حقوق مدنی آیکون John Lewis سوگواری در آتلانتا تشییع جنازه


‘جان سمت چپ ما با راهپیمایی سفارشات’: بیل کلینتون خواستار آمریکایی ها به دنبال Rep. لوئیس را قدم به قدم در حالی که بوش می گوید: “ما در یک زندگی بهتر بیشتر شریف کشور’ با تشکر از حقوق مدنی جنگجو – به عنوان دو رئیس جمهور سابق به حرکت مداحی

  • سیاستمداران و بزرگان و دیگر عزاداران واصل به کلیسای باپتیست گنگ در آتلانتا در روز پنج شنبه برای, John Lewis,’ مراسم تشییع جنازه خدمات
  • سابق رئیس جمهور, باراک اوباما, بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش خطاب به عزاداران به عنوان آنها eulogized حقوق مدنی آیکون و دیرین کنگره
  • رئیس جمهور تهمت که آیا بازدید از اواخر کنگره بدن آن را به عنوان دروغ در دولت این هفته حضور نداشت
  • بوش گفت: عزاداران که آمریکایی ها در یک زندگی بهتر و شرافتمند کشور امروز’ به دلیل Lewis
  • کلینتون خواست آمریکا به دنبال لوئیس’ قدم به قدم گفت: ما نیاز به ‘سلام, کت و شلوار و مارس در’
  • تشییع جنازه می آید و در همان روز یک مقاله نوشته شده توسط لوئیس دو روز قبل از مرگ او منتشر شده در نیویورک تایمز
  • لوئیس گفت: او الهام گرفته شده بود توسط Black Lives Matter جنبش و تظاهرات پر بود او را با امید به آینده

تبلیغات

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش گفت: عزاداران در جان لوییس در مراسم تشییع جنازه که آمریکایی ها در یک زندگی بهتر و شرافتمند کشور امروز’ به دلیل حقوق مدنی آیکون در حالی که بیل کلینتون خواست ما به دنبال رد پای خود.

سیاستمداران و بزرگان و دیگر عزاداران واصل به کلیسای باپتیست گنگ در آتلانتا در روز پنج شنبه به افتخار زندگی و میراث دیرین کنگره.

هر دو بوش و کلینتون هر دو صحبت از لوئیس آغاز فروتن در یک مزرعه در تروی, آلاباما به تبدیل شدن به یک رهبر جنبش حقوق مدنی و در نهایت انسان شناخته شده به عنوان ” وجدان کنگره.

بوش برای اولین بار بود برای eulogize لوئیس گفتن عزاداران: “جان من و ما اختلافات اما در امریکا جان لوییس جنگیدند و امریکا, به اعتقاد من, در, اختلاف نظر اجتناب ناپذیر عناصر و شواهد از دموکراسی در عمل است.

“ما در یک زندگی بهتر و ارزشمندتر کشور امروز به دلیل John Lewis و خود را مطیع ایمان به قدرت خدا در قدرت دموکراسی و قدرت عشق به لغو همه ما به زمین بالاتر. داستان آغاز شد که در تروی نیست پایان امروز در اینجا و نه کار می کنند.

توصیف لوئیس’ شخصیت بوش گفت: “او همیشه به فکر دیگران است. او همیشه معتقد بود در موعظه انجیل در کلمه و در عمل اصرار دارد که نفرت و ترس بود تا پاسخ داده شود با عشق و امید است.’

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون ستایش لوئیس’ حقوق مدنی تلاش های این دهه گفت که او یک “توانایی غیر طبیعی به درمان مشکل آب’.

‘John Lewis شد یک پیاده روی ملامت به افرادی که فکر می کردم” خوب ما ain’t وجود دارد و در عین حال ما کار شده است مدت زمان طولانی از آن زمان به کیسه آن ؟ او نگه داشته در حال حرکت است. او امیدوار بود و تصور و زندگی و کار کرده و نقل مکان کرد و برای معشوق خود جامعه,’ کلینتون گفت.

President George W. Bush

President Bill Clinton

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون eulogized جان لوییس در طول مراسم تشییع جنازه خدمات در آتلانتا و جورجیا در پنجشنبه دربندی یک هفته از خدمات یادبود و بزرگداشت به حقوق مدنی پیشگام.

Lewis' casket, which was draped in a US flag, arrived at the Ebenezer Baptist Church in Atlanta on Thursday morning ahead of his funeral service

لوئیس’ تابوت بود که بخور در آمریکا پرچم وارد کلیسای باپتیست گنگ در آتلانتا در صبح روز پنجشنبه و پیش از تشییع جنازه او خدمات

‘او را به بسیاری از مشکلات در طول راه اما اجازه دهید فراموش نکنید او نیز توسعه یافته کاملا غیر طبیعی توانایی به درمان مشکل آب. هنگامی که او می توانست عصبانی و مصمم به انصراف از او دشمنان او تلاش برای به دست آوردن تبدیل به جای. او فکر باز دست بود بهتر از مشت گره کرده.

‘آن است تا اتصالات در روز خدمات خود را, او ما راهپیمایی سفارشات – نگه داشتن در حال حرکت,’ کلینتون افزود: ارجاع لوئیس’ کلمات نهایی که منتشر شده پس از مرگ نویسنده در نیویورک تایمز روز پنج شنبه.

“من فقط او را دوست داشتم. من همیشه و من بسیار سپاسگزار است که او در آنجا ماند درست به شکل: او رفته ان و سمت چپ ما با راهپیمایی سفارشات’ کلینتون گفت. “من پیشنهاد می کنم… پس او را به اندازه کافی نزدیک به خدا به نگه داشتن چشم خود را بر روی گنجشک و ما… ما سلام, کت و شلوار و مارس ،

خانه نانسی پلوسی نیز صحبت کرد و رئیس جمهور سابق باراک اوباما نیز انتظار می رود به بعد آدرس جماعت.

Lewis died on July 17 at age 80 after a battle with pancreatic cancer. His funeral on Thursday caps a week of services and tributes to the civil rights icon

لوئیس درگذشت در تاریخ 17 ژوئیه در سن 80 پس از نبرد با سرطان لوزالمعده است. تشییع جنازه او در روز پنج شنبه کلاه یک هفته از خدمات و احترامات به حقوق مدنی آیکون

پلوسی به یاد می آورد که چگونه Lewis’ بدن دراز کشیده بود در دولت در ساختمان کنگره ایالات متحده در اوایل این هفته و دو رنگین کمان ظاهر شد.

‘وجود دارد این دو رنگین کمان بر تابوت” او گفت:. ‘او به ما می گوید” من در خانه در بهشت, من خانه ای در بهشت است.’ ما همیشه می دانستم که او در کنار فرشتگان و در حال حاضر او با آنها است.’

او در ادامه گفت Lewis خریداری تجربه خود را مبارزه برای حقوق مدنی در واشنگتن.

او اصرار داشت در حقیقت در کنگره ایالات متحده, ” او گفت:. ‘زمانی که John Lewis خدمت با ما, او می خواست ما را به جنبش حقوق مدنی و بقیه از طریق چشمان خود را.’

رئیس جمهور تهمت که آیا بازدید از اواخر کنگره بدن آن را به عنوان دروغ در دولت این هفته حضور نداشت تشییع جنازه.

مجلس نانسی پلوسی و دیگر اعضای کنگره در میان عزاداران که در زمان کرسی های خود را در مقابل یک پرچم آمریکا-بخور تابوت در کلیسای تاریخی که در آن مارتین لوتر کینگ جونیور پس از موعظه.

قبل از مراسم تشییع جنازه شروع کلیسا زنگ زد 80 بار به معنی تعداد سال Lewis زنده بود.

جورج دبلیو بوش و همسرش لورا و بیل کلینتون گسترش در میان عزاداران در داخل کلیسا. هیلاری کلینتون حضور نداشت. آتلانتا شهردار Keisha لنس کف دیابت کامالا هریس, Stacey آبرامز و بهداشت ، Cory Booker در میان عزاداران است.

بیش از یک ساعت قبل از این خدمات برنامه ریزی شده بود شروع به ده ها تن از مردم در حال حاضر جمع آوری شده در خارج از کلیسا با بسیاری از نشستن در صندلی جلوی یک صفحه نمایش بزرگ فقط در خارج از انتظار برای تماشای این سرویس است.

تشییع جنازه آمد و در همان روز یک مقاله نوشته شده توسط لوئیس دو روز قبل از مرگ او منتشر شده در نیویورک تایمز گفت که او با الهام از Black Lives Matter جنبش و تظاهرات پر بود او را با امید به آینده.

تشییع جنازه او به دنبال یک هفته از مراسم.

تابوت تحمل بدن او همراهی سراسر ادموند Pettus پل در سلما پنج دهه پس از “یکشنبه خونین “‘ ضرب و شتم وجود دارد درو ملی ویژه به مبارزه برای برابری نژادی.

روز دوشنبه تابوت خود را گرفته بود به کنگره ایالات متحده در واشنگتن که در آن ذخیره کردن در دولت از طریق پنج شنبه.

او صرف بیش از سه دهه در کنگره و منطقه خود شامل بسیاری از آتلانتا.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش و بانوی اول لورا بوش در میان عزاداران در تشییع جنازه خدمات در روز پنج شنبه

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون کف همراه با دیگر عزاداران به عنوان آنها جشن لوئیس’ زندگی در روز پنج شنبه. همسرش هیلاری کلینتون غایب بود از تشییع جنازه

رئیس جمهور سابق باراک اوباما در حال برنامه ریزی به مداحان برای لوئیس که درگذشت در تاریخ 17 ژوئیه در سن 80 پس از نبرد با سرطان لوزالمعده است. رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و جورج دبلیو بوش نیز قرار است به صحبت می کنند

The casket was placed at the front of Ebenezer Baptist Church in Atlanta on Thursday ahead of his funeral service

تابوت قرار داده شده بود در مقابل Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا در روز پنج شنبه پیش از تشییع جنازه او خدمات

Family members arrive for the service of late Senator and Civil Rights leader John Lewis

اعضای خانواده می رسند برای این سرویس از اواخر سناتور و رهبر جنبش حقوق مدنی John Lewis

مدت کوتاهی قبل از او درگذشت لوئیس نوشت: مقاله ای برای نیویورک تایمز و خواسته است که آن را در روز منتشر شده از تشییع جنازه او.

در این مقاله Lewis به نام ملت به گرد هم می آیند برای عدالت و برابری.

‘هنگامی که مورخان خود را انتخاب کنید تا قلم برای نوشتن داستان قرن 21, اجازه دهید آنها را می گویند که آن را نسل که گذاشته این بار سنگین از نفرت در گذشته و صلح در نهایت پیروزی بیش از خشونت و تجاوز و جنگ’ لوئیس نوشت.

‘بنابراین من می گویم به شما, راه رفتن با باد برادران و خواهران و اجازه دهید روح صلح و قدرت عشق ابدی راهنمای شما باشد.’

او همچنین به یاد می آورد آموزه های شاه: ‘او گفت: ما همه همدست زمانی که ما تحمل بی عدالتی’ لوئیس نوشت. ‘او گفت: آن را به اندازه کافی به آن می گویند بهتر خواهد شد و توسط. او گفت: هر یک از ما یک تعهد اخلاقی به ایستادن صحبت کردن و صحبت کردن.

‘اگر من ممکن است در اینجا با شما, من از شما می خواهم برای پاسخ به این کمترین تماس از قلب خود را و ایستادن برای آنچه شما واقعا باور,’ لوییس اضافه شده است.

“در زندگی من انجام داده اند همه من می توانم نشان می دهد که راه صلح از راه عشق و عدم خشونت است که بیشتر راه عالی. در حال حاضر از آن نوبت خود را به اجازه دهید آزادی حلقه.’

House Speaker Nancy Pelosi is seated for the funeral service of John Lewis on Thursday

مجلس نانسی پلوسی نشسته است برای خدمات مراسم تشییع جنازه جان لوییس در روز پنج شنبه

Atlanta Mayor Keisha Lance Bottoms and her husband Derek were among those in attendance during Lewis' funeral service

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و درک در میان کسانی که در حضور و غیاب در طول لوئیس’ مراسم تشییع جنازه خدمات

Members of Congress socially distanced from each other during the funeral service and all wore masks

اعضای کنگره به لحاظ اجتماعی فاصله از یکدیگر در طول مراسم تشییع جنازه خدمات و تمام عینک ماسک

Former Atlanta Mayor Shirley Franklin, left, speaks with State Sen. Nikema Williams ahead of the funeral service

سابق آتلانتا شهردار شرلی فرانکلین چپ صحبت می کند با دولت از سوی دیگر ، Nikema ویلیامز پیش از مراسم تشییع جنازه خدمات

قوس لوئیس’ میراث فعالیت خواهد یک بار دیگر به Ebenezer سابق کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور که موعظه لوئیس کشف شده در حالی که اسکن رادیو شماره گیری به عنوان یک 15 ساله پسر بچه در حال رشد در آن تفکیک Alabama.

پادشاه ادامه داد: برای الهام بخشیدن به لوئیس’ حقوق مدنی کار برای بعد از 65 سال به عنوان او مبارزه با تبعیض نژادی در طول گاهی خونین راهپیمایی تازی, اتوبوس, ‘جنبش’ در سراسر جنوب و بعد از آن در طول مدت زمان تصدی در کنگره ایالات متحده است.

زمانی که لوئیس بود 15, او تا به حال شنیده ام پادشاه موعظه در WRMA یک ایستگاه رادیویی در مونتگمری آلاباما, او به یاد می آورد در یک مصاحبه جنوبی تاریخ شفاهی برنامه.

بعد من او را دیدم در بسیاری از موارد در نشویل در حالی که من در مدرسه بین 1958 و 61 و’ لوییس گفت. در احساس او به من برگزار شد.

پادشاه بود “کسی که بیش از هر زمان دیگر در ادامه به تاثیر زندگی من است که من ساخته شده که من بود’ لوئیس نوشت: در سال 1998 زندگینامه ‘راه رفتن با باد.’

در تابستان سال 1963 لوئیس بود خطاب به هزاران نفر از مردم در طول ماه مارس در واشنگتن صحبت در مدت کوتاهی قبل از اینکه شاه به او “من یک رویا دارم” سخنرانی. او سپس در مورد سیاه و سفید از مردم مورد ضرب و شتم توسط پلیس و زندانی – تم که طنین انداز وضوح در زمان امروز.

‘دوستان فراموش نکنیم که ما درگیر جدی اجتماعی انقلاب,’ لوییس گفت: جمعیت عظیمی در واشنگتن بازار.

“به کسانی که باید گفت:” صبور باشید و صبر کنید ما بلند گفت که ما نمی توانیم صبور ” او اضافه شده است. ‘ما نمی خواهیم آزادی ما به تدریج اما ما می خواهیم به رایگان در حال حاضر! ما خسته هستند. ما خسته از اینکه مورد ضرب و شتم توسط پلیس. ما خسته از دیدن مردم ما در زندان قفل شده بارها و بارها.’

در سال 1965 لوئیس بود مورد ضرب و شتم توسط ایالت آلاباما سربازان در شهر سلما در آنچه شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین”.’

A large crowd gathered outside of Ebenezer Baptist Church to watch Lewis' service on a large screen

جمعیت زیادی جمع شده بودند خارج از Ebenezer کلیسای باپتیست برای تماشای لوئیس’ سرویس بر روی یک صفحه نمایش بزرگ

More than an hour before the service was scheduled to begin, dozens of people had already gathered outside the church with many sitting in lawn chairs in front of a large screen just outside waiting to watch the service

بیش از یک ساعت قبل از این خدمات برنامه ریزی شده بود شروع به ده ها تن از مردم در حال حاضر جمع آوری شده در خارج از کلیسا با بسیاری از نشستن در صندلی جلوی یک صفحه نمایش بزرگ فقط در خارج از انتظار برای تماشای سرویس

Patrice Houston and Isaac Ferguson Dillard stand with others gathered outside of the church ahead of the funeral service

پاتریس هوستون و اسحاق فرگوسن دیلرد ایستاده با دیگران جمع آوری شده در خارج از کلیسا پیش از مراسم تشییع جنازه خدمات

‘در آخرین ساعت زندگی من به شما الهام بخش من’: حقوق مدنی, آیکون, John Lewis, خواست, سیاه زندگی مسائل معترضان به گرو در اوردن روح آمریکا’ و ‘جواب بيشترين تماس ها از قلب خود را در قدرتمند مقاله نوشته شده درست قبل از مرگ او

توسط لوقا Kenton برای DailyMail.com

حقوق مدنی آیکون John Lewis گفت: معترضان پر بود او را با امید در ساعت نهایی در یک قدرتمند مقاله او در نیویورک تایمز برای انتشار در روز تشییع جنازه او.

لوئیس خواهد شد که سوگواری و جشن در Ebenezer کلیسای باپتیست در آتلانتا بعد امروز شامل پیام به عنوان بخشی از قدرتمند تماس به عمل او می گذراند فقط دو روز قبل از مرگ او.

‘در حالی که من هم در اینجا در حال حاضر به پایان رسیده است, من می خواهم شما بدانید که در آخرین روز و ساعت از زندگی من به شما الهام بخش من,’ لوئیس افتتاح شد.

‘شما من با امید در مورد فصل بعد بزرگ آمریکایی داستان زمانی که شما با استفاده از قدرت خود را به ایجاد یک تفاوت در جامعه ما است.

‘اگر من ممکن است در اینجا با شما, من از شما می خواهم برای پاسخ به این کمترین تماس از قلب خود را و ایستادن برای آنچه شما واقعا بر این باورند. در زندگی من انجام داده اند همه من می توانم نشان می دهد که راه صلح از راه عشق و عدم خشونت است که بیشتر راه عالی ” او اضافه شده است. ‘در حال حاضر از آن نوبت خود را به اجازه دهید آزادی حلقه.’

در قطعه لوئیس بازگو ترس خود را در طول سال 1955 مجازات امت تا و چگونه مرگ او را هدایت او در مسیر به جنبش حقوق مدنی به رهبری مارتین لوتر کینگ.

In June, Lewis visited the newly named Black Lives Matter Plaza in Washington, DC, which he called 'a powerful work of art'. He was hospitalized the next day

در ماه ژوئن لوئیس بازدید به تازگی به نام Black Lives Matter پلازا در واشنگتن که او به نام ” یک کار قوی از هنر. او در بیمارستان بستری شد روز بعد

‘امت تا من جورج فلوید. او من Rayshard بروکس, ساندرا مطلوب و Breonna تیلور,’ لوییس گفت. ‘او 14 هنگامی که او کشته شد و من تنها 15 سال سن در زمان. من هرگز فراموش نکنید لحظه ای که آن چنان روشن است که او به راحتی می تواند شده اند ،

در ماه ژوئن لوئیس بازدید به تازگی به نام Black Lives Matter پلازا در واشنگتن که او به نام ” یک کار قوی از هنر.

او در مقاله خود که اگر چه او به بیمارستان یک روز پس از سفر ” من فقط به حال به دیدن و احساس آن برای خودم که بعد از چندین سال شاهد سکوت حقیقت این است که هنوز راهپیمایی ،

لوئیس یکی از چهره های برجسته در جنبش حقوق مدنی و یک نماینده برای یک آتلانتا-منطقه منطقه در خانه برای بیش از سه دهه درگذشت در تاریخ 17 ژوئیه از سرطان لوزالمعده است. او 80 ساله.

متولد در تروی, آلاباما و پسر sharecroppers لوئیس شروع حقوق مدنی فعالیت در سن جوان است. او به رهبری یک راهپیمایی برای حق رای در ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما در 7 مارس 1965 در سن 25.

روز رفت و تبدیل به شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین “‘ پس از لوئیس و متعدد دیگر راهپیمایان بودند به طرز وحشیانه ای حمله کردند توسط پلیس, ترک او را با جمجمه شکسته.

تصاویر از راهپیمایی حیرت زده این کشور و کمک به galvanize حمایت قانون حق رای سال 1965 بود که به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور لیندون جانسون.

این آیکون نشان داد در آخر مقاله چگونه مجازات مرگ امت تا بود کاتالیزور پشت سر عمر خود را مبارزه برای برابری و عدالت است.

Born in Troy, Alabama, and the son of sharecroppers, Lewis (second from left) began civil rights activism at a young age. He helped lead a march for voting rights on the Edmund Pettus Bridge in Selma, Alabama, on March 7, 1965, at age 25

متولد در تروی, آلاباما و پسر sharecroppers Lewis (دوم از چپ) شروع حقوق مدنی فعالیت در سن جوان است. او به رهبری یک راهپیمایی برای حق رای در ادموند Pettus پل در شهر سلما در ایالت آلاباما در 7 مارس 1965 در سن 25

Lewis is seen marching hand-in-hand with Barack Obama and Michelle Obama across the Edmund Pettus Bridge to mark the 50th Anniversary of the Selma to Montgomery civil rights march

لوئیس دیده می شود راهپیمایی دست در دست با باراک اوباما و میشل اوباما در سراسر ادموند Pettus پل به مناسبت سالگرد 50 از سلما به مونتگمری حقوق مدنی مارس

‘او 14 هنگامی که او کشته شد و من تنها 15 سال سن در زمان. من هرگز فراموش نکنید لحظه ای که آن چنان روشن است که او به راحتی می تواند شده اند من’ لوئیس نوشت.

او گفت که او صرف آن روزها به عنوان یک جوان سیاه, نوجوان محدود در ‘خیالی زندان” از ترس با طولانی حس که خشونت می تواند متعهد شود در هر زمان در حال حاضر قابل فهم دلیل’.

‘اگر من احاطه شده توسط دو پدر و مادر با محبت مقدار زیادی از برادران و خواهران و عموزاده خود عشق نمی تواند مرا از نامقدس ظلم انتظار درست است که در خارج از دایره خانواده,’ لوئیس نوشت.

‘بدون کنترل بی بند و خشونت و دولت-تحریم ترور تا به حال قدرت به نوبه خود یک قدم زدن ساده به فروشگاه برای برخی از بولینگ یا یک گناه تنه زدن صبح پایین تنها و بیکس جاده های کشور به یک کابوس است.’

لوئیس گفت که او در جستجوی یک راه یا راه را در زمانی که او شنیده ام صدای مارتین لوتر کینگ در رادیو که الهام بخش او را به فعالیت.

‘او صحبت کردن در مورد فلسفه و نظم و انضباط از خشونت. او گفت: ما همه همدست زمانی که ما تحمل بی عدالتی’ لوییس بازگو کرد.

‘هنگامی که شما چیزی است که شما باید چیزی می گویند. شما باید چیزی را انجام دهید. دموکراسی است و نه یک دولت است. آن است که یک عمل و هر نسل باید انجام بخشی خود را برای کمک به ساخت آنچه که ما به نام معشوق جامعه و یک ملت و جامعه جهانی در صلح با خود ” او ادامه داد.

Lewis urged the next generation to continue getting into 'good trouble, necessary trouble' for 'now it is your turn to let freedom ring'. He was arrested more than 40 times during various demonstrations

John Lewis seen being bundled into the back of a police car aged 24 after a protest in Nashville

لوئیس خواست نسل بعدی به ادامه به ‘خوب مشکل, لازم, مشکل,’ برای ‘در حال حاضر از آن نوبت خود را به اجازه دهید آزادی حلقه’. او دستگیر شد و بیش از 40 بار در طول تظاهرات مختلف

به منظور زنده ماندن به عنوان یک “ملت واحد’ لوئیس اصرار داشت که ما باید اول کشف آنچه تا به آسانی می گیرد ریشه در قلب ما است که می تواند راب مادر Emanuel کلیسا در ایالت کارولینای جنوبی از درخشان ترین و بهترین شوت بی خبر concertgoers در لاس وگاس و خفه کردن به مرگ امید و آرزو از استعداد ویولونیست مانند الیاس McClain.’

نسبت به پایان مقاله خود Lewis به نام نسل بعدی از فعالان حمل گوشته از حقوق مدنی و ادامه سنت باعث خوب مشکل’.

‘مردم عادی با چشم انداز فوق العاده ای می توانید از گرو در اوردن روح از امریکا گرفتن در آنچه که من اسمش خوب مشکل, لازم, مشکل,” او نوشت.

لوئیس گفت که رای دادن و شرکت در روند دموکراتیک هستند و دو تا از ساده ترین و مهم ترین راه های کمک به تصویب تغییرات قابل توجهی خواستار حق رای بیشتر ‘قدرتمند بدون خشونت عامل تغییر’ شما می توانید در یک دموکراسی است.

‘هنگامی که مورخان خود را انتخاب کنید تا قلم برای نوشتن داستان قرن 21, اجازه دهید آنها را می گویند که آن را نسل که گذاشته این بار سنگین از نفرت در گذشته و صلح در نهایت پیروزی بیش از خشونت و تجاوز و جنگ او خواست.

‘بنابراین من می گویم به شما, راه رفتن با باد برادران و خواهران و اجازه دهید روح صلح و قدرت عشق ابدی راهنمای شما باشد.’

لوئیس’ مقاله منتشر شده توسط بار تنها چند ساعت پیش از مراسم تشییع جنازه خدمات برگزار خواهد شد که در کلیسای باپتیست گنگ در آتلانتا و جورجیا در روز پنج شنبه.

 

تبلیغات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>