شهرستان ستایش تماس با ما-ردیابی برنامه. کارگران تماس بگیرید اجرای یک فاجعه است.’

آن را تنها چند هفته به اجرای از شهر نیویورک را بسیار منادی تماس با ما-ردیابی برنامه حیاتی ابتکار در تلاش برای جلوگیری از coronavirus و برای بازگشایی اقتصاد محلی. اما در پیام خصوصی کانال های تازه استخدام تماس با ردیاب در حال حاضر ابراز سوء ظن رو به رشد در مورد کار خود را.

یکی گفت: شهرستان “قرار دادن تبلیغات” در مورد برنامه اثربخشی.

دیگری نوشت: “من فکر نمی کنم این نوع کار ما باید فقط” بال آن که حس من اخذ شده است گاهی اوقات.”

یک سوم تحقیقی گفت: “عدم ارتباط و سازمان دیوانه است.”

مقامات در سراسر جهان — به ویژه در شرق آسیا و اروپای غربی به سرعت در حال تصویب تماس با ما-ردیابی برنامه های که استفاده می شود برای شناسایی و سپس منزوی کردن گروه از مردم که ممکن است با آلوده coronavirus.

شهردار بیل د Blasio اعلام کرده است که این شهر جدید تست و ردیابی سپاه است که با استخدام حدود 3000 تماس با ردیاب مورد مانیتور و دیگران تفاوت را در مهار این ویروس در حال حاضر که شیوع آن ویران نیویورک در بهار دارای مشکلاتی روبرو شد.

اما تماس با ما-ردیابی برنامه های ارائه شده مجموعه ای از چالش ها به مقامات دولتی در همه جا از جمله مشکلات استخدام بسیاری از کارگران مسائل مربوط به حریم خصوصی و معیوب تکنولوژی مانند نرم افزار. و شهر نیویورک به نظر می رسد به خصوص گرفتار مشکلات است.

د Blasio دولت اذعان کرد که این برنامه آغاز شد که در تاریخ 1 ژوئن بدست کرده بود به یک مشکل شروع, اما گفت که پیشرفت های ساخته شده بود.

“همه نشانه ها حاکی از آن است که این برنامه به طور موثر در کمک به این شهرستان جلوگیری از تجدید حیات ما شاهد هستیم در کشورهای دیگر” اوری کوهن سخنگوی شهردار گفت.

هنوز هم برخی از تماس با ردیاب تشریح برنامه شش هفته اول به عنوان ضعیف اجرا و آشفته ترک آنها را نا امید و ترس است که کار خود را نمی خواهد تاثیر چندانی.

آنها صحبت از یک گیج کننده رژیم آموزش و اولویت و تازه استخدام ناظران که قادر به ارائه راهنمایی. آنها گفت: مشکلات کامپیوتر بود و گاهی اوقات باعث سوابق بیمار به ناپدید می شوند. و به آنها گفت: اجرای آنها بودند که دنبال تماس با مرکز سبک “پایبندی نمرات” که نظارت بر طول, قهوه, می شکند, اما نه برای حساب چگونه به خوبی ردیاب شد و ساختمان اعتماد با مشتریان است.

برخی نیز bristled در آنچه به عنوان سرکوب کارگران صحبت کردن به یکدیگر است.

نیویورک تایمز یک پرتره از برنامه از طریق مصاحبه با چندین فعلی و سابق کارگران و همچنین از طریق بررسی اسناد داخلی. بیشتر اطلاعات به دست آمده از تصاویر از شل پیام کانال های استفاده شده توسط ردیاب که ویژه مکالمات متعدد در مورد شرایط محیط کار.

“این مرا به یاد آمازون انبار و یا چیزی که در آن ما در حال قضاوت بیشتر در حجم تماس و یا مورد حجم از کیفیت مکالمات” یکی از تازه استخدام تماس با ردیاب بهداشت عمومی دانشکده در مصاحبه ای گفت:.

“به من به نظر می رسد مانند آنها استخدام همه ما فقط به می گویند که ما 3,000 تماس با ردیاب بنابراین ما می توانید شروع به باز کردن دوباره آنها واقعا نمی مراقبت در مورد برنامه متریک و یا اینکه آیا آن را یک برنامه موفق” او گفت:.

بسیاری از کارگران در حال حاضر مصاحبه برای این مقاله صحبت کرد تنها به شرط ناشناس ماندن گفت که آنها نگران از دست دادن شغل خود را اگر آنها سخن گفت publicly.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به فشار reopenings حتی خود را به عنوان نیروی کار هشدار متحده است.
  • جایی که مذاکرات در دور دیگری از بیماری همه گیر امداد ایستاده است.
  • وجود یک چین و چروک در فروشگاه ماسک سیاست: اجرای.

شکایت نصب شده تا به سرعت که در جولای 9, دکتر نیل Ibrahim یکی از رهبران این برنامه عذرخواهی کرد در طول یک شهر مجازی-سالن-style دیدار با صدها نفر از کارگران است.

“با عرض پوزش برای این غم و درد و ناراحتی است که این باعث شده است که” دکتر Ibrahim گفت: با توجه به ضبط این نشست است. “من می دانم که در واقع 100 درصد شما را تجربه کرده اند که.”

چالش ها شاید قابل درک است. این شهر به مدت طولانی به حال یک تماس کوچک-ردیابی تیم حدود 50 نفر است اما هرگز انجام ردیابی عملیات این قدر. هر طرح به استخدام آموزش و تجهیز 3000 نفر برای هر نوع تلاش به ناچار به اجرا مشکلات — اجازه دهید به تنهایی یک طرح آغاز شده و در یکی از بدترین بحران در حافظه است.

شهردار خود را ممکن است موانع اضافه شده در مارس زمانی که او ناگهان محروم این برنامه از این شهر وزارت بهداشت است که در طولانی مدت به کار گرفته تماس با ردیابی و آن را نقل مکان کرد به این شهر بیمارستان های عمومی آژانس که تا به حال هیچ تجربه در تماس با ردیابی. شهردار تا به حال یک رابطه تیره و تار با وزارت بهداشت و درمان.

تماس با ما-ردیابی برنامه های تمایل به موثر تنها زمانی که تعداد موارد قطره که رخ داده است در شهر نیویورک پس از اوج آن در ماه آوریل است. هنگامی که شیوع فزاینده در حال حاضر به عنوان اتفاق می افتد در جنوب و غرب ردیاب می تواند تبدیل به ضعف است.

در این شهر تست و ردیابی سپاه کارگران از راه دور شناخته شده به عنوان مورد محققان سعی کنید به تماس همه افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس در شهر. آنها در مصاحبه که به دنبال اطلاعات دموگرافيک و اطلاعات بیشتر در مورد علائم. شاید مهم ترین مورد محققان بپرسید که فرد آلوده ممکن است در معرض ویروس.

زمینه کارگران شناخته شده به عنوان تعامل جامعه متخصصان سعی کنید برای بازدید از افرادی که با تلفن رسیده. و مورد نظارت بر انجام روزانه, دنبال, تماس, برای بررسی اگر مردم quarantining و برای اتصال آنها را با کمک.

دکتر تد بلند, مدیر اجرایی تست و ردیابی سپاه در مصاحبه ای گفت که بسیاری از اوایل تا به حال مشکلات رفع شده اند. او گفت: استخدام های جدید داشتن یک تجربه نرم و صاف.

“ما ردیاب همواره حق ماموریت گرا نیویورکی که در اینجا به صرفه جویی در نیویورک; است که هرگز یک سوال” دکتر بلند گفت. “آن را در زمان یک زن و شوهر از هفته ها قبل از آنها پای خود را مرطوب و من فکر می کنم این خوب است.”

در اوایل داده ها نشان داد که ردیاب بودند دچار مشکل رسیدن به بسیاری از مردم, اما آخرین آمار پیشنهاد بهبود است. تست و ردیابی سپاه را تکمیل کرده است مصاحبه با 64 درصد از 19,995 نیویورکی که آزمایش مثبت بین تاریخ 1 ژوئن و جولای 25.

اما در یک نگرانی ثبت نام تنها 42 درصد از افراد آلوده ارائه ردیاب با نام حتی یک تماس با آنها ممکن است در معرض یک سطح است که اپيدميولوژيستها در نظر گرفتن بیش از حد پایین برای این برنامه به طور گسترده موثر است.

پس از زمان به دنبال پاسخ از دفتر شهردار در مورد مشکلات در این برنامه شهردار دفتر مطبوعاتی صادر انتشار اخبار در روز دوشنبه اعلام کرد که این برنامه رسیده بود 96 درصد از مردم در این شهر که تا به حال آزمایش مثبت در دو هفته گذشته به معنای یک از اعضای تیم در حال گفتگو با فرد آلوده.

اما آزادی نه به ذکر این واقعیت مهم: چگونه بسیاری از کسانی که مردم تا به حال در واقع ارائه ردیاب با نام یک مخاطب که ممکن است در معرض.

این ادامه یک الگوی قرار دادن یک چرخش مثبت روی داده است که برخی از اپيدميولوژيستها انتقاد کرده اند.

“این مهم است برای قرار دادن چهارم مجموعه ای از توافق بر راه هایی که در آن داده ها ارائه خواهد شد گفت:” دکتر انسی ال-صدر استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی. “اجتناب از حتی ادراک ‘گیلاس چیدن’ حیاتی برای ایجاد اعتماد در آزمون و ردیابی برنامه است.”

دکتر ال-صدر به نمایندگی از نیویورک ائتلاف به نام Covid-19 گروه کاری به نام د Blasio دولت به ارائه منصفانه و دقیق تفسیر اطلاعات به منظور افزایش برنامه عملکرد.

با وجود شکایت خود را, برخی از کارگران گفت: آنها احساس خشنودی کند که آنها می تواند اتصال افراد بیمار با منابع غذا و دارو تحویل و یا با هتل ها که در آن آنها می تواند منزوی.

برخی از کسانی که درگیر در میدانی که لگد در پایان ماه ژوئن گزارش دریافت آموزش گسترده تر.

“این یک شروع کند در حال حاضر, اما از آن خواهد شد چیدن” گفت: Oluwatomi Oluwasanmi یک سرپرست در جنوب غربی کوئینز که گفت fieldworkers ساخته شده و تنها چند خانه تماس هر یک در هفته اول خود را.

اعتبار…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز

پس از گفت شهردار برای بیش از برنامه در شهر بهداشت و درمان و بیمارستان و آژانس به پایان رسید تا با برون سپاری بسیاری از اولیه استخدام به Bachrach گروه استخدام شرکت.

آژانس طرف قرارداد با Optum یک شرکت تابعه از UnitedHealth Group, برای کمک به راه اندازی مرکز تماس در هسته آن ردیابی برنامه و ارائه مقدار زیادی از آن روز به روز مدیریت.

Fechter یک Optum گفت Optum شد با استفاده از تجربه خود در تماس و دست زدن به عملیات و آموزش به حمایت از ردیاب. این است Optum تماس تنها-ردیابی قرارداد, او گفت:.

بهداشت و درمان و بیمارستان ها گفت که Optum نقش خواهد کاهش در طول زمان و بهداشت و بیمارستان و سرپرستان در نهایت بیش از همه مسئولیت نظارت بر.

“Optum است که ما به تجربه و تخصص خود را در چگونه برای اجرای یک مرکز تماس تا زمانی که ما پای ما تحت ما” دکتر بلند گفت.

استخدام برنامه توصیف موقعیت های انعطاف پذیر که عمدتا از راه دور و پرداخت $57,000 به $65,000 یک سال است. یک دوره آموزشی آنلاین از ایسنا دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه جانز هاپکینز به تصویر کشیده نقش به عنوان یکی که در آن ردیاب ساخته شده و تماس های مکرر به افراد بیمار و خانواده های آنان ایجاد اعتماد.

اما به عنوان برنامه آغاز شده است, مدیریت گیج کننده و پر هرج و مرج ردیاب, ردیاب گفت: در مصاحبه.

سرپرستان بودند به عنوان بی تجربه به عنوان ردیاب. این ردیاب شروع به رسیدن به یک دیگر برای کمک به پس از یک گرایش ایمیل شامل آدرس ایمیل بیش از 300 از استخدام های جدید, شاید سهوا.

“من واقعا نمی دانم آنچه که من انتظار می رود برای انجام” یک سرپرست جدید نوشت: این گروه در مارس 27.

برای به اشتراک گذاشتن یادداشت های یک تحقیقی دعوت صدها نفر دیگر به خصوصی شل که به زودی پر از سوال قولنج و نگرانی.

ردیاب بودند غالبا اشتباه در مورد چه چیزی برای انجام با انواع مختلف تماس. برای مثال بسیاری از گفت: به آنها گفته شد به چشم پوشی از اطفال coronavirus موارد است. سپس به آنها گفت: آنها گفته شد که آنها می تواند مصاحبه پدر و مادر از کودکان است. (بهداشت و بیمارستان ها گفت: اطفال تماس در ابتدا روت به یک تیم ویژه کسانی که ردیاب نمی دانند.)

برنامه رفت جلو و عقب در مورد اینکه آیا آن را خوب به مصاحبه با یک فرد بیمار مراقبت های بهداشتی پروکسی یا چه می گویند هنگامی که یک کارگر در یک خانه سالمندان در جواب تلفن.

“من احساس می کنم همه از این است که چنین فاجعه” یک تحقیقی نوشت: در شل در 10 ژوئن.

ردیاب شد مشخص شده به عنوان “دو زبانه” اگر آنها صحبت به زبانی غیر از زبان انگلیسی است اما در یک حرکت است که به نظر می رسید به هیچ حس دو زبانه مورد همه محققان تا به حال به تماس های اسپانیایی زبان, حتی اگر آنها نمی اسپانیایی صحبت می کنند با توجه به 3 ژوئیه ایمیل از یک سرپرست. (ترجمه خدمات نیز در دسترس است.)

یک تحقیقی که خواسته بود به نام با نام مستعار ال شد مشخص شده به عنوان دو زبانه هر چند ال تنها به زبان انگلیسی صحبت کرد.

“من هرگز تا به حال بیشتر ناکارآمد محل کار یا بیشتر بی احترامی در هر نقطه و در یک نقطه من شسته هتل حوله” گفت: El 27 ساله با مدرک کارشناسی ارشد در بیماری های عفونی مدیریت.

اعتبار…Hiroko Masuike/نیویورک تایمز

به دلیل siloed ساختار از تماس با مرکز عملیات که اجازه نمی دهد مورد محققان برای نگهداری به مشتریان خاص پنج یا شش ردیاب تماس ممکن است همان فرد است.

در یک تبادل اسیر در یک تحقیقی توضیح می دهد که چگونه به جای رسیدن به یک زن با Covid-19 او رسیده بود دختر او که گفت مادر او در بیمارستان است. دختر بود به دلیل خشم او شده بود تماس گرفته و بارها توسط های مختلف ردیاب پس از گفت او نمی خواهم به بحث های تحقیقی گفت.

زمانی که ردیاب به نام افراد آلوده به ویروس coronavirus آنها تا به حال به آنها را از طریق یک گام 16-اسکریپت آغاز شد که با سوال در مورد نژاد و قومیت و گرایش جنسی است و در زمان حدود 45 دقیقه است.

سوال در مورد آنها ممکن است در معرض ویروس — مهم — بخش بود گام شماره 11.

“شما به پایان گرفتن تماس, مرحله 11 و در آن زمان مردم آنقدر خسته است که آنها مایل به ارائه این اطلاعات” یک تحقیقی گفت.

ردیاب خواسته آن رسیده بیش از این گوشی به نام هر کسی که آنها تا به حال شده است در تماس نزدیک با تعریف شده به عنوان عرض شش متر حداقل برای 10 دقیقه. اما آنها نمی پرسند که در آن بیماران ممکن است در معرض کسی در خارج از خانه خود ساخت آن را سخت تر برای شناسایی خوشه.

در جولای 17, اثری سپاه نورد تغییراتی که در پاسخ به برخی از این نگرانی است.

جمعیتی سوال که برخی از بیماران پیدا کردن-قرار دادن منتقل شدند به پایان تماس بگیرید. مصاحبه کوتاه بودند در بخشی به دلیل آنها می توانند در حال حاضر مشخص شده به عنوان کامل حتی اگر مردم پاسخ نمی, آخرین خبر از 21 بخش ردیاب گفت.

افراد آلوده به ویروس coronavirus در حال حاضر خواسته بودن که در آن کار می کنند و اگر آنها بازدید یک رستوران یا خانه از عبادت در دو هفته قبل از آنها تست شده یا شروع به داشتن علائم.

قادر به دریافت پاسخ روشن در مورد بسیاری از سوالات خود را در برخی از کارگران خود را پیدا خصوصی شل کانال ساده ترین راه برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی. در تاریخ 30 ژوئن به آنها گفته شد به آنها تعطیل به دلیل نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی بیمار. صدفی طولانی Optum مدیر عملیات این برنامه گفت: در جولای 9 جلسه که ردیاب تنها می تواند در برقراری ارتباط با یکدیگر از طریق کانال های مورد تایید.

برخی از ردیاب همچنان به بی سر و صدا به اشتراک گذاری یادداشت ها بر روی پلتفرم های دیگر اختلاف که بسیار محبوب است با پارسه دو ردیاب گفت.

“من بسیار شوکه شده است که این شهر بزرگ ابتکار عمل اقدام به این ترتیب” 22 ساله تحقیقی گفت. “من هنوز هم صحبت co-workers, اما آن را مانند ما فراریان.”

در تحقیقی که نام مستعار ال ترک در 22 ژوئن با استناد به نگرانی در مورد درمان فقیر از کارگران و حفظ حریم خصوصی بیمار.

“ما خیلی نا امید شدند, همه ما,” El گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de