Cincinnati پلیس افزایش ‘آبی زندگی می کند از ماده” پرچم خارج از مرکز عدالتافسران پلیس در سینسینتی, اوهایو, stoked تنش با گروه در اعتراض به خشونت پلیس با افزایش تحریک آمیز پرچم که نشان دهنده افسران پلیس خارج از قانون اجرای ساختمان در محل از ستاره و راه راه.

به اصطلاح “آبی زندگی موضوع” پرچم سیاه-و-سفید پرچم ما با یک نوار آبی رنگ جایگزین کردن یک نوار سفید. خط نازک آبی رنگی در ایالات متحده آمریکا این گروه به فروش می رساند که این پرچم می گوید: نازک خط آبی نشان دهنده ماموران در حین انجام وظیفه و سیاه و سفید نشان دهنده کاهش یافته افسران.

تصاویر پرچم پرواز در خارج از محلی عدالت مجتمع رفت و ویروسی stoking خشم در سراسر کشور در میان مردم در اعتراض به مرگ در مینیاپولیس جورج فلوید 46 ساله آمریکایی آفریقایی تبار که در آخرین مورد به سوخت Black Lives Matter جنبش علیه خشونت پلیس.

Cincinnati است مانند نمرات از دیگر شهرهای بزرگ شده است تنظیم برای اعتراض بیش از گذشته سه شب است که دیده می شود تظاهرکنندگان و ماموران مجروح شدند.

در روز یکشنبه, Hamilton county sheriff جیم نیل گفت: در توییتر پرچم آمریکا که معمولا مگس خارج Cincinnatti این شهرستان مرکز عدالت “به سرقت رفته بود در طول خرابکاری دادگستری مرکز. The Thin Blue Line مطرح شد ما نمایندگان به افتخار CPD افسر که به ضرب گلوله کشته شد. پرچم حذف شده است و ما جایگزین کردن آن با پرچم آمریکا در صبح است.”

رسانه های محلی گزارش داد که این افسر در سوال زده شده بود بر روی کلاه ایمنی خود را با یک گلوله اما مجروح شد.

کریس Seelbach صندلی از سینسیناتی شورای شهر توییتی که بالا بردن پرچم را به ناآرامی بدتر در این شهرستان است. “[این] باید جایگزین شده با پرچم آمریکا بلافاصله. نه با جایگزین سیاسی متهم آبی زندگی می کند موضوع پرچم هنگامی که هزاران معترض در خیابان های ما به دلیل #BlackLivesMatter. کلانتر نیل تنها باعث بدتر شدن اوضاع شده. دوباره.”

پرچم شده قبلی مرکز جنجال.

در پورتلند اورگان در سال گذشته یک کارمند دولت برنده $100,000 در حل و فصل پس از او اتهام او را اذیت همکار کارکنان که نمایش داده می شود پرچم در دفتر او. به عنوان آسوشیتد پرس گزارش داد پس از آن در طرح دعوی در دادگاه در برابر Multnomah county, Karimah Guion-Pledgure گفت: پرچم demeaned هستند سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>