شهرستانها بپرسید اگر آن زمان به پال خواستار قطع بودجه دولت و پلیس ‘Reimagine’ امنیت عمومی

پس از بیش از یک هفته از تظاهرات علیه خشونت پلیس و ناآرامی که در سمت چپ بخش هایی از شهر سوخته یک گروه کر در حال رشد از مقامات منتخب مدنی رهبران و ساکنان در مینیاپولیس اصرار شهرستان به اداره پلیس و reimagine راه پلیس کار می کند.

“ما در حال رفتن به از بین بردن مینیاپولیس اداره پلیس” ارمیا الیسون, یک عضو شورای شهر گفت: در توییتر این هفته است. “و هنگامی که ما در حال انجام هستیم به سادگی نمی خوای چسب آن را به عقب با هم,” او اضافه شده است. “ما در حال رفتن به به طور چشمگیری تجدید نظر در چگونگی رویکرد ما به امنیت عمومی و واکنش های اضطراری.”

حداقل سه نفر دیگر از جمله رئیس شورای شهر لیزا بندر نیز به نام برای گرفتن اداره پلیس از هم جدا.

مینیاپولیس است نه تنها شهر پرسیدن سوال. در سراسر کشور تماس پال خواستار قطع بودجه دولت, کوچک یا لغو ادارات پلیس در حال به دست آوردن جدید کشش ملی پس از ناآرامی های پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس فشرده یک زانو را به گردن خود برای نزدیک به دو ساعت در روز شلوغ خیابان مینیاپولیس.

روز چهارشنبه شهردار اریک Garcetti لس آنجلس اعلام کرد که او را تا آنجا که $150 میلیون از افزایش برنامه ریزی شده در اداره پلیس به بودجه. و در نیویورک, Corey Johnson, شورای شهر, بلندگو و دانیل Dromm یک عضو شورا از کوئینز قول داد حتی قبل از آخرین اعتراضات به قطع اداره پلیس را 6 میلیارد دلار بودجه که به آنها اشاره شده بود سمت چپ تقریبا دست نخورده حتی به عنوان آموزش و پرورش و برنامه های جوانان در مواجهه تند کاهش است.

تماس به تغییر مسیر پول به دور از پلیس به عنوان شهرستانها صورت شیب دار کمبود بودجه به دلیل اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus و به عنوان خشم عمومی علیه خشونت پلیس roiled کشور است. هدایت بودجه یکی از چند اهرم که مقامات منتخب را بیش از پلیس که اغلب محافظ قدرتمند اتحادیه های کارگری و کار داوران که یافتم افسران اخراج برای سوء.

آقای Dromm صندلی از شهر کمیته مالی گفت که به منظور بازگرداندن برخی از بودجه به برنامه های جوانان او با توجه به تاخیر در کلاس بعدی پلیس دانشجویان و نقد و 700 میلیون دلار در پلیس اضافه شده است که در بودجه برای این سال است. او گفت: حوادث روزهای اخیر — از جمله افسران پلیس,’ درمان مسالمت آمیز معترضان — نشان داده اند که سال ها از تلاش برای اصلاح این گروه موفق است.

“فرهنگ در اداره پلیس شهر نیویورک تغییر نکرده است,” او گفت:. “سفید تی شرت, افسران فرمانده آنها نوع آن را دریافت و بحث بحث اما متوسط ضرب و شتم پلیس نیست و در آن اعتقاد دارند و ما این را دیده ام بارها و بارها.”

در مینیاپولیس, تماس, برای از بین بردن پلیس به احتمال زیاد به بیشتر تضعیف روحیه یک نیروی است که در حال حاضر در وضعیتی وخیم از قتل آقای فلوید اتهامات علیه چهار سابق افسران غارت در شهر و سوزاندن یک پلیس حوزه.

“که در پاسخ گفت:” گوئن گونتر بازنشسته ستوان از مینیاپولیس اداره پلیس است که یک عضو از یک افسر پلیس’ association.

آخرین به روز رسانی: جورج فلوید تظاهرات

به روز شده

  • مینیاپولیس به ممنوعیت استفاده از chokeholds در پاسخ به جورج فلوید مرگ است.
  • بازداشت معترضان به خشونت پلیس پرده بیشتر خشونت پلیس.
  • به عنوان تظاهرات کشش به یک آخر هفته دوم ویروس و زیان کار ضربه سیاه و سفید آمریکایی ها به خصوص سخت است.

“وجود دارد یک بخشی از من است که امیدوار است که آنها موفق,” او گفت: “چون من می خواهم برای دیدن چه مدت آن طول می کشد قبل از اینکه آنها می گویند” اوه ما نیاز به یک اداره پلیس است.'”

مینیاپولیس رئیس پلیس Medaria Arradondo روز جمعه متعهد به “به ادامه کار در تلاش برای بهبود اعتماد عمومی, عمومی ایمنی و تحول فرهنگ تغییر M. P. D.” بیانیه خود نیست آدرس تماس های اخیر برای از بین بردن این گروه.

کسانی که به حمایت از این جنبش به مقیاس مسئولیت های پلیس می گویند افسران اغلب از قدرت خود سوء استفاده و تحریک خشونت به جای آن جلوگیری می کند. آنها می گویند بسیاری از رفاه اجتماعی وظایف است که در حال حاضر در حال سقوط مسلح به افسران پلیس — پاسخ به استعمال بیش از حد مواد مخدر و همکاری با افرادی که دارای بیماری های روانی و یا بی خانمان هستند — بهتر خواهد بود انجام شده توسط پرستاران و یا اجتماعی کارگران است.

یک مدل است که اعضای شورای شهر مینیاپولیس استناد است Cahoots, غیر انتفاعی, موبایل مداخله در بحران برنامه است که به کار گرفته شده است, بهداشت روان تماس در یوجین سنگ., از سال 1989 است. Cahoots کارکنان پاسخ به بیش از 24,000 تماس برای خدمات در سال گذشته — حدود 20 درصد از این منطقه 911 calls — در بودجه حدود 2 میلیون دلار احتمالا به مراتب کمتر از آنچه در آن هزینه اداره پلیس به انجام کار گفت: تیم سیاه این برنامه عملیات هماهنگ کننده.

“وجود دارد یک استدلال قوی ساخته می شود از لحاظ مالی محافظه کارانه دیدگاه” آقای سیاه گفت. “امنیت عمومی موسسات به طور کلی این عظیم بودجه و تاپیک سوالات در مورد آنچه آنها انجام می دهند.”

اما توزیع بیش از یک جنبه از کار پلیس نوش دارو نیست. یوجین تا به حال حداقل دو افسر شلیک به مردم در سال گذشته است.

سال گذشته پس از یک کمپین توسط گروهی به نام دورهمی فراتر از Policing شورای شهر در دورهام N. C. رای دادند در برابر استخدام 18 جدید افسران پلیس و شروع به بحث در مورد یک “جامعه ایمنی و سلامتی نیروی کار” به جای.

مینیاپولیس در زمان یک گام در این جهت سال گذشته هنگامی که آن را هدایت بودجه برای هشت جدید افسران پلیس به یک دفتر جدید برای پیشگیری از خشونت.

“ما یک فرصت برای reimagine آنچه که در آینده از امنیت عمومی به نظر می رسد مانند” سعید استیو فلچر یک عضو شورای شهر که تحت فشار قرار دادند که در تلاش است. اما او اذعان کرد که تلاش برای ساخت یک جایگزین مناسب به پلیس اجتماعی و مسائل مربوط به سلامت روان را که هیچ کس نمی تواند مطمئن شوید که چه آن را مانند نگاه در پایان.

“این بسیار آسان است به عنوان یک فعال سیاسی به تماس برای شئونات پلیس گفت:” آقای فلچر خود را یک فعال سابق که اعتراض یک 2015 تیراندازی پلیس. “این یک سنگین تر تصمیم گیری زمانی که شما متوجه است که آن را در ترکیبات خود را که در حال رفتن به قربانیان جرم و جنایت شما نمی توانید پاسخ به اگر شما از بین بردن که بدون جایگزین.”

سیاه فعالان در این شهرستان را خواستار شده است برای پلیس به برچیده شود و برای سال صدور یک گزارش در سال 2018 که استدلال می کرد که ظلم و ستم از مردم فقیر و مردم سیاه و سفید پخته شد به تاسیس این گروه در سال 1867. پلیس اصلاحات roiled سیاست در شهر و سیاستمداران که دیده شده است که آهسته به اصلاحات شکست خورده شده اند. اما تنها به تازگی تماس به از بین بردن پلیس به طور گسترده ای پذیرفته شده توسط سفید رهبران در شهرستان.

در لیندن تپه عمدتا سفید مینیاپولیس محله در نزدیکی یک زمین گلف و دو دریاچه است که بسیار دیده می شود بسیاری از بیش از حد تهاجمی تاکتیک های پلیس که در شهر ساکنان شکایت ساکنان اذعان کرد که این گروه باید به طور قابل توجهی اصلاح شده. اما آنها بوده است leery از وعده لغو پلیس.

“چه که حتی معنی پرسید:” استیو توس صندلی نمدار تپه های شورای محله. “پس از آن که فراهم می کند خدمات عمومی از پلیس? من حتی نمی دانم که چگونه به پاسخ به آن است.”

اما در Kingfield یک محله در جنوب مینیاپولیس نه چندان دور از جایی که آقای فلوید درگذشت کریس DesRoches رئيس جمهور از انجمن محله گفت: او حمایت defunding بخش.

“قتل جورج فلوید است باز چشمان مردم به بدترین سناریو پلیس,” او گفت:, و اضافه کرد که در مورد ایجاد یک فرصت “برای مردم شروع به شنیدن آنچه که جوامع رنگ و رهبران جامعه شده اند گفت: در تمام طول آن است که پلیس در یک سازمان است که به طور فعال مضر است به جوامع ما است.”

شهردار یعقوب فری گفت پشتیبانی نمی کند تماس به از بین بردن بخش. روز جمعه اعضای شورای شهر رای به قبول حقوق مدنی بررسی توسط وزارت مینه سوتا حقوق بشر و اتخاذ روز رسانی به اداره پلیس را به استفاده از زور در سیاست که شامل ممنوعیت chokeholds. موضوع حذف برخی از بخش های توابع مورد بحث نیست.

هنوز اعضای شورای اذعان کرد در طول بحث که چیزی تغییر کرده بود و اساسا در راه است که ساکنان شهر مشاهده پلیس. دانشگاه مینه سوتا به عنوان به خوبی به عنوان هیئت مدیره مدرسه و پارک های گروه در مینیاپولیس تصمیم گرفت در روزهای اخیر به قطع روابط با اداره پلیس.

بسیاری در مینیاپولیس باید گفت که آقای فلوید مرگ ارائه استارک تصویر تا چه حد تلاش برای موسسه اصلاحات در پی 2015 تیراندازی پلیس از Jamar Clark 24 ساله آفریقایی-آمریکایی مرد افتاده بود ،

پس از آن تیراندازی افسران پلیس, دریافت ضمنی و تعصب آموزش و دوربین بدن. وزارت منصوب اول خود را سیاه و سفید رئیس پلیس. پلیس جامعه تاکید شد. سیاست بودند بازنویسی شامل یک “وظیفه دخالت” اگر یک افسر دیدم یک همکار به خطر انداختن یک عضو از یک سیاست بود که کلید سریع شلیک و دستگیری چهار افسر درگیر در آقای فلوید مرگ است.

اما هیچ یک از این اصلاحات کافی برای جلوگیری از آقای فلوید مرگ است.

“این واقعیت که هیچ یک از افسران در زمان ابتکار عمل را به پیروی از سیاست مداخله می شد واقعا برای من روشن است که این سیستم نبود رفتن به محل کار مهم نیست که چقدر ما انداخت در آن گفت:” الندرا کانو که ریاست شورای شهر را عمومی کمیته ایمنی.

خانم کانو که می گوید: او بخشی از یک “تعقیب پلیس” مبارزات انتخاباتی در حالی که او یک دانشجوی کالج اذعان کرد که آن را ممکن است سال برای ساخت جایگزین مناسب. اما او گفت: بسیاری از ساکنان شهر که برخی از آنها برای تشکیل داده اند متقابل حفاظت از محله گروه در پی ناآرامی های آماده را امتحان کنید.

“وجود دارد یک لحظه از تعهد عمیق است که من هرگز قبل از دیده می شود و این به من ترک به عنوان یک انتخاب رسمی شروع به آزمایش با سیستم های دیگر,” او گفت:.

مت Furber و اریک Killelea کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>