کلیساها بودند مشتاق به بازگشایی شده است. در حال حاضر آنها یک منبع اصلی از Coronavirus موارد است.

پندلتون سنگ. — هفته رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار آن است که آمریکا در توقیف خانه عبادت مجاز به بازگشایی جدید شیوع کروناویروس در حال افزایش از طریق کلیساها در سراسر کشور که در آن خدمات از سر گرفته اند.

این ویروس نفوذ کرده است, خطبه های نماز جمعه جلسات وزیران و جوانان مسیحی اردوگاه در کلرادو و میسوری. آن را تا زده و کلیساها که در بازگشایی با احتیاط با ماسک صورت و اجتماعی فاصله در pews و همچنین برخی که به مبارزه طلبیده مستندات و حاضر به توجه به محدودیت های جدید بر تعداد نمازگزاران.

شبان و خانواده های آنها باید آزمایش مثبت به عنوان کلیسا ushers جلو-درب greeters و صدها churchgoers. در تگزاس حدود 50 نفر قرارداد این ویروس پس از یک کشیش گفت: عبادت آنها می تواند یک بار دیگر در آغوش یکدیگر. در فلوریدا یک دختر نوجوان فوت کرد در ماه گذشته پس از حضور در یک حزب جوانان در کلیسا.

بیش از 650 coronavirus موارد مرتبط شده اند به حدود 40 کلیسا و مراسم مذهبی در سراسر ایالات متحده از زمان شروع این بیماری همه گیر با بسیاری از آنها فوران بیش از ماه گذشته به عنوان آمریکایی ها از سر گرفته خود را قبل از همه گیر فعالیت های, با توجه به, نیویورک تایمز, پایگاه داده.

“وجود دارد یک خط بسیار خوب بین حفاظت از سلامت و ایمنی مردم و حفاظت از حق عبادت” گفت: جورج Murdock, یک county کمیسر در شمال شرقی اورگان که در آن بیشترین شیوع در دولت پیش بینی شده است به یک کلیسای پنطیکاستی در همسایه شهرستان است. “این یکی از ما شده است, راه رفتن بسیار عصبی همراه است.”

در حالی که هزاران نفر از کلیساها و کنیسه ها و مساجد در سراسر کشور شده اند جلسه عملا و یا در خارج در چمن و در پارکینگ برای محافظت از اعضای خود را از ویروس, مناسب برای نگهداری خدمات در خانه از عبادت تبدیل به یک میدان نبرد سیاسی که این کشور از crawled از مستند این بهار. در ماه مه رئیس جمهور اعلام کرد مکان عبادت بخشی از یک “ضروری خدمات” و تهدید آن نامشخص او تا به حال قدرت برای انجام این کار به نادیده گرفتن هر گونه فرماندار سفارشات نگه داشتن آنها را بسته است.

اعتبار…مایک Segar/ایسنا

اما در حال حاضر به عنوان ویروس های ماهواره از طریق تگزاس و آریزونا و دیگر انجیلی سنگر در جنوب و غرب و برخی از کلیساها که مبارزه برای بازگشایی هستند که مجبور به بستن و دوباره دست و پنجه نرم کردن با آن است که آیا حتی ممکن است برای عبادت هم با خیال راحت.

“کلیساهای ما به دنبال پروتکل — ماسک رفتن در یک درب و دیگر اجتماعی فاصله گفت:” سینتیا Fierro هاروی یک اسقف با کلیسای متحد متدیست در لوئیزیانا که در آن سه کلیساها دوباره بسته شده در طول هفته گذشته. “و هنوز هم مردم باید آزمایش مثبت است.”

دیگر جماعت باقی مانده اند در برابر لجبازی افزایش عفونت و گفت که دولت قوانین محدود کننده خدمات اندازه تجاوز بر حق قانونی خود را به عبادت.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

به روز شده

  • به عنوان ایالات متحده عفونت آمار 3 میلیون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فشار مقامات محلی برای بازگشایی کلاس های درس در پاییز.
  • ویروس-برنامه های ردیابی در حال مملو از امنیت و خطرات حفظ حریم خصوصی. در حال حاضر برخی از دولت ها پس گرد.
  • پس مشتاقانه بازگشایی برخی از کلیساها را تبدیل به یک منبع اصلی از Covid موارد است.

برخی از گروه های مسیحی اعتراض به کالیفرنیا قانون محدود است که آواز خواندن در مکان عبادت است. در نوادا به Calvary Chapel دیتون دره به چالش کشیدن دولت قوانین که کلاه تجمعات مذهبی در 50 نفر در حالی که اجازه می دهد قمار و دیگر بازگشایی کسب و کار به کار بدون مشابه محدودیت.

“آنها کم اهمیت جلوه دادن نقش که نقش دین در زندگی آمریکایی ها و پیشنهاد آن مهم تر برای رفتن به ورزشگاه از رفتن به کلیسا گفت:” کریستن K. Waggoner مشاور عمومی از اتحاد دفاع از آزادی یک محافظه کار مذهبی-آزادی که به ارمغان آورد و نوادا طرح دعوی در دادگاه و به چالش کشیده است دولت دیگر محدودیت های مذهبی در اجتماعات. او گفت که اکثریت قریب به اتفاق از کلیساها ملاقات و یا تجاوز فدرال دستورالعمل های بهداشتی برای بازگشایی.

اما به عنوان موارد جدید و خوشه های پدید آمده در هفته های اخیر از فلوریدا به کانزاس به هاوایی عمومی-کارشناسان سلامت تاکید کرده اند که حتی با اجتماعی فاصله ویروس می تواند به راحتی گسترش از طریق هوا وقتی که سرودهای در حال آواز و موعظه موعظه در داخل فضاهای بسته. یکی از اولین جرم coronavirus شیوع بیماری های رخ داده در یک مرموز کره جنوبی کلیسا.

“این یک محیط ایده آل برای انتقال گفت:” Carlos del Rio, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه اموری با اشاره به اجتماعات کلیسا. “شما باید تعداد زیادی از مردم در یک فضای بسته. و آنها در حال صحبت کردن با صدای بلند آنها در حال آواز خواندن. همه کسانی که همه چیز دقیقا همان چیزی است که شما نمی خواهید.”

این Graystone کلیسای باپتیست در Ronceverte W. Va., تا به حال از سر گرفته شد یکشنبه, خدمات, با ماسک های اختیاری فقط ده روز قبل از آن در هنگام عبادت شروع به سقوط بیمار در اوایل ماه ژوئن است. شده اند وجود دارد حداقل 51 مورد تأیید و سه مرگ و میر وابسته به کلیسای محلی مقامات بهداشت گفت.

چارلز Hiser, 82 بود که برای اولین بار از سه churchgoers به مرگ پس از ابتلا به ویروس.

دخترش لیبی مورگان گفت: پدر او تا به حال به تنهایی زندگی می کردند و در حال صرف چند ماه گذشته cooped در خانه به ایمن ماندن. او به ارمغان آورد او را می بينند و به او صحبت کرد به طور منظم بر روی گوشی به طوری که او نه تنها. اما آقای Hiser از دست رفته برای رفتن به Graystone باپتیست جایی که او حضور داشتند خدمات برای 30 سال یا بیشتر دختر خود را گفت. بنابراین به عنوان به زودی به عنوان خدمات به طور منظم از سر گرفته و در پایان ممکن است حق با او رفت و برگشت اجتناب ماسک.

در عرض دو هفته او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“من احساس, خدای من, من فکر کردم او می تواند امن وجود دارد,” خانم مورگان گفت. “شما می دانید که شما در کلیسا. درست مانند کودکی که به مدرسه می رود قرار است به احساس امن است.”

این کلیسا در حال حاضر بازگشایی دوباره بعد از دو هفته از بسته شدن.

وجود دارد فقط شش مورد ثبت شده از coronavirus در اتحادیه شهرستان در مناطق روستایی شمال شرقی اورگان زمانی که فانوس United Pentecostal Church خود را اعلام کرد بازگشایی on May 22 در یک Instagram پست که همچنین با اشاره آقای تهمت اظهارات در مورد بازگشایی کلیساها.

در حال حاضر این شهرستان دارای ثبت 356 موارد بسیاری از آنها ترسیم شده به کلیسا.

شیوع این است که تصور شده اند به کشت عروسی وجود دارد که جلب شرکت کنندگان از خارج از شهر گفت: Dan Satterwhite یک کشیش در یک فانوس دریایی وابسته کلیسا در شهر همسایه از پندلتون. کشیش جزیره شهرستان کلیسا قرارداد ویروس و همسرش در بیمارستان بستری شد آقای Satterwhite گفت.

در خود کلیسا آقای Satterwhite گفت: عبادت شدند و اجتماعی فاصله و عمدتا با پوشیدن ماسک. او در ابتدا به زندگی می کنند جریان خدمات در Facebook, اما برخی از عبادت التماس برای بازگشت به کلیسا و دیگران قابل اعتماد نیست دسترسی به اینترنت است.

“من در تلاش برای انجام کار درست است. من می دانم که بسیاری از مردم این راه احساس می کنم اما کسانی که احساس می کنید که کلیسا ضروری است” آقای Satterwhite گفت. “بیشتر وجود دارد در نظر گرفته شود وجود دارد از سلامت جسمی نیز وجود دارد که سلامت معنوی.”

شیوع این بیماری دامن زده است خشم را در برابر کلیسا از ساکنان بر این باورند که اعضای آن بی پروا عمل کرده اما

اعتبار…رونالد باند/ناظر از طریق آسوشیتد پرس

برخی از مقامات محلی در دفاع از کلیسا ، در یک شهر مجازی-سالن رویداد کلانتر بوید راسموسن از اتحادیه شهرستان گفت: این جماعت نقل مکان کرده بود خدمات در خارج در تلاش برای اجتماعی فاصله پس از شکایت شده بود به کلانتر ، کلیسا نیز ارائه شده coronavirus آزمون در پارکینگ خود را پس از موارد گزارش شده گفت: J. B., Brock, شهرستان, مدیر اورژانس.

در تگزاس پاستور ران Arbaugh گفت: کلیسا Calvary Chapel of San Antonio دنبال کرده بود “نامه ای از قانون” و تلاش برای عمل اجتماعی فاصله پس از آن مجاز به بازگشایی است. Ushers, greeters و رهبران کودکان وزارت عینک ماسک صورت. خانواده نشسته فاصله در pews. حدود نیمی از جماعت عینک ماسک.

اما در حال حاضر حدود 50 عبادت و اعضای هیات از جمله کشیش و همسرش — آزمایش مثبت برای coronavirus. آقای Arbaugh گفت: تمام این موارد بوده است خفیف تا کنون.

او گفت که او نمی داند که چگونه این ویروس گسترش در کلیسا و یا که آن را به ارمغان آورد اما که او در حال حاضر تاسف اعلام کرد پس از چند هفته از سر گرفته است که از خدمات و عبادت می تواند در آغوش یک دیگر دوباره.

“نگاهی به گذشته, من می خواهم که گفت: فقط حفظ که فاصله,” او گفت:. “در یک محیط معنوی ما تا به حال افرادی که دور از یاران برای مدت طولانی و در انزوا. آنها صدمه زدن به. ما فقط به یک نقطه که در آن ما فکر کردم ما نیاز به نرمال خدمات کلیسا.”

بیش از 80 موارد مرتبط شده اند به Kanakuk Kamps یک مسیحی اردوگاه جوانان در میسوری. ملیسا فیشر یک از والدین که نوجوانان با حضور در این مرکز در اوایل ماه ژوئن گفت که اردوگاه رهبران خواسته بود به کمپ قرنطینه خود را برای دو هفته قبل از ورود و خود را برای نظارت بر درجه حرارت. کمپ داده شد ماسک برای پوشیدن در تنظیمات گروه اگر چه آنها نیاز به پوشیدن آنها را زمانی که آنها در گروه های کوچکتر کمپ آنها rooming با, او گفت:.

“من فکر نمی کنم این اردوگاه باید جریمه و یا قرار دادن در نور تیره برای داشتن اردوگاه” او گفت:. “آنها رفت بالا و فراتر از آن برای این کودکان و نوجوانان به نوعی از حالت عادی است.”

در حالی که عمده فرقه های مسیحی و کنیسه و مسجد در سراسر این کشور گرفته اند درد به هنر و صنعت دقیق بازگشایی برنامه ها و اعمال دقیق قوانین جدید برخی از موارد اخیر به نظر می رسد که رخ داده است در کلیساها است که آیا نیاز به ماسک و یا نگه داشتن اعضا از هم جدا.

در فورت مایرز, Fla., Carsyn L. Davis, دبیرستان, ارکستر, عضو, حضور جوانان در کلیسا او در ژوئن 10 با 100 از کودکان دیگر است. او نمی پوشیدن یک ماسک و کودکان در این مراسم در صورتحساب یا لیست به عنوان یک “حزب آزادی” از یاران و بازی به جشن بازگشت از کلیسا, خدمات, اقامت از راه دور با توجه به Miami-Dade County medical examiner گزارش.

سه روز پس از حزب Carsyn که مبتلا به آسم بود و غلبه بر نادر اختلال عصبی به عنوان یک کودک یک سردرد سینوسی فشار خفیف و سرفه. او در ژوئن 23, دو روز پس از تولد 17.

کلیسا, کشیش, Dustin Zarick گفت: در یک ویدیو ارسال به Facebook که کلیسا تا به حال لغو تمام فعالیت های جوانان به دلیل “چندین خانواده شده بود تحت تاثیر Covid-19.” او گفت: کلیسا تا به حال ساخته شده “فعال تصمیم” به منظور حفظ اعضای امن است.

“گزارش های رسانه ها و موارد متهم کلیسای نادیده گرفتن پروتکل و یا به طور فعال درگیر شدن در رفتار در نظر گرفته شده برای افشای جماعت ما به این ویروس کاملا نادرست” کلیسای گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به بار.

آقای Satterwhite کشیش در اورگان گفت که موشکافی افتاده بود ناعادلانه در کلیساها در حالی که کسب و کار با شیوع بیماری نیست در صورت واکنش همان. “من فکر می کنم که وجود دارد تلاش برخی برای استفاده از چیزهایی مانند این را امتحان کنید به بسته کلیساها پایین,” او گفت:, و اضافه کرد که او قدردانی آقای تهمت حمایت اظهارات در مورد کلیساها بودن ضروری است.

هنگامی که وزن و مسئولیت خود را به عنوان یک ایمان رهبر آقای Satterwhite گفت: بازگشت او به اعتقادات خود. “اعتقاد شخصی من این است که من به خدا ایمان دارند” او گفت:. “اگر خدا می خواهد من به Covid من Covid. و اگر خدا نمی خواست من به Covid من نیست.”

کیت Conger گزارش از پندلتون سنگ., جک Healy از دنور و لوسی Tompkins از نیویورک است. فرانسیس روبلز در کلید غرب فلوریدا., و الیزابت Dias در واشنگتن باعث شد گزارش. کمک داده های پژوهش Samone بلر سارا Cahalan کریستوفر Calabrese, Zak کسل مت Craig, بیانکا Fortis Adeel حسن یعقوب LaGesse الکس Lemonides, پل, ماه, آلیسون Saldanha, Alex شوارتز و براندون Thorp. Sheelagh McNeill نیز پژوهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de