نزدیک ترین سیاه چاله به زمین کشف شده است فقط از 1000 سال نوری دور


Holey moley! نزدیک ترین سیاه چاله به زمین کشف شده است فقط از 1000 سال نوری دور – نزدیک به اندازه کافی برای دیدن آن در مدار ستاره با چشم غیر مسلح در آسمان شب

  • کارشناسان در لا سیلا رصدخانه شیلی کشف دوربین مخفی سوراخ حضور
  • سیاه چاله کمین در یک سیستم به نام HR 6819 همراه با دو ستاره همدم
  • محققان شناسایی چگونه سوراخ اختلال حرکت نزدیک تر از ستاره
  • این یکی از اولین ستارگان با جرم سیاه چاله ها دیده می شود که به نظر می رسد که واقعا “سیاه و سفید”

نزدیک ترین سیاه چاله به زمین کشف شده است فقط از 1000 سال نوری دور — نزدیک به اندازه کافی برای دیدن آن همدم ستاره با چشم غیر مسلح در آسمان شب.

واقع در صورت فلکی Telescopium سوراخ به شکل بخشی از یک به اصطلاح ” سه گانه سیستم — یکی به نام ‘HR 6819’ — با آن دو همراه ستاره.

حضور یک سیاه چاله در ساعت 6819 کشف شد توسط محققان رصدخانه جنوبی اروپا (ESO)’s لا سیلا در رصدخانه شیلی.

این تیم با استفاده از یک 2.2 متر تلسکوپ برای آهنگ همدم ستاره ها’ حرکت و آشکار تاثیر سیاه چاله آنها در مدار است.

اما هیچ تلسکوپ یا دوربین دوچشمی نیاز به دیدن ستاره ها را از زمین برای آنها قابل مشاهده از نیمکره جنوبی چشم در تاریکی شب روشن.

در پایین حرکت به صورت تصویری

The closest black hole to the Earth has been discovered just 1,000 light years away ¿ near enough to see its companion stars with the naked eye on a clear night. Located in the constellation of Telescopium, the hole form part of a so-called 'triple system ¿ one named 'HR 6819' ¿ with its two accompanying stars, as pictured

نزدیک ترین سیاه چاله به زمین کشف شده است فقط از 1000 سال نوری دور — نزدیک به اندازه کافی برای دیدن آن همدم ستاره با چشم غیر مسلح در آسمان شب. واقع در صورت فلکی Telescopium سوراخ بخشی از یک به اصطلاح ” سه گانه سیستم — یکی به نام ‘HR 6819’ — با آن دو همراه ستاره به عنوان تصویر

“ما کاملا شگفت زده هنگامی که ما متوجه است که این اولین بار است که ستاره ای سیستم با یک سیاه چاله است که می توان با چشم غیر مسلح گفت: کاغذ و نویسنده و ستاره شناس Petr Hadrava آکادمی علوم جمهوری چک در پراگ.

این تیم در اصل مشاهده HR 6819 سیستم به عنوان بخشی از یک مطالعه از سیستم های ستاره ای.

در تجزیه و تحلیل مشاهدات خود را, اما آنها حیرت زده به کشف یک سوم قبلا کشف نشده بدن — سیاه چاله است.

این یافته ها نشان می دهد که یکی از دو ستاره قابل مشاهده مدار غیب شی هر 40 روز در حالی که ستاره دوم نگه می دارد بزرگتر از راه دور.

مخفی, سیاه, سوراخ در ساعت 6819 یکی از اولین ستاره ای شناخته جرم سیاه چاله ها — تشکیل فروپاشی یک ستاره است که به تعامل با خشونت با محیط زیست خود و در نتیجه به نظر می رسد واقعا سیاه و سفید.

اما این تیم می تواند نقطه حضور خود و محاسبه جرم آن با مطالعه مدار ستاره ای که بیشتر از نزدیک مدار آن است.

این سیستم شامل نزدیک ترین سیاه چاله به زمین که ما می دانیم از’ گفت: کاغذ و نویسنده و ستاره شناس توماس Rivinius.

‘نامرئی جسم با جرم حداقل چهار بار که خورشید تنها می تواند یک سیاه چاله است.’

این تیم بر این باورند که این سه سیستم می تواند منجر به بسیاری از بیشتر شبیه سیاه چاله ها در بر داشت در آینده.

The presence of a hidden black hole in HR 6819 was discovered by researchers from the European Southern Observatory (ESO)'s La Silla Observatory in Chile, pictured. The team used a 2.2 metre telescope to track the companion stars' motion ¿ and reveal the black hole

حضور یک سیاه چاله در ساعت 6819 کشف شد توسط محققان رصدخانه جنوبی اروپا (ESO)’s لا سیلا در رصدخانه شیلی در تصویر. این تیم با استفاده از یک 2.2 متر تلسکوپ برای آهنگ همدم ستاره شب — و نشان می دهد سیاه چاله

ستاره شناسان کشف تنها یک زن و شوهر از ده ها سیاه چاله ها را در کهکشان ما تا به امروز است که تقریبا همه به شدت ارتباط برقرار کردن با محیط زیست خود و حضور خود را شناخته با انتشار قدرتمند X-rays.

دانشمندان تخمین می زنند که بیش از کهکشان راه شیری را عمر, بسیاری از ستاره ها باید سقوط به سیاه چاله ها در پایان زندگی خود را.

این تیم می گویند که کشف یک خاموش و نامرئی سیاه چاله در ساعت 6819 فراهم می کند سرنخ در مورد که در آن این دیگر از دست رفته و سوراخ ممکن است.

ستاره شناسان نیز بر این باورند که وحی می تواند درخشش نور در یک سیستم دوم با دو ستاره به نام LB-1 که ممکن است همچنین بندرگاه یک سیاه چاله است.

‘وجود دارد باید صدها میلیون ها نفر از سیاه چاله ها خارج وجود دارد, اما ما می دانیم که در مورد تنها تعداد بسیار کمی از’ گفت: Dr Rivinius.

‘دانستن آنچه که به دنبال باید ما را در یک موقعیت بهتر به آنها را پیدا کنید.’

کامل یافته های این مطالعه منتشر شده در مجله Astronomy & اخترفیزیک.

سیاه چاله ها باید یک کشش گرانشی بسیار قوی حتی نور قادر به فرار

سیاه چاله ها آنقدر متراکم و کشش گرانشی بسیار قوی است که هیچ نوع تابش می توانید فرار آنها – حتی نور.

عمل آنها به عنوان شدید منابع گرانش که هوور تا گرد و غبار و گاز در اطراف آنها. شدید خود را کشش گرانشی است که تصور می شود چه ستاره در کهکشان در مدار خود در اطراف.

چگونه آنها در حال تشکیل است که هنوز هم ضعیف است. ستاره شناسان بر این باورند که آنها ممکن است زمانی که یک ابر بزرگ گاز تا 100,000 بار بزرگتر از خورشید فرو می ریزد و به یک سیاه چاله است.

بسیاری از این سیاه چاله دانه و سپس ادغام به شکل بسیار بزرگتر سیاه چاله پرجرم درون آن باشد که در مرکز هر شناخته شده کهکشان عظیم.

متناوبا یک سیاهچاله ابر پرجرم دانه می تواند از یک غول ستاره حدود 100 برابر خورشید جرم است که در نهایت فرم را به یک سیاه چاله پس از آن از سوخت اجرا می شود و فرو می ریزد.

هنگامی که این ستاره غول پیکر مرگ آنها نیز ‘ابرنواختر’ یک انفجار بزرگ است که اخراج این موضوع از لایه های بیرونی ستاره به اعماق فضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im