نزدیک ترین تا کنون تصاویر خورشید نشان آن است که در مینیاتور شراره

نزدیک ترین تا کنون تصاویر خورشید فاش سطح آن است خالدار با “آتش” نسخه مینیاتوری از دراماتیک شعله های خورشیدی قابل رویت از زمین است.

این مشاهدات مخابره بازگشت از انرژی خورشیدی فضاپیمای مدارگرد است که یک مشترک ناسا و آژانس فضایی اروپا (ESA) ماموریت می تواند کمک به حل و فصل چرا جو خورشید است بنابراین staggeringly داغ در مقایسه با سطحی – مرکزی تناقض در فیزیک خورشیدی. مینیاتور شراره پیشنهاد شده است به عنوان یک توضیح نظری برای به اصطلاح تاجی مشکل حرارت اما تا به حال هیچ تلسکوپ تا به حال به اندازه کافی خوب به وضوح مشاهده جو خورشید در جزئیات کافی.

آخرین فیلم گرفته شده در 77m کیلومتر (48m مایل) بالاتر از سطح خورشید بین مدار زهره و عطارد نشان می دهد سوسوی چراغ هر پوشا فقط چند صد کیلومتر در سراسر و ماندگار دقیقه قبل از fizzling دوباره.

“از آتش هستند کمی بستگان شعله های خورشیدی که می بینیم از زمین میلیون یا میلیارد بار کوچکتر گفت:” دیوید Berghmans از رصدخانه سلطنتی بلژیک یک محقق اصلی در این ماموریت است. “خورشید ممکن است در نگاه آرام در نگاه اول اما زمانی که ما نگاه در جزئیات می بینیم کسانی که مینیاتور عود در همه جا ما نگاه کنید.”

1.3 میلیارد دلار ماموریت راه اندازی شد در ماه فوریه و در نهایت ارائه اولین نگاه اجمالی از خورشید ناشناخته قطب شمال و جنوب هنگامی که پروب می رسد یک دیدگاه در بالای سیاره هواپیما اواخر سال آینده است.

An artist’s impression of the Solar Orbiter.

آن را به عنوان حرکت نزدیک تر به خورشید فضاپیما را به معرض حرارت سوزان نیاز خود دوربین و دیگر ابزار به قرار پشت تیتانیوم سپر حرارتی پوشش داده شده در یک ماده ای به نام SolarBlack ساخته شده از سوخته استخوان حیوانات. ابزار و دوربین همکار از طریق روزنه وجود داشت که بسته هر زمان که وجود دارد این است که خطر ابتلا به آنها را بیش از حد.

آخرین تصاویر نشان می دهد آنچه که در لایه های پایین تر از جو خورشید شناخته شده به عنوان تاج که گسترش میلیونها کیلومتر به فضای بیرونی است. کرونالی متوسط بیش از یک میلیون درجه سانتیگراد سفارشات از قدر داغ تر از سطح خورشید است که نسبتا سرد 5,500 C. خورشیدی فیزیکدانان تلاش کرده اند برای چندین دهه برای حل رمز و راز که چرا تاج است بسیار داغ است.

“یکی از نظریه ها این است که شما باید تمام این واقعا کوچک شعله های خورشیدی رفتن در همه زمان ها بیش از همه به خورشید گفت:” دیوید طولانی از UCL را Mullard فضای آزمایشگاه علمی یک محقق اصلی در این ماموریت است. “آنچه که ما شاهد آن هستیم در این تصاویر وجود دارد بسیار کوچک brightenings رفتن همه بیش از خورشید است.”

ممکن است که عود می تواند انرژی کافی برای گرم کردن تاج به آن مشاهده درجه حرارت شدید. بیشتر مشاهدات و تجزیه و تحلیل مورد نیاز برای تایید اینکه آیا این مورد است.

خورشیدی مدارگرد در حال حاضر در یک تور داخلی منظومه شمسی در سمت دور از خورشید به معنی آن است که از هر روز در تماس با زمین است. که آن را به یک مدار در حدود 42 کیلومتر از خورشید در طول دو سال آینده. تا پایان سال آینده به مدار آن خواهد شد که تمایل 17° بالا به اندازه کافی برای گرفتن تصاویر از خورشید قطب – و اگر این ماموریت تمدید آن می تواند به تمایل 33°. ماموریت دانشمندان می گویند که مشاهدات از قطب می تواند نشان می دهد فرآیندهای رانندگی خورشید 11 سال از چرخه فعالیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im