سی ان ان از دستگیری عمر Jimenez چیزی است که واقعی سانسور به نظر می رسد مانند

برای روز رئیس جمهور تهمت شده است در داد و بیداد در برابر توییتر برای درمان آن از او و آن را آسان ببینید که چرا. در اوایل صبح روز جمعه پس از یک صدای جیر جیر از او در مورد خشونت در مینیاپولیس اعلام کرد: “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود,” توییتر اعزام افسران پلیس به کاخ سفید که دستبند به دست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و او را به زندان به صورت زنده از تلویزیون در نظر کل ملت است.

اوه ببخشید سریع واقعیت-بررسی: این اتفاق رخ نداد. همه در همه ، رئیس جمهور باقی می ماند رایگان و به tweeting. توییتر یک شرکت خصوصی باقی می ماند رایگان به مجموعه قوانین استفاده از خدمات خود را. رئیس جمهور پرچم توییتهایی — “تیراندازی” سخن گفتن و گمراه کننده در حمله به پست الکترونیکی-در رای گیری باقی می ماند در دسترس به عنوان خوانده شده برای اولین بار پشت توجه کنید که آن را نقض سرویس قوانین در ستایش خشونت و دوم با یک واقعیت-چک کردن لینک های اضافه.

دستگیری در برنامه زنده تلویزیونی جمعه به عمر Jimenez یک خبرنگار سی ان ان و خدمه اش که دستبند به دست راه می رفت پایین زده مینیاپولیس بلوک که در آن آنها می شده است پوشش تظاهرات و خشونت های پس از قتل یک مرد سیاه و سفید, جورج فلوید در بازداشت پلیس.

اعتباری و…از طریق سی ان ان

این حادثه که باز شدن بیش از چند دقیقه زمان شد بی باک و وحشتناک. اما حداقل آن را در خدمت یک هدف روشن. پس از چند روز هوای گرم صرف اصرار بر یک سیاستمدار را “حق” را به استفاده از یک پلت فرم خصوصی بدون اصلاح و امریکا رو به دیدن آنچه واقعی جرم در برابر متمم اول قانون اساسی به نظر می رسد.

آن نگاه مانند اخبار جهان فیلم از پلیس و دولت است. آقای Jimenez پوشیدن یک ماسک و در میان coronavirus گیر با آرامش مذاکره با افسران visored و مفتول در کویل در اطراف دوربین. او به آنها می گوید آنها در حال زندگی در هوا و, او ارائه می دهد به خارج از راه خود را: “ما را به جایی که شما می خواهید ما را.”

او گفت: “شما تحت بازداشت است.”

او می پرسد چرا و بدون جواب. و او راه می رفت خاموش به حیرت زده play-by-play از مجریان در سی ان ان استودیو. (آقای Jimenez سیاه و لاتین. به ویژه با توجه به نژادی پویایی مینیاپولیس تظاهرات یک خبرنگار سی ان ان همچنین پوشش داستان گفت: او خیلی بیشتر مودبانه.)

پس از آن تولید کننده است دستگیر کردند و سپس فیلمبرداری تا در نهایت یک افسر میدارد تا دوربین و پیاده روی آن را خاموش روی صفحه نمایش jostling به حرکت به عنوان اگر ما مخاطب گرفته شده و به بازداشت برای گرفتن بیش از حد نزدیک برای دیدن بیش از حد برای نگاه کردن به کسی که راه اشتباه است.

اعتباری و…از طریق سی ان ان

توضیح رسمی برای بازداشت بود که سی ان ان خدمه حاضر به حرکت در پلیس سفارشات پوچی می شود که جهان را دیدم و شنیده زندگی می کنند. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” شبکه لنگر John Berman گفت.

اما ما شاهد چیزهایی مثل این چندی پیش اگر نه پس وقیحانه و بی شرمانه. پلیس در فرگوسن Mo. مشابه داد عقلانی در سال 2014 برای دستگیری دو روزنامه نگار — سفارش یکی به “توقف فيلبرداري!” او به عنوان ثبت دستگیری او — در طول ناآرامی های پس از تیراندازی پلیس مایکل براون.

در گذشته هر چند بازداشت نشد به روزنامه نگاران که برای یک سازمان خبری است که رئیس جمهور تعیین شده بود “دشمن مردم است.” این اتفاق رخ نداد و تحت یک رئیس جمهور که پس از ترجمه یک doctored تصویری که نشان داد او را ضرب و شتم در یک فرد با سی ان ان آرم پوشش صورت خود را.

و این اتفاق در یک هفته وقتی که رئیس جمهور تهدید به اقدامات تنبیهی علیه خصوصی اجتماعی-رسانه ای پلت فرم برای نشان می دهد که اطلاعات غلط به او توییتی بود که اطلاعات غلط. رئیس جمهور به نظر می رسد نظر خود را در ناراحتی به نقض آزادی و واقعی آزادی مطبوعات به مشکل است ،

که در پایان تنها ارتباط واقعی بین آقای تهمت ادعای ظلم و ستم و نقض ما به تماشای در صبح کابل تلویزیون. واقعی سانسور اتفاقی می افتد زمانی که یک دولت عمل می کند به سرکوب محافظت سخنرانی نیست که یک شرکت خصوصی مجموعه قوانین برای استفاده از پلت فرم آن است.

اعتباری و…از طریق سی ان ان

تنها چند ساعت قبل از دستگیری آقای ترامپ ارسال صدای جیر جیر خود را با “تیراندازی” خط که میامی رئیس پلیس والتر Headley استفاده می شود در سال 1967 برای توجیه سرکوب حقوق مدنی معترضان.

و برای سال ها او با استفاده از سخنرانی های فراوان و فیلتر نشده, به استدلال می کنند که پلیس باید دست در برخورد با تهدیدات است که در میان بزرگترین تهدیدات هستند, اخبار رسانه های مثل سی ان ان.

ظهر روز جمعه رئیس جمهور بود و هنوز هم آزادانه grousing در مورد توییتر در توییتر. حساب خود هیچ اشاره ای به سی ان ان بازداشت.

صبح که آقای Jimenez و خدمه اش منتشر شد با عذرخواهی از مینه سوتا فرماندار. اما این پیام در حال حاضر فرستاده شده است. دستگیری گفت: همه رسانه ها است که وجود دارد مردم در اجرای قانون که در حال حاضر احساس قدرت به اندازه کافی به تعطیل پوشش ناآرامی — ناآرامی های ناشی از خشونت پلیس — تخت در باز.

و آن گفته بینندگان آمریکایی چه نوع از کشور آنها زندگی می کنند در. این کشور دستگیر شد در آخرین ثانیه های تصویری توسط سی ان ان دوربین گذاشته شده در بتن و هنوز هم نورد بوت پای پلیس به انتظارنشسته بودند تا در یک زاویه 90 درجه. یک کشور عصبانی و وحشت زده سوختن و کج و یک وری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>