شهرستانها در اتصال به آشفتگی گسترش فراتر از پورتلند

سیاتل — یک سری از گوش خراش جدید درگیری پلیس سوء لرزاند شهرستانها در سراسر کشور بیش از آخر هفته جدید ایجاد معضل برای دولت و رهبران محلی که تا به حال موفق به کاهش برخی از آشوب در خیابان های خود را تا زمانی که مرحله نهایی مسابقات بیش از استفاده از ماموران فدرال در اورگان هم زده تازه خشم.

با برخی از تظاهرکنندگان در آغوش مخرب در اعتراض به روش و پلیس اغلب با استفاده از تاکتیک های تهاجمی به زانو در آوردن هر دو آنها و دیگران که در حال نشان دادن مسالمت آمیز به صحنه در شنبه شب در مکان هایی مانند سیاتل, اوکلند, کالیفرنیا., و لس آنجلس به یاد می آورد فرار روزهای اول اعتراضات را پس از مرگ جورج فلوید در پایان ممکن است.

آخرین کاتالیزور بود استقرار فدرال اجرای قانون عوامل در پرتلند سنگ., که نظامی تلاش برای به زانو در آوردن تظاهرات در اطراف دادگاه فدرال را برانگیخت و تظاهرات تودهای و شبانه درگیری وجود دارد. آنها نیز الهام گرفته از جدید اعتراضات از همبستگی در شهرهای دیگر که در آن مردم ابراز نگرانی عمیق در مورد دولت فدرال ورزش چنین گسترده اقتدار در یک شهرستان ساخته شده است که آن را روشن و آن را مخالف حضور ماموران فدرال.

رئیس جمهور تهمت کشف و ضبط شده در صحنه های ملی و ناآرامی — مجسمه سرنگون و ویندوز شکست — برای ساخت یک قانون نظم و پیام خود را برای انتخاب مجدد در مبارزات انتخاباتی صرف بیش از 26 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی به تصویر می کشد یک یاغی ناکجاآباد خالی ایستگاه های پلیس و 911 خدمات پاسخگویی که او استدلال می کند ممکن است به سمت چپ در یک ملت به رهبری خود را دموکراتیک رقیب آمده است.

آقای بایدن اصرار داشت در هفته گذشته که رئیس جمهور تعهد به تزریق یک قانون فدرال نظم و حضور به در حال حاضر موضوع فرار از پلیس نشان می دهد که او “مصمم به ایجاد هرج و مرج و تقسیم. به مسائل بدتر به جای بهتر.”

وضعیت اتحاد چپ رهبران شهر در حال حاضر به تماشای واکنش آشکار در خیابان ها خشم و گرفتار در وسط. شهردار جنی Durkan سیاتل گفت: در مصاحبه روز شنبه که در شهرستان است که در وسط یک پیشگویی با معترضان خشم فدرال حضور در پورتلند فوق العاده ویندوز و تنظیم, آتش سوزی بسیار, تصاویر از “هرج و مرج” است که رئیس جمهور هشدار داده است در مورد.

اعتبار…اوکتاویو جونز برای نیویورک تایمز
اعتبار…اوکتاویو جونز برای نیویورک تایمز

“تردیدی نیست که این اقدامات در پورتلند افزایش یافت, همه چیز نه فقط در سیاتل اما در سراسر کشور” خانم Durkan گفت.

در همان زمان یک دور جدیدی از ناآرامی می تواند تشدید اختلافات میان مقامات محلی بیش از چگونه بهترین برای رسیدگی به شکایات از تظاهر کنندگان و پاسخ به خرابکاری و خشونت است.

در ماه ژوئن در میان گسترده پلیس, اصلاحات, جنبش سیاتل شورای شهر ممنوع استفاده از گاز اشک آور و دیگر کنترل جمعیت تاکتیک از جمله اسپری فلفل. رئیس پلیس شده است اعتراض, and the United States Department of Justice مداخله با طرح دعوی در دادگاه برنده شدن در یک سفارش ضابط موقت روز جمعه مسدود کردن اجرای این ممنوعیت است. بیش از آخر هفته سیاتل ماموران با استفاده از اسپری فلفل و نارنجک برای متفرق کردن معترضان.

بیش از آخر هفته ده ها تن از مردم بازداشت شدند در سیاتل. معترضان در لس آنجلس درگیری با ماموران در مقابل این شهرستان در دادگاه فدرال در مرکز شهر. پلیس نیز بازداشت در تظاهرات در شهرهای کوچکتر مانند اوماها Neb., و, Richmond, Va.

در اوکلند چه بوده است یک تظاهرات مسالمت آمیز رهبری در بخشی از یک گروه از مادران اعلام “پلیس و فدرال کردن خیابان های ما” تفویض پس از تاریک به عنوان یکی دیگر از مجموعه ای از معترضان شکست ویندوز در دادگاه شهرستان و آتش روشن داخل.

مسلحانه از معترضان به ضرب گلوله کشته شد در Austin, تگزاس, توسط رانندگان که ماشین با توجه به گفته شاهدان و پلیس شده بود با هدف به سمت یک گروه از تظاهرکنندگان نیز در اعتراض به فدرال حضور در پورتلند.

برخی از شهرستانها تا به حال استقبال آقای تهمت ارائه به ارسال اضافی قانون فدرال اجرای قانون عوامل در برای کمک به مبارزه با افزایش باند خشونت و مواد مخدر, جرم, اما اصرار آنها خواهد بروک هیچ فدرال عوامل خود را در خیابان دستگیری و کشتار با گاز اشک آور معترضان.

اعتبار…Natasha سبیل/گتی ایماژ

دموکراتیک شهرستان و رهبران دولت تحت فشار قرار دادند در برابر جدید فدرال, حضور, اما همچنین با بیان نا امیدی که برخی در خیابان بودند رفتن بیش از حد و به رئیس جمهور gambit.

“من خشمگین است که اوکلند ممکن است به سمت راست به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیچ خورده کمپین استراتژی” اوکلند شهردار لیبی Schaaf گفت: در مصاحبه ای در روز یکشنبه. “تصاویری از تخریب مرکز شهر است که دقیقا آنچه که او می خواهد به شلاق تا پایگاه خود را و به طور بالقوه توجیه ارسال در فدرال آمريکا است که تنها تحریک بیشتر ناآرامی.”

در شیکاگو شهردار لری Lightfoot یک دموکرات است که بارها و بارها به درگیری با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود او استقبال رئیس جمهور مداخله در وضع کنترل اسلحه و سرمایه گذاری در برنامه های اجتماعی.

“هر شکل دیگری از کمک های نظامی در داخل مرزهای ما است که می تواند در کنترل ما یا در درون مستقیم فرماندهی پلیس شیکاگو بخش خواهد فاجعه طلسم,” او گفت: در نامه ای به رئیس جمهور هفته گذشته است.

رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام جدید مکزیک در روز یکشنبه به نام دولت تصمیم به ارسال قانون اجرای عوامل به دولت — اندازه گیری دولت به دنبال تشخیص از عوامل فرستاده می شود برای محافظت از اموال فدرال در پرتلند — به عنوان “کمی شک دارم.”

“آنها را ارائه بودجه فدرال که وعده داده شده بود به آلبوکرک برای پلیس و جرم و جنایت مداخلات” او گفت: در ظاهر در ABC “این هفته است.” او گفت که دولت کار می کنند با ماموران فدرال اگر آنها خورده به تلاش های موجود برای رسیدگی به جرم و جنایت خشونت آمیز. اما او گفت: “اگر ما در حال رفتن به مشوق ناآرامی ها پس از آن که چیزی کاملا متفاوت.”

پورتلند شده است کانون های اخیر تظاهرات. پس از اولیه تظاهرات توده ای در پی آقای فلوید مرگ تظاهرات در این شهر ادامه داد: هر شب اگر چه در اعداد کوچکتر. پلیس گفته است که ” خرابکاری مداوم مردم با اشاره لیزر در اجرای قانون ماموران و معترضان که پرتاب اشیاء مانند تجاری-درجه آتش بازی در افسران از جمله کسانی که در حفاظت از دادگاه فدرال.

آقای تهمت کمپین به دنبال سرمایه گذاری در ناآرامی به اطمینان رای دهندگان که او را به پایان دادن به آشوب. “اگر این خطر وجود دارد برای دموکرات عام آن است که اگر جمهوری خواهان هستند قادر به تعریف آنها را به بودن در کنار آنارشیست ها در پورتلند گفت:” اسکات جنینگز جانباز استراتژیست جمهوری خواه. اما او گفت که آقای تهمت گرم و broad-brush شعارهای ساخته شده است خواه باعث سخت تر است. “خط پایین این است که آن را یک وضعیت است که نیاز به نکات دقیق وظریف و آن انتخابات ریاست جمهوری است که درگیر در بسیاری از نکات دقیق وظریف.”

دموکراتیک استراتژیست و بایدن مقامات ابراز اطمینان کرد که آقای تهمت حملات مطرح شده کمی فوری خطر سیاسی حتی به عنوان تظاهرات خیابانی افزایش یافت. برای یکی از آنها گفت: رئیس جمهور هشدار تیره دموکراتیک-اجرای آینده در stark ناهماهنگی با این واقعیت است که ناآرامی است که اتفاق می افتد در زیر خود دولت است. آنها گفت: پلیس مسئله بود که درمان بسیاری از رای دهندگان به عنوان یک حواس پرتی توسط آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از او متزلزل بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ و مبارزه اقتصادی.

“مهم نیست که چگونه بسیاری از سربازان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می فرستد به شهرهای آمریکا آن را نمی خواهید به آنها منحرف کردن اذهان از نگرانی اصلی آنها است که coronavirus و سلامت” گفت: Jared لئوپولد دموکراتیک استراتژیست.

برای مقامات شهر چالش تر است فوری از انتخابات نوامبر — آوردن آن است پایان شب درگیری در خیابان های خود را.

آقای فلوید مرگ در مینیاپولیس در پایان ممکن است گریبان میلیون ها غیر معمول نشان می دهد در سراسر طیف گسترده ای از نژاد و کلاس برای حمایت نژادی عدالت است.

رهبران شهر تا به حال موفق به آرام شدید ترین تظاهرات در بسیاری از شهرستانها پس از روح جستجو و بحث در سطح جامعه بیش از بودجه پلیس و استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات. جمعیت مشکلاتی روبرو شده اند در اکثر نقاط کشور هر چند جیب مقاومت را ادامه داد.

اعتبار…میسون Trinca برای نیویورک تایمز

که شامل سیاتل که در آن معترضان در ماه ژوئن گذاشته و ادعا می کنند به چند شهر بلوک و فشار پلیس به طور موقت رها یک ایستگاه پلیس در شهر کاپیتول هیل محله و ایجاد رایگان در اعتراض به منطقه که تحمل برای چند هفته. زمانی که مقامات شهرستان نهایت اصلاح این منطقه وجود دارد کمی مقاومت است.

و همه چیز باید همچنان آرام است. سیاتل شورای شهر آغاز شد استقبال از طرح را قابل توجهی کاهش به اداره پلیس بودجه محدود کردن استفاده از گاز اشک آور قرار داده و شهر را در مسیر reimagining پلیس.

شهردار Durkan و این شورا باید در زمان اختلاف نظر تا چه حد برای رفتن بر روی مسائلی مانند کاهش به اداره پلیس را بودجه. او پیشنهاد کرده است پیرایش فقط زیر 20 درصد در بخش های در حال حرکت به وظایف سازمان های دیگر در حالی که اعضای شورا را تایید و برش بخش بودجه در نیم.

تظاهرات در پورتلند بود ادامه داد: با شهردار تد ویلر decrying کسانی که همچنان به استفاده از تاکتیک های مخرب و کسب و کار خواستار بازگشت به کمتر مخل زندگی در مرکز شهر.

اما هر امکان که به زودی اتفاق می افتد به نظر می رسد بر سر آن تبدیل اوایل این ماه زمانی که فدرال ماموران با اعزام به این شهر است. آقای ویلر است اعتراض درخواست از آنها برای ترک به دلیل حضور خود را به نظر می رسید به تنها دوباره تنش است.

اعتبار…اعطای Hindsley برای نیویورک تایمز

معترضان اعداد دارای عقاید به هزاران شبانه با درگیری. در صبح روز یکشنبه معترضان را زدم یک حصار در اطراف دادگاه و ماموران فدرال مستقر گاز اشک آور برای متفرق کردن آنها. پورتلند اداره پلیس نیز درگیر, اعلام شورش.

فدرال حضور در پورتلند جذب شرکت کنندگان جدید به اعتراضات بسیاری از آنها معتقد بود که هجوم نیروهای فدرال شد و به طور بالقوه غیر قانونی دولت به عنوان دادستان کل استدلال در یک طرح دعوی در دادگاه.

تمرکز بر روی ماموران فدرال در پورتلند است نا امید برخی از فعالان که مقاومت مواجه علیه حضور خود را به عنوان یک حواس پرتی از نژادی و بی عدالتی بود که تمرکز اعتراضات در ماه مه و ژوئن.

در پرتلند شنبه شب به تظاهرات و راهپیمایی به یک هتل که در آن آنها معتقد بودند ماموران فدرال می تواند به ماندن برخی از شرکت کنندگان خواست راهپیمایان را فراموش نکنید زودتر تظاهرات در برابر پلیس محلی.

“این پیچیده آن را هرج و مرج و آن را کمی برای ما سخت به ماندن متمرکز است. ما نیاز به ماندن متمرکز است. ما نمی توانیم فراموش نکنید که این نیز در مورد پورتلند پلیس اداره است.” کینزی Smyth به جمعیت گفت. “این است که در مورد تخریب این است که در مورد بازسازی است.”

کمک گزارش شد کیت Conglin ربکا Halleck جولی Bosman مگی Haberman نیک Corasaniti و ملینا Delkic.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>