سیا کنترل جهانی رمزگذاری شرکت برای چندین دهه می گوید گزارشدولت سوئیس دستور داده است تا یک تحقیق جهانی رمزگذاری شرکت مستقر در زوگ پس وحی شد که در آن مالکیت و کنترل برای چندین دهه توسط آمریکا و سازمان اطلاعات آلمان.

رمزنگاری ضعف های اضافه شده به محصولات فروخته شده توسط رمزنگاری AG سیا و آلمانی آن همتای BND, به استراق سمع در دشمنان و متحدان به طور یکسان در حالی که درآمد میلیون دلار از فروش با توجه واشنگتن پست و آلمانی ZDF پخش بر اساس سازمان های داخلی تاریخ از عملیات اطلاعاتی.

“این هوش کودتای قرن” سیا گزارش به این نتیجه رسیدند. “دولت های خارجی پرداخت پول خوبی برای آمریکا و غرب آلمان برای امتیاز خود را مخفی ترین ارتباطات به عنوان خوانده شده توسط حداقل دو (و احتمالا به عنوان بسیاری از پنج یا شش) کشورهای خارجی است.”

با ذکر پنج یا شش کشور است که احتمالا یک مرجع به پنج چشم الکترونیکی هوش های توافق بین آمریکا انگلستان کانادا استرالیا و نیوزیلند.

عملیات موسوم اصطلاحنامه و سپس تغییر نام رودی در شمال ایتالیا در سال 1980 نشان داد قریب به اتفاق هوش ارزش بودن قادر به قرار دادن نقص به طور گسترده ای به فروش می رسد تجهیزات ارتباطات. سازمان سیا موفقیت بیش از چندین سال است به احتمال زیاد به تقویت فعلی ما سوء ظن از تجهیزات ساخته شده توسط شرکت چینی Huawei.

نه چین و یا شوروی خریداری رمزنگاری رمزگذاری دستگاه های مشکوک این شرکت ریشه بود اما فروخته شده به بیش از 100 کشور دیگر.

کارولینای Bohren سخنگوی سوئیس وزارت دفاع گفت: در یک ایمیل گفته: “حوادث مورد بحث تاریخ به سال 1945 و دشوار است برای بازسازی و تفسیر در عصر حاضر در زمینه.”

Bohren گفت که پس سوالات رسانه ای در مورد شرکت دولت سوئیس منصوب سابق فدرال دیوان عالی کشور قاضی, Niklaus Oberholzer در ژانویه به “بررسی و روشن شدن حقایق از ماده” و گزارش به وزارت دفاع در ماه ژوئن.

در ضمن سوئیس به حالت تعلیق در فروش خارجی از پرکردن محصولات.

در طول عملیات اصطلاحنامه و مرزی ارائه شده ما با هوش لبه. هنگامی که انور سادات و مناخم شروع شد و به میزبانی رئیس جمهور سابق جیمی کارتر در کمپ دیوید در سال 1978 به مذاکره صلح با مصر و اسرائیل توافق آمریکا قادر به نظارت بر تمام سادات ارتباطات با قاهره است.

ایران نیز Crypto مشتری اجازه می دهد سازمان سیا و آژانس امنیت ملی (NSA) برای جاسوسی انقلابی دولت در تهران در سال 1979 بحران گروگانگیری. سازمانهای اطلاعاتی آمریکا نیز قادر به استراق سمع در لیبی مقامات تبریک یکدیگر در سال 1986 بمباران برلین دیسکو.

با توجه به سیا تاریخ ما گذشت در ره ارتباطات در مورد آرژانتینی نظامی قصد دارد به انگلستان در جنگ فالکلند, بهره برداری از آرژانتین تکیه بر رمزنگاری رمزگذاری تجهیزات.

سازمان سیا و BND توافق خرید رمزنگاری در سال 1970 اما ترس از قرار گرفتن در معرض BND فروش سهم خود را از این شرکت به ما در اوایل 1990s. با توجه به واشنگتن پست سازمان سیا ادامه داد: برای بهره برداری این شرکت تا 2018 هنگامی که آن را به فروش دارایی های این شرکت به دو شرکت های خصوصی.

یکی از کسانی که شرکت های CyOne امنیتی که توسط اجرا سابق بالا Crypto کارکنان با صدور بیانیه ای گفت: آن را نمی تواند اظهار نظر در مورد رمزنگاری ،

“CyOne امنیت AG تاسیس شد و در ژانویه سال 2018 است. این شرکت در عمل به طور انحصاری در سوئیس بازار با تمرکز بر دولت از هنر راه حل های امنیتی برای مشتریان از سوئیس در بخش عمومی” بیانیه ای گفت:. “از آنجا که شروع کسب و کار خود فعالیت های CyOne امنیتی شده است و 100% متعلق به چهار سوئیس خصوصی افراد است. آن است که کاملا مستقل از سابق Crypto AG. CyOne امنیت دارای هیچ وابستگی با هر اطلاعاتی خارجی خدمات است.”

شرکت نمی پاسخ به پرسش چگونه آن را می تواند به طور کامل مستقل از رمزنگاری داشتن به ارث برده بالای آن کارکنان.

Crypto خارجی کسب و کار فروش فروخته شد به یک کرون کارآفرین Andreas لینده. او بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر اما ابراز شوک هنگامی که آگاهانه توسط روزنامه نگاران در ماه گذشته در مورد رمزنگاری ،

“اگر چه شما می گویید درست است و سپس کاملا من احساس خیانت و خانواده من احساس خیانت و من احساس می کنم وجود خواهد داشت بسیاری از کارکنان که احساس خیانت و همچنین به عنوان مشتریان” لینده به نقل از به نقل از واشنگتن پست که توصیف او به عنوان “مشخصه متزلزل”.

در یک بعد از مصاحبه لینده گفت: شرکت خود را چک کردن تمام محصولات خود را برای آسیب پذیری.

“ما باید برای ایجاد یک برش به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با همه چیز است که مربوط به رمزنگاری,” او گفت:.

پرکردن ریشه دروغ در درگیری های قرن 20. موسس آن بوریس Hagelin متولد شد در روسیه اما فرار به سوئد در طول انقلاب روسیه. او فرار کرد و به آمریکا زمانی که نازی ها حمله نروژ در سال 1940 و فروش خود را قابل حمل رمزگذاری دستگاه به ما کردند.

در ایالات متحده Hagelin شد دوستان با ویلیام فریدمن که در نظر گرفته شده است پدر آمریکایی رمز و آنها باقی ماند و دید پس از Hagelin نقل مکان کرد و شرکت خود را به سوئیس پس از جنگ. دو مرد یک نامه در سال 1951 در کیهان باشگاه در واشنگتن برای محدود کردن فروش آن پیچیده رمزگذاری محصولات خود را به کشورهای مورد تایید ما است.

زمانی که فن آوری رمزنگاری تکامل از مکانیکی به الکترونیکی در دهه 1960 NSA دستکاری الگوریتم های مورد استفاده توسط رمزنگاری دستگاه به طوری که آنها می تواند به سرعت رمزگشایی. این شرکت شروع به ساخت دو نسخه از آن ماشین آلات – secure مدل های فروخته شده به دوستانه دولت و تقلب در سیستم برای هر کس دیگری – قبل از اینکه گرفته آشکار توسط سازمان سیا و BND.

امنیت رمزنگاری تجهیزات شروع به برانگیختن سوء ظن پس از رونالد ریگان ساخته شده ادعا درباره ما ره گیری از دولت لیبی که در سال 1986 بمباران برلین, دیسکو, La Belle. ایرانی هوش شد مشکوک و سوال رمزنگاری فروشنده هانس Buehler اما در زمان عمل تا حدود شش سال بعد زمانی که آنها دستگیر Buehler به عنوان او در مورد به پرواز در خارج از تهران. ایران منتشر شد او تنها پس از شرکت موافقت به پرداخت $1m با بودجه ارائه شده توسط BND.

بسیاری از رمزنگاری نیروی کار بود غافل از این شرکت راز اما در سال 1977 یک مهندس که رشد کرده بود مشکوک از آن الگوریتم اخراج شد او پس از سفر به دمشق و ثابت آسیب پذیری در محصولات شرکت توسط دولت سوریه است.

ارتباط بین ما هوش و Crypto برای اولین بار گزارش شده توسط the Baltimore Sun در سال 1995 منجر به چندین کشور برای جلوگیری از خرید از این شرکت است. Bizarrely اما ایران همچنان به خرید تجهیزات رمزنگاری برای چندین سال. پرسید که چرا او نمی خواست سوال بیشتر در مورد شرکت او خرید لینده مالک جدید از رمزنگاری بین المللی گفت: بازدید از این اتهامات به عنوان “فقط شایعات”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>