درگیری در پورتلند به عنوان تهمت اقدامات نور فیوز تحت تظاهرات در شهرهای دیگرمرکز شهر پورتلند دیدم درگیری در اوایل صبح روز دوشنبه بین قدرتهای جهانی و فدرال افسران using teargas فلش چتری و کنترل جمعیت مهمات.

برای 60 شب در پی اعتراض جمع شده را به علامت کشتن جورج فلوید توسط خواستار اقدام علیه خشونت پلیس. یک تجمع مسالمت آمیز در حدود 1000 نفر آغاز شد و یکشنبه شب, جمعیت شعار “Black Lives Matter” در یک جراحی حصار بنا در اطراف دادگاه فدرال پس از دو زودتر موانع بودند ،

ما عوامل کشیده شده عمدتا از گشت مرزی اعزام شدند به پورتلند توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهرا برای محافظت از دادگاه. اما آنها موفق شده اند در برافروختن وضعیت هدایت خشم تظاهرکنندگان به دور از خشونت پلیس و نسبت به رئیس جمهور تحریک آمیز استقرار بسیار militarised افسران با هیچ شناخته شده آموزش در کنترل جمعیت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و توجیه این حرکت گفته است در نظر گرفته شده برای مقابله با هرج و مرج و خشونت در خیابان های پرتلند و دیگر شهرستانها. اما او متمرکز خود را در شعارهای دموکراتیک مدیریت از کسانی که در شهرستانها در چه منتقدان را تقبیح کرده اند به عنوان یک آشکار در انتخابات شگرد پیش از ماه نوامبر انتخابات.

ما وکیل بیلی ویلیامز روز دوشنبه گفت که فدرال افسران نظامی باقی خواهد ماند در پورتلند تا حمله آمریکا به دادگاه بس. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر که فدرال خواص در پورتلند “نمی خواهد آخرین روز” بدون حضور ماموران فدرال.

در ضمن غیر انتفاعی حفاظت از دموکراسی واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در واشنگتن دی سی به نمایندگی از چندین فرد معترضان و همچنین anti-racist organization شلیک نمی پرتلند و دیوار از بچه گروهی از مادران که به دنبال قرار دادن خود در بین معترضان و پلیس با وجود اینکه لعنتی با teargas. شکایت استدلال می کند که در حالی که قانون فدرال اجازه می دهد تا مقامات فدرال برای محافظت از اموال فدرال به شدت نظامی عوامل که پاسخ داده اند در پورتلند رفته اند به مراتب فراتر از به سادگی حفاظت از اموال. به جای آن گفت: آنها بارها و بارها اخراج teargas لاستیک گلوله و انفجار نارنجک در جمعیت در تلاش برای سرکوب اعتراضات در نقض قانون اساسی است.

به دور از سرکوب ناآرامی تهمت اقدامات نیز روشن فیوز تحت تظاهرات در شهرهای دیگر. معترضان reconvened در سیاتل یکشنبه شب در حمایت از همکار تظاهرکنندگان در پورتلند.
Demonstrators fill an intersection near the Seattle police east precinct in Washington on 26 July.

سیاتل جمع آوری باقی مانده صلح آمیز است. شب گذشته معترضان به حال درگیری با افسران پلیس محلی با سنگ و بطری پرتاب می شود با توجه به مقامات. وجود دارد هیچ تکرار یکشنبه شب از مشکل است که شکست در اوکلند و شفق قطبی در روز شنبه. ریچموند در ویرجینیا نیز شاهد مشکل در شنبه شب.

درگیری در پورتلند را شکست و در مدت کوتاهی پس از نیمه شب با توجه به usf football روزنامه. فدرال نیروهای معلوم چراغ روشن دادگاه و بیش از بلندگو دستور داد برای متفرق کردن معترضان بر این اساس که آنها نگه داشتن غیر قانونی مجمع.

درگیری در گرفت پس از ما عوامل شروع به پاک کردن منطقه است. با توجه به آسوشیتد پرس ماموران مستقر چند دور از آنچه در ظاهر به teargas فلش چتری و فلفل توپ. معترضان در پاسخ اشتعال آتش بازی و بشاش چراغ به دادگاه با برخی از پوسته پوسته شدن حصار.

فیلم به ضرب گلوله توسط روزنامه نگار اندرو کیمل نشان داد عوامل در بینام و استتار و ماسک گاز فشار جمعیت با باتوم و اسپری فلفل و عجله در تظاهرات. ضبط را نشان می دهد ماموران تیراندازی و گاز و فلش-موی چتری به طور مستقیم در جمعیت است.

تعداد نامعلومی از دستگیری ساخته شد. برخی از معترضان فریاد زد: “من نمی توانم نفس بکشم” و “چرا ؟ چرا ؟ ” عنوان آنها برگزار شد بر روی زمین است.

مدت کوتاهی پس از 2am, Portland, پلیس ارسال شده یک عکس در توییتر از چه شبیه کوکتل مولوتف و مهمات مجلات آن گفته شده بود بهبود در Lownsdale میدان پارک. دو نفر دستگیر و پس از یک شات گرفته شده اند اخراج در آن مکان.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de