Clyburn می گوید اوباما باید به تایید قبل از کنوانسیون دموکراتیک

تشکر. جیم Clyburn می گوید رئیس جمهور سابق باراک اوباما باید “احتمالا” را تایید در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات را قبل از حزب کنوانسیون این ماه ژوئیه در میلواکی است.

“در زمان مناسب احتمالا باید” Clyburn گفت: در اخبار یاهو’ “Skullduggery” پادکست وقتی پرسید که آیا او می خواهم آن را اگر اوباما تایید سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. “اگر ما در حال صحبت کردن در مورد آوردن این حزب با هم, من فکر می کنم او احتمالا بخشی از آوردن آن با هم اما نه امروز.”

وقتی پرسید که آیا او می خواهم آن را اگر اوباما تایید بایدن قبل از دموکراتیک ملی کنوانسیون Clyburn گفت: “من فکر می کنم تا.” او همچنین گفت که او “کاملا” مورد بحث ممکن است بایدن نامزدی با رئیس جمهور سابق.

Clyburn بالاترین-رتبه بندی آفریقایی-آمریکایی در مجلس نمایندگان در حال حاضر تحویل مهم ترین حمایت دموکراتیک نژاد تا کنون. او تصمیم به بازگشت بایدن کمک سوق معاون سابق رئیس جمهور به عمده پیروزی در کارولینای جنوبی و سه شنبه مقدماتی.

کارولینای جنوبی کنگره همچنین گفت که در حالی که او نمی “یک مشکل” با ایالت ورمونت برنی ساندرز بزرگ دیگر نامزد در مسابقه نامزدی نبرد است “نزدیک به نتیجه است.” در حال حاضر Clyburn گفت: زمان آن را برای دموکرات ها به سرعت متحد پیش از انتخابات عمومی ،

او همچنین ابراز نگرانی در مورد احتمال رقابت کنوانسیون که می تواند اتفاق می افتد اگر نه نامزد برنده اکثریت نمایندگان. Clyburn خواهد بود unpledged نماینده در جولای کنوانسیون اما با توجه به تغییر در قوانین پس از آخرین انتخابات superdelegates مانند او نمی خواهد بود قادر به رای دادن تا انتخابات دوم, به طور بالقوه افزایش شانس رقابت کنوانسیون.

Clyburn گفت: او بوده است و گفتن هر کسی که گوش که دموکرات “نیاز به گرفتن جدی در مورد … [و] مطالعه کمی تکامل از این. شما می دانید که چرا سیستم ما این است که خیلی بد است ؟ ما نیاز به تغییر این دلیل اجازه دهید در حال حاضر این قوانین می گویند من نمی توانم رای در دور اول … [چرا که] آنها در زمان دور unpledged نمایندگان.”

این دیرین کنگره هشدار داد که اگر حزب نتواند به متحد کردن آن می تواند به دنبال در یک تکرار از سال 1972 زمانی که نامزد دموکرات مترقی بی باک جورج مک گاورن جلوتر از لغزش دست دادن به رئیس جمهوری ریچارد نیکسون.

تشکر. جیمز Clyburn. (تصویر عکس: اخبار یاهو; عکس: AP)

دانلود یا اشتراک در iTunes: ‘Skullduggery’ از اخبار یاهو

“من به یاد داشته باشید سال 1972 من وجود دارد در میامی در سال 1972 و من تو را دیدم ایدئولوژی را بیش از این حزب و آنها بسیار خوشحال شدند و با خود” Clyburn گفت. “منظورم این است که آنها به ما جورج مک گاورن.” McGovern نزدیک به از دست دادن تمام 50 ایالت که در سال حمل تنها ماساچوست و ناحیه کلمبیا.

“من به یاد داشته باشید کسانی که در جنگ” Clyburn گفت. “جسی جکسون Sr. و من در طرف های مختلف از این معادله است. او بیش از وجود دارد با جورج مک گاورن آنها صحبت کردن در مورد تمام این به اصطلاح مترقی جنبش است. خوب که به ما ریچارد نیکسون. و من می توانید ببینید این مسائل امروز ما چهار سال دیگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

Clyburn در تمسخر پیشنهادات که بایدن در حال نزدیک شدن به پیری. جناح راست ایسنا میزبان Tucker Carlson به تازگی به نام بایدن “به طرز محسوسی بیشتر گیج” از او در آغاز مبارزات انتخاباتی از یک سال پیش.

“ما در حال رفتن به بازی که بازی اما ما در حال رفتن به آن بازی بهتر” Clyburn گفت که در مورد خواسته کارلسون نظرات.

“نگاهی به حقایق است. در اینجا کسی که به یک دولت از اتحادیه و با توجه به واشنگتن پست گفت: 31 نهفته است. … در حدود نیمی از آنها در طرف دیگر ایستاده و تشویق. و فقط فکر می کنم در مورد که در 30 ثانیه تصویری [ad] با یک دروغ آشکار قرار داده و بر روی صفحه نمایش و تماشای دیگر جمهوری خواه ایستادن و تشویق و ما zeroing در صورت میچ مک کانل. … اوه آره من برخی از ایده های بزرگ به عنوان به چگونه ما در حال رفتن به بازی که بازی آمده نوامبر انتخابات, و من فکر می کنم من می دانم که چگونه به آن بازی بهتر از آنها انجام دهد.”

وقتی پرسید که چگونه او می تواند به خود دختران نوجوان که برابری جنسیتی ممکن است زمانی که ریاست جمهوری زمینه و ریاست جمهوری خود را هنوز هم تحت سلطه مردان Clyburn صدا تقریبا ماتمزده. اما در همان زمان او گفت که رای دهندگان را به حساب عوامل دیگر و با اشاره به تنها دو آفریقایی-آمریکایی و از اعضای دیوان عالی کشور در تاریخ ایالات متحده: لیبرال ترگود مارشال و قوس محافظه کار کلارنس توماس.

“من بپرسید همه” او گفت:. “شما نه می توانست یک ترگود مارشال نشسته و در دیوان عالی کشور و یا یک جوان کلارنس توماس?”

_____

بیشتر بخوانید از اخبار یاهو:

  • پوشش کامل سوالات متداول و بیشتر: 2020 انتخابات مرکز

  • چگونه یک شهر اروپا است تلاش برای نگه داشتن coronavirus از موجب ترس گردشگران

  • سه شنبه مردم در انتخابات نشان می دهد بایدن یک شرط بندی بهتر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از ساندرز

  • آیا سازمان سیا بدنام برنامه کنترل ذهن ایجاد بدنام قاتل ؟

  • می تواند ایالات متحده آمریکا-طالبان مقابله آوردن صلح به افغانستان است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>