سازمان ملل متحد، گفت که این مدرسه «برای تسهیل انتقال آسان و راحت برای دانش آموزان» و باز نگه داشتن «خطوط ارتباطی» تلاش زیادی کرده است. با بیش از 900 مورد ویروس دانشجویی در طول یک ماه گذشته، دانشگاه در اواسط ماه اوت به آموزش آنلاین تغییر کرد، اما اجازه داده است برخی از دانشجویان با نشان داده شده نیاز به ماندن در محوطه دانشگاه.

مقامات دانشگاه می گويند مراقبت از دانشجويانی که عفونت های ويروسی و مواجهه دارند از نظر لجستيکی پيچيده است که ده ها کارمند بسياری از بخش ها را در بر می گیرد. در حالی که گاهی اوقات اذعان به کاستی در برنامه های خود، برخی از مدارس نیز ادعا می کنند که آنها به طور موثر sequestering دانش آموزان با عفونت های احتمالی و مانع گسترش ویروس.

تعدادی از دانشگاه ها گفتند برای بهبود پاسخ های شيوع خود کار می کنند. دانشگاه آلاباما گفت اخيرا ماموران پليس دانشگاه را در خوابگاه های قرنطينه خود قرار داده است در حالی که نوتردام گفت نگهبانان امنيتی را برای نظارت بر دانشجويان در قرنطينه در هتل ها و آپارتمان های خارج از محوطه دانشگاه استخدام کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>