کالج, فوتبال, فصل Teeters در آستانه

این ایده را از بازی کالج ورزشی این سقوط احساس iffy, همه, همراه, مانند مونتاژ عظیم و سنگین Jenga برج از نیت خوب و مشکوک امیدوار است.

در حال حاضر آن است که teetering با هر بیت از اخبار این هفته در میان اکثر زمین لرزه در خصوصی داشتن یک فصل در همه.

آیوی لیگ تعطیل ورزشی حداقل تا ژانویه. 1. ایالتی اوهایو و کارولینای شمالی هر حال به اندازه کافی مثبت coronavirus موارد در میان معدود ورزشکاران در پردیس که آنها به حالت تعلیق در تابستان تمرینات. و ده کنفرانس soberly اعلام کرد که بسیاری از آن سقوط های ورزشی از جمله فوتبال را بازی تنها بازی های لیگ — اگر آنها در همه. Pac-12 کنفرانس همین جمعه بعد اعلام کرد که آن کمیسر تا به حال آزمایش مثبت است.

یکی یکی قطعات برداشته شده است. برج نفوذی. هنگامی که کل ساختمان فرو ریزد?

“هیچ کس می خواهد به یکی از اولین, اما وقتی کسی, سپس آن را می سازد آن را خوب برای کسی به یک بعدی” دوستان Teevens های دیرین فوتبال مربی در دارتموث گفت: از آیوی لیگ.

بزرگ ده N. C. A. A. ثروتمندترین کنفرانس hedged آن شرط روز پس از آیوی لیگ اعلام بریده شده آن سقوط برنامه. ساحل اقیانوس اطلس کنفرانس یکی دیگر از قدرت پنج لیگ روز جمعه گفت این امر تصمیم گیری در آن سقوط ورزش فصول پایان ماه. Teevens قبلا سر مربی در دانشگاه استنفورد و Tulane اعتراف کرد که واقعیت بوده است تراوش در به آرامی swamping امید.

“این نوع مانند بابا نوئل و عید پاک اسم حیوان دست اموز” Teevens گفت. “شما نوع می دانستم که آنها وجود نداشت و سپس در نهایت شما گفته شد.”

آن را محدود به سخت تر به راه اندازی مجدد ورزش collegiately از حرفه ای, با منحصر به فرد خود را وسعت از روی حیله و تزویر تدارکات و خاردار مسائل — میلیاردها دلار از درآمد تکیه بر روی پشت ده ها هزار نفر از ورزشکاران در سراسر صدها نفر از دانشگاه ها و ده ها تن از کنفرانس پاشیده در سراسر هر گوشه ای از کشور است.

دو و میدانی برگزاری outsized نقش در کابوس رو به دانشگاه های آمریکا. مدارس در همه جا هستند سرسام آور به سمت سقوط مطمئن نیستید که چگونه به یکی از اساسی ترین چیزهایی مانند کلاس. آن است که یک ماده از زندگی, مرگ و بودجه.

اعتبار…Maddie مایر/گتی ایماژ

اکثر داوران-rigging برنامه ای برای آموزش آنلاین برخی به طور کامل. بودجه در ژنده پوش. دانش آموزان در برزخ است. دانشکده در حال پاره های بد گزینه های تدریس در فرد در طول یک بیماری همه گیر و آموزش از طریق صفحه نمایش کامپیوتر. حمایت از کارگران و دیگران مربوط به دانشگاه صبر کنید اما هر روز به نظر می رسد را مشاهده murkier.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • عفونت های جدید در ایالات متحده صعود به بیش از 68,000 یک هفتم رکورد در 11 روز.
  • به عنوان رئیس جمهور تهمت خواستار بازگشایی مدارس را کارشناسان داخلی هشدار داد از خطرات.
  • اسکاتلند مبارزه با ویروس های مختلف از انگلستان. برای یک چیز این موفقیت است.

کالج ها و شهرها که با حمایت و تکیه بر آنها microcosms ملت اضطراب و عدم قطعیت است. آنها با یک مسابقه کینه بین سلامت و اقتصاد است. امن ترین گزینه است برای نگه داشتن دانشگاه ها بسته شده است. که ممکن است به معنای ویرانی اقتصادی به کالج ها و جوامع خود. وجود دارد وسط زمین ؟

در حال حاضر پرتاب دو و میدانی را در دیگ. بر خلاف ورزش حرفه ای ترین لیگ های مختلف که در حال حاضر در تلاش برای پیله خود را در محکم نظارت خود توصیف حباب بدون گرفتن افراد بیمار وجود دارد هیچ راهی برای جدا کردن کالج ورزشی از دانشگاه محیط یا جامعه.

حتی شیوع بیماری می تواند گسترش مانند آتش سوزی به جنگل.

تا کنون بیش از 3.1 میلیون آمریکایی تشخیص داده شده اند با Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس و 133,000 فوت کرده اند. چهار روز است که آیوی لیگ لغو سقوط, ورزش, نزدیک به 60 ، 000 مورد جدید گزارش شده در ایالات متحده بالا جدید.

برخی از کسانی که ورزشکاران کالج. از طریق پنج شنبه حداقل 426 تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus در میان حدود 50 بخش برنامه ها اما تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر است. حدود نیمی از دانشگاه های آمریکا یا نه پاسخ به درخواست برای تست نتایج از نیویورک تایمز و یا کاهش یافته است به ارائه اعداد تحت نظارت و حفاظت از حریم خصوصی دانشجو-ورزشکاران است.

ایالت اوهایو در تعلیق خود را خارج از فصل تمرین برنامه های این هفته آشکار نیست که چگونه بسیاری از دانش آموزان آزمایش مثبت است. فقط گفت که خاموش نهفته هفت ورزشی از جمله فوتبال است.

از جمله اخبار شتاب به عنوان سقوط تقویم ورزشی ارائه شود. و اگر مردم معقول و منطقی در برخی از جهان دانشگاه های بزرگ تا به حال به طور جدی این بمب سوال قبل از آنها در حال حاضر:

فقط چرا ما این کار ؟

تلنگر پاسخ به ندرت گفت: با صدای بلند: پول. زیر چتر N. C. A. A., کالج, دو و میدانی است که 18 میلیارد دلار سرمایه گذاری با مدارس تولید حدود 10 میلیارد دلار در درآمد. و فوتبال اولیه moneymaker به خصوص در مکان هایی مانند ایالت اوهایو که در آن دو و میدانی بودجه پیشی 200 میلیون دلار در سال است.

“من نمی خواهم به بازیگران داشتن در انگیزه های” دانشگاه واشنگتن اپیدمیولوژی استیو Mooney گفت: جهان ورزش “اما من نمی دانم اگر آنها من بهترین منافع را در ذهن داشته باشند.”

اعتبار…فرانسیس Gardler/لینکلن مجله ستاره طریق آسوشیتد پرس

اخلاقی کنار همه این ممکن است به کالج فلسفه کلاس ها در هر زمان و با این حال آنها تشکیل مقدار زیادی را در نظر بگیرید.

با توجه به بودجه بحران و coronavirus تست مشکلات باید دانشگاهها صرف صدها هزار دلار در طول یک فصل به طور معمول تست بازیکنان و مربیان و کارکنان ؟

“این یک استفاده خوب از منابع ما گفت:” سحر کمستکک ورزشی اپیدمیولوژی در کلرادو دانشکده بهداشت عمومی.

برخی از مدارس خواسته اند دانشجو-ورزشکاران به ثبت نام پوشی به اذعان خطر از شرکت در طول یک بیماری همه گیر. در نامه ای به N. C. A. A., یک جفت از سناتورهای آنها را به نام “از نظر قانونی مشکوک” و “اخلاقی منفور.”

به قول Jeff Goldblum شخصیت در “ژوراسیک پارک” سوال ایجاد مجدد دایناسورها: ورزش دانشگاهی شده اند تا دغدغه با اینکه آیا یا نه آنها می تواند بازگشت در پاییز که آنها را متوقف به فکر می کنم اگر آنها باید.

وارد آیوی لیگ با استانداردهای آموزشی بالا و متوسط ورزشی جاه طلبی (و به طور قابل توجهی کاهش اتکا به درآمد حاصل از ورزش در مقایسه با قدرت پنج کنفرانس). این اولین بار بود که من بخش کنفرانس تعطیل در بهار. این اولین بار بود به رد بازگشت در پاییز.

“من فکر می کنم دیگر کنفرانس ها در سراسر کشور در حال رفتن به دنبال” کلمبیا مدیر ورزشی پیتر Pilling گفت.

نه بدون مبارزه. پول بیشتر در معرض خطر بیشتری به هر شکلی که دانشگاه ها ممکن است انجام به را ورزش اتفاق می افتد.

است که چرا بسیاری از موشکافی شامل فوتبال است. با عظیم آن فهرست اسامی و عرق-مبادله عمل به عنوان یک ورزش فوتبال, بازی ممکن است به نظر می رسد مانند یک ایده بد در حالی که مبارزه با یک ویروس مسری است.

اما فوتبال است و گاو که خوراک بسیاری از دیگر برنامه های ورزشی. از دست دادن فقط یک فصل و تلویزیون درآمد آن را تولید می کند که می تواند ده ها میلیون دلار در برنامه های اصلی — می تواند ویرانگر به nonrevenue ورزش, بسیاری از, که به طور معمول برای مبارزه با آنها وجود دارد.

Ohio State مثلا 36 سایر ورزش بیشتر تامین می شود فوتبال است. در اوایل این هفته غنی و توانا استنفورد برش 11 ورزش سرزنش آبشاری بودجه.

طرح های احتمالی برای فصل فوتبال در حال ساخته شده. آن است که داده شده و در حال حاضر که ممکن است هیچ طرفداران در می ایستد. فصل کاهش می یابد ممکن است در محدوده و یا تحت فشار قرار دادند به بهار Pac-12 کمیسر لری اسکات اذعان اوایل این ماه. ده بزرگ را به کنفرانس-تنها بازی است که یک نیم گام نسبت به لغو.

امید است که برای نجات دادن چیزی. اما حتی اگر فصل شروع شیوع بیماری می تواند در نهایت آنها را به طور ناگهانی فقط به عنوان آنها مسابقات بسکتبال و زمستان ورزشی.

N. C. A. A. داد که آمریکایی ها یک چلپ چلوپ-در-این-صورت تا زمانی که آن را به نام خود بسکتبال مسابقات در ماه مارس گذشته ممکن است واکنش نشان می دهند با چنین گسترده ذوق این زمان.

“به عنوان Covid-19 همه گیر در ادامه به تاثیر ورزش در سراسر کشور, N. C. A. A. پشتیبانی از اعضای خود را به عنوان آنها در تصمیم گیری های مهم خود را بر اساس شرایط خاص و در بهترین مورد علاقه ورزشکاران کالج سلامت و رفاه” آن گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

اما می تواند Pac-12 شاتر در حالی که ده بزرگ بازی می کند ؟ خواهد شد و یا یکی از عمده کنفرانس تصمیم شروع دومینو زنجیره ای است ؟

بسیاری انتظار پاسخ در پایان ماه ژوئیه.

“من نمی خواهم در این روند وجود دارد خارج وجود دارد در حال حاضر با اعداد و ویروس را افزایش می دهد شما ببینید در سراسر کشور” تام Wistrcill کمیسر از آسمان کنفرانس گفت: Bozeman (Mont.) دیلی کرونیکل. او تخمین زده شانس برای سقوط ورزش در 50-50.

چنین نیمه خالی تجزیه و تحلیل به نظر می رسید که بعید است در ماه مارس. لیگ مانند N. B. A. و لیگ اصلی بیس بال همراه با بسیاری از آمریکایی ها در نظر گرفته virus عبور طوفان به صبر کردن.

ورزشی انجام بخشی خود را. آنها پناه در محل. هیچ کس نمی تواند سرزنش ورزشی جهان به صورت گسترده ای شیوع و یا ادامه موج از طریق تابستان است. هنوز رتبهدهی نشده است.


بیلی Witz و Lauryn Higgins کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im