بسته شدن مترو نیویورک را ‘مخرب’ تاثیر بر خانمان کارشناسان هشدار می دهند

اقدامات جدید به نیویورک مترو به صورت شبانه coronavirus تمیز کردن را “ویرانگر” عواقب برای هزاران نفر از افراد بی خانمان که به طور منظم خواب وجود کارشناسان هشدار داده اند.

شروع روز چهارشنبه برای اولین بار در تاریخ خود معمولا 24 ساعته, خدمات را تعطیل هر شب بین 1am و ساعت 5 صبح به ضد عفونی در تلاش برای بهبود شرایط سفر برای کارگران ضروری در طول Covid-19 شیوع.

اما بی خانمانی گروه ها و موسسات خیریه گفت: این حرکت را “زیانبار و مضر” اثرات برای کسانی که به دنبال ایمنی و پناهگاه در قطار مترو و ایستگاه های – آنها را وادار به خیابان ها و یا به این شهر پناهگاه که در آن بیش از 700 نفر تست مثبت برای coronavirus در هفته های اخیر.

“این در واقع فوق العاده زیانبار و مضر” گفت: Giselle Routhier سیاست مدیر در ائتلاف برای بی خانمان ها که با این نسخهها کار با 3,500 مردم در نیویورک هر روز.

“چه اتفاق می افتد این است که گروه زیادی از افسران پلیس در حال جمع آوری در پایان [مترو] خط گفتن مردم را به حرکت وادار کردن مردم اغلب به خیابان ها و ارائه آنها را از دسترسی به جمع پناهگاه که بسیاری از آنها به حق امتناع از ورود به دلیل مسائل ایمنی و در واقع ارائه راه حل های واقعی برای کمک به مردم برای دسترسی به یک فضای امن تر.”

New York police officers clear the platform of passengers at the last stop at the Coney Island station in Brooklyn, New York, on 6 May.

نیویورک فرماندار اندرو کومو که به تازگی با اشاره به یک عکس از افراد بی خانمان در مترو به عنوان “نفرت انگیز” و “بی احترامی به کارگران ضروری” ساخته شده اطلاعیه در مورد تعطیلی هفته گذشته نگرانی در مورد شرایط مترو. بیشتر افراد بی خانمان در حال فکر به دنبال سرپناه در قطار, در حالی که تعداد مسافر کاهش یافته است 92%.

Routhier گفت: سیاست جدید را تشویق یک “با رویکرد تنبیهی” خروج افراد بی خانمان در معرض عناصر و بالقوه نظام عدالت کیفری.

شرایط را برای نیویورک بی خانمان در حال حاضر “وخیم” او اضافه شده به خصوص با بسیاری از این شهر کافه ها, رستوران ها, عمومی, حمام و سرویس بهداشتی ورزشگاه و بانک های مواد غذایی است که بسیاری از تکیه بر بهداشت و تغذیه بسته شده است. تقاضا برای ائتلاف برای بی خانمان ها تلفن همراه از جمله مواد غذایی دو برابر شده است در برخی از شب.

در ضمن این ویروس در حال گسترش است در این شهر پناهگاه – که بسیاری از افراد بی خانمان در حال حاضر می ترسید به دلایل ایمنی قبل از وقوع. از روز شنبه وجود دارد شده بود 829 موارد مثبت – 705 که در پناهگاه – و 65 مرگ و میر.

An MTA worker cleans a subway car on 5 May.

Routhier معتقد است که تعداد واقعی موارد می تواند بالاتر باشد.

“من نمی دانم که واقعا وجود دارد یک سابقه در طول عمر ما,” او گفت:. “آنچه که ما شاهد در حال حاضر یک رویداد ویرانگر که در ادامه به بر روی بروید.”

در حال حاضر 62,679 مردم در حال زندگی در نیویورک پناهگاه اما این را شامل نمی شود هزاران نفر از زندگی در خیابانهای شهر و مترو – یک عدد است که کارشناسان می گویند در حال رشد است به عنوان تاثیر اقتصادی همه گیر نگه دارید.

جاشوا Goldfein یک وکیل در کمک حقوقی جامعه و عضوی از آن بی خانمان حقوق پروژه گفت: تمام افراد بی خانمان ارائه می شود باید اتاق های هتل ها.

“ما ده ها هزار نفر از خالی اتاق های هتل در شهر نیویورک در حال حاضر که نرخ این هتل در حال درخواست برای کسانی که اتاق ها بسیار پایین تر از آنها قبل از این و Fema [سازمان مدیریت اضطراری فدرال] در حال رفتن به پرداخت هزینه برای آن که پس از آن بسیار ساده خواهد بود به حرکت مردم به اتاق هتل برای ارائه به صورت مدیریت خدمات در محل.”

این شهرستان گفت: این هتل ها با استفاده از, اما آن است که اولویت بندی جابجایی افراد مسن و افراد بزرگسالان “در معرض خطر بر اساس” بزرگتر از پناهگاه. تا کنون آنها گفت: حدود 7000 نفر منتقل شده اند به هتل از پناهگاه با برنامه ریزی برای 1,000 بیشتر “هر هفته به عنوان مورد نیاز است”.

تحت مترو جدید طرح بیش از 100 کارگران امدادرسانی مستقر خواهد شد تا 30 بالا-اولویت ایستگاه به “تعامل” و افراد بی خانمان هنگامی که آن را می بندد در مورد خدمات ارزیابی آنها برای علائم و اتصال آنها را به مراقبت از انزوا و یا پناهگاه.

برای کارگران ضروری وجود خواهد داشت اضافی اتوبوس بین 1am و ساعت 5 صبح و یک “ضروری اتصال” برنامه رایگان کابین.

Workers clean the Grand Central subway station on 5 May.

جدید شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: این تعطیلی را قادر خواهد ساخت شهر برای کمک به مردم بیشتر موثر است. اما جاش Dean, مدیر اجرایی خیابان بی خانمانی سازمان انسان است.نیویورک گفت: آن را قرار داده و در بسیاری از خیابان ها – به طور بالقوه در یک منطقه نا آشنا. او همچنین ترس آن را نقض اعتماد و آسیب های موجود در روابط بین افراد بی خانمان و اجتماعی کارگران است.

“این رفتن به یک تراژدی” او گفت:. “امشب [سهشنبه] در همان زمان از 2000 بی خانمان مردمی و یا بیشتر در حال رفتن به پرتاب از قطار و به خیابان ها … تاثیر است که واقعا می تواند ویرانگر باشد.”

در روزهای اخیر او گفت: او در حال حاضر شاهد پلیس سفارش افراد بی خانمان به قطار در انتهای خط ایستگاه در شب.

وی افزود: “آنها حتی مجبور یک مرد با یک کفش را به باران یک شب. بنابراین آن را بسیار وحشیانه و بی رحمانه عمل است.”

در همکاری با دیگر سازمان های بشر.نیویورک مطرح شده بیش از $63,000 برای آن #homelesscantstayhome انتخاباتی که تا کنون قرار دارد 27 نفر در هتل ها.

Anthony Williams, 57 است که بی خانمان و برای چند دهه بوده است, در حال خواب در مترو برای طی دو سال و نیم تا زمانی که او در یک اتاق در یک هتل از طریق مبارزات انتخاباتی سه روز پیش.

او گفت: “در حال حاضر که Covid-19 وجود دارد و آنها در حال بستن آن را [مترو] پایین آن برگ درجه اعتبار ساقط است. جایی که مردم برای پیدا کردن خود ایمنی به خواب؟”

او پیش بینی کرد برخی از مردم خواهد شد در خواب روز در مترو و در خیابان راه رفتن در شب و یا سعی در پنهان کردن رها شده در ایستگاه های قطار و یا تونل. اما او گفت که آنها نمی خواهد در پناهگاه – هر دو به دلیل coronavirus و مانند او باید تجارب گذشته منفی.

MTA workers prepare to clean a subway car on 6 May.

او گفت که او در بر داشت پلیس جدید رویکرد “تهدید آمیز” و “تهاجمی”.

کلی Doran, یک پزشک اورژانس و عضو هیات علمی در بخش اورژانس پزشکی و سلامت جامعه در دانشگاه دانشکده پزشکی گفت: افراد بی خانمان به ویژه آسیب پذیر هستند به Covid-19.

پیری زودرس و میزان بالاتری از بیماری ها مانند کنترل نشده و فشار خون بالا و دیابت و چاقی همراه با نابرابری نژادی او افزود ، در حال “ترکیب با هم به این جمعیت در معرض”.

اگر افراد بی خانمان ارائه شده خود را در اتاق او گفت: عفونت ادامه خواهد داد. “اساسا آنها فقط با جابجایی یک نفر از یکی از بد تنظیم به دیگری بد تنظیم است نه کاهش خطر ابتلا به کوروناویروس.”

این متروپولیتن حمل و نقل (MTA) گفت: همه مسافران را مجبور به ترک قطار و ایستگاه و وجود خواهد داشت شاتل اتوبوس برای حمل و نقل افراد بی خانمان. آن گفت: پلیس همچنان به کار با آنها برای اتصال افراد بی خانمان به “مراقبت های پزشکی و خدمات اجتماعی آنها نیاز و شایسته”.

یک اداره پلیس نیویورک (NYPD) سخنگو گفت: ماموران در حال گشت زنی در مترو با پرستاران و “بی خانمانی جرم نیست”. اما آنها افزود: “بدون شک مخل مسافران بیشتر در حال حاضر قابل مشاهده و منازل به قصد سرقت ، ما سخت در حال کار برای رسیدگی به هر دو این مسائل است.”

A passenger sleeps inside a subway car at the last stop at the Coney Island station on 6 May.

اسحاق McGinn سخنگوی این شهر اجتماعی و بی خانمان خدمات ادارات گفت که آنها “تطبیق و در پاسخ به دیدار با نیاز در یک مقیاس و سرعت قبل از هرگز دیده می شود به عنوان ما همه گیر پاسخ پس از این بحران آغاز شد” و آنها هستند که در “مکالمات به طور منظم” با Fema.

Fema گفت: آن را مشروط به تایید ایالت نیویورک درخواست برای “non-جمع پناه کمک”. ایالت نیویورک نیست در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>